Jeśli nie wiesz jaki bukmacher online będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy to ... załóż konta u każdego bukmachera a następnie obstawiaj i testuj, gdzie Ci się gra najlepiej ...

Obstawianie rzutów rożnych – warto!

Obstawianie meczów u bukmachera to niezwykle ciekawe połączenie zainteresowań z zarobkiem a obstawianie rzutów rożnych to już czysty zysk z zakładów bukmacherskich online. Mając ukończone 18 lat przed nami otwiera się wiele możliwości. Patrząc jak ciężko dziś znaleźć pracę, a do tego dobrze płatną nie powinno nas dziwić, że coraz więcej osób zaczyna dość niekonwencjonalne zarabianie i to głównie w Internecie. Zakładów bukmacherskich nie ma się co bać, ponieważ są one w Polsce legalne.

Rodzaje zakładów bukmacherskich

Oczywiście nie wszyscy bukmacherzy nam to gwarantują, dlatego też jeśli na tym zależy nam najbardziej warto wcześniej zainteresować się czy posiadają odpowiednią licencję. Wracając do samej formy zarobku jaką są zakłady bukmacherskie warto zwrócić uwagę na rodzaje zakładów sportowych, które oferuje nam dany bukmacher. To one sprawiają, że nasze zarobki mogą być wyższe. Dlaczego?

REJESTRACJA W FORTUNIE + KOD
20 zł za rejestrację + 125 zł darmowy zakład

 

Dlatego, że nie każdy bukmacher oferuje na przykład obstawianie rzutów rożnych czy nawet rzutów wolnych. W każdym przypadku mamy jednak do czynienia z najprostszymi możliwościami jakimi są oczywiście zwycięstwo, remis czy przegrana, czyli 1×2 lub 12 – w przypadku, gdzie niemożliwy jest remis (np. tenis).

Handicapy również są często spotykane u bukmacherów internetowych. Ale należy tu dodać, że są one już rodzajem zakładów o większym ryzyku niż na przykład wspomniane obstawianie rzutów rożnych.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 4 dni temu


Najlepszy bonus za wpłatę - Betfannawet do 3000 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 125 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje


Ale przecież kiedy mamy do czynienia z większymi różnicami między zespołami czy zawodnikami to ta opcja jest idealna. Są i takie rodzaje zakładów, które niestety nie oferują niektórzy bukmacherzy i są to chociażby wcześniej wspomniane rzuty rożne. To pokazuje, że jeśli specjalizujemy się w tego typu zakładach to warto najpierw sprawdzić właśnie takie informacje niżeli kierować się samymi bonusami powitalnymi.

 

Systemy bukmacherskie a obstawianie rzutów rożnych

Będąc w tym temacie należy również dodać, że często od tego co obstawiamy zależne są systemy gry na zakładach sportowych. Niezmierne ważne jest to na co głównie się nastawiamy. Czy są to same zwycięstwa, a może gramy na remisy a może interesuje nas obstawianie rzutów rożnych?

sts-aktualne-promocje Systemy bukmacherskie Rodzaje zakładów Obstawianie meczów

To wszystko ma właśnie znaczenie na system naszej gry. Na to jak mamy stawkować. Jak widać ważna jest nie tylko dyscyplina sportowa, ale także rodzaje zakładów, które oferuje nam bukmacher. Rodzaje zakładów i systemy gry są ze sobą zatem bardzo powiązane. Osoby, które grają niskie kursy z pewnością interesują się zupełnie innymi opcjami, niżeli osoby, które polują na wysokie kursy.

REJESTRACJA W LV BET >>
20 zł bez depozytu + 1500 zł za wpłatę

To wszystko sprawia, że szukamy różnych rodzajów zakładów. Do tego wszystkiego dochodzą kursy, które również są różne porównując ofertę bukmacherów. Na szczęście dziś istnieje wiele przydatnych stron jak choćby nasza lub obstawianie.net, dzięki którym w jednym miejscu mamy wszystkie te informacje co sprawia, że typowanie meczów jest o wiele prostsze.

Jeśli zainteresowało Cię obstawianie rzutów rożnych to najwięcej takich zdarzeń znajdziesz na stronie www.sts.pl lub www.etoto.pl

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET BETFAN STS
120zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
100zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
29zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
 Aplikacja
Aplikacja9/107/108/108/10
 Gra bez podatku
Gra bez podatkuHappy HoursczasoweNON STOP-
 Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatędo 1000 złdo 1500 złdo 3000 złdo 1200 zł