Jeśli nie wiesz jaki bukmacher online będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy to ... załóż konta u każdego bukmachera.

Gdzie najlepiej założyć konto bukmacherskie

Dziś sprawdzimy gdzie najlepiej założyć konto bukmacherskie, u którego bukmachera Nam się gra najlepiej i najwygodniej obstawia mecze…

Obecnie na polskim rynku swoją działalność prowadzi kilkunastu legalnych bukmacherów. Każdy z nich posiada sieć punktów stacjonarnych na terenie całego kraju, strony internetowe oraz aplikacje mobilne. Warunkiem założenia konta bukmacherskiego jest posiadanie dowodu osobistego. Należy pamiętać również o tym, iż zakłady bukmacherskie to gra hazardowa.

Najlepsze konta bukmacherskie

Konto bukmacherskie najlepiej założyć u jednego z kilku najpopularniejszych bukmacherów w kraju, którzy dysponują wymaganymi licencjami.

FORTUNA

Starsza siostra STSu. Z badań stowarzyszenia „Graj legalnie” wynika, iż co trzeci klient zakładów sportowych wybiera FORTUNĘ. Na tle konkurencji wyróżnia się urozmaiconą ofertą promocyjną. Oprócz standardowych bonusów posiada bardzo ciekawy kupon ekspercki. 

Kupon ekspercki polega na poprawnym wytypowaniu zwycięzcy w każdym z 8 meczów polskiej ekstraklasy. Stawka zawsze wynosi 5 złotych. Za poprawne obstawienie wszystkim zdarzeń poza wygraną otrzymujemy bonus, który czasami sięga 20.000 złotych. Każdy gracz, który czuje się ekspertem w jakiejś dziedzinie lub lidze piłkarskiej. Powinien zajrzeć do FORTUNY.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 210 zł freebet

 

STS = STAR-TYP SPORT

Bukmacher dysponujący największą i najlepiej rozbudowaną ofertą zakładów wzajemnych. Oprócz przyjemnie urządzonych punktów stacjonarnych posiada świetnie działającą aplikację mobilną. Szybkość dokonywania transakcji oraz bez problemowe rozliczanie kuponów powoduje, że STS jest najczęściej wybieranym bukmacherem przez graczy z Polski którzy zastanawiają się gdzie najlepiej założyć konto bukmacherskie. Na oficjalnej stronie możemy znaleźć mnóstwo statystyk sportowych, dzięki nim nasze analizy sportowe będą o wiele lepsze.

Rejestracja bez dowodu na STS.PL
29 zł bez depozytu + 1200 zł za wpłatę

 

BETFAN

Kolejny z wyróżniających się bukmacherów. Wysokie kursy a do tego obstawianie bez podatku. Nieprawdopodobnie dużo kombinacji wydarzeń sportowych oraz poza sportowych – jak na przykład zakłady na pogodę czy wybory prezydenckie czy do sejmu.

Możliwość typowania nie tylko zmagań ludzi, ale i zwierząt. Bardzo prosta w obsłudze aplikacja mobilna. Wysoce wykwalifikowani pracownicy, którzy służą pomocą online praktycznie przez całą dobę. Te wszystkie elementy stawiają BETFAN w czołówce legalnych bukmacherów.

betfan-bonus-na-start

LV BET

Jeden z najmłodszych legalnych bukmacherów na polskim rynku. Działa od kilku lat. Skupia się na działalności online, ale posiada również punkty naziemne. Charakteryzuje go wysoce rozbudowany pakiet powitalny dla nowych graczy.

Przy dokonaniu pierwszej wpłaty w wysokości 50 złotych mamy szansę otrzymać nawet 1000 złotych do konta bonusowego. a funkcja RAPID PAY powoduje, że nasze transakcje bankowe liczone są w minutach a nie w dniach.

Jak założyć konto bukmacherskie?

Założyć konto możemy na dwa sposoby. Pierwszy z nich to założenie konta bukmacherskiego w punkcie stacjonarnym.

Wystarczy wypełnić formularz, w którym zawarte będą nasze podstawowe dane osobowe i numer konta. Warto posiadać własny rachunek bankowy, aby bez problemu móc wpłacać lub wypłacać należności finansowe. Po pozytywnej weryfikacji naszego formularza od razu możliwe jest rozpoczęcie gry i dokonywanie pierwszych zakładów.

Drugi sposób to rejestracja online za pośrednictwem strony internetowej bukmachera jak STS czy Fortuna (odpowiednio www.sts.pl i www.efortuna.pl). Tam również podajemy swoje dane osobowe, numer rachunku bankowego oraz musimy wysłać dwa skany dowodu osobistego (awers i rewers) w celu potwierdzenia tożsamości.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
29zł bez depozytu - sts.pl + 1200zł za wpłatę
500 zł CASHBACK - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

Po zaakceptowaniu naszego zgłoszenia nie ma przeszkód, żebyśmy dokonali pierwszej wpłaty do depozytu i rozpoczynali typowanie meczy z poziomu naszego konta. Po wpłaceniu pierwszej kwoty otrzymamy zapewne bonus o równowartości naszego depozytu. Te pieniądze pojawią się na koncie bonusowym. Wystarczy dokonać trzykrotnego obrotu bonusem z minimalnym kursem 1,90 i już mamy znaczną sumę na zakłady lub do wypłaty z naszego konta bukmacherskiego.

