Jeśli nie wiesz jaki bukmacher online będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy to ... załóż konta u każdego bukmachera.

Jak ograć bukmachera i czy można go ograć?

Nie lubisz przegrywać, poszukujesz informacji na temat pewne systemy bukmacherskie czy jak ograć bukmachera?

Wielu doświadczonych typerów powie Ci w takim razie, że zakłady bukmacherskie nie są dla Ciebie. Istnieje tu jeden system, dzięki któremu możemy być pewni zarobku. To surebety no i cierpliwość 😉

Mało osób gra tą metodą, ponieważ przynosi ona niewielkie zyski a każdy gracz chce od razu wygrać sporo na zakładach bukmacherskich posiłkując się właśnie „pewnymi systemami bukmacherskimi” lub jakimiś dziwnymi sposobami na to jak ograć bukmachera…

Systemy bukmacherskie w modzie

Jednak czy wolisz zarabiać nawet niewielkie kwoty czy może cały czas przegrywać? Wybór należy oczywiście do każdego z nas. Nikt nie namawia do grania tym systemem. Posłużmy się przykładem, gdzie chcemy obstawić wygraną spotkanie darta. Tutaj musi przecież ktoś wygrać.

Na jednego zawodnika u pierwszego bukmachera kurs wynosi 1,60. Natomiast na drugiego zawodnika u drugiego bukmachera kurs wynosi 3,20. W sumie mamy do dyspozycji 100 złotych. Zatem na pierwszego zawodnika postawimy 66,67 złotych po kursie 1,60. Na drugiego zawodnika postawimy 33,33 złote po kursie 3,20. Niezależnie od tego kto wygra nasz zarobek będzie wynosił ok. 6,66 złotych.

Dla niektórych są jest to śmiesznie niski zarobek. Należy jednak zwrócić uwagę, że jest on pewny. Taki sposób obstawiania wymaga od nas jednak założenia kont u kilku bukmacherów. I to nie byle jakich. Bukmacherzy doskonale wiedzą o tym sposobie grania. Podejrzewając, że gracz go stosuje musimy liczyć się z nałożeniem limitów, a nawet usunięciem konta – choć to zdarza się rzadko.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

System progresja czy płaska stawka

Zupełnie inaczej to wygląda w kolejnej propozycji jaką jest system progresja. Tutaj z góry mamy ustalony wzrost stawki, który oczywiście odbywa się stopniowo. Wielu graczy również korzysta z tej propozycji. Systemy gry są w dużej mierze uzależniona od tego co obstawiamy.

Inny system będziemy stosować obstawiając remisy w piłce nożnej, a jeszcze inny kiedy zamierzamy grać bardzo niskie kursy.

Czy granie bez systemu jest w ogóle możliwe? Nie. Wtedy od razu zauważymy, że nasze typowanie meczów w ogóle nie ma sensu, ponieważ doprowadza to do utraty pieniędzy. Oczywiście granie systemem nie gwarantuje nam zarobku, ale z pewnością nas do tego bardziej przybliża.

Jeśli zamierzamy naprawdę zarabiać na obstawianiu meczy prawdziwe pieniądze to powinniśmy zwrócić uwagę głównie na takie systemy bukmacherskie jak progresja i płaska stawka. I pamiętaj – nie musisz od razu obracać dużą gotówką, by zarabiać na obstawianiu meczów.

Nawet wpłata minimalnego depozytu może doprowadzić Cię do większych pieniędzy o ile wybierzesz odpowiedni system gry.

Uwaga na limity u bukmacherów

Dlaczego mogą nas zlimitować? Grając surebety czy progresję poleca się nam granie wysokimi stawkami i to prawda. Jak widać po powyższych przykładach zyski są niewielkie jeśli mamy mało funduszy. Co prawda są to pewne zarobki, ale kilkanaście złotych dziennie nie satysfakcjonuje wielu osób obstawiających u bukmachera.

Początkujący gracze grają prowokacyjnie, a takie zachowanie jest od razy wychwytywane przez bukmachera. Warto co nieco poczytać o tej metodzie i spróbować. Bez wątpienia jest to sposób na na to jak ograć bukmachera (więcej znajdziesz o sposobach na bukmachera na www.obstawianie.net/jak-ograc-buka.html). Grając tą strategią rozsądnie będziemy w stanie zarobić nawet kilka tysięcy w ciągu miesiąca. Wybierajmy jednak sprawdzonych bukmacherów, którzy są już pewien czas na rynku.

Zupełnie dajmy sobie spokój z początkującymi firmami, od których z pewnością szybko dostaniemy limity. Są różne sposoby obstawiania u bukmachera, jednak surebety dają nam pewność zarobku. Na początku starajmy się nie szaleć z postawioną gotówką. Nastawmy się głównie na zdobycie doświadczenia. A to jest ważne, gdyż i tu możemy napotkać problemy, które często wynikają z regulaminu bukmachera.

