Jeśli nie wiesz jaki bukmacher online będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy to ... załóż konta u każdego bukmachera.

Jak grać w zakłady bukmacherskie?

Coraz bardziej popularne, legalne serwisy bukmacherskie, sprowadzają rozrywkę na zupełnie inny poziom. Jest to szczególnie świetna alternatywa dla osób, dla których tradycyjne gry losowe w postaci zwykłego skreślania liczb nie przynoszą oczekiwanego efektu zarówno emocjonalnego, jak i finansowego. Każdy pasjonat sportu, prędzej czy później zainteresuje się tym tematem i zada sobie pytanie – jak grać w zakłady bukmacherskie?

Online czy stacjonarnie?

Zanim jednak zaczniemy wykonywać jakiekolwiek ruchy w kierunku gry u bukmachera, powinniśmy określić, czy chcemy obstawiać mecze w stacjonarnym punkcie, czy jednak zawierać zakłady przez Internet. Każdy wybór ma swoje wady i zalety. W stacjonarnym punkcie nie ma konieczności zakładania konta. Podajemy typy, stawiamy określoną kwotę i czekamy na wynik. Nie zawsze jednak punkty stacjonarne znajdują się w naszym mieście.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 300 zł zakład bez ryzyka

 

Z kolei opcja online, wymaga od nas podania danych podczas rejestracji, ale niesie przed sobą szereg różnego rodzaju korzyści jak dostępność praktycznie 24 h na dobę, możliwość obstawiania meczów w trakcie trwania spotkania, czy też grania poprzez aplikację, którą możemy mieć zawsze pod ręką na swoim telefonie. Rejestrując się u bukmachera online, możemy również liczyć na bonusy, cashback czy inne promocje, jeśli na przykład jesteśmy kibicem którejś z drużyn piłkarskich.

Pierwsze kroki

Kiedy już rozważymy wszystkie za i przeciw oraz zdecydujemy o wyborze tego konkretnego bukmachera, przyda nam się kilka informacji jak grać w zakłady bukmacherskie. Ogólnie rzecz biorąc bukmacherzy online, to bardziej rozwinięta opcja bukmacherów stacjonarnych i na tej też grupie się skupimy, gdyż umiejętności, jakie nabędziemy w grze online, spokojnie możemy wykorzystać do gry u bukmachera stacjonarnego. Są to między innymi serwisy takie jak: LVBETBetclic, STSforBETeTOTO, FORTUNABETFAN, Superbet, Totolotek.

Aby zacząć grę, musimy wybrać interesujące nas wydarzenie sportowe. Większość z nich można obstawiać z kilkudniowym wyprzedzeniem, ale jest też możliwość obstawiania w trakcie trwania spotkania, czyli zakłady na żywo. Jest to zaleta, zakładów bukmacherskich online, której niestety nie znajdziemy u bukmacherów stacjonarnych.

Najbardziej popularnym sposobem obstawiania meczu jest typowanie zwycięstwa, remisu lub porażki danej drużyny. Każdy z typów posada odpowiedni kurs, który ustalają bukmacherzy. To właśnie jego wielkość, będzie decydować o twojej ewentualnej wygranej.

Kiedy chcemy postawić na mocniejszą drużynę i wszystkie znaki na niebie wskazują na to, że jest ona zdecydowanym faworytem, to kurs będzie bardzo niski, a co za tym idzie i nasza ewentualna wygrana, którą liczy się jako iloczyn wszystkich kursów na kuponie pomnożony przez twoją stawkę po odjęciu podatku od gier losowych. Obecnie podatek ten wynosi 12% i bez względu na wynik kuponu, o tę wartość obniżana jest postawiona przez ciebie kwota.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
600 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Sposób na wygraną

Mimo iż nie istnieje stuprocentowa metoda na to, jak grać w zakłady bukmacherskie, aby wygrać, to jednak jest wiele sposobów na to, aby tę wygraną zwiększyć. Im więcej obstawimy meczów na kuponie, tym nasza szansa na trafienie może maleć, ale kwota wygranej rośnie. Możemy w tym przypadku wspomóc się tak zwaną „podpórką” i obstawić mecze jako np. wygrana lub remis gospodarza co automatycznie spowoduje zwiększenie prawdopodobieństwa odgadnięcia spotkania z 33% na 66%. Zmniejszy się przy tym wielkość ewentualnej wygranej, za to zwiększy się prawdopodobieństwo trafienia.

Dlatego jest niezwykle ważne, aby podczas wyboru spotkań znaleźć odpowiedni balans na jednym kuponie. Wiele osób obstawiając mecze, stosuje również taktykę jednego spotkania, podnosząc przy tym stawkę bazową. Należy również pamiętać, że niekoniecznie musimy obstawiać wynik spotkania jako zwycięstwo, remis, czy porażka. Jest wiele innych rodzajów typów udostępnianych przez bukmacherów jak na przykład:

  • powyżej lub poniżej ilości strzelonych bramek w meczu,
  • wynik do przerwy lub po przerwie,
  • ilość rzutów rożnych, kartek,
  • czy będzie rzut karny w spotkaniu lub czerwona kartka,
  • czy dany zawodnik strzeli bramkę,
  • w jaki sposób padnie pierwsza bramka

i wiele innych.

Jak grać w zakłady bukmacherskie? 1

Jakie wydarzenia obstawiać?

Oferta firm bukmacherskich stale się rozwija. Możemy obecnie obstawiać niemal wszystkie wydarzenia sportowe. Oprócz najpopularniejszej piłki nożnej są to m.in. koszykówka, tenis ziemny, hokej, siatkówka, piłka ręczna, ale także i te mniej popularne jak na przykład bilard, darty, curling czy skoki narciarskie.

W dobie potyczek online coraz więcej firm bukmacherskich udostępnia typowanie wydarzeń ze świata e-sportu, więc jeśli śledzisz rozrywki w League of LegendsDOTA2, StarCraft 2, czy CS:GO to warto swoją pasję zamienić na możliwość wygrania dodatkowych pieniędzy.

Podsumowanie

Legalnie działające serwisy bukmacherskie, na stałe zagościły w świece sportu. Oprócz sporej dawki emocji i rozrywki wspierają również wiele drużyn sportowych. Odpowiedzialna gra, z pewnością dostarczy ci nie tylko wielu emocji, ale także może mieć wpływ na grubość twojego portfela.

Obstawiając wydarzenia, z czasem nabierzesz odpowiedniej wiedzy i doświadczenia. Istnieje wiele forów internetowych i niezależnych serwisów, które skupiają wokół siebie pasjonatów różnych dyscyplin sportowych, gdzie możesz uzyskać niezbędną pomoc i wsparcie, jeśli będziesz miał problem z tym, jak grać w zakłady bukmacherskie.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych uzytkowników
FORTUNA STS SUPERBET LV BET
300zł Cashback
+ bonus Freebet
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 8/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 600 zł do 200 zł do 2000 zł
Bukmacher nr 1 Wybór naszych gości
FORTUNA STS SUPERBET LV BET
300zł Cashback
+ bonus za wpłatę
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 8/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 600 zł do 200 zł do 2000 zł