Jeśli nie wiesz jaki bukmacher online będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy to ... załóż konta u każdego bukmachera.

Jak obstawiać mecze przez internet?

Piłka nożna jest popularna niemal na każdej stronie bukmacherskiej. Wśród wielu innych dyscyplin to właśnie ona zajmuje pierwsza miejsca. Tak naprawdę mecze z tej dyscypliny sportowej odbywają się niemal zawsze, stąd też owe zainteresowanie.

Przekłada się ono także na zawieranie większości zakładów. A w piłce nożnej opcji mamy naprawdę mnóstwo.

Oprócz tych najpopularniejszych jakimi jest wygrana czy ilość goli to możemy także typować czy dana drużyna wygra chociażby jedną połowę albo kto ostatni strzeli gola. Tych możliwości jest oczywiście o wiele więcej. Wydaje się zatem, że obstawianie meczy piłki nożnej są proste. Nic bardziej mylnego!

Gdyby tak było to na wieli forach bukmacherskich nie pojawiałyby się tematy typu „jak obstawiać mecze piłki nożnej przez Internet”. Odpowiedzi znajdziemy na owych forach. Porady dla obstawiających mecze są dojść przejrzyste, ale na pierwszy rzut oka widać, że jest ich dużo.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
600 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Jak obstawiać mecze przez Internet

Na co powinniśmy zatem zwrócić uwagę? Każdy zaczyna analizować spotkanie od statystyk. Dzięki nim możemy zobaczyć na jakich miejscach plasują się interesujące nas drużyny. To już pokazuje kto jest silniejszy. Kolejną ważną kwestią jest jeszcze informacja kto jest gospodarzem spotkania.

Boisko zawsze jest kolejnym pozytywnym bodźcem i trzeba to również wziąć pod uwagę. Oczywiście nie możemy pominąć tu rozegranych już meczy bezpośrednich. Ostatnią informacją widoczną w statystykach jest ilość bramek zdobytych i straconych.

Jak widać przeglądając już same „suche” statystyki mamy pewny zarys obydwu drużyn. Następnie musimy przyjrzeć się aktualnej formie zespołów. Jeśli zespół faworyzowany przegrał ostatnie dwa mecze z zespołami z dolnej części tabeli to pokazuje, że należy zastanowić się na ich wygraną.

Tutaj również wiele odgrywa sytuacja kadrowa. Być może w zespole nie występuje kilka kluczowych zawodników, ponieważ mają kontuzje. Te informacje musimy już sami wyszukiwać na stronach internetowych klubów lub innych stronach sportowych.

Ważny czynnik przy obstawianiu

Kolejny czynnik gdy szukamy odpowiedzi na pytanie jak obstawiać mecze wydaje się być najważniejszy. Przy nim często niektórzy nie biorą w ogóle pod uwagę powyższych informacji – to mobilizacja. Często grają dwa zupełnie przeciwne drużyny, np. pierwsza i ostatnia z tabeli. Ku zdziwieniu niektórych wygrywa zespół gorszy.

Dlaczego? Być może dlatego, że pierwszy zespół już wywalczył sobie udział w kolejnych rozgrywkach i niczego nie musiał już udowadniać. Co innego zespół ostatni – być może ten mecz decydował o tym czy utrzyma się on w danych rozgrywkach czy też czeka go spadek do gorszej ligi. To bardzo cenne porady dla obstawiających mecze, tym bardziej dla początkujących którzy często o nim zapominają.

LVBET rozdaje FREEBET za rejestrację
20 zł bez depozytu i dowodu + 2000 zł za wpłatę

 

Nie ma prostej i szablonowej recepty na to jak obstawiać mecze u bukmachera na zakładach bukmacherskich online. Mimo wszystko trzymając się powyższych porad bukmacherskich możemy zwiększyć prawdopodobieństwo swojej wygranej i wygrywać z bukmacherem. Przy tym wszystkim pamiętajmy, że nie zawsze faworyt wygrywa – w obecnych czasach ciężko o 100% pewniaka.

