Jeśli nie wiesz jaki bukmacher online będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy to ... załóż konta u każdego bukmachera.

Jak obstawiać mecze

Piłka nożna jest popularna niemal na każdej stronie bukmacherskiej. Wśród wielu innych dyscyplin to właśnie ona zajmuje pierwsza miejsca. Tak naprawdę mecze z tej dyscypliny sportowej odbywają się niemal zawsze, stąd też owe zainteresowanie.

Przekłada się ono także na zawieranie większości zakładów. A w piłce nożnej opcji mamy naprawdę mnóstwo. Oprócz tych najpopularniejszych jakimi jest wygrana czy ilość goli to możemy także typować czy dana drużyna wygra chociażby jedną połowę albo kto ostatni strzeli gola. Tych możliwości jest oczywiście o wiele więcej. Wydaje się zatem, że obstawianie meczy piłki nożnej są proste. Nic bardziej mylnego!

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


Najlepszy CASHBACK - Superbetnawet do 500 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Gdyby tak było to na wieli forach bukmacherskich nie pojawiałyby się tematy typu „jak obstawiać mecze piłki nożnej”. Odpowiedzi znajdziemy na owych forach. Porady dla obstawiających mecze są dojść przejrzyste, ale na pierwszy rzut oka widać, że jest ich dużo.

 

Jak obstawiać mecze u bukmachera …

Na co powinniśmy zatem zwrócić uwagę? Każdy zaczyna analizować spotkanie od statystyk. Dzięki nim możemy zobaczyć na jakich miejscach plasują się interesujące nas drużyny. To już pokazuje kto jest silniejszy. Kolejną ważną kwestią jest jeszcze informacja kto jest gospodarzem spotkania.

Boisko zawsze jest kolejnym pozytywnym bodźcem i trzeba to również wziąć pod uwagę. Oczywiście nie możemy pominąć tu rozegranych już meczy bezpośrednich. Ostatnią informacją widoczną w statystykach jest ilość bramek zdobytych i straconych.

Jak obstawiać mecze 1

Jak widać przeglądając już same „suche” statystyki mamy pewny zarys obydwu drużyn. Następnie musimy przyjrzeć się aktualnej formie zespołów. Jeśli zespół faworyzowany przegrał ostatnie dwa mecze z zespołami z dolnej części tabeli to pokazuje, że należy zastanowić się na ich wygraną.

Tutaj również wiele odgrywa sytuacja kadrowa. Być może w zespole nie występuje kilka kluczowych zawodników, ponieważ mają kontuzje. Te informacje musimy już sami wyszukiwać na stronach internetowych klubów lub innych stronach sportowych.

Jak obstawiać by zarabiać na zakładach?

Kolejny czynnik gdy szukamy nie wiemy jak obstawiać mecze wydaje się być najważniejszy. Przy nim często niektórzy nie biorą w ogóle pod uwagę powyższych informacji – to mobilizacja. Często grają dwa zupełnie przeciwne drużyny, np. pierwsza i ostatnia z tabeli. Ku zdziwieniu niektórych wygrywa zespół gorszy.

Dlaczego? Być może dlatego, że pierwszy zespół już wywalczył sobie udział w kolejnych rozgrywkach i niczego nie musiał już udowadniać. Co innego zespół ostatni – być może ten mecz decydował o tym czy utrzyma się on w danych rozgrywkach czy też czeka go spadek do gorszej ligi. To bardzo cenne porady dla obstawiających mecze, tym bardziej dla początkujących.

REJESTRACJA W LV BET >>
20 zł bez depozytu + 1500 zł za wpłatę

Nie ma prostej i szablonowej recepty na to jak obstawiać mecze u bukmachera na zakładach bukmacherskich online. Mimo wszystko trzymając się powyższych porad bukmacherskich możemy zwiększyć prawdopodobieństwo swojej wygranej i wygrywać z bukmacherem. Przy tym wszystkim pamiętajmy, że nie zawsze faworyt wygrywa – w obecnych czasach ciężko o 100% pewniaka.

Nasze analizy także nie zawsze będą w 100% pewne. W końcu są to zakłady bukmacherskie, a tu wszystko może się zdarzyć, bo to przecież tylko sport. Jedna porażka także nie powinna nas zrażać do podejmowania się kolejnych analiz.

No i ta cierpliwość …

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


Najlepszy CASHBACK - Superbetnawet do 500 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

 

Trzeba wygrać z własnym emocjami

Zdecydowana większość osób szukających odpowiedzi na pytanie: jak obstawiać mecze na zakładach bukmacherskich, zapomina o zdecydowanie największym czynniku decydującym o sukcesie, czyli emocjach.

Każda osoba, która stawia dany zakład pod wpływem emocji jest już na pozycji przegranej, jeszcze przed rozpoczęciem się spotkania. Na zwycięstwo z zakładem bukmacherskim mogą liczyć tylko i wyłącznie osoby, które wyeliminowały ten czynnik. W jaki sposób zatem można pozbyć się emocji? Trzeba w tym celu wykorzystać pytania kontrolne.

Należy do nich zaliczyć:

– czy sprawdziłem formę obu drużyn?

– jak oba zespoły grały przeciwko sobie w ostatnim czasie?

– czy obie drużyny będą zmotywowane na 100%?

– czy wiem jacy piłkarze nie zagrają i jaki wpływ może to mieć na ostateczny wynik?

– czy sprawdziłem statystyki obu drużyn?

– czy kurs u bukmachera jest adekwatny do szans trafienia?

– dlaczego stawiam ten zakład?

