Jeśli nie wiesz jaki bukmacher online będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy to ... załóż konta u każdego bukmachera.

Gdzie najlepiej założyć konto bukmacherskie?

Oprócz informacji na temat gdzie najlepiej założyć konto bukmacherskie warto też wiedzieć o innych rzeczach które są niezbędne przy zakładaniu konta u bukmachera. Na przykład o weryfikacji konta bukmacherskiego…

Weryfikacja swojego konta u bukmachera to nic innego jak potwierdzenie swojej tożsamości, a przede wszystkim danych, które wcześniej wypełnialiśmy poprzez formularz. Sam proces u jednego bukmachera powinniśmy przechodzić tylko raz. W odpowiedzi na wiele pytań samych graczy czym tak naprawdę jest weryfikacja konta u bukmachera należy spojrzeć na warunki uczestnictwa w obstawianiu w owych firmach.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
600 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Doskonale przecież zdajemy sobie sprawę z tego, że musimy być przede wszystkim osobami pełnoletnimi. Ten punkt regulaminów jest jednak często łamany. Co prawda osoby niepełnoletnie nie wpisują swoich prawdziwych danych, ale również nie zakładają kont na osoby zmyślone.

Panuje tutaj powszechny trend, że owe osoby zakładają konta na swoich rodziców, dziadków, wujków, ciocie, itd. Dzięki takim procederom prawo niejako nie jest łamane, ale problemy i tak wystąpią, kiedy będziemy chcieli wypłacić pieniądze i potrzebna będzie weryfikacja konta bukmacherskiego. Jednak sam ten proces nie jest wykonywany tylko i wyłącznie ze względu na takie zjawiska.

Gdzie założyć konto bukmacherskie?

Bukmacherzy internetowi muszą dbać także o swoje bezpieczeństwo i finanse.

Chcą tym samym uchronić się przez osobami niepełnoletnimi, ale również takimi, którzy posiadają u nich kilka kont. Jeśli chodzi o pierwszą grupę osób to te chcą po prostu grać i zarabiać. Z kolei grupa druga to głównie wyłudzacze pieniędzy w formie powitalnych bonusów. To także osoby, które chcą tym samym omijać limity i sankcje, które zostały nałożone na ich wcześniejsze konto.

LVBET rozdaje FREEBET za rejestrację
20 zł bez depozytu i dowodu + 2000 zł za wpłatę

 

Przyjrzyjmy się jednak samemu procesowi jakim jest weryfikacja konta u bukmachera. Na czym polega?

Gdzie najlepiej założyć konto bukmacherskie? 1Najczęściej jest to wysłanie skanów dokumentów, by potwierdzić dane wpisane wcześniej w formularzu rejestracyjnym. Te dokumenty dzielimy na dwie grupy. Do pierwszej z nich zaliczamy dowód osobisty, prawo jazdy lub paszport – tu należy wybrać jeden z nich.

Do drugiej grupy należą dokumenty dodatkowe, którymi mogą być: wyciąg bankowy, rachunek np. za telefon czy skan karty kredytowej. Odbywa się zatem to online. Bywają jednak i takie sytuacje, kiedy to weryfikacja konta odbywa się telefonicznie.

Jednak mało graczy chce w ten sposób zweryfikować swoje konto, gdyż przeszkodą stanowić tu może język. Sama rozmowa polega na potwierdzeniu danych, które wypisaliśmy w formularzu rejestracyjnym. Zaletą jednak tego sposobu jest czas. Wynosi on średnio nawet kilka minut.

W przypadku weryfikacji konta poprzez przesłanie skanów ten czas się wydłuża i trwa 1-3 dni. Te czasy są oczywiście orientacyjne i często różnią się w zależności od bukmachera. Przedłużyć się to może tylko wtedy, kiedy dane nie zgadzają się ze sobą.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 300 zł zakład bez ryzyka

 

Czy każde konto u bukmachera jest weryfikowane?

Otóż nie. Jeśli cały czas przegrywamy to bukmacherowi na tym zupełnie nie zależy. Jeśli jednak chcemy wypłacić nawet najmniejszą możliwą kwotę to weryfikacja nas nie ominie.

Podsumowując, weryfikacji konta nie powinniśmy się bać. Są to normalne procedury każdego bukmachera. Każdy chce się ustrzec oszustw, dlatego też jest to zrozumiałe. Nie bójmy się zatem wysyłać skanów swoich dowodów.