Odpowiedzialna gra

Wszyscy bukmacherzy dysponują funkcją odpowiedzialnej gry. W przypadku, gdy chcemy kontrolować swój budżet przeznaczany na zakłady sportowe, powinniśmy ustalić miesięczny lub tygodniowy limit.

W specjalnej zakładce, którą możemy znaleźć na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej, wpisujemy kwotę jakiej nie powinniśmy przekraczać. Przy próbie obstawienia zakładu, gdy stawka spowoduje przekroczenie limitu, kupon automatycznie nie zostanie przyjęty. Kwotę limitu w każdej chwili można zmienić na swoim koncie bukmacherskim. To bardzo przydatna funkcja, która pozwala na kontrolowanie swojego kapitału.

Dokonując zakładów sportowych należy maksymalizować zyski przy jednoczesnym minimalizowaniu ryzyka.

Zagraj na SUPERBET.PL
Cashback 500 zł + 50 zł na start (proste warunki)

 

Kilka kont u bukmacherów

Wiele błędów, które popełniamy podczas obstawiania meczy zupełnie nie zauważamy. Wykonajmy cały czas te same czynności i uważamy, że tak musi być. Czytając z pewnością wiele innych artykułów dotyczących początków obstawiania meczy nie zawsze stykamy się z prawdą.

Każdy doskonale wie, że typerzy-amatorzy wypełniają tutaj bardzo ważną rolę i najlepiej gdyby było ich bardzo dużo.

Zależy na tym zarówno firmom bukmacherskich jak i doświadczonym typerom. Dlaczego?

Firmy bukmacherskie oczywiście najwięcej zarabiają na takich osobach. Natomiast doświadczeni typerzy dzięki takim ludziom nie muszą tak szybko zostać zlimitowani. Jednak znajdą się osoby, które nie będą odpuszczać na samych przeczytanych artykułach.

Ważne jest tu doświadczenie, które z pewnością w przyszłości nam zaprocentuje. Jedną z takich nauk może być fakt, aby posiadać kilka kont na różnych stronach bukmacherskich. Dzięki temu jesteśmy w stanie stawiać po możliwie jak najwyższych kursach. I stąd też wynika ważna nauka, którą nabywa się często po pewnym czasie – porównujmy kursy! Dzięki temu jesteśmy w stanie w dłuższej perspektywie zarobić więcej.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
29zł bez depozytu - sts.pl + 1200zł za wpłatę
500 zł CASHBACK - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

Co prawda dziś wydaje się nam to zupełnie niepotrzebne, a różnice zbyt niskie. Owszem różnica 10 złotych dziś nie musi robić na nas zbyt dużego wrażenia. Ale jeśli zsumujemy nasze kupony i zobaczymy, że mogliśmy w przeciągu miesiąca zyskać np. 500 złotych to już inaczej spojrzymy na tą kwestię. Oczywistym jest, że nie będziemy mieć wszędzie kont i zawsze przed każdym obstawieniem sprawdzać interesujący nas kurs.

Ile kont warto mieć

Mimo wszystko warto mieć konta na chociażby 3 stronach bukmacherskich, a do tego korzystać z innych pomocy. Są to zazwyczaj strony, dzięki którym możemy na bieżąco śledzić również wyniki meczów. Oprócz tego na nich znajdziemy wszystkie kursy u bukmacherów, którzy mają dane spotkanie w swojej ofercie. Dzięki temu za pomocą jednego kliknięcia jesteśmy w stanie zauważyć, który bukmacher oferuje nam najwyższy kurs.

Naprawdę jest to uwaga godna rozpatrzenia, ponieważ w przeciągu tylu tygodni, miesięcy, a nawet lat grania różnice mogą być imponujące.

Legalni Bukmacherzy
Strona, nr licencji Bonus Link
fortuna.pl
(SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565)
2230zł Zagraj
betfan.pl
(PS4.6831.3.2018)
3x777zł Zagraj
superbet.pl
(PS4.6831.5.2019)
550zł Zagraj
sts.pl
 (SC/12/7251/11-6/KLE/5540/12)
1279zł Zagraj
lvbet.pl
(PS4.6831.9.2016.EQK)
3333zł Zagraj
iforbet.pl
(PS4.6831.10.2016)
2300zł Zagraj
totolotek.pl
(AG/7251/LBU/2012/2013/RD61485)
500zł Zagraj
betclic.pl
(PS4.6831.11.2017)
550zł Zagraj
pzbuk.pl
(PS4.6831.26.2017)
200zł Zagraj
etoto.pl
(AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17)
200zł Zagraj
Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET BETFAN STS
210zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
100zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
29zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 8/10 8/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe NON STOP -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 2000 zł do 1500 zł do 3000 zł do 1200 zł