Jeśli nie wiesz jaki bukmacher online będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy to ... załóż konta u każdego bukmachera a następnie obstawiaj i testuj, gdzie Ci się gra najlepiej i który legalny bukmacher ma najwyższe kursy w interesującej Cię lidze czy na konkretne dyscypliny sportowe. My obok polecamy na początek założyć konto do obstawiania w renomowanej firmie bukmacherskiej Fortuna, oferującej darmowy zakład na start.
Odbierz bonus 120 zł darmowy zakład na www.efortuna.pl

Jaki legalny bukmacher będzie najlepszy na początek?

Na początku każdy gracz chce wybrać dla siebie jak najlepszego bukmachera i zastanawia się jaki legalny bukmacher będzie najlepszy na start przygody z zakładami bukmacherskimi. Zaczyna się ich porównywanie i rejestracje u jednego z nich. Jednak z czasem możemy zauważyć, że wielu typerów, a zwłaszcza tych bardziej doświadczonych posiada konta u kilku z nich. Nie jest to zabronione.

Wręcz przeciwnie. Każdy z nas chce tutaj zarabiać możliwie najwięcej jak się da. A korzystanie w kilku ofert daje nam większe możliwości.

gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw== Surebety Rejestracja u bukmachera Legalni bukmacherzy

Załóż konto u każdego buka!

To co skłania większości z nas do rejestracji u kilku z nich to przede wszystkim wybór najlepszej oferty powitalnej u danego legalnego bukmachera. Nie ma się co oszukiwać tym bardziej w dobie legalnych bukmacherów żaden z nich nie jest w stanie zaoferować nam szerokiej oferty na tyle, by korzystać tylko z niego.

TOP 3 promocji bukmacherskich:Obstawianie bez podatku i bez ryzyka - więcej na www.efortuna.pl
25zł bonus bez depozytu + 1200zł za wpłatę - więcej na www.sts.pl
500zł Cashback + mecze na żywo - więcej na www.betclic.pl

Grając u jednego bukmachera gramy praktycznie to co możemy. Mając konta u kilku z nich możemy bez przeszkód obstawiać to co chcemy. Nie musimy martwić się o zawieszanie oferty czy jej zupełnym braku.

 

Surebety

Kolejną zaletą posiadania kilku kont u bukmacherów jest fakt grania surebetów. Te zyskują ostatnimi czasy coraz większą popularność, bo przecież mając pewność wygranej każdy zainteresuje się tą tematyką. A surebety właśnie nam ją dają – niezależnie od wyniku i tak wygrywamy, ale musimy mieć kilka jak nie kilkanaście kont u różnych bukmacherów.

Darmowy zakład i 1000zł za wpłatę! Więcej na milenium.pl/bonusy

Po pewnym czasie zauważymy jeszcze więcej korzyści. Należą do nich chociażby unikanie limitów. Nie musimy obstawiać kolosalnie wysokich stawek, by bukmacher nas zlimitował. Wystarczy, że będziemy często wygrywać i wypłacać pieniądze.

Mając konta u kilku bukmacherów możemy obstawiać u każdego z nich dane zdarzenie, ale za mniejszą stawkę dzięki czemu nie będziemy należeli do grona graczy zawodowych. Grając u kilku bukmacherów zyskujemy także więcej promocji i bonusów.

lvbet-bonus-bez-depozytu Surebety Rejestracja u bukmachera Legalni bukmacherzy

Już za same bonusy bukmacherskie powitalne możemy zyskać nawet kilka tysięcy niemal gratis i to już na samym starcie gdy interesuje nas temat jaki legalny bukmacher na początek będzie najlepszym wyborem! Jak widać po powyższych przykładach tych zalet jest sporo, a jest ich jeszcze więcej. Nie warto ograniczać się do rejestracji u jednego, tym bardziej, że nie jest to zabronione.

Kilka kont u bukmacherów

Wiele błędów, które popełniamy podczas obstawiania meczy zupełnie nie zauważamy. Wykonajmy cały czas te same czynności i uważamy, że tak musi być. Czytając z pewnością wiele innych artykułów dotyczących początków obstawiania meczy nie zawsze stykamy się z prawdą.

Każdy doskonale wie, że typerzy-amatorzy wypełniają tutaj bardzo ważną rolę i najlepiej gdyby było ich bardzo dużo.

Zależy na tym zarówno firmom bukmacherskich jak i doświadczonym typerom.

Dlaczego?

Firmy bukmacherskie oczywiście najwięcej zarabiają na takich osobach. Natomiast doświadczeni typerzy dzięki takim ludziom nie muszą tak szybko zostać zlimitowani. Jednak znajdą się osoby, które nie będą odpuszczać na samych przeczytanych artykułach.

fortuna-zaklad-bez-ryzyka-120-zl Surebety Rejestracja u bukmachera Legalni bukmacherzy

Ważne jest tu doświadczenie, które z pewnością w przyszłości nam zaprocentuje. Jedną z takich nauk może być fakt, aby posiadać kilka kont na różnych stronach bukmacherskich. Dzięki temu jesteśmy w stanie stawiać po możliwie jak najwyższych kursach. I stąd też wynika ważna nauka, którą nabywa się często po pewnym czasie – porównujmy kursy! Dzięki temu jesteśmy w stanie w dłuższej perspektywie zarobić więcej.

Co prawda dziś wydaje się nam to zupełnie niepotrzebne, a różnice zbyt niskie. Owszem różnica 10 złotych dziś nie musi robić na nas zbyt dużego wrażenia. Ale jeśli zsumujemy nasze kupony i zobaczymy, że mogliśmy w przeciągu miesiąca zyskać np. 500 złotych to już inaczej spojrzymy na tą kwestię. Oczywistym jest, że nie będziemy mieć wszędzie kont i zawsze przed każdym obstawieniem sprawdzać interesujący nas kurs.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET TOTOLOTEK STS
120zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
25zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
 Aplikacja
Aplikacja9/107/108/109/10
 Gra bez podatku
Gra bez podatkuHappy Hoursczasowew piątki-
 Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatędo 1000 złdo 1500 złdo 1000 złdo 1200 zł

Mimo wszystko warto mieć konta na chociażby trzech stronach u bukmacherów, a do tego korzystać z innych pomocy. Są to zazwyczaj strony, dzięki którym możemy na bieżąco śledzić również wyniki meczów. Oprócz tego na nich znajdziemy wszystkie kursy u bukmacherów, którzy mają dane spotkanie w swojej ofercie. Dzięki temu za pomocą jednego kliknięcia jesteśmy w stanie zauważyć, który bukmacher oferuje nam najwyższy kurs.

Naprawdę jest to uwaga godna rozpatrzenia gdy rozważamy jaki legalny bukmacher będzie najlepszy na początek gry na zakładach bukmacherskich, ponieważ w przeciągu tylu tygodni, miesięcy, a nawet lat grania różnice mogą być imponujące.