Jeśli nie wiesz jaki bukmacher online będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy to ... załóż konta u każdego bukmachera.

Zakłady bukmacherskie z bonusem na start

Jeśli interesują Cię zakłady bukmacherskie z bonusem na start to musisz znać ich rodzaje. I tak mamy bonus za rejestrację bez depozytu, bonus powitalny za depozyt, darmowe zakłady oraz bonus na start w formie zakładu bez ryzyka czyli cashback.

Konkurencja wymusza na legalnych firmach bukmacherskich poszerzenie oferty mającej na celu przekonanie użytkowników do obstawianie właśnie u nich. Toteż każdy buk posiadający licencję Ministerstwa Finansów namawia każdego z klientów dodatkiem na start od wpłaty.

Bonus po rejestracji u bukmachera to wyjątkowo popularna promocja i pierwsza, z którą spotyka się gracz wyszukujący wzmianki o bukmacherze. W artykule zaprezentujemy najpopularniejsze bonusy bukmacherskie u bukmacherów jakie są dostępne na dziś a także skonfrontujemy oferty sporządzone z myślą o polskich graczach.

Legalni bukmacherzy online w Polsce:

Lp. Nazwa Nr licencji Bonus  Strona www
1 FORTUNA PS4.6831.22.2017 330zł www.efortuna.pl
2 STS PS4.6831.20.2017.KLE 760zł www.sts.pl
3 SUPERBET PS4.6831.5.2019 3574zł www.superbet.pl
4 LV BET DAG11.6831.4.2022 2020zł www.lvbet.pl
5 BetFan PS4.6831.3.2018 300zł www.betfan.pl
6 PZBUK PS4.6831.26.2017 250zł www.pzbuk.pl
7 Fuksiarz PS4.6831.1.2020 500zł www.fuksiarz.pl
8 forBET PS4.6831.10.2016 3100zł www.iforbet.pl
9 ETOTO PS4.6831.2.2020 2222zł www.etoto.pl
10 Betclic PS4.6831.11.2017 200zł www.betclic.pl
11 BestBet PS4.6831.5.2018 300zł www.bestbet24.pl
12 Traf PS4.6831.3.2018 100zł www.trafonline.pl
13 BetX Polska PS4.6831.30.2017 800zł www.ebetx.pl
14 BETCRIS PS4.6831.1.2019 1400zł www.betcris.pl
15 GO BET PA11.6831.11.2021 1000zł www.goplusbet.pl
16 TOTALBET PS4.6831.15.2017 200zł www.totalbet.pl
17 FUN PROJECT Niepubliczne Brak www.funbets.pl
18 Betters PS4.6831.7.2020 Brak www.betters.pl
19 Betway Niepubliczne Brak www.betway.pl
20 Elitebet Niepubliczne Brak www.elitebet.pl

 

Legalni bukmacherzy, bonusy

Na nowych typerów jak Ty portali bukmacherskich czeka moc promocji, toteż jeśli jeszcze nie otworzyłeś rachunku to możesz przebierać ile wlezie w ofertach. Dodatek od depozytu to podstawa u bukmacherów. Znajdziemy go u każdego praktycznie bukmachera, jednakże nie każdy wie jak wybrać bonus od depozytu…

Jeżeli jesteś zdecydowany na grę u danego bukmachera online oraz konkretny bonus powitalny to powinieneś zapoznać się z statutem promocji.

W głównej mierze należy zwrócić atencję na warunki uzyskania bonusu po rejestracji.

Po pierwsze sprawdź wymagania dotyczące minimalnego kursu zapewniającego uzyskanie bonusu oraz liczby obrotu kuponem by zarobione pieniądze móc wypłacić na swoje konto bankowe. Jeżeli dysponujesz malutką sumą na start zastanów się nad poniższymi propozycjami.

W forBET możesz zainkasować do 2300 PLN, dodatek będzie wynosił 100 % Twojego początkowego depozytu, toteż przekazując np. 100 zł dostaniesz drugą stówę ekstra na grę.

Jeżeli chcesz wpłacić 50 zł wyjątkowo kalkuluje się bonus oferowany przez PZBUK.PL, ponieważ minimalny kurs wynosi ledwie 1.80, toteż warunki pozyskania wygranej z bonusu nie są ciężkie do zrealizowania.

Bonusy bukmacherskie - Fortuna

Bonusy bukmacherskie na start

Wyszukaliśmy trzy super naszym zdaniem bonusy na start z podziałem na kwotę pieniędzy jaką chcesz dedykować na pierwszy depozyt. Jaki bonus początkowy wybrać gdy chcemy zarejestrować się u bukmachera?

