Jeśli nie wiesz jaki bukmacher online będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy to ... załóż konta u każdego bukmachera.

Fortuna

Opinia
  • Bonus dla graczy
  • Oferta zakładów
  • Zakłady na telefon
  • Wsparcie online dla graczy
  • Nasza ocena
4.5

Fortuna promocje ma całkiem fajne – znajdziemy tu darmowy zakład oraz bonus za wpłatę a lista legalnych bukmacherów w Polsce oferujących tak dobre promocje jak Fortuna nie jest długa, aczkolwiek jest na niej kilku bukmacherów legalnych u których warto mieć konto tym bardziej że po 1 kwietnia 2017 roku czyli po dniu w którym weszła w życie ustawa hazardowa wielu zagranicznych bukmacherów zostało po blokowanych przez polski rząd i dostawców usług internetowych.

O czym warto pamiętać obstawiając mecze czy to w Fortunie czy u innego bukmachera – o tym dziś kilka słów…

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 300 zł zakład bez ryzyka

 

Fortuna Freebet

Każda z osób interesujących się bukmacherką wie, że bez promocji trudno byłoby się przebić firmom bukmacherskim na rynku – stąd dzisiejszy temat – bonus za rejestrację w Fortunie. Zajmiemy się więc wszystkim tym, co jeden z najpopularniejszych bukmacherów w Polsce oferuje nowym graczom za samo założenie konta typera.

Wysoki bonus za rejestrację

Jak większość z bukmacherów na rynku, Fortuna oferuje swoim nowym, potencjalnym typerom  bonusu za wpłatę. Zasady są banalnie proste – tyle, ile dany gracz przeleje środków na start, to równowartość tej kwoty otrzyma w formie bonusu za rejestrację w Fortunie.

Bukmacher ten oferuje możliwość zgarnięcia nawet 800 złotych. Oczywiście, żeby takie środki wypłacić, należy spełnić kilka warunków, które zostały określone w regulaminie takiej promocji. Jeśli chodzi o bonus powitalny, to należy dokonać czterokrotnego obrotu, po kursie minimalnym całego kuponu 1.90, a także z co najmniej trzema typami. Dopiero wtedy wszystkie środki bonusowe zostaną odblokowane i gracz będzie mógł wypłacić je na swoje konto bankowe.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 300 zł zakład bez ryzyka

 

 

Ciekawy ten freebet Fortuny

Kolejnym z ciekawych bonusów za rejestrację w Fortunie jest niewątpliwie freebet, który rzadko można oglądać na polskim rynku bukmacherskim. W Fortunie każdy gracz, który założy konto otrzyma 2800 punktów w Klubie Fortuna Plus, co odpowiada 20 złotym darmowych środków na grę.

Ważne jest tutaj to, że bukmacher nie określił żadnych warunków obrotu – jeśli kupon będzie wygrany, środki od razu będą możliwe do wypłaty.
Warto jest zatrzymać się na moment przy Klubie Fortuna Plus. Jest to jeden z lepszych programów lojalnościowych na rynku.

Gracze za postawienie każdego kuponu otrzymują takie punkty, które w przyszłości można wymieniać na nagrody, w specjalnie przygotowanym e-shopie. Można tam znaleźć podwyższane kursy, zakłady bez ryzyka i wiele więcej ciekawych ofert od Fortuny. I to również wyróżnia ten freebet za rejestrację.

Nie jest on czasowy, jak u innych – otrzymane punkty można zachować, aby później móc skorzystać z jeszcze korzystniejszych promocji, jakie daje bukmacher.

Fortuna 1

 

Zakład bez ryzyka

Ostatnim bonusem za rejestrację w Fortunie jest zakład bez ryzyka. Jest to nic innego, jak ubezpieczenie swojego pierwszego kuponu – w przypadku przegranego zakładu, bukmacher zwraca na konto gracza całą postawioną kwotę, ale maksymalnie do 600 złotych.

Dzięki temu typerzy mają możliwość pomyłki, ponieważ w tym przypadku mają jeszcze jedną szansę na wygraną. Tutaj również ów bukmacher online wyszedł wszystkim graczom na rękę. Otrzymane środki bonusowe również w tym przypadku nie mają żadnych obostrzeń.

Jednokrotny obrót, bez żadnych wymogów kursowych i pieniądze z ewentualnie wygranego kuponu znajdą się na koncie głównym gracza, co umożliwia od razu wypłatę na konto bankowe.

