Jeśli nie wiesz jaki bukmacher online będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy to ... załóż konta u każdego bukmachera.

Liga Mistrzów: typowanie i przewidywania

Zazwyczaj każdy nowy gracz rozpoczyna swoje typowanie meczów od Ligi Mistrzów bądź Ligi Polskiej – poszukując net jakie są przewidywane wyniki na te mecze. Lecz dziś skupimy się na tej pierwszej i najbardziej prestiżowej lidze a mianowicie Lidze Mistrzów.

Podobnie jak w zeszłym sezonie emocjonujemy się każdym meczem – nawet tymi rozgrywanymi w trakcie eliminacji do LM, a następnie meczami w grupach no i na samym końcu fazą pucharową z finałem Ligi mistrzów UEFA.

Jak co roku faworyci rozgrywek o prymat w europejskiej piłce klubowej są znani. I nie powinno nas to w żaden sposób dziwić – po prostu tak to już jest że pieniądze odgrywają w Lidze mistrzów (i nie tylko) olbrzymią rolę.

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i za wpłatę

 

Przewidywania w lidze mistrzów

Co do samych typów bukmacherskich na mecze w Lidze Mistrzów to publikując je staramy się jak najbardziej obiektywnie i po wnikliwej analizie przedstawić wam nasze przewidywania co do wyników w poszczególnych meczach.

Do faworytów jak co rok zaliczamy – Barcelonę, Real Madryt, Manchester City oraz Bayern Monachium. W tym sezonie pewnie też będzie kilka niespodzianek jak w ubiegłym – mowa choćby o drużynach Ajaxu Amsterdam czy Tottenhamu…

 

Typowanie ligi mistrzów przeniesione na obstawianie.net:

https://www.obstawianie.net/typowanie-wynikow-ligi-mistrzow.html

 

Liga Mistrzów: typowanie i przewidywania 1

 

Na Ligę Mistrzów czekają nie tylko najlepsze drużyny świata, ale również sami typerzy. To kolejne doskonałe widowisko, na którym możemy zarobić. Zakłady bukmacherskie i Liga Mistrzów to doskonałe połączenie. Co roku mamy możliwość typowania meczy w tych prestiżowych rozgrywkach.

Dlaczego warto zainteresować się tymi meczami? Głównie dlatego, że dla każdego piłkarza zdobycie tu jak najwyższego miejsca to marzenie.

Tutaj nie ma wielu niespodzianek, stąd też pytanie „na kogo stawiać w Lidze Mistrzów” jest zazwyczaj dość proste. Owszem, na pewnym etapie poziom drużyn jest bardzo zbliżony. W końcu grają tu najlepsze zespoły. Mimo to stawiając na zwycięstwo danej drużyny możemy sporo zarobić. Zanim jednak dojdzie do etapu, gdzie gra się już na poważniej najpierw zaczynają się eliminacje. Tutaj żadna zespół musi mieć swoje szanse.

Na kogo stawiać w Lidze mistrzów?

Etap eliminacji jest równie bardzo ciekawy i można tu także zarobić. W szczególności wtedy, kiedy jest czas na drugą rundę spotkań. Wtedy wiemy, który zespół we wcześniejszym meczu zawiódł i teraz musi zrobić wszystko, by wygrać. Takie mecze dają naprawdę sporo zarobić. Jeśli chodzi o same przewidywane wyniki czy typy na Ligę Mistrzów to bardzo łatwo znaleźć je w Internecie (jak widać i my mamy typy na ligę mistrzów).

I nie jest w tym nic dziwnego, ponieważ są to tak bardzo popularne rozgrywki, które niosą za sobą wiele emocji, że każdy chce tu typować. Jak już zostało wspomniane, nawet nie znając wszystkich zespołów dzięki pomocy innym, a właściwie ich analizom możemy również typować mecze Ligi Mistrzów. Co więcej warto zainteresować się tymi rozgrywkami już na etapie eliminacji.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
600 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Czy można tu założyć sobie jaką strategię? Z pewnością nie warto aż tak bardzo opierać się na statystykach w ostatnich lat.

A to głównie dlatego, że najlepsze zespoły świata cały czas chcą zdobywać trofea i najczęściej po każdym roku przeprowadzają wielkie transfery. Zatem mamy do czynienia z nowymi zawodnikami, a także trenerami.

Szczególnie należy uważać w tym drugim przypadku, ponieważ zmiana trenera to także zmiana stylu gry zespołu. Te informacje są najbardziej cenne, kiedy obstawiać ilość goli czy rzutów rożnych. I właściwie na te informacje należy uważać najbardziej. Poza tym możemy powiedzieć, że nic się nie zmienia. Analiza jest bardzo ważna.

Ważne są także najnowsze informacje dotyczące kontuzji i absencji różnych zawodników – dzięki temu wiem na kogo stawiać. Niekiedy ich zmiennicy są na niższym poziomie, a to również może mieć odbicie podczas meczu. Tak czy inaczej mamy tu do czynienia z najlepszymi drużynami świata, które obracają niebotycznie wysokimi kwotami. Każde z nich dąży do triumfu w Lidze Mistrzów, stąd też nie ma tu taryfy ulgowej.

Rejestracja bez dowodu w STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

Bukmacher nr 1 Wybór naszych gości
FORTUNA STS SUPERBET LV BET
300zł Cashback
+ bonus za wpłatę
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 8/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 600 zł do 200 zł do 2000 zł