Jeśli nie wiesz jaki bukmacher online będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy to ... załóż konta u każdego bukmachera.

Bukmacher Betclic zostaje sponsorem tytularnym 1., 2. i 3. ligi piłkarskiej

Betclic podpisał największą umowę sponsoringową w historii polskich rozgrywek klubowych! To naprawdę rewolucyjny krok dla rozwoju futbolu w Polsce. Jakie korzyści to przyniesie? No cóż, zapraszam do dalszej lektury, żeby się przekonać!

Współpraca Betclic i Polskiego Związku Piłki Nożnej

Umowa sponsoringowa z Betcliciem otwiera przed polskim futbolem nowe horyzonty. Trzy poziomy rozgrywkowe będą nosić nazwy Betclic 1. Ligi, Betclic 2. Ligi oraz Betclic 3. Ligi. To ogromne wsparcie, które obejmuje aż 108 klubów! To jeszcze nigdy nie było widziane w historii polskiej piłki nożnej.

Reakcje i perspektywy

Reakcje na tę nowinę są entuzjastyczne. Lokalny manager Betclic Polska, Bartłomiej Płoskonka, jest zachwycony nadchodzącą współpracą. Nie możemy się doczekać nowej kampanii wizerunkowej, która będzie centralnym elementem zaangażowania Betclic w polski futbol.

Sekretarz Generalny PZPN, Łukasz Wachowski, podkreśla, że ta umowa to największe wydarzenie w historii polskich rozgrywek klubowych. To szansa na wyższy poziom rozgrywek i ogromne korzyści dla wszystkich zaangażowanych.

Bukmacher Betclic zostaje sponsorem tytularnym 1., 2. i 3. ligi piłkarskiej 1

Rewolucyjne zmiany

Zmiany idą w parze z umową. Identyfikacja wizualna rozgrywek zostanie odświeżona, a wszystkie mecze Betclic 1. Ligi oraz wybrane spotkania Betclic 2. Ligi będą dostępne za darmo w aplikacji Betclic. To rewolucja w dostępie do piłki nożnej!

Podsumowanie

Podpisanie umowy z Betclic to ogromny krok w rozwoju polskiej piłki nożnej. Korzyści będą odczuwalne przez kluby, kibiców i cały Polski Związek Piłki Nożnej. To niezwykła szansa na rozwój, atrakcyjność i nowe możliwości dla futbolu w Polsce. To właśnie dlatego, warto śledzić rozwój wydarzeń i cieszyć się z tej przełomowej współpracy!

Bukmacher nr 1 Wybór naszych gości
FORTUNA STS SUPERBET LV BET
300zł Cashback
+ bonus za wpłatę
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 8/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 600 zł do 200 zł do 2000 zł