O zdobycie surebetów się nie martwy. Istnieje kilka stron, które za opłatą nam je udostępnią. Są również ich darmowe odpowiedniki. Po pewnym czasie zacznijmy inwestować większe pieniądze a i wygrane na zakładach bukmacherskich będą większe.

Rejestracja bez dowodu w STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

Jak ograć buka – to proste

Pewniak na zakładach bukmacherskich, to oczywiście drużyna lepiej notowana od drużyny przeciwnej, z którą rozgrywa ona spotkanie. Czyli taka na którą kurs jest niższy, a co za tym idzie pieniądze postawione na takiego faworyta, są mniejsze. Można też powiedzieć, że ktoś stawia na samych faworytów, wybierając spośród drużyn naprawdę niskie kursy takie jak, 1,2 lub niższe, kumulując je na jednym kuponie.

Czy opłaca się stawiać na faworytów i tym samym ograć buka? Czy opłaca się tak grać? I tak i nie zdania są podzielone. Ogólnie rzecz biorąc mecz to mecz, a nie ma dnia żeby tzw. faworyt nie zawiódł – więc wydaje się że to najlepsze rozwiązanie naszego dylematu jak ograć buka…

Faworyt na zakładach

Niski kurs wcale nie musi oznaczać pewniaka w zakładach bukmacherskich, tzn. z definicji tak jest, że niższy kurs to faworyt danego spotkania, ale często się zdarza, że kiedy kursy są bardzo wyrównane, nie pokrywa się to w praktyce. Należy w takim przypadku mieć na uwadze, że kursy mogą oscylować z powodu jakieś niespodziewanej zmiany w składzie lub kontuzji.

Jeżeli chcemy grać profesjonalnie sami wybierajmy naszego osobistego pewniaka w zakładach bukmacherskich, na postawie wiedzy jaką mamy. Tak naprawdę nawet w przypadku kumulacji bardzo niskich kursów, takie kursy podbijają nam stawkę nieznacznie, a zawsze jeden dodatkowy mecz, to może być gwóźdź do trumny dla naszej wygranej. Więc kiedy robimy kumulacyjny kupon, nie podbijajmy stawki niskim kursem tzw. faworyta w zakładach bukmacherskich. Inna sprawa kiedy wybieramy same super niskie kursy.

betfan-bonus-na-start

Czasami kurs nie jest super niski np. 1,5 ale mamy przekonanie graniczące z pewnością, że to nam wejdzie, taka sytuacja jest zazwyczaj pewniejsza, niż faworyt o którym nic nie wiemy z jakieś egzotycznej ligi dodany na siłę.

Zresztą kursy 1,2 w lidze egipskiej czy kuwejckiej są dla mnie podejrzane. Niewiele jest osób, które na profesjonalnie siedzą w tych ligach, choć znam parę które uwielbiają stawiać te ligi, ale zazwyczaj nie robią tego w oparciu o analizę meczów.

Kumulacja faworytów na 1 kuponie

Jest to sposób na bukmachera, który ma wielu zwolenników, ja do nich nie należę. Ale wiele osób jest fanami tego typu rozwiązań. Koncepcja jest prosta, wybieramy bardzo niskie kursy i kumulujemy je na jednym kuponie. Mogą to być kursy 1,2 lub oscylujące wokół tej wartości, ale wtedy musimy postawić naprawdę dużo takich rozwiązań na jednym kuponie, około dziesięciu, i postawić większą ilość gotówki.

Nie osiągniemy sukcesu na pewno u buka, wybierając mecze tylko po kursach, jeżeli już chcemy tak grać, musimy odrzucić mecze co do których mamy jakiekolwiek wątpliwości. Np. jeżeli wysoki kurs wynika z różnicy klasy rywali i jest możliwe, że silniejsza drużyna zagra drugim składem odpuścimy taki mecz. To muszą być drużyny co do których mamy pewność że powalczą, a jedna ma np. gigantyczne problemy z formą i składem, taka sytuacja czyni faworyta pewniejszym faworytem w zakładach bukmacherskich, jeśli można to tak paradoksalnie ująć.

Nie róbmy też kuponów u bukmachera na których jest tylko wygrana lub przegrana, i np. na naszym kuponie na dziesięć meczów nie widnieje ani jeden remis, to błąd.

Ogrywamy bukmachera – przykład

Trudno jest podać złoty środek, w temacie faworyt w zakładach bukmacherskich. Najlepszy faworyt to taki o którym nie tylko wiemy że jest faworytem na podstawie kursu, ale również na podstawie naszej wiedzy. Najlepszy faworyt to taki, który podbije nam kurs, a jego własny kurs wynosi od 1,4 do 1,6. Warto postawić cztery, maksymalnie sześć tego typu faworytów na jednym kuponie.