 

Jakiego bukmachera wybrać

Jeśli masz dylemat i nie wiesz gdzie najlepiej założyć konto bukmacherskie to na początek polecamy bukmacherów najpopularniejszych wśród Polaków i posiadający bardzo bogatą ofertę powitalną oraz ofertę kursową czyli Fortuna oraz LVBET. Do tego grona zaliczyć też trzeba STS który do tego ma doskonałą ofertę meczów do oglądania i obstawiania na żywo!

STS

W mailach pytacie Nas bardzo często „jakiego bukmachera wybrać” na start na początek gry na zakładach bukmacherskich… Dlatego postanowiliśmy napisać tak w skrócie ten artykuł po naszych testach za ostatnie pół roku.

Bukmacher to instytucja bądź osoba zajmująca się przyjmowaniem zakładów pieniężnych przed rozpoczęciem się zawodów. Żeby wybrać odpowiedniego bukmachera należy prześledzić dokładnie opinie innych użytkowników. Wiadomo też, że co osoba to opinia i każdy ma swoje zdanie. Najlepiej by było jakby była taka instytucja, dzięki której się tylko wygrywa.

Osobiście polecam ZAKŁADY BUKMACHERSKIE STS (Star-Typ Sport Sp. z o.o).

Gdzie najlepiej założyć konto bukmacherskie? 2

Zakłady bukmacherskie STS to polska spółka handlowa z siedzibą w Katowicach, założona w 1997 roku. Dodatkowo jest to największa firma zakładów bukmacherskich działająca na terenie Polski. Oprócz internetowych zakładów firma ma też swoje punkty stacjonarne w różnych miastach. Dzięki temu osoba nie mająca pojęcia jak obstawiać przez internet będzie mogła to robić z pomocą pracownika tej firmy.

Przedmiotem działalności spółki jest zawieranie wzajemnych zakładów w formie umów cywilnych w punktach bukmacherskich bądź przez internet na podstawie wydanych zezwoleń przez Ministra Finansów, regulaminu zakładów wzajemnych oraz ustawy z dnia 19 listopada 2009 dotyczącej gier hazardowych.

Dlaczego polecamy STS ?

Oczywiście odpowiedź jest bardzo prosta i jest dużo plusów z wyboru tego bukmachera np.:

  • Wielu użytkowników poleca tego bukmachera ( sprawdzone opinie w internecie), więc warto spróbować.
  • Strona internetowa jest bardzo przejrzysta i z łatwością można się po niej poruszać.
  • Łatwa rejestracja ( podawane są tylko podstawowe dane)
  • Brak limitów wypłat ( nie ma określonej najniższej i najwyższej kwoty do wypłaty)
  • Duży wybór sposobu wypłaty zgromadzonych środków : karta Visa/ MasterCard- księgowanie natychmiastowe, Skrill (od 20 pln)-księgowanie natychmiastowe, Payu-od 1 pln księgowanie również natychmiastowe, (dotpay. pay.com księgowanie natychmiastowe jednak tylko w dni robocze)
  • Dużo bonusów na początek za samą rejestracje ( pomnożenie depozytu 2x czyli wpłacamy nap 10 pln a na nasze konto bonusowe wpływa drugie 10), dodatkowo można zdobyć 25 pln ,gdy podamy kod promocyjny przy rejestracji użytkownika.
  • brak jakiejkolwiek opłaty za założenie konta, wpłaty czy wypłaty z naszego depozytu ( jedyna opłata to właśnie kwota depozytu)
  • punkty stacjonarne- można zakłady robić w punktach stacjonarnych z pomocą pracownika ( uniknięcie błędów związanych z rejestracją bądź obstawianiem)
  • możliwość doładowania internetowego konta w punktach stacjonarnych
  • wsparcie pracowników

Rejestracja bez dowodu w STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

Są to tylko najważniejsze według mnie plusy dotyczące zakładów bukmacherskich STS. Jedynym minusem uważam fakt, że niestety nie zawsze się wygrywa. Na uwagę zasługuje tutaj też możliwość odczytania aktualnych statystyk przed wniesieniem zakładu.

Statystyki są na bieżąco aktualizowane, więc osoby które chcą zacząć zarabiać w ten sposób będą miały ułatwioną sprawę. Nie muszą już przeszukiwać całego internetu i samemu określać czy drużyna bądź zawodnik „zasługuje” na to, żeby postawić swój kupon.

