Jeśli nie wiesz jaki bukmacher online będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy to ... załóż konta u każdego bukmachera.

BetWay

BetWay to jeden z najpopularniejszych bukmacherów w Europie, głównie za sprawą stażu jaki ma za sobą – w Europie działa od 2001 roku do dnia dzisiejszego.

Ogólnie firma powstała w 1999 roku. W związku z tym ma wielu zarejestrowanych graczy. Firma jest zatem w pełni bezpieczna i godna zaufania. Poza tym warto dodać, że BetWay aktywnie wspiera również nasz rodzimy sport, a przede wszystkim piłkę nożną.
Działa nie tylko w Polsce, ale przede wszystkim na skalę międzynarodową. Co potwierdzają liczne umowy sponsoringowe.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
600 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Oferta na dziś BetWay

Jeśli interesują Nas przede wszystkim zakłady sportowe to tutaj mamy naprawdę ciekawą ofertę na dziś dzień na betway.pl.

Oprócz oferty zakładów sportowych możemy również typować wydarzenia polityczne. Po pierwsze mamy do dyspozycji ciekawą i prostą w obsłudze stronę internetową. Oprócz wielu spotkań do obstawienia mamy również wiele opcji do wyboru.

Tutaj nie typuje się tylko wygrania danej drużyny czy zawodnika, ale mnóstwo innych wyników jak chociażby ilość kartek, dokładny wynik, czas wpadnięcia pierwsze gola i mnóstwo, mnóstwo innych. Zatem BetWay swoją ofertą pozwala zatrzymać nas na dłużej.

Poza tym pojawiają się również mecze na LIVE, które również mamy możliwość obstawienia. Jako, że strona internetowa jest dostępna w języku polskim również inne opcje są do tego przystosowane, jak chociażby kontakt z bukmacherem. Wpłaty możemy dokonywać za pomocą Przelewy24, kartą, tradycyjnym przelewem i jeszcze kilkoma innymi sposobami.

BetWay 1

Jako, że bukmacherowi online bardzo zależy na nowo pozyskanych klientach to już na starcie możemy liczyć na ciekawe promocje.

Promocje Betway

Każdy kto już od jakiegoś czasu obstawiał kupony przez Internet grał, lub przynajmniej znał z nazwy tego europejskiego bukmachera. Świetne kursy, przejrzysta i łatwa w obsłudze strona, a także wielość różnych kombinacji na większość istniejących sportów.

To właśnie była poprzednia wersja współczesnej strony. Po kilku latach nieobecności wrócili na polski rynek w październiku 2021 roku, jednak posiada on tylko licencję na działalność online. To oczywiście nie przeszkadza tak znanej marce, która zyskała rzeszę klientów – niektórych z sentymentu, jednak sporą większość dzięki świetnym promocjom oraz bonusom, które przygotowali dla swoich graczy.

Warto zaznaczyć, że mimo tak krótkiego okresu funkcjonowania, BetWay stał się już sponsorem kilku drużyn sportowych. To pokazuje skalę i potencjał działań tego bukmachera. Przechodząc jednak do sedna sprawy – właśnie nadeszła pora na przybliżenie bonusów w BetWay.

Na początek – świetny cashback

Cashback to nic innego jak zwrot środków za postawiony kupon, Dotyczy on oczywiście pierwszego depozytu, którego dokonują nowo zarejestrowani gracze. I to właśnie cashback w BetWay to pewne pieniądze, które otrzymamy na konto bonusowe za pierwsze niepowodzenie w bukmacherce.

Maksymalna kwota, jaką możemy odzyskać po przegranym kuponie to aż 500 złotych, które oczywiście będzie można wypłacić, jeśli spełni się pewne zasady, wcześniej ustalone przez bukmachera. Aby wypłacić środki bonusowe należy jednak dokonać obrotu sumą bonusu 4 razy po kursie min. 2.0. Do obrotu wliczają się zakłady pojedyncze i AKO, ale także kupony live. Żeby móc skorzystać z bonusu, należy dokonać tego w ciągu 30 dni od założenia konta.

Multi

Multi+ to bonus od BetWay, który daje szansę na otrzymanie gigantycznych dodatków do podstawowej kwoty, którą potencjalnie mamy do wygrania za obstawiony zakład. Jest to promocja skierowana do tych osób, które lubią postawić więcej niż kilka spotkań, co oczywiście wiąże się z większym ryzykiem. Jednak czasem warto jest stworzyć sporą taśmę, aby móc cieszyć się z wielkiego bonusu.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
600 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Przechodząc do konkretów – istnieje szansa otrzymania nawet 50% więcej pieniędzy niż pierwotnie byłoby do wygrania. Przy postawieniu 5 zdarzeń otrzymamy 7% dodatkowo, przy 7 spotkaniach będzie to +20%, gdy postawimy 10 spotkań to 35% większa wygrana. Dochodząc do 13+ zdarzeń otrzymamy dodatkowo właśnie 50% środków. Nie trzeba spełniać żadnych innych dodatkowych warunków, po prostu – im więcej zdarzeń na kuponie, tym większe zwycięstwo.

Moja opinia o BetWay

Podsumowując, internetowy bukmacher BetWay jest doskonałym rozwiązaniem dla większości graczy którzy nie tylko zaczynają swoją grę na zakładach bukmacherskich w Internecie. Ma bardzo bogatą ofertę, konkurencyjne kursy i wiele opcji do obstawienia.
Poruszanie po stronie jest bardzo proste, jak i zawieranie tam zakładów. Niezależnie od tego czy jesteśmy początkującymi graczami czy też tymi z doświadczeniem to BetWay pozwoli nam rozwijać się wraz nimi.

Posiada ona właściwie same zalety, dlaczego więc nie warto się tam zarejestrować?

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
600 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI