Jeśli nie wiesz jaki bukmacher online będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy to ... załóż konta u każdego bukmachera a następnie obstawiaj i testuj, gdzie Ci się gra najlepiej i który legalny bukmacher ma najwyższe kursy w interesującej Cię lidze czy na konkretne dyscypliny sportowe. My obok polecamy na początek założyć konto do obstawiania w renomowanej firmie bukmacherskiej Fortuna, oferującej darmowy zakład na start.
Odbierz bonus 120 zł darmowy zakład na www.efortuna.pl

Jak obstawiać mecze czyli porady dla obstawiających

Piłka nożna jest popularna niemal na każdej stronie bukmacherskiej. Wśród wielu innych dyscyplin to właśnie ona zajmuje pierwsza miejsca. Tak naprawdę mecze z tej dyscypliny sportowej odbywają się niemal zawsze, stąd też owe zainteresowanie.

Przekłada się ono także na zawieranie większości zakładów. A w piłce nożnej opcji mamy naprawdę mnóstwo. Oprócz tych najpopularniejszych jakimi jest wygrana czy ilość goli to możemy także typować czy dana drużyna wygra chociażby jedną połowę albo kto ostatni strzeli gola. Tych możliwości jest oczywiście o wiele więcej. Wydaje się zatem, że obstawianie meczy piłki nożnej są proste. Nic bardziej mylnego!

TOP 3 bukmacherów w Polsce:Obstawianie bez podatku i bez ryzyka na www.efortuna.pl
29 zł bonus bez depozytu + 1200 zł za wpłatę na www.sts.pl
20 zł bonus bez depozytu + 1500 zł na www.lvbet.pl

Gdyby tak było to na wieli forach bukmacherskich nie pojawiałyby się tematy typu „jak obstawiać mecze piłki nożnej”. Odpowiedzi znajdziemy na owych forach. Porady dla obstawiających mecze są dojść przejrzyste, ale na pierwszy rzut oka widać, że jest ich dużo.

 

Jak obstawiać mecze u bukmachera …

Na co powinniśmy zatem zwrócić uwagę? Każdy zaczyna analizować spotkanie od statystyk. Dzięki nim możemy zobaczyć na jakich miejscach plasują się interesujące nas drużyny. To już pokazuje kto jest silniejszy. Kolejną ważną kwestią jest jeszcze informacja kto jest gospodarzem spotkania.

Boisko zawsze jest kolejnym pozytywnym bodźcem i trzeba to również wziąć pod uwagę. Oczywiście nie możemy pominąć tu rozegranych już meczy bezpośrednich. Ostatnią informacją widoczną w statystykach jest ilość bramek zdobytych i straconych.

fortuna-zaklad-bez-ryzyka-120-zl Zakłady bukmacherskie Poradnik dla obstawiających Obstawianie meczów

Jak widać przeglądając już same „suche” statystyki mamy pewny zarys obydwu drużyn. Następnie musimy przyjrzeć się aktualnej formie zespołów. Jeśli zespół faworyzowany przegrał ostatnie dwa mecze z zespołami z dolnej części tabeli to pokazuje, że należy zastanowić się na ich wygraną.

Tutaj również wiele odgrywa sytuacja kadrowa. Być może w zespole nie występuje kilka kluczowych zawodników, ponieważ mają kontuzje. Te informacje musimy już sami wyszukiwać na stronach internetowych klubów lub innych stronach sportowych.

Jak obstawiać by zarabiać na zakładach?

Kolejny czynnik gdy szukamy nie wiemy jak obstawiać mecze wydaje się być najważniejszy. Przy nim często niektórzy nie biorą w ogóle pod uwagę powyższych informacji – to mobilizacja. Często grają dwa zupełnie przeciwne drużyny, np. pierwsza i ostatnia z tabeli. Ku zdziwieniu niektórych wygrywa zespół gorszy.