Nasze analizy także nie zawsze będą w 100% pewne. W końcu są to zakłady bukmacherskie, a tu wszystko może się zdarzyć, bo to przecież tylko sport. Jedna porażka także nie powinna nas zrażać do podejmowania się kolejnych analiz.

No i ta cierpliwość…

Jak obstawiać mecze przez internet? 1

 

Emocje podczas obstawiania meczy

Zdecydowana większość osób szukających odpowiedzi na pytanie: jak obstawiać mecze na zakładach bukmacherskich, zapomina o zdecydowanie największym czynniku decydującym o sukcesie, czyli emocjach.

Każda osoba, która stawia dany zakład pod wpływem emocji jest już na pozycji przegranej, jeszcze przed rozpoczęciem się spotkania. Na zwycięstwo z zakładem bukmacherskim mogą liczyć tylko i wyłącznie osoby, które wyeliminowały ten czynnik. W jaki sposób zatem można pozbyć się emocji? Trzeba w tym celu wykorzystać pytania kontrolne.

Do sprawdzenia podczas obstawiania:

– czy sprawdziłem formę obu drużyn?

– jak oba zespoły grały przeciwko sobie w ostatnim czasie?

– czy obie drużyny będą zmotywowane na 100%?

– czy wiem jacy piłkarze nie zagrają i jaki wpływ może to mieć na ostateczny wynik?

– czy sprawdziłem statystyki obu drużyn?

– czy kurs u bukmachera jest adekwatny do szans trafienia?

– dlaczego stawiam ten zakład?

Oczywiście im więcej pytań zada sobie dana osoba, a następnie uzyska twierdzące odpowiedzi, tym analiza danego typu może być uznana za rzetelną. Gracz będzie tym samym przekonany do słuszności postawienia takiego zakładu.

www.betfan.pl/bonusy-na-start
200% za wpłatę do tego pakiet bonusów powitalnych

 

Dlaczego emocje przyczyniają się do porażki na zakładach bukmacherskich? Przykładem jest sytuacja, w której dana osoba przegrała dużą kwotę lub na kuponie na kilkanaście zdarzeń nie trafiła tylko jednego. Gracz będzie chciał w jak najkrótszym możliwym czasie się odegrać u bukmachera. Będzie zatem stawiał jeszcze większe pieniądze w celu wygrania z bukmacherem. W zdecydowanej większości przypadków pominięte zostaną kwestie związane z analizą poszczególnych spotkań.

Obstawianie meczy – krok po kroku

Decydując się na założenie konta u bukmachera internetowego możemy właściwie zapomnieć o koncie demo. Tutaj każdy liczy na zyski – my kontra bukmacher. Kto będzie lepszy? Celem każdego typera jest ogranie bukmachera.

Musimy jednak uważać, by nie zostać zlimitowanym u bukmachera. Jednak zanim będziemy mieli takie „problemy” musimy najpierw pomyśleć nad skutecznym systemem bukmacherskim. Zacznijmy od dyscypliny sportowej.

Obstawianie meczy piłkarskich

Tutaj najlepiej faktycznie zainteresować się piłką nożną. To sport, dzięki któremu niemal przez cały rok możemy obstawiać mecze. Bo nawet jeśli kończy się liga to zaczynają się większe imprezy jak Mistrzostwa Świata czy Mistrzostwa Europy.

obstawianie meczy

Oprócz tego możemy liczyć na kwalifikacje do Ligi Mistrzów i Ligi Europy. Nie możemy również zapomnieć o meczach towarzyskich, które słyną z dużej ilości goli. Piłka daje nam duże możliwości jeśli chodzi o system bukmacherski.

Odbierz kod promocyjny ETOTO.PL
Zgarnij od tak 2222 zł na start!

 

Obstawianie meczy na żywo

Zakłady bukmacherskie na żywo to podstawa sukcesu u bukmachera. A piłka nożna to najlepszy ze sportów by taki dokładny wynik meczu wytypować! Trzeba wiedzieć Wam że piłka nożna święci triumfy u każdego bukmachera.

Dlatego też warto pamiętać, by nie wybierać tylko i wyłącznie piłki nożnej. Chcąc więcej zarobić warto stawiać szukać meczy z wyższymi kursami. Te na poziomie 2,0 czy 3,0 znajdziemy w ofercie zawsze. Nie zawsze dotyczą one jednak zwycięstwa danej drużyny czy zawodnika.

Kiedy gra faworyt to kurs na niego jest śmiesznie niski, znowuż wiedząc, że jego rywal nie ma żadnych szans – nie warto wtedy stawiać na wyższy kurs będąc pewnym straty pieniędzy. Bywają jednak opcje, które są bardziej prawdopodobne. To chociażby obstawianie dokładnych wyników na żywo.

Dokładny wynik? Warto spróbować

Najpopularniejsze są w piłce nożnej. Tutaj kursy potrafią niekiedy wynosić nawet 34,00, a łącząc dwa tak podobne do siebie kursy możemy jednorazowo zarobić właściwie fortunę! Tak wysokimi kursami kuszą nasz oszuści, którzy podają, że znają wynik przyszłych meczów.

Przed ich podaniem należy jednak zapłacić i to nie mało. Nie warto decydować się na tego typu zakupy, ponieważ będziemy tu tylko stratni. Po co komuś zarabiać nawet 100 Euro jeśli sam znając dokładny wynik może zarobić fortunę?

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
600 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Jednak obstawianie dokładnych wyników to nie tylko piłka nożna. Możemy je obstawiać chociażby w tenisie czy siatkówce. Kursy nie są już tu takie wysokie. Lecz czasami możemy natknąć się na tzw. perełkę. Niższy kurs to wyższe prawdopodobieństwo wygranej. A we wspomniane siatkówce czy tenisie łatwiej typować dokładne wyniki. To co może nam również ułatwić typowanie takich meczów to obstawianie na żywo.

Dzięki temu widzimy co dzieje się w danym spotkaniu i w którym kierunku idzie dane wydarzenie. To co jest tu najważniejsze to fakt, by nie czekać za długo. Im dłużej czekamy, tym kursy na dokładne wyniki spadają – tak bywa w wielu dyscyplinach sportowych. Jako system bukmacherski typowanie dokładnych wyników jest z pewnością ciekawym rozwiązaniem. Mamy tu do czynienia z wysokimi kursami, a dzięki temu straty z dwóch, trzech, a często nawet sześciu meczów możemy szybko nadrobić.

Wymaga to od typerów więcej poświęconego czasu jeśli zamierzamy typować na żywo i obstawiać – zakłady bukmacherskie na dokładny wynik.

Mecze na żywo

Do tego dochodzi wcześniejsza analiza spotkania. Mając dość wysoką skuteczność warto pomyśleć o czymś jeszcze, a mianowicie – mecze na żywo u legalnych bukmacherów. Głównie z powodu zarobków.

Tak wysokie i często systematycznie zarobki na zakładach bukmacherskich lepiej grać u legalnych bukmacherów. Zyski są tu tak duże, że nawet 12% podatek nam nie zaszkodzi – patrząc choćby na ofertę bukmachera STS czy LVBET.

Rejestracja bez dowodu w STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

 

Wskazówki jak obstawiać skutecznie

Po kilku miesiącach spędzonych na puszczaniu kuponów u bukmachera zaczynamy się zastanawiać dlaczego tak naprawdę nie potrafimy na tym zarobić i zastanawiamy się jak obstawiać skutecznie by coś wpadło. Warto na szybko przejrzeć swoją historię, by zauważyć pewną ciekawą rzecz – obstawiamy wszystko o czym tylko usłyszymy – od piłki nożnej, przez E-sport, po wyścigi konne.

Czy to jest przepis na skuteczne ogrywania bukmachera? Nie!

Nie obstawiaj wielu dyscyplin

Nie ma na świecie typera, który byłby dobry we wszystkich dyscyplinach sportowych. Co więcej, ciężko być nim nawet w jednej z nich. Weźmy pod uwagę tak popularną piłkę nożną – do dyspozycji mamy kilkanaście lig. Od tych najbardziej popularnych, po te bardziej egzotyczne. Nawet w tym przypadku nie jesteśmy w stanie wiedzieć wszystkiego.