Podzieliliśmy propozycje względem zasobności Twojego portfela bukmacherskiego. Jeśli jesteś typerem, który nie reflektuje przeznaczyć na start solidnego kapitału typuj w LVBET. Min kwota depozytu wynosi 10 złotych, maksymalnie możesz zdobyć 100 zł kolejnych środków na rozgrywkę.

Plusem propozycji LV Bet jest najmniejszy konieczny kurs obrotu wynoszący raptem 1.70, co pozwala Tobie stosunkowo łatwo powiększyć stan rachunku. Deponując ponad 100 złotych skieruj uwagę na propozycje FORTUNY oraz STS, gdyż ich oferty są zbliżone pod względem minimalnego kursu (FORTUNA – 1.90, STS – 1.91) także takie same pod wobec czynnika wpłaconego depozytu (100 % od pierwszej wpłaty).

Pamiętaj lecz o tym, iż optymalna kwota bonusu w STS wynosi 1000 złotych, więc jeśli przeznaczasz na pierwszą rozgrywkę ilość ponad 1000 złotych nadzwyczajnie będzie uiszczał Ci się wybór Betfan.pl.

LVBET rozdaje FREEBET za rejestrację
20 zł bez depozytu i dowodu + 2000 zł za wpłatę

 

Teraz przechodzimy do graczy, jacy na początek chcą przeznaczyć pokaźną gotówkę.

W zestawieniu legalnych bukmacherów bonus powitalny w forBET aktywowany jest jeśli wpłacasz powyżej 1200 złotych, bowiem ten stosunkowo nowy bukmacher po spełnieniu wymogów obrotu (kurs 1.70) transferuje 100 % ekstra od pierwszej wpłaty na nasze konto gracza. Co zrobić jeśli planujesz przeznaczyć tylko np. 500 złotych na grę ?

W takim przypadku mimo wszystko polecamy rozbicie sumy na konta u 2 bukmacherów wirtualnych – Etoto i Superbet mają co bukmacherskie bonusy 100 % a kwota bonusu nie przekracza u nich 500 złotych za wpłatę. Jest to naprawdę świetna promocja bukmacherska. Warto poświęcić trochę czasu by przejrzeć ranking bonusowy u buków tak, by móc otrzymać bonus największy jaki jest obecnie dostępny.

 

Freebet – bonus powitalny bez depozytu

Jest to sporadycznie stosowany przez bukmacherów wariant bonusu, w której gracz dostaje bezpłatne środki na grę bez obowiązkowości uzupełnienia konta swoimi pieniędzmi. Trzeba uważnie śledzić rynek bukmacherski, ażeby nie przegapić freebet’u.

Zazwyczaj bonusy związane z darmowym zakładem są krótkoterminowe. Bukmacherom zależy na zwielokrotnieniu swojej bazy grających stąd takie promocje dla nowych graczy.

Najciekawszym bonusem powitalnym na rynku legalnych bukmacherów w Kraju może pochwalić się dziś STS, jaki w pierwszych miesiącach bieżącego roku oferuje 29 PLN bez depozytu.

Bonusy bukmacherskie - STS

Zbliżoną taktykę zastosowały zakłady wzajemne LVBET, oferujące zakłady bukmacherskie z bonusem na start bez depozytu, które od niedawna namawiają graczy identyczna ofertą. Darmowy zakład bez depozytu czyli wpłaty otrzymujemy po zarejestrowaniu konta (nie potrzebny kod promocyjny). W STS dodatkowo, dostaniemy coś ekstra – po rejestracji i zainstalowaniu aplikacji mobilnej do obstawiania meczy dostaniesz ekstra 35 zł dodatku na Betgames do wspomnianych już 29 zł które otrzymamy po samej rejestracji.

Dla obstawiających freebet ma niezaprzeczalną wartość, bowiem bez inwestowania własnej gotówki da się zainkasować niezłą sumę wygrywając na zakładach bukmacherskich. Jednak jak nadmieniliśmy na początku bukmacherzy on-line tylko czasami decydują się na promocje al’a bonus bez depozytu, bowiem w ten sposób powiększają swoją bazę klientów niskim kosztem.

Bonusy na www.iforbet.pl/promo
1050zł bez ryzyka + 2000zł za wpłatę + 30 dni bez podatku

 

Powitalny zakład bez ryzyka = cashback

Zakład bez ryzyka jest obok dodatku od depozytu jedną z najbardziej ciekawszych akcji promocyjnych dla nowych graczy. Obecnie na rynku bukmacherów internetowych dwie spółki bukmacherskie oferują zakład bez ryzyka