Kursy podane przez bukmachera też nie należą do najniższych, więc jeśli ktoś chce rozpocząć swoją przygodę z tego typu grą hazardową polecam ZAKŁADY BUKMACHERSKIE STS.

 

LVBET

To hit ostatnich miesięcy po tym jak jakiś czas temu zaproponowali graczom bonus bez depozytu oraz aż 3000 zł w postaci bonusu za wpłatę do tego bukmachera przyszła kolej na aplikację do obstawianie meczy! I tu ów bukmacher stanął na wysokości zadania i aplikacja sprawuje się super.

Gdzie najlepiej założyć konto bukmacherskie? 3

Przez pewien czas bukmacher LVBET utrzymywał się tutaj nawet na pierwszym miejscu oferując swoim graczom do 1500 złotych. Niestety konkurencja nie śpi. To sprawiło, że LVBET co prawda jest na podium, ale drugie miejsce nie daje tu aż tak skutecznej reklamy.

Kolejnym plusem jest posiadanie przez bukmachera aplikacji mobilnej. Do niedawna nie było to wymagane jednak dziś coraz więcej graczy pyta właśnie o tę kwestię. Tutaj LVBET stanęło na wysokości zadania i możemy również obstawiać zakłady bukmacherskie w naszych telefonach i innych urządzeniach mobilnych. Oczywiście nie da się ukryć, że bukmacher ma również swoje wady. Właściwie są to niedociągnięcia. Ale dla graczy to spore uchybienia – w końcu przez to nie zarabiamy tak jak bywało to wcześniej. Wszystko niby jest, ale nie na takim poziomie jakbyśmy sobie tego życzyli.

Co prawda LVBET wykonuje pewne ruchy, które mają na celu poprawę tej sytuacji. Mimo wszystko cały czas jest średniej klasy legalnym bukmacherem.

Opinie o LVBET

Świadczą o tym również opinie o LVBET. To co od razu daje się zauważyć to fakt, że jest ich mało. A to oznacza, że mało graczy tu typuje.

Czy warto zatem poświęcać swój czas na rejestrację konta? Tak. Pomimo tego, że nie znajdziemy tutaj wszystkiego będąc nawet początkującym graczem to ten legalny bukmacher internetowy jest godny naszej uwagi. Przede wszystkim nie znajdziemy rażących opinii na jego temat.

LVBET rozdaje FREEBET za rejestrację
20 zł bez depozytu i dowodu + 2000 zł za wpłatę

 

Wiemy, że dziś wielu typerów gra u kilku legalnych bukmacherów. Szukając dalej ciekawych rozwiązań z pewnością powinniśmy otworzyć i tutaj swoje konto. Dzięki nadal wysokiemu bonusowi powitalnemu możemy wejść tu z impetem. Oferta nie jest słaba, a kursy niekiedy wyższe niż u innych. Dzięki temu będziemy tu zaglądać częściej niżeli nam się wydaje a pytanie gdzie najlepiej obstawiać zakłady bukmacherskie pozostanie pytaniem retorycznym.

 

Fortuna

Jak wiecie legalni bukmacherzy do 2016 roku nie kusili nas zbyt wysokimi bonusami powitalnymi. To dotyczyło także promocji dla stałych bywalców. Z pewnością doskonale wiedzieli, że nie mają jak konkurować z nielegalnymi bukmacherami.

Ten temat bardziej ożywił się po zmianie ustawy hazardowej. Do gry włączył się również bukmacher Fortuna. Głównie należy tu wspomnieć o bonusie na start. Każdy bukmacher głównie myśli o tym czym skusić potencjalnego gracza. Później zazwyczaj zostawia się go już samego sobie.

Bonus w Fortunie

Obecnie na stronie do obstawiania meczów www.fortuna.pl możemy liczyć głównie na dwa bonusy dla nowych graczy. Jest to oczywiście bonus na start za wpłatę i darmowy zakład w kwocie 210 złotych. Jeśli chodzi o pierwszy z nich to wynosi on aż 2000 złotych. Jest to naprawdę bardzo dobry wynik. Dotychczas żaden bukmacher nie oferował nam tak wysokiego bonusu powitalnego.