Dlaczego? Być może dlatego, że pierwszy zespół już wywalczył sobie udział w kolejnych rozgrywkach i niczego nie musiał już udowadniać. Co innego zespół ostatni – być może ten mecz decydował o tym czy utrzyma się on w danych rozgrywkach czy też czeka go spadek do gorszej ligi. To bardzo cenne porady dla obstawiających mecze, tym bardziej dla początkujących.

Za rejestrację dają 20zł i 1500zł za wpłaty! Wejdź na www.lvbet.pl

Nie ma prostej i szablonowej recepty na to jak obstawiać mecze u bukmachera na zakładach bukmacherskich online. Mimo wszystko trzymając się powyższych porad bukmacherskich możemy zwiększyć prawdopodobieństwo swojej wygranej i wygrywać z bukmacherem. Przy tym wszystkim pamiętajmy, że nie zawsze faworyt wygrywa – w obecnych czasach ciężko o 100% pewniaka.

Nasze analizy także nie zawsze będą w 100% pewne. W końcu są to zakłady bukmacherskie, a tu wszystko może się zdarzyć, bo to przecież tylko sport. Jedna porażka także nie powinna nas zrażać do podejmowania się kolejnych analiz.

No i ta cierpliwość …

TOP 3 bukmacherów w Polsce:Obstawianie bez podatku i bez ryzyka na www.efortuna.pl
29 zł bonus bez depozytu + 1200 zł za wpłatę na www.sts.pl
20 zł bonus bez depozytu + 1500 zł na www.lvbet.pl

Trzeba wygrać z własnym emocjami

Zdecydowana większość osób szukających odpowiedzi na pytanie: jak obstawiać mecze na zakładach bukmacherskich, zapomina o zdecydowanie największym czynniku decydującym o sukcesie, czyli emocjach.

Każda osoba, która stawia dany zakład pod wpływem emocji jest już na pozycji przegranej, jeszcze przed rozpoczęciem się spotkania. Na zwycięstwo z zakładem bukmacherskim mogą liczyć tylko i wyłącznie osoby, które wyeliminowały ten czynnik. W jaki sposób zatem można pozbyć się emocji? Trzeba w tym celu wykorzystać pytania kontrolne.

Należy do nich zaliczyć:

– czy sprawdziłem formę obu drużyn?

– jak oba zespoły grały przeciwko sobie w ostatnim czasie?

– czy obie drużyny będą zmotywowane na 100%?

– czy wiem jacy piłkarze nie zagrają i jaki wpływ może to mieć na ostateczny wynik?

– czy sprawdziłem statystyki obu drużyn?

– czy kurs u bukmachera jest adekwatny do szans trafienia?

– dlaczego stawiam ten zakład?

Oczywiście im więcej pytań zada sobie dana osoba, a następnie uzyska twierdzące odpowiedzi, tym analiza danego typu może być uznana za rzetelną. Gracz będzie tym samym przekonany do słuszności postawienia takiego zakładu.

totolotek-bukmacher-bez-depozytu Zakłady bukmacherskie Poradnik dla obstawiających Obstawianie meczów

Dlaczego emocje przyczyniają się do porażki na zakładach bukmacherskich? Przykładem jest sytuacja, w której dana osoba przegrała dużą kwotę lub na kuponie na kilkanaście zdarzeń nie trafiła tylko jednego. Gracz będzie chciał w jak najkrótszym możliwym czasie się odegrać u bukmachera. Będzie zatem stawiał jeszcze większe pieniądze w celu wygrania z bukmacherem. W zdecydowanej większości przypadków pominięte zostaną kwestie związane z analizą poszczególnych spotkań.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET BETFAN STS
120zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
100zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
29zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
 Aplikacja
Aplikacja9/107/108/108/10
 Gra bez podatku
Gra bez podatkuHappy HoursczasoweNON STOP-
 Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatędo 1000 złdo 1500 złdo 3000 złdo 1200 zł
Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET BETFAN STS
120zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
100zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
29zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
 Aplikacja
Aplikacja9/107/108/108/10
 Gra bez podatku
Gra bez podatkuHappy HoursczasoweNON STOP-
 Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatędo 1000 złdo 1500 złdo 3000 złdo 1200 zł