Oczywiście wiem, że kurs nie będzie szałowy, ale lepiej postawić większe pieniądze na niższy kurs niż bawić się w toto lotka.

Pamiętajmy też, że najlepiej jeszcze zwiększyć liczbę meczów, o jakiegoś nie faworyta albo bardzo nieznacznego faworyta dając go z podpórką na remis. Osobiście uważam, że aby kupon kumulacyjny miał sens, muszą na nim być przynajmniej dwa mecze z podpórką na remis, i nie muszą to być wcale mecze gdzie jest wyraźny faworyt. Najlepiej jest wymieszać kupon kumulacyjny u bukmachera w takich proporcjach aby ok jedną trzecią stanowi faworyci, jedną trzecią mecze na bramki z niskimi kursami, i jedną trzecią mecze o wysokich kursach zaniżone jednak podpórką na remis.

Każdy ma swój sposób, ten się najlepiej sprawdza w praktyce. Niewiele znam osób, które obstawiają bez podpórek na remis, albo bez meczy tylko na strzelenie gola, i wygrywają duże pieniądze. Jeżeli tak jest to wynika to ze szczęścia, a nie z wiedzy, czy metody.

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i za wpłatę

 

Mam nadzieję, że te porady pomogą i rozjaśnią kwestię faworytów w zakładach bukmacherskich, faworytów tak naprawdę nie ma, są tylko mecze. Te porady nie mają rangi niezawodnego systemu, który zawsze przyniesie wam sukces. Ale na pewno pomoże wam uniknąć błędów, które wielu ludzi popełnia jeśli chodzi o podejście do faworytów.

Najważniejsza jest wiedza, to na jej podstawie powinniśmy podejmować decyzję, wiedza o składzie, wiedza o kontuzjach, wiedza o sytuacji w tabeli o celach i o szczęściu danej drużyny. Nie twierdzę też, że nie znajdzie się osoba, która będzie obstawiać z zupełnie innym podejściem a mimo to osiągnie sukces. Bukmacherskie zakłady to dziedzina na którą nie ma tak naprawdę recepty, rządzi tu chaos i szczęście, ale nawet chaos i szczęście da się okiełznać znajdując sposób na bukmachera i tym samym odpowiadając sobie na pytanie jak ograć bukmachera, powodzenia gracze!

 

Jak ograć bukmachera (TOP3)

Z pewnością wiele osób interesujących się sportem zadaje sobie pytanie jak ograć bukmachera…

Metod na obstawianie kuponów u bukmachera, które w późniejszym rozrachunku okażą się zwycięskie jest kilka. Co prawda w Internecie aż roi się od profesjonalnych typerów a właściwie to osób, które przedstawiają się takim tytułem obiecując zyski w momencie dołączenia do ich grupy zadowolonych klientów. Oczywiście usługi tego typu są płatne.

Fora bukmacherskie oraz tematyczne grupy w mediach społecznościowe to doskonałe miejsce do reklamowania się osób zapewniając, że z nimi na pewno ograsz bukmachera a także od takich, którzy rzekomo posiadają informację na temat ustawianych spotkań.

Oczywiście nic tu nie jest czarno-białe bo o ile na świecie istnieją osoby, które osiągają systematyczne zyski z gry u bukmachera to większość z nich nie potrzebuje namawiać innych do gry z nim. Tak samo sprawa ma się z ustawionymi spotkaniami. Takie rzeczy jak najbardziej zdarzają się w świecie sportu, jednak informacje o nich w większości przypadków są praktycznie nie do zdobycia.

Tego typu przedsięwzięcia są niezgodne z prawem, więc logicznym jest to, że wie o tym garstka wtajemniczonych osób najczęściej związanych bezpośrednio z klubem, związkiem piłkarskim bądź najzwyczajniej w świecie ze światem przestępczym. W tym artykule przedstawimy Ci jednak kilka sposobów i metod jak grać u bukmachera by wygrywać bez obowiązku płacenia komukolwiek pieniędzy…no oczywiście nie licząc miłej pani w punkcie przyjmującej kupon.

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i za wpłatę

 

1. Wiedz co stawiasz

Oferty bukmacherów są bardzo bogate w przeróżne dyscypliny jak i poszczególne ligi. Mnogość spotkań rozgrywanych każdego dnia, które można obstawić często przyprawia o zawrót głowy. Ważne jest jednak to byś typował dyscypliny oraz rozgrywki, na których naprawdę się znasz.

Co to znaczy?

Jeśli interesujesz się daną dyscypliną z pewnością wyróżnia się w niej liga, z którą masz największą styczność. Oglądasz spotkania w jej ramach, śledzisz informacje dotyczące drużyn, zmiany w składach, plotki dotyczące poszczególnych drużyn, zawodników itd.

