Jeśli nie wiesz jaki bukmacher online będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy to ... załóż konta u każdego bukmachera.

Pewne systemy bukmacherskie czyli jak ograć bukmachera

Nie lubisz przegrywać, poszukujesz informacji na temat pewne systemy bukmacherskie czy jak ograć bukmachera?

Wielu doświadczonych typerów powie Ci w takim razie, że zakłady bukmacherskie nie są dla Ciebie. Istnieje tu jeden system, dzięki któremu możemy być pewni zarobku. To surebety i cierpliwość. Mało osób gra tą metodą, ponieważ przynosi ona niewielkie zyski a każdy gracz chce od razu wygrać sporo na zakładach bukmacherskich posiłkując się właśnie „pewnymi systemami bukmacherskimi” lub jakimiś dziwnymi sposobami na to jak ograć bukmachera…

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 4 dni temu


Najlepszy bonus za wpłatę - Betfannawet do 3000 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 125 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje


Systemy bukmacherskie w modzie

Jednak czy wolisz zarabiać nawet niewielkie kwoty czy może cały czas przegrywać? Wybór należy oczywiście do każdego z nas. Nikt nie namawia do grania tym systemem. Posłużmy się przykładem, gdzie chcemy obstawić wygraną spotkanie darta. Tutaj musi przecież ktoś wygrać.

Na jednego zawodnika u pierwszego bukmachera kurs wynosi 1,60. Natomiast na drugiego zawodnika u drugiego bukmachera kurs wynosi 3,20. W sumie mamy do dyspozycji 100 złotych. Zatem na pierwszego zawodnika postawimy 66,67 złotych po kursie 1,60. Na drugiego zawodnika postawimy 33,33 złote po kursie 3,20. Niezależnie od tego kto wygra nasz zarobek będzie wynosił ok. 6,66 złotych.

Dla niektórych są jest to śmiesznie niski zarobek. Należy jednak zwrócić uwagę, że jest on pewny. Taki sposób obstawiania wymaga od nas jednak założenia kont u kilku bukmacherów. I to nie byle jakich. Bukmacherzy doskonale wiedzą o tym sposobie grania. Podejrzewając, że gracz go stosuje musimy liczyć się z nałożeniem limitów, a nawet usunięciem konta – choć to zdarza się rzadko.

fortuna-zaklad-bez-ryzyka-120-zl Systemy bukmacherskie Sposoby obstawiania Sposób na bukmachera

Limity u bukmacherów

Dlaczego mogą nas zlimitować? Grając surebety poleca się nam granie wysokimi stawkami. Jak widać po powyższym przykładzie zyski są niewielkie jeśli mamy mało funduszy. Co prawda są to pewne zarobki, ale kilkanaście złotych dziennie nie satysfakcjonuje wielu osób.

Początkujący gracze grają prowokacyjnie, a takie zachowanie jest od razy wychwytywane przez bukmachera. Warto co nieco poczytać o tej metodzie i spróbować. Bez wątpienia jest to sposób na na to jak ograć bukmachera (więcej znajdziesz o sposobach na bukmachera na www.obstawianie.net/jak-ograc-buka.html). Grając tą strategią rozsądnie będziemy w stanie zarobić nawet kilka tysięcy w ciągu miesiąca. Wybierajmy jednak sprawdzonych bukmacherów, którzy są już pewien czas na rynku.

REJESTRACJA W LV BET >>
20 zł bez depozytu + 1500 zł za wpłatę

Zupełnie dajmy sobie spokój z początkującymi firmami, od których z pewnością szybko dostaniemy limity. Są różne sposoby obstawiania u bukmachera, jednak surebety dają nam pewność zarobku. Na początku starajmy się nie szaleć z postawioną gotówką. Nastawmy się głównie na zdobycie doświadczenia. A to jest ważne, gdyż i tu możemy napotkać problemy, które często wynikają z regulaminu bukmachera.

O zdobycie surebetów się nie martwy. Istnieje kilka stron, które za opłatą nam je udostępnią. Są również ich darmowe odpowiedniki. Po pewnym czasie zacznijmy inwestować większe pieniądze a i wygrane na zakładach bukmacherskich będą większe.

