Jeśli nie wiesz jaki bukmacher online będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy to ... załóż konta u każdego bukmachera a następnie obstawiaj i testuj, gdzie Ci się gra najlepiej i który legalny bukmacher ma najwyższe kursy w interesującej Cię lidze czy na konkretne dyscypliny sportowe. My obok polecamy na początek założyć konto do obstawiania w renomowanej firmie bukmacherskiej Fortuna, oferującej darmowy zakład na start.
Odbierz bonus 120 zł darmowy zakład na www.efortuna.pl

Pewne systemy bukmacherskie czyli jak ograć bukmachera

Nie lubisz przegrywać, poszukujesz informacji na temat pewne systemy bukmacherskie czy jak ograć bukmachera?

Wielu doświadczonych typerów powie Ci w takim razie, że zakłady bukmacherskie nie są dla Ciebie. Istnieje tu jeden system, dzięki któremu możemy być pewni zarobku. To surebety i cierpliwość. Mało osób gra tą metodą, ponieważ przynosi ona niewielkie zyski a każdy gracz chce od razu wygrać sporo na zakładach bukmacherskich posiłkując się właśnie „pewnymi systemami bukmacherskimi” lub jakimiś dziwnymi sposobami na to jak ograć bukmachera…

TOP 3 bukmacherów w Polsce:120 zł cashback + 1200 zł za wpłatę - www.efortuna.pl
29 zł bonus bez depozytu + 1200 zł za wpłatę - www.sts.pl
20 zł bonus bez depozytu + 1500 zł - www.lvbet.pl

Systemy bukmacherskie w modzie

Jednak czy wolisz zarabiać nawet niewielkie kwoty czy może cały czas przegrywać? Wybór należy oczywiście do każdego z nas. Nikt nie namawia do grania tym systemem. Posłużmy się przykładem, gdzie chcemy obstawić wygraną spotkanie darta. Tutaj musi przecież ktoś wygrać.

Na jednego zawodnika u pierwszego bukmachera kurs wynosi 1,60. Natomiast na drugiego zawodnika u drugiego bukmachera kurs wynosi 3,20. W sumie mamy do dyspozycji 100 złotych. Zatem na pierwszego zawodnika postawimy 66,67 złotych po kursie 1,60. Na drugiego zawodnika postawimy 33,33 złote po kursie 3,20. Niezależnie od tego kto wygra nasz zarobek będzie wynosił ok. 6,66 złotych.

fortuna-zaklad-bez-ryzyka-120-zl Systemy bukmacherskie Sposoby obstawiania Sposób na bukmachera

Dla niektórych są jest to śmiesznie niski zarobek. Należy jednak zwrócić uwagę, że jest on pewny. Taki sposób obstawiania wymaga od nas jednak założenia kont u kilku bukmacherów. I to nie byle jakich. Bukmacherzy doskonale wiedzą o tym sposobie grania. Podejrzewając, że gracz go stosuje musimy liczyć się z nałożeniem limitów, a nawet usunięciem konta – choć to zdarza się rzadko.

Freebet, cashback i bonus 1500 zł za wpłatę na milenium.pl

Limity u bukmacherów

Dlaczego mogą nas zlimitować? Grając surebety poleca się nam granie wysokimi stawkami. Jak widać po powyższym przykładzie zyski są niewielkie jeśli mamy mało funduszy. Co prawda są to pewne zarobki, ale kilkanaście złotych dziennie nie satysfakcjonuje wielu osób.

Początkujący gracze grają prowokacyjnie, a takie zachowanie jest od razy wychwytywane przez bukmachera. Warto co nieco poczytać o tej metodzie i spróbować. Bez wątpienia jest to sposób na na to jak ograć bukmachera. Grając tą strategią rozsądnie będziemy w stanie zarobić nawet kilka tysięcy w ciągu miesiąca. Wybierajmy jednak sprawdzonych bukmacherów, którzy są już pewien czas na rynku.

Za rejestrację dają 20zł i 1500zł za wpłaty! Wejdź na www.lvbet.pl

Zupełnie dajmy sobie spokój z początkującymi firmami, od których z pewnością szybko dostaniemy limity. Są różne sposoby obstawiania u bukmachera, jednak surebety dają nam pewność zarobku. Na początku starajmy się nie szaleć z postawioną gotówką. Nastawmy się głównie na zdobycie doświadczenia. A to jest ważne, gdyż i tu możemy napotkać problemy, które często wynikają z regulaminu bukmachera.

O zdobycie surebetów się nie martwy. Istnieje kilka stron, które za opłatą nam je udostępnią. Są również ich darmowe odpowiedniki. Po pewnym czasie zacznijmy inwestować większe pieniądze a i wygrane na zakładach bukmacherskich będą większe.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET TOTOLOTEK STS
120zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
25zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
 Aplikacja
Aplikacja9/107/108/109/10
 Gra bez podatku
Gra bez podatkuHappy Hoursczasowew piątki-
 Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatędo 1000 złdo 1500 złdo 1000 złdo 1200 zł