Jeśli nie wiesz jaki bukmacher online będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy to ... załóż konta u każdego bukmachera.

Najlepiej co obstawiać u bukmachera?

Jeśli zastanawiasz się co najlepiej obstawiać u bukmachera to musisz wiedzieć że dyscyplin do obstawiania na zakładach bukmacherskich jest całe mnóstwo. Warto wybrać coś na czym bukmacher się nie do końca dobrze zna bo wtedy na dzień dobry mamy przewagę 😉

Szermierka dla wielu z nas to sport niezwykle elegancki. Ma bardzo ciekawą historię. Kiedyś odbywało się to pod postacią walk. Skończyło się to w momencie wynalezienia białej broni. Wtedy już nikt nie myślał o walce na szable, bo stawały się one mało skuteczne. Sama szermierka stanowiła ciekawe spędzenie czasu.

Rejestracja bez dowodu z LVBET
20 zł bez depozytu + 3000 zł za wpłatę

Co obstawiać u bukmachera

Współcześnie nie możemy powiedzieć, by był to nawet jedne z topowych sportów. Mimo wszystko dostępne jest obstawianie szermierki głównie podczas Igrzysk Olimpijskich, a także kilku innych ważnych imprez. Poza tym raczej nie jesteśmy świadkami jakiejś dużej liczby zakładów bukmacherskich na te sport. Również mamy do dyspozycji mało opcji obstawiania u bukmacherów. Głównie są to zakłady H2H.

W tym przypadku nie zawsze zawodnicy muszą stoczyć ze sobą pojedynek. Chodzi o wskazanie zawodnika, który skończy zawody czy dany etap na wyższym miejscu. O wiele trudniejszym zakładem jest wytypowanie zwycięzcy całego turnieju.

TOP 3 promocji na start
ostatnia aktualizacja: 4 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
200% za WPŁATĘ - etoto.pl + obstawiaj bez podatku!
3500 zł CASHBACK - superbet.pl + 234 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

Tu często kursy są wyższe, ale prawdopodobieństwo wygranej już mniejsze. Jest to z pewnością trudne zadanie i nie poleca się tutaj grania dla początkujących, tym bardziej jeśli nie mamy wystarczającej wiedzy na temat właściwie każdego zawodnika.

 

A może obstawiać szermierkę?

Najważniejsze to znać charakterystykę szermierza. Warto poszukać co nieco w statystykach, rankingach czy obejrzeć choć kilka pojedynków. Wtedy też zobaczymy jakie cechy są tu cenne.

Mowa tu o szybkości, precyzji, technice czy odpowiedniej strategii. Przed rozpoczęciem pojedynku warto poszukać w sieci czy dany zawodnicy już mieli okazję ze sobą grać. Wiadomym jest, że ma się o wiele lepszy nastrój wiedząc, że już wygrywaliśmy z danym rywalem.

Wejdź na noblebet.pl/bonus
I zgarnij ponad 2500 zł w pakiecie za rejestrację

 

I na koniec, tak jak niemal w każdej dyscyplinie sportowej tak i tutaj zważajmy uwagę na rangę zawodów. Tutaj każdy czeka na Igrzyska Olimpijskie. Każdy zawodnik szykuje formę właśnie na te zawody i to właśnie tutaj możemy spodziewać się największej walki. Nikt tu nie odpuszcza przez co lepiej jest typować z sukcesem.

Nie zapominajmy o mediach społecznościowych, w których sami sportowcy podają wiele cennych informacji.

Co obstawiać jeszcze?

Rozgrywki e-sportowe zyskują coraz większą popularność, a żeby zarabiać na e-sporcie, wcale nie trzeba być graczem. Gry online nie są już tym samym co kiedyś. Bukmacherka to rodzaj hazardu, polegający na obstawianiu wyników meczy sportowych i nie tylko. Słowo hazard nie kojarzy się raczej dobrze, jednak można być spokojnym – jest to w pełni legalne od 18 roku życia.

Aby wziąć udział w zakładzie bukmacherskim należy pierw zainwestować. Krótko mówiąc- jeśli obstawisz prawidłowy wynik lub ilość punktów, otrzymasz nagrodę pieniężna, która jest zależna od stawki narzuconej przez bukmachera, oraz zainwestowanej przez Ciebie.

Do niedawna, przeważały zakłady o mecze sportowe. Teraz bardzo popularny stał się esport u bukmacherów. Coraz większe grono młodych miłośników esportu, rozpoczyna swoją przygodę z obstawianiem. Warto pamiętać, że nie każdy od razu wygrywa.

Aby obstawiać mecze czy poprawnie wyniki, trzeba dobrze poznać świat esportu. Nie będzie to proste, e-sport jest już bardzo rozbudowany. Staraj się wybierać najpopularniejsze gry, aby mieć bardziej rozległy dostęp do informacji na temat e-sportowców, ich osiągnięć, i oczywiście turniejów. Aby zdobywać osiągnięcia w zakładach bukmacherskich, przede wszystkim trzeba obstawiać wyniki, które są przemyślane na podstawie wielu rozgrywek.

Najlepiej co obstawiać u bukmachera? 1

Często możemy określić, która drużyna może być tą zwycięską, jednak mimo to, nie mamy stu-procentowej pewności, więc też nie warto poddawać się po jednej lub dwóch przegranych. Na początku możesz zacząć od wpłacania małych kwot, aby zobaczyć jak radzisz sobie z typowaniem zwycięzców.

Bukmacherzy często oferują bonusy

Często są to dodatkowe pieniądze na start jak na stronie www.sts.pl czy www.lvbet.pl, które mogą pozwolić ci na zdobycie większych nagród, bez inwestowania dużych kwot. Dołączaj do grup na portalach społecznościowych, w których ludzie chętnie wspomagają z wyborem zwycięskich drużyn. Zawsze może znaleźć się ktoś, kto ma większą wiedzę o e-sporcie, dlatego warto zasugerować się zdaniem takiej osoby. Kiedy już nabierzesz wprawy i zdobędziesz większą wiedzę na temat drużyn, i popularnych turniejów, zacznij obstawiać większe kwoty, co pozwoli ci zarobić znacznie szybciej.

Obstawiaj esport – ale uważaj!

Pamiętaj, że nie będziesz jedynym zwycięzcą zakładu, co wiąże się z tym, że pula nagród dzielona jest na wszystkich szczęśliwców. Wszyscy mają równe szanse, wysokość zarobków zależy od twojej inwestycji. Zadbaj o bezpieczeństwo twoich pieniędzy. Nie wszystkie portale oferujące zakłady, działają legalnie, dlatego musisz być uważny.

TOP 3 promocji na start
ostatnia aktualizacja: 4 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
200% za WPŁATĘ - etoto.pl + obstawiaj bez podatku!
3500 zł CASHBACK - superbet.pl + 234 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

Powinieneś korzystać z portali polecanych przez innych miłośników bukmacherki, i zawsze upewniać się, co może się stać z twoimi pieniędzmi. E-sport u bukmacherów nie jest czymś skomplikowanym i warto go obstawiać.

Poszukaj niezbędnych informacji, znajdź kogoś do pomocy, zdobądź potrzebne środki i możesz zaczynać swoja przygodę. Zakłady są równie emocjonujące, co same rozgrywki esportowe, a zarobki są bardzo miłym dodatkiem. Ty i twoja ulubiona drużyna – macie szanse zostać zwycięzcami jednocześnie!

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET SUPERBET STS
600zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
1300zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
100zł CASHBACK
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 8/10 8/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe czasowe -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 200 zł do 3000 zł do 200 zł do 1500 zł