Jeśli nie wiesz jaki bukmacher online będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy to ... załóż konta u każdego bukmachera.

Obstawianie meczy dla zabawy

Każdy gracz zazwyczaj ma za sobą obstawianie meczy dla zabawy czy stawianie kuponów po kilkanaście wydarzeń u bukmachera czyli tak zwane taśmy. Jak nie trudno się domyśleć skuteczność nie była zbyt wysoka. Bowiem im jest ich więcej, tym spadają nasze szanse na powodzenie.

Z czasem dojdziemy do tego, że takie kupony taśmy będziemy traktować jako zabawę i takie zakłady bukmacherskie dla zabawy będziemy puszczać raz na jakiś czas przy okazji większej imprezy sportowej.

LVBET rozdaje FREEBET za rejestrację
20 zł bez depozytu i dowodu + 2000 zł za wpłatę

 

Sposób na obstawianie meczy

Prawdziwie profesjonalne obstawianie zakładów zaczyna się od singli. Według wielu graczy, którzy potrafią zarabiać na zakładach bukmacherskich single to najbezpieczniejsza forma typowania.

Przejdźmy do przykładu. Na kuponie chcemy umieścić jedno zdarzenie dwudrogowe. A to oznacza, że nasze szanse wynoszą 50%. Zatem dosyć sporo. Dodając do tego kuponu kolejne zdarzenie, nawet tzw. pewniaka obniżamy już swoje szanse.

Początkującym graczom jednak ciężko jest to wytłumaczyć. I tak stosują metodę, w której na jednym kuponie zamieszczają kilka zdarzeń. Jednak to buduje nasze cenne doświadczenie. Już po kilku dniach zauważymy, że jest to właściwie nieopłacalne. Obstawianie meczy ma nam dać zarobek, dlatego też szybko przekonamy się, że najbezpieczniejszą formą typowania są single.

Bo nawet jeśli nie wejdzie nam jeden kupon to drugi pozwoli nam wrócić do stanu poprzedniego.

Na AKO też można zarobić

Oczywiście dużo zależy tu także od kursów które gramy. Wiele osób pyta jak ograć bukmachera. Wydaje się, że granie singli to już pewna podpowiedź. Profesjonalni gracze właśnie w taki sposób regularnie zarabiają na zakładach bukmacherskich. Nie daje nam ona gwarancji wygranej, ale z pewnością znacząco zwiększa szanse niż puszczanie AKO czy korzystanie z innych systemów bukmacherskich.

A co z kuponami AKO? Są gracze, którzy najczęściej na weekend je puszczają i potrafią na tym zarobić. Oczywiście jest to możliwe, ale nie znajdziemy graczy profesjonalnych grających takim sposobem. Traktując zatem zakłady bukmacherskie na poważnie i chcąc na nich zarabiać najlepiej będzie skupić się głównie na singlach. W naszej historii zakładów z pewnością znajdą się też „tasiemki”, ale już raczej w formie zabawy.

Obstawianie meczy dla zabawy 1

Podsumowując, obstawianie pojedynczych meczów (singli) to bezsprzecznie najbezpieczniejsza forma obstawiania meczów u bukmacherów w Internecie (i nie tylko) – warto je wypróbować i uruchomić wersję demo u bukmacherów i obstawiać mecze dla zabawy.

Myśląc o zarabianiu na obstawaniu wyników głównie powinniśmy mieć takie kupony w swojej historii.

Wpłaty i wypłaty u bukmacherów

Grając u nielegalnych bukmacherów widzieliśmy głównie same zalety. W przypadku legalnych bukmacherów mamy wiele zastrzeżeń. Ale to co podoba się większości z nas to z pewnością wypłaty wygranych pieniędzy. Legalni bukmacherzy działają od dawna.

To co nas powstrzymywało od obstawiania właśnie u nich to głównie podatki, niskie kursy i kiepska oferta.

Dzisiaj niejako nie mamy innego wyjścia chcąc zarabiać na zakładach bukmacherskich. Szukając w tym wszystkich jakichkolwiek zalet z pewnością możemy tutaj zaliczyć wypłatę pieniędzy.

Jakie zakłady bukmacherskie polecamy

Jako, że mamy do czynienia z bukmacherami, którzy działają na naszym rynku legalnie nie musimy się o nic obawiać.

Zatem jak wypłacić pieniądze z legalnego bukmachera?

Zwróćmy uwagę przede wszystkim na to, że w przypadku legalnych bukmacherów nie mamy zbyt wielu opcji jeśli chodzi o wypłatę. Najczęściej bukmacherzy oferują nam tylko jedną metodę – wypłatę na konto bankowe.

Biorąc pod uwagę, że mamy do czynienia z legalnymi bukmacherami nie musimy się tym tam naprawdę martwić. Obstawiamy zakłady legalnie, pobieramy jest od nich zawsze podatek zatem nie musimy się bać nawet w przypadku kontroli. Będąc zalogowanym na koncie u bukmachera znajdziemy z pewnością taka zakładkę jak „Wypłaty” czy „Wpłaty i wypłaty”.

Obstawianie meczy dla zabawy 2

Sam proces jest niezwykle prosty, ponieważ najczęściej należy podać jedynie kwotę, którą chcemy wypłacić i ją zatwierdzić. Nie musimy podawać swoich danych takich jak numer konta, ponieważ najczęściej te dane zostały przez nas wpisane podczas rejestracji konta u bukmachera.

Dlatego też warto zwrócić uwagę, by nie wpisywać fałszywych danych, gdyż zostaną one później zapamiętane. Jest to jednak spore ułatwienie.

Kiedy możemy spodziewać się pieniędzy na naszym koncie?

Zazwyczaj bukmacherzy deklarują się, że wykonują przelewy co najmniej raz w ciągu dnia. A to oznacza, że czas oczekiwania nie powinien być dłuższy niżeli 2-3 dni. Jakby nie było wielu graczy chwali sobie taką metodę wypłaty pieniędzy – bez zbędnego zatajania i zakładania kont w portfelach elektronicznych.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych gości
FORTUNA STS SUPERBET LV BET
300zł Cashback
+ bonus za wpłatę
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 8/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 1500 zł do 200 zł do 2000 zł