Warto się wyspecjalizować w danej dyscyplinie sportowej, a nawet na swój punkt zainteresowania wziąć np. kilka lig piłki nożnej. Od razu podpowiadamy, aby nie interesować się tak popularnymi zespołami jak chociażby Barcelona, PSG czy Bayern Monachium. Bukmacherzy zatrudniają specjalistów, przed którymi nie ujdzie najdrobniejsza informacja o tych zespołach i ligach.

Poza tym każdy doskonale wie, że taki zespół jak chociażby Barcelona wygrywa praktycznie wszystko. Nie mamy tu zatem żadnej przewagi nad bukmacherem.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
600 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Im niższa liga tym lepiej

Inaczej to już wygląda w przypadku lig bardziej egzotycznych. Wybierając już I czy II ligę któregoś z krajów europejskich jesteśmy w stanie dowiedzieć się już o wiele więcej i mieć informacje, o których bukmacher się jeszcze nie dowiedział.

To sprawia, że wychodzimy na prowadzenie, a nasze szanse na wygrane rosną. Często typerzy potrafią w ten sposób grać wysokie kursy, gdyż firmy bukmacherskie już nie zatrudniają tak wielu ludzi do takich niskich lig.

Z pewnością powinniśmy zrezygnować z tego, by obstawiać kilka dyscyplin sportowych. Taka strategia nie wyjdzie nam na dobre. Warto skupić się na jednej lub dwóch z nich i zdobywać wiedzę. Automatycznie zmniejszymy ilość kuponów, a nasza skuteczność powinna diametralnie się polepszyć. To jeden z wielu aspektów, by ograć bukmachera.

 

Jak obstawiać mecze systemem

Pierwszy ze sposobów/systemów obstawiania meczy to obstawianie niskich kursów. Z pewnością każdy z nas jest w stanie w niemal każdym meczu znaleźć taki kurs. Często jest to ilość goli np. powyżej 0,5 gola czy poniżej 4,5 gola. Niekiedy jest to także obstawianie faworytów meczów.

Zaletą grania niskich kursów jest to, że mamy poniekąd większe szanse na wygraną. W końcu im niższy kurs tym większe prawdopodobieństwo pozytywnego wyniku. Niemal każdy mecz posiada taki niski kurs, który warty jest grania.

Jednak obstawianie meczy i niskich kursów ma także swoje wady. Wygrane są tutaj naprawdę niskie. Należy operować większą gotówką, by granie na tak niskie kursy przynosiły nam zyski. Do tego warto przypomnieć, że niektórzy bukmacherzy pobierają podatek, który również zaniży naszą wygraną.

Jeśli wolimy więcej ryzyka, a co za tym idzie większych zysków warto zainteresować się obstawianiem remisów.

liga europy

Obstawianie w meczach remisów nie jest bardzo popularne, stąd też ciężko będzie nam znaleźć typy z analizami. Interesując się jednak piłką nożną i dobrze analizując możemy mimo wszystko wyjść w końcu na plus. Kursy są tutaj naprawdę warte grania i wynoszą średnio nieco ponad 3.

Nasza skuteczność nie musi być tutaj wysoka, gdyż kursy odgrywają tu główną rolę. Nie musimy obstawiać tu dużych kwot, ale za to warto posiadać więcej funduszy. Bywa tu i tak, że na 10 spotkań wejdą nam tylko 3. Ale to już może nam dać niewielki zysk.

Na czym można zarobić obstawiając?

I w końcu jedna z najbardziej dochodowych w piłce nożnych opcji – obstawianie rzutów rożnych.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 300 zł zakład bez ryzyka

 

Tutaj często bez problemu wchodzą kursy 2,75 czy 5,00. Niewiele osób podaje typy z rzutami rożnymi, ponieważ przynosi im to tak duże zyski, że nie warto im bawić się w pisanie analiz. Mimo to sami możemy znaleźć strony, które mają statystyki właśnie z rzutami rożnymi.