Dla jednych będzie to liga, w której występuje drużyna z ich rodzinnego miasta bądź okolicy, dla drugich będzie to jedna z głównych lig na świecie typu piłkarska Premier League, hokejowa NHL czy też koszykarska NBA.

Dla jeszcze innych może to być całkowicie „egzotyczna” liga typu brazylisjka, argetyńska, rumuńska czy na przykład 3 liga niemiecka. Staraj się ograniczyć typowanie do 2-3 lig. Wtedy będziesz w stanie na bieżąco śledzić wydarzenia z nich, wczujesz się w ich klimat, poczujesz rytm który z pewnością pomoże Ci w osiąganiu coraz to lepszej skuteczności.

2. Zachowaj chłodną głowę

Jedna z najbardziej kluczowych spraw, kiedy w grę wchodzą pieniądze to mocna psychika. Musisz liczyć się z tym, że możesz stracić pieniądze, mimo że poświęciłeś długie godziny na analizę spotkań. Czasami musisz wykonać kilka kroków w tył aby w konsekwencji wziąć rozpęd.

Po serii porażek, może przyjść długo wyczekiwana dobra passa. W tym wszystkim główną rolę pełni jednak Twoja głowa. Najgorszą rzeczą jaką możesz zrobić po ewentualnym przegraniu kuponów to „granie kuponów na siłę” tylko po to by się jak najszybciej „odkuć”.

Gracze chcąc jak najszybciej „wyjść na zero” często nie zwracają uwagi na to co stawiają. Konsekwencją tego najczęściej są kolejne przegrane kupony i stracone pieniądze.

3. Nie sugeruj się kursami

Ileż to razy mogłeś słyszeć historię o tym jak to kumplowi nie wszedł jeden mecz prawda?. Dlaczego tak się dzieje? To proste! Bukmacherzy to firmy, które zatrudniają specjalistą od analityki układających kursy na dane wydarzenia specjalnie dla nich.

Jednym z najczęstszych trików totalizatorów jest wrzucenie do oferty dość niskiego, jednak kuszącego kursu na zwycięstwo którejś z topowych drużyn bądź reprezentacji w danej dyscyplinie.

Gracze łapią się na te zagrywki dodając do swoich kuponów tzw. „kursy na podbicie” zapominając o tym, że drużynom typu FC Barcelona, Real Madryt, Juventus, PSG czy też Bayern Monachium również może podwinąć się noga i mogą stracić punkty grając nawet z rywalem słabszych na papierze o klasę bądź dwie. Ważne jest to abyś przy typowaniu nie sugerował się kursami bo bukmacher również może się mylić.

Nawet nie wiesz jak często to się zdarza, tylko potrzeba odpowiedniej wiedzy oraz trochę szczęścia aby w pełni wykorzystać te pomyłki.

Zarządzanie kapitałem

Skuteczne zarządzanie kapitałem to kluczowy element w opanowaniu sztuki ograć bukmachera. Niezależnie od tego, czy jesteś nowicjuszem czy doświadczonym obstawiającym, ważne jest, abyś ustalił swój budżet i przestrzegał go konsekwentnie. Oto kilka skutecznych strategii zarządzania kapitałem:

1. Ustal budżet: Przed rozpoczęciem zakładów zdecyduj, ile jesteś gotów zainwestować. Niech to będzie kwota, którą jesteś w stanie utracić bez uszczerbku dla swojej sytuacji finansowej.

2. Stawki proporcjonalne: Wiele osób popełnia błąd stawiania zbyt dużych stawek w nadziei na szybką wygraną. Jednak lepszym podejściem jest stawianie stawek proporcjonalnych do wysokości Twojego kapitału. Dzięki temu unikniesz szybkiego wyczerpania środków.

3. Limituj ryzyko: Zanim postawisz zakład, zastanów się, jakie ryzyko jesteś gotów podjąć. Ograniczanie ryzyka to kluczowy element skutecznego zarządzania kapitałem. Możesz na przykład ustawić limit straty na określoną kwotę lub procent swojego kapitału.

4. Unikaj emocji: W trakcie zakładów łatwo dać się ponieść emocjom, szczególnie po utracie lub wygranej. Ważne jest, aby zachować zimną głowę i podejmować decyzje oparte na logicznym myśleniu, a nie na emocjach.

5. Monitoruj i analizuj wyniki: Regularnie sprawdzaj wyniki swoich zakładów i analizuj swoje decyzje. Dzięki temu będziesz mógł ocenić, jakie strategie działają najlepiej i w jaki sposób możesz poprawić swoje podejście.

Teraz już mniej więcej wiesz jak ograć u bukmachera 😉 Pamiętaj o nich przy następnym typowaniu.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych gości
FORTUNA STS SUPERBET LV BET
300zł Cashback
+ bonus za wpłatę
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 8/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 1500 zł do 200 zł do 2000 zł