Jeśli nie wiesz jaki bukmacher online będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy to ... załóż konta u każdego bukmachera a następnie obstawiaj i testuj, gdzie Ci się gra najlepiej i który legalny bukmacher ma najwyższe kursy w interesującej Cię lidze czy na konkretne dyscypliny sportowe. My obok polecamy na początek założyć konto do obstawiania w renomowanej firmie bukmacherskiej Fortuna, oferującej darmowy zakład na start.
Odbierz bonus 120 zł darmowy zakład na www.efortuna.pl

Zakłady bukmacherskie dla zabawy

Każdy gracz ma za sobą zakłady bukmacherskie dla zabawy czy stawianie kuponów po kilkanaście wydarzeń u bukmachera czyli tak zwane taśmy. Jak nie trudno się domyśleć skuteczność nie była zbyt wysoka. Bowiem im jest ich więcej, tym spadają nasze szanse na powodzenie. Z czasem dojdziemy do tego, że takie kupony taśmy będziemy traktować jako zabawę i takie zakłady bukmacherskie dla zabawy będziemy puszczać raz na jakiś czas przy okazji większej imprezy sportowej.

fortuna-zaklad-bez-ryzyka-120-zl Zakłady bukmacherskie Rodzaje zakładów Obstawianie meczów

Skuteczny sposób na bukmachera?

Prawdziwie profesjonalne obstawianie zakładów zaczyna się od singli. Według wielu graczy, którzy potrafią zarabiać na zakładach bukmacherskich single to najbezpieczniejsza forma typowania. Przejdźmy do przykładu. Na kuponie chcemy umieścić jedno zdarzenie dwudrogowe. A to oznacza, że nasze szanse wynoszą 50%. Zatem dosyć sporo. Dodając do tego kuponu kolejne zdarzenie, nawet tzw. pewniaka obniżamy już swoje szanse.

TOP 3 promocji bukmacherskich:Obstawianie bez podatku i bez ryzyka - więcej na www.efortuna.pl
25zł bonus bez depozytu + 1200zł za wpłatę - więcej na www.sts.pl
500zł Cashback + mecze na żywo - więcej na www.betclic.pl

Początkującym graczom jednak ciężko jest to wytłumaczyć. I tak stosują metodę, w której na jednym kuponie zamieszczają kilka zdarzeń. Jednak to buduje nasze cenne doświadczenie. Już po kilku dniach zauważymy, że jest to właściwie nieopłacalne. Zakłady bukmacherskie mają nam dać zarobek, dlatego też szybko przekonamy się, że najbezpieczniejszą formą typowania są single.

Bo nawet jeśli nie wejdzie nam jeden kupon to drugi pozwoli nam wrócić do stanu poprzedniego.

Zakłady bukmacherskie dla zabawy ale kursy ważne są!

Oczywiście dużo zależy tu także od kursów które gramy. Wiele osób pyta jak ograć bukmachera. Wydaje się, że granie singli to już pewna podpowiedź. Profesjonalni gracze właśnie w taki sposób regularnie zarabiają na zakładach bukmacherskich. Nie daje nam ona gwarancji wygranej, ale z pewnością znacząco zwiększa szanse niż puszczanie AKO czy korzystanie z innych systemów bukmacherskich.

TOP 3 promocji bukmacherskich:Obstawianie bez podatku i bez ryzyka - więcej na www.efortuna.pl
25zł bonus bez depozytu + 1200zł za wpłatę - więcej na www.sts.pl
500zł Cashback + mecze na żywo - więcej na www.betclic.pl

A co z kuponami AKO? Są gracze, którzy najczęściej na weekend je puszczają i potrafią na tym zarobić. Oczywiście jest to możliwe, ale nie znajdziemy graczy profesjonalnych grających takim sposobem. Traktując zatem zakłady bukmacherskie na poważnie i chcąc na nich zarabiać najlepiej będzie skupić się głównie na singlach. W naszej historii zakładów z pewnością znajdą się też „tasiemki”, ale już raczej w formie zabawy.

Podsumowując, zakłady bukmacherskie single to bezsprzecznie najbezpieczniejsza forma obstawiania meczów u bukmacherów w internecie (i nie tylko) – warto je wypróbować i uruchomić wersję demo u bukmacherów i grać zakłady bukmacherskie dla zabawy.

Myśląc o zarabianiu na obstawaniu wyników głównie powinniśmy mieć takie kupony w swojej historii.

200% za wpłatę! Wejdź na www.etoto.pl/bonusy

Wpłaty i wypłaty u bukmacherów

Grając u nielegalnych bukmacherów widzieliśmy głównie same zalety. W przypadku legalnych bukmacherów mamy wiele zastrzeżeń. Ale to co podoba się większości z nas to z pewnością wypłaty wygranych pieniędzy. Legalni bukmacherzy działają od dawna.

To co nas powstrzymywało od obstawiania właśnie u nich to głównie podatki, niskie kursy i kiepska oferta.

Dzisiaj niejako nie mamy innego wyjścia chcąc zarabiać na zakładach bukmacherskich. Szukając w tym wszystkich jakichkolwiek zalet z pewnością możemy tutaj zaliczyć wypłatę pieniędzy.

Teraz tylko legalnie można obstawiać

Jako, że mamy do czynienia z bukmacherami, którzy działają na naszym rynku legalnie nie musimy się o nic obawiać.

Zatem jak wypłacić pieniądze z legalnego bukmachera?

Zwróćmy uwagę przede wszystkim na to, że w przypadku legalnych bukmacherów nie mamy zbyt wielu opcji jeśli chodzi o wypłatę. Najczęściej bukmacherzy oferują nam tylko jedną metodę – wypłatę na konto bankowe.

Biorąc pod uwagę, że mamy do czynienia z legalnymi bukmacherami nie musimy się tym tam naprawdę martwić. Obstawiamy zakłady legalnie, pobieramy jest od nich zawsze podatek zatem nie musimy się bać nawet w przypadku kontroli. Będąc zalogowanym na koncie u bukmachera znajdziemy z pewnością taka zakładkę jak „Wypłaty” czy „Wpłaty i wypłaty”.

sts-aktualne-promocje Zakłady bukmacherskie Rodzaje zakładów Obstawianie meczów

Sam proces jest niezwykle prosty, ponieważ najczęściej należy podać jedynie kwotę, którą chcemy wypłacić i ją zatwierdzić. Nie musimy podawać swoich danych takich jak numer konta, ponieważ najczęściej te dane zostały przez nas wpisane podczas rejestracji konta u bukmachera.

Dlatego też warto zwrócić uwagę, by nie wpisywać fałszywych danych, gdyż zostaną one później zapamiętane. Jest to jednak spore ułatwienie.

Kiedy możemy spodziewać się pieniędzy na naszym koncie?

Zazwyczaj bukmacherzy deklarują się, że wykonują przelewy co najmniej raz w ciągu dnia. A to oznacza, że czas oczekiwania nie powinien być dłuższy niżeli 2-3 dni. Jakby nie było wielu graczy chwali sobie taką metodę wypłaty pieniędzy – bez zbędnego zatajania i zakładania kont w portfelach elektronicznych.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET TOTOLOTEK STS
120zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
25zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
 Aplikacja
Aplikacja9/107/108/109/10
 Gra bez podatku
Gra bez podatkuHappy Hoursczasowew piątki-
 Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatędo 1000 złdo 1500 złdo 1000 złdo 1200 zł