Obstawiając rzuty rożne warto stosować płaską stawkę. Warto również grać je na żywo, czyli LIVE. Jak widać po powyższych przykładach sama piłka nożna daje nam wiele możliwości – możemy grać niskie kursy, możemy także wybrać większe ryzyko i grać remisy.

Równie dobrze możemy zacząć czerpać zyski z obstawiania rzutów rożnych w trakcie meczów na żywo. Wszystko zależy od tego jaką ilością gotówki dysponujemy i jak bardzo chcemy ryzykować na zakładach bukmacherskich.

Jedno jest pewne obstawianie meczów nie jest trudne i krok po kroku dojdziemy do tego jaki system jest najbardziej odpowiedni dla Nas.

Obstawiane u bukmacherów – krzyżówka

Zainteresowanych grą i obstawianiem meczów na zakładach bukmacherskich jest coraz więcej. Nie trzeba chyba wspominać dlaczego – szybki i łatwy przypływ gotówki w przypadku trafnego i skutecznego obstawiania.

Wiemy, że nie wszystkie kupony będą wchodzić nam bez problemu, mimo to wierzymy w zysk. Zaczynając grać musimy jednak przejść szybką naukę pojęć bukmacherskich by nie wciągnęło Nas za mocno obstawianie w ciemno w zakładach bukmacherskich.

Obstawianie w ciemno?

Wielu graczy powie, że to zbędne. Nieprawda! Dzięki tym pojęciom będziemy mogli czasem wygrać opcję mniej ryzykowną o równie ciekawym kursie. Typując mecze na zakładach bukmacherskich nie zawsze wybiera się, która drużyna czy zawodnik wygra dane spotkanie.

Z pewnością wchodząc na zakładkę meczu, który chcielibyśmy obstawić widzimy wiele możliwości do obstawienia.

Często zastanawiamy się co znaczy handicap, over, odd itp.

Jak obstawiać mecze przez internet? 2

Są mecze, w których absolutnie nie opłaca się brać zwycięstwa o kursach rzędu 1,10. W tym przypadku warto wiedzieć co to jest handicap. To jedno z najczęściej używanych zwrotów podczas obstawiania meczów. Dzięki tej opcji możemy grać dane spotkanie, a tym samym dać sobie szanse na wygraną. Tym bardziej jeśli zamierzamy grać czyjeś typy i obserwujemy dzienniki innych typerów to oni z pewnością będą ich używać.

Oczywiście w sieci i na naszej stronie znajdziemy słownik pojęć bukmacherskich. Dodatkowo niemal na każdym forum bukmacherskim są dokładnie opisane właściwie wszystkie pojęcia, a wraz z nimi dodane są przykłady. Dzięki temu szybciej możemy pojąć dane wyrażenia.

Z pewnością nie jest wymagane, ponieważ i bez handicapu ludzie potrafią wygrywać zakłady bukmacherskie.

Mimo wszystko warto je znać. Obstawiając mecze z pewnością poruszamy się po wielu stronach internetowych o tematyce bukmacherskiej, a tam wielu graczy wymienia się typami. Wśród nich znajdziemy wiele typów, które zawierają nieznane dla nas pojęcia. A po co tracić takie kupony?

Samych pojęć nie jest dużo, a jako początkujący gracze, którzy niemal codzienne obstawiają mecze nauka ich wszystkich będzie szybka i prosta.

Co ciekawe, są osoby, które z zakładami bukmacherskimi mają do czynienia już kilka lat i naprawdę nie znają większości tych pojęć, a mimo to zarabiają na tym pieniądze – po prostu jak większość z Nas …

Gdzie obstawiać mecze

Poniżej kilku bukmacherów godnych uwagi…

Bukmacher nr 1 Wybór naszych gości
FORTUNA STS SUPERBET LV BET
300zł Cashback
+ bonus za wpłatę
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 8/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 1500 zł do 200 zł do 2000 zł