Gdzie najlepiej założyć konto bukmacherskie? 4

Co więcej – przez pewien czas Fortuna była na pierwszym miejscy pod tym względem – dlatego wybór gdzie najlepiej grać na zakładach bukmacherskich był prosty jak konstrukcja cepa. Inwestycja w duży bonus dla nowych graczy to wręcz idealna promocja.

W przeważającej ilości gracze początkujący kierują się głównie właśnie tą kwestią. Oczywistym jest, że od razu nie otrzymamy tej kwoty. Mimo wszystko graczy kusi tak wysoka gotówka niemal za darmo. Nie otrzymamy jej jednak tak łatwo. Przede wszystkim musimy być nowymi graczami.

A to jednoznacznie pokazuje, że z takiego bonusu możemy skorzystać tylko raz. Poza tym wymagane jest wypełnienie formularza startowego. Istnieją warunki obrotu, dzięki któremu otrzymamy daną kwotę. Nie liczmy zatem na to, że rejestrując tam konto do obstawiania od razu pojawi się ta kwota.

Mimo wszystko warto zrobić wszystko, by ją otrzymać. Jest to bowiem jeden z najlepszych bonusów powitalnych na rynku.

 

Superbet

Na pytanie gdzie najlepiej grać zakłady bukmacherskie czyli obstawiać mecze online jeśli jesteś początkującym graczem odpowiadamy na www.superbet.pl Znajdziesz tam naszym zdaniem najciekawszą ofertę powitalną z najlepszymi warunkami do spełnienia by otrzymać gotówkę na zakłady bukmacherskie.

Po pierwsze dostaniesz tam bonus za wpłatę do 200 złotych (podwajają pierwszy Twój przelew). Kolejną promocją dla graczy jest darmowy zakład cashback 3500 złotych. Kwota co prawda nie powala, ale dla niektórych graczy może być to szansa na solidną wygraną na zakładach bukmacherskich.

Tutaj również musimy spełnić warunku, by móc zagrać kupon bez ryzyka bez depozytu. Przede wszystkim mogą z niej skorzystać osoby, które są jeszcze nie posiadają konta gracza u tegoż bukmachera online.

Dodatkowo w odpowiednim polu podczas rejestracji konta należy wpisać, że chcemy otrzymać owy bonus. Promocja ważna jest tu tylko 30 dni co jest też istotnym elementem. Poza tym na stronie internetowej Superbet ciężko jest od razu znaleźć zakładkę z promocjami i bonusami. Nie są one również na tyle konkurencyjne, by skusić graczy do dalszej gry właśnie tutaj.

Inni bukmacherzy oferują nam akcje dzięki którym możemy ominąć podatek. W przypadku Superbet możemy liczyć na negocjacje kursów z bukmacherem oraz czasową promocję zakłady bukmacherskie bez podatku.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
600 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Nie każdy gracz ma jednak ochotę na rozmowę z pracownikami, by zyskać kilka złotych więcej. To wszystko sprawia, że ten legalny bukmacher nie ma zbytnio jak zatrzymać swoich stałych graczy oferując im ciekawe promocje.

Jeszcze do niedawna mogli liczyć na pierwsze miejsce jeśli chodzi o bonus na start. Zostali jednak zdetronizowani przez młodego bukmachera, który niedawno pojawił się na rynku – a o którym piszemy w pierwszym akapicie tego krótkiego zestawienia bukmacherów.

To tylko pokazuje jak duża rywalizacja panuje wśród samych bukmacherów. Superbet musi zatem wymyślić coś nowego, by nie być zupełnie zepchniętym na sam dół nie tyko przez najlepszych, ale także przez najmłodszych.

BETFAN

Kolejny z wyróżniających się bukmacherów. Wysokie kursy a do tego obstawianie bez podatku. Nieprawdopodobnie dużo kombinacji wydarzeń sportowych oraz poza sportowych – jak na przykład zakłady na pogodę czy wybory prezydenckie czy do sejmu.

Możliwość typowania nie tylko zmagań ludzi, ale i zwierząt. Bardzo prosta w obsłudze aplikacja mobilna. Wysoce wykwalifikowani pracownicy, którzy służą pomocą online praktycznie przez całą dobę. Te wszystkie elementy stawiają BETFAN w czołówce legalnych bukmacherów.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych gości
FORTUNA STS SUPERBET LV BET
300zł Cashback
+ bonus za wpłatę
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 8/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 600 zł do 200 zł do 2000 zł