Oczywiście im więcej pytań zada sobie dana osoba, a następnie uzyska twierdzące odpowiedzi, tym analiza danego typu może być uznana za rzetelną. Gracz będzie tym samym przekonany do słuszności postawienia takiego zakładu.

betfan-bonus-na-start

Dlaczego emocje przyczyniają się do porażki na zakładach bukmacherskich? Przykładem jest sytuacja, w której dana osoba przegrała dużą kwotę lub na kuponie na kilkanaście zdarzeń nie trafiła tylko jednego. Gracz będzie chciał w jak najkrótszym możliwym czasie się odegrać u bukmachera. Będzie zatem stawiał jeszcze większe pieniądze w celu wygrania z bukmacherem. W zdecydowanej większości przypadków pominięte zostaną kwestie związane z analizą poszczególnych spotkań.

Obstawianie meczy – krok po kroku

Decydując się na założenie konta u bukmachera internetowego możemy właściwie zapomnieć o koncie demo. Tutaj każdy liczy na zyski – my kontra bukmacher. Kto będzie lepszy? Celem każdego typera jest ogranie bukmachera.

Musimy jednak uważać, by nie zostać zlimitowanym u bukmachera. Jednak zanim będziemy mieli takie „problemy” musimy najpierw pomyśleć nad skutecznym systemem bukmacherskim. Zacznijmy od dyscypliny sportowej.

Obstawianie meczy piłkarskich

Tutaj najlepiej faktycznie zainteresować się piłką nożną.To sport, dzięki któremu niemal przez cały rok możemy obstawiać mecze. Bo nawet jeśli kończy się liga to zaczynają się większe imprezy jak Mistrzostwa Świata czy Mistrzostwa Europy.

obstawianie meczy

Oprócz tego możemy liczyć na kwalifikacje do Ligi Mistrzów i Ligi Europy. Nie możemy również zapomnieć o meczach towarzyskich, które słyną z dużej ilości goli. Piłka daje nam duże możliwości jeśli chodzi o system bukmacherski.

Jak obstawiać mecze systemem

Pierwszy ze sposobów/systemów obstawiania meczy to obstawianie niskich kursów. Z pewnością każdy z nas jest w stanie w niemal każdym meczu znaleźć taki kurs. Często jest to ilość goli np. powyżej 0,5 gola czy poniżej 4,5 gola. Niekiedy jest to także obstawianie faworytów meczów.

Zaletą grania niskich kursów jest to, że mamy poniekąd większe szanse na wygraną. W końcu im niższy kurs tym większe prawdopodobieństwo pozytywnego wyniku. Niemal każdy mecz posiada taki niski kurs, który warty jest grania.

REJESTRACJA W LV BET >>
20 zł bez depozytu + 1500 zł za wpłatę

Jednak obstawianie meczy i niskich kursów ma także swoje wady. Wygrane są tutaj naprawdę niskie. Należy operować większą gotówką, by granie na tak niskie kursy przynosiły nam zyski. Do tego warto przypomnieć, że niektórzy bukmacherzy pobierają podatek, który również zaniży naszą wygraną.

Jeśli wolimy więcej ryzyka, a co za tym idzie większych zysków warto zainteresować się obstawianiem remisów.

liga europy

Obstawianie w meczach remisów nie jest bardzo popularne, stąd też ciężko będzie nam znaleźć typy z analizami. Interesując się jednak piłką nożną i dobrze analizując możemy mimo wszystko wyjść w końcu na plus. Kursy są tutaj naprawdę warte grania i wynoszą średnio nieco ponad 3.

Nasza skuteczność nie musi być tutaj wysoka, gdyż kursy odgrywają tu główną rolę. Nie musimy obstawiać tu dużych kwot, ale za to warto posiadać więcej funduszy. Bywa tu i tak, że na 10 spotkań wejdą nam tylko 3. Ale to już może nam dać niewielki zysk.

Na czym można zarobić obstawiając?

I w końcu jedna z najbardziej dochodowych w piłce nożnych opcji – obstawianie rzutów rożnych.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY STS >>
29 zł bez depozytu + 1200 zł za wpłatę

 

Tutaj często bez problemu wchodzą kursy 2,75 czy 5,00. Niewiele osób podaje typy z rzutami rożnymi, ponieważ przynosi im to tak duże zyski, że nie warto im bawić się w pisanie analiz. Mimo to sami możemy znaleźć strony, które mają statystyki właśnie z rzutami rożnymi.

Obstawiając rzuty rożne warto stosować płaską stawkę. Warto również grać je na żywo, czyli LIVE. Jak widać po powyższych przykładach sama piłka nożna daje nam wiele możliwości – możemy grać niskie kursy, możemy także wybrać większe ryzyko i grać remisy.

Równie dobrze możemy zacząć czerpać zyski z obstawiania rzutów rożnych w trakcie meczów na żywo. Wszystko zależy od tego jaką ilością gotówki dysponujemy i jak bardzo chcemy ryzykować na zakładach bukmacherskich.

Jedno jest pewne obstawianie meczów nie jest trudne i krok po kroku dojdziemy do tego jaki system jest najbardziej odpowiedni dla Nas.

Więcej o tym jak obstawiać mecze znajdziesz na – Obstawianie.net/jak-obstawiac-mecze-przez-internet.html

 

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


Najlepszy CASHBACK - Superbetnawet do 500 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET BETFAN STS
210zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
100zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
29zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 8/10 8/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe NON STOP -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 2000 zł do 1500 zł do 3000 zł do 1200 zł