Oczywiście należy pamiętać, że Fortuna oferuje również wiele ciekawych promocji i bonusów dla stałych graczy – w tym chociażby happy hours, czyli +14% do ewentualnej wygranej. Warto jest z tego korzystać przy obrocie otrzymanych bonusów za rejestrację, ponieważ mogą znacznie ułatwić spełnienie narzuconych przez bukmachera wymogów.

Fortuna a obstawianie

Obstawiając rozgrywki można się kierować przeczuciem lub metodą na „chybił – trafił”, niemniej jednak osoby, które obstawiają mecze systematycznie pragną opracować strategię, jaka zapewni im prawidłowo typować mecze.

Każdy entuzjasta piłki nożnej, który stara się zyskać pieniądze na obstawianiu meczów ma własną strategię. Taktyka typowania meczy może być różnoraka i zależy w zasadzie od typującego.

Fortuna 1

Niektórzy wybierają sobie pewną pewną ligę piłkarską np. włoską lub niemiecką i typują pewniaków.
Pozostali wolą większe ryzyko – obstawiają zwycięstwa klubów prawdopodobnie słabszych, zajmujących słabsze pozycje w lidze.

W przypadku obstawiania pewniaków szanse klęski są mniejsze, jednakże kurs jest mizerny, dlatego ewentualna wygrana w stosunku do postawionej kwoty jest o wiele niższa niż obstawianie „beniaminków”.

O wiele więcej idzie zarobić typując na drużyny z góry skazywane na klęskę. Wielokrotnie będzie to wielokrotność kwoty, co zaryzykowaliśmy. Jeśli wyłonimy już własną taktykę obstawiania meczy, warto wybrać dobry serwis internetowy oferujący zakłady.

Najlepiej jest zdecydować się na popularny i wyróżniający się portal jak choćby bukmachera FORTUNA, jaki zezwala na bezpieczne obstawianie. Oczywiście plusem mogą być dodatkowo rozmaitego rodzaju promocje takie jak na przykład bonus na start Fortuny.

Niemało firm zwiększa sumę którą mamy na obstawianie, jaką przelewamy na rachunek rozliczeniowy firmy bukmacherskiej. Zdarza się tak najczęściej w czasie pierwszego przelewu – czasem odbieramy kilkadziesiąt procent przelanej kwoty, a niekiedy nawet firma duplikuje nam sumkę, jaką przesyłamy na nasze konto.

Legalny bukmacher Fortuna

Następnie te pieniądze użytkujemy na zakłady. Gigantyczne serwisy bukmacherskie, jakie odnajdujemy w Internecie oferują zakłady na większa część atrakcyjnych dyscyplin sportowych.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
600 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

 

Legalny Bukmacher Fortuna

Powiem więcej – nieraz w ofercie bukmachera Fortuna są rzeczywiście egzotyczne konkurencje czy ligi. Nie zważając na olbrzymią propozycję wydarzeń sportowych, które jesteśmy w stanie obstawić, internetowe strony bukmacherów pozwalają także oglądanie spotkań na żywo. Mogą to być rozgrywki piłkarskie, rajdy F1 na żywo, lub boks.

Na pierwszej stronie firmy bukmacherskiej odnajdziemy odsyłacze do konkretnych wydarzeń sportowych, jakie włączą odtwarzacz wideo przekazujący transmisję TV z intrygującej nas konkurencji. Możliwe jest również śledzenie samych wyników spotkań czy rozmaitego rodzaju statystyk i klasyfikacji.

Często, aby zdołać oglądać transmisje internetowe zorganizowane przez firmy bukmacherskie, musimy posiadać konto w serwisie, które jest zasilone jakąś kwotą pieniędzy. Dobrze o tym pamiętać planując sobie na koniec dnia mecz piłkarski oglądany na żywo przez Internet.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 300 zł zakład bez ryzyka

 

 

Co do promocji w Fortunie

To warto jeszcze wspomnieć o kilku kwestiach a raczej przypomnieć że Fortuna promocje ma jedne z najlepszych na rynku bukmacherskim, są to:

  • darmowy zakład
  • bonus za wpłatę
  • obstawianie bez podatku kilka razy w tygodniu
  • za częste obstawianie punkty które wymienisz na nagrody
  • częste konkursy typerskie z nagrodami

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 300 zł zakład bez ryzyka