Jak ograć buka – to proste

Faworyt w zakładach bukmacherskich, to oczywiście drużyna lepiej notowana od drużyny przeciwnej, z którą rozgrywa ona spotkanie. Czyli taka na którą kurs jest niższy, a co za tym idzie pieniądze postawione na takiego faworyta, są mniejsze. Można też powiedzieć, że ktoś stawia na samych faworytów, wybierając spośród drużyn naprawdę niskie kursy takie jak, 1,2 lub niższe, kumulując je na jednym kuponie.

Czy opłaca się stawiać na faworytów i tym samym ograć buka? Czy opłaca się tak grać? I tak i nie zdania są podzielone. Ogólnie rzecz biorąc mecz to mecz, a nie ma dnia żeby tzw. faworyt nie zawiódł – więc wydaje się że to najlepsze rozwiązanie naszego dylematu jak ograć buka…

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY STS >>
29 zł bez depozytu + 1200 zł za wpłatę

 

Z czego wynika niski kurs?

Niski kurs wcale nie musi oznaczać faworyta w zakładach bukmacherskich, tzn. z definicji tak jest, że niższy kurs to faworyt danego spotkania, ale często się zdarza, że kiedy kursy są bardzo wyrównane, nie pokrywa się to w praktyce. Należy w takim przypadku mieć na uwadze, że kursy mogą oscylować z powodu jakieś niespodziewanej zmiany w składzie lub kontuzji.

Jeżeli chcemy grać profesjonalnie sami wybierajmy naszego osobistego faworyta w zakładach bukmacherskich, na postawie wiedzy jaką mamy. Tak naprawdę nawet w przypadku kumulacji bardzo niskich kursów, takie kursy podbijają nam stawkę nieznacznie, a zawsze jeden dodatkowy mecz, to może być gwóźdź do trumny dla naszej wygranej. Więc kiedy robimy kumulacyjny kupon, nie podbijajmy stawki niskim kursem tzw. faworyta w zakładach bukmacherskich. Inna sprawa kiedy wybieramy same super niskie kursy.

Czasami kurs nie jest super niski np. 1,5 ale mamy przekonanie graniczące z pewnością, że to nam wejdzie, taka sytuacja jest zazwyczaj pewniejsza, niż faworyt o którym nic nie wiemy z jakieś egzotycznej ligi dodany na siłę.

betfan-bonus-na-start Systemy bukmacherskie Sposoby obstawiania Sposób na bukmachera

Zresztą kursy 1,2 w lidze egipskiej czy kuwejckiej są dla mnie podejrzane. Niewiele jest osób, które na profesjonalnie siedzą w tych ligach, choć znam parę które uwielbiają stawiać te ligi, ale zazwyczaj nie robią tego w oparciu o analizę meczów.

Kumulacja super faworytów na 1 kuponie

Jest to sposób na bukmachera, który ma wielu zwolenników, ja do nich nie należę. Ale wiele osób jest fanami tego typu rozwiązań. Koncepcja jest prosta, wybieramy bardzo niskie kursy i kumulujemy je na jednym kuponie. Mogą to być kursy 1,2 lub oscylujące wokół tej wartości, ale wtedy musimy postawić naprawdę dużo takich rozwiązań na jednym kuponie, około dziesięciu, i postawić większą ilość gotówki.

Nie osiągniemy sukcesu na pewno u buka, wybierając mecze tylko po kursach, jeżeli już chcemy tak grać, musimy odrzucić mecze co do których mamy jakiekolwiek wątpliwości. Np. jeżeli wysoki kurs wynika z różnicy klasy rywali i jest możliwe, że silniejsza drużyna zagra drugim składem odpuścimy taki mecz. To muszą być drużyny co do których mamy pewność że powalczą, a jedna ma np. gigantyczne problemy z formą i składem, taka sytuacja czyni faworyta pewniejszym faworytem w zakładach bukmacherskich, jeśli można to tak paradoksalnie ująć.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 4 dni temu


Najlepszy bonus za wpłatę - Betfannawet do 3000 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 125 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje


Nie róbmy też kuponów u bukmachera na których jest tylko wygrana lub przegrana, i np. na naszym kuponie na dziesięć meczów nie widnieje ani jeden remis, to błąd.

Ograj buka sposobem

Trudno jest podać złoty środek, w temacie faworyt w zakładach bukmacherskich. Najlepszy faworyt to taki o którym nie tylko wiemy że jest faworytem na podstawie kursu, ale również na podstawie naszej wiedzy. Najlepszy faworyt to taki, który podbije nam kurs, a jego własny kurs wynosi od 1,4 do 1,6. Warto postawić cztery, maksymalnie sześć tego typu faworytów na jednym kuponie.

Oczywiście wiem, że kurs nie będzie szałowy, ale lepiej postawić większe pieniądze na niższy kurs niż bawić się w toto lotka.

Pamiętajmy też, że najlepiej jeszcze zwiększyć liczbę meczów, o jakiegoś nie faworyta albo bardzo nieznacznego faworyta dając go z podpórką na remis. Osobiście uważam, że aby kupon kumulacyjny miał sens, muszą na nim być przynajmniej dwa mecze z podpórką na remis, i nie muszą to być wcale mecze gdzie jest wyraźny faworyt. Najlepiej jest wymieszać kupon kumulacyjny u bukmachera w takich proporcjach aby ok jedną trzecią stanowi faworyci, jedną trzecią mecze na bramki z niskimi kursami, i jedną trzecią mecze o wysokich kursach zaniżone jednak podpórką na remis.

Każdy ma swój sposób, ten się najlepiej sprawdza w praktyce. Niewiele znam osób, które obstawiają bez podpórek na remis, albo bez meczy tylko na strzelenie gola, i wygrywają duże pieniądze. Jeżeli tak jest to wynika to ze szczęścia, a nie z wiedzy, czy metody.

REJESTRACJA W FORTUNIE + KOD
20 zł za rejestrację + 125 zł darmowy zakład

 

Mam nadzieję, że te porady pomogą i rozjaśnią kwestię faworytów w zakładach bukmacherskich, faworytów tak naprawdę nie ma, są tylko mecze. Te porady nie mają rangi niezawodnego systemu, który zawsze przyniesie wam sukces. Ale na pewno pomoże wam uniknąć błędów, które wielu ludzi popełnia jeśli chodzi o podejście do faworytów.

Najważniejsza jest wiedza, to na jej podstawie powinniśmy podejmować decyzję, wiedza o składzie, wiedza o kontuzjach, wiedza o sytuacji w tabeli o celach i o szczęściu danej drużyny. Nie twierdzę też, że nie znajdzie się osoba, która będzie obstawiać z zupełnie innym podejściem a mimo to osiągnie sukces. Bukmacherskie zakłady to dziedzina na którą nie ma tak naprawdę recepty, rządzi tu chaos i szczęście, ale nawet chaos i szczęście da się okiełznać znajdując sposób na bukmachera i tym samym odpowiadając sobie na pytanie jak ograć bukmachera, powodzenia gracze!

Legalni bukmacherzy
Adres, nr licencji Bonus PromoKod
fortuna.pl
(SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565)
1145zł pokaż KOD
sts.pl
 (SC/12/7251/11-6/KLE/5540/12)
1279zł pokaż KOD
betfan.pl
(PS4.6831.3.2018)
3100zł pokaż KOD
lvbet.pl
(PS4.6831.9.2016.EQK)
1570zł pokaż KOD
iforbet.pl
(PS4.6831.10.2016)
2100zł pokaż KOD
totolotek.pl
(AG/7251/LBU/2012/2013/RD61485)
520zł pokaż KOD
milenium.pl
(SC/12/7251/17-7//BMI9-10599)
1760zł pokaż KOD
betclic.pl
(PS4.6831.11.2017)
550zł pokaż KOD
pzbuk.pl
(PS4.6831.26.2017)
200zł pokaż KOD
etoto.pl
(AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17)
200zł pokaż KOD
Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET BETFAN STS
120zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
100zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
29zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 8/10 8/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe NON STOP -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 1000 zł do 1500 zł do 3000 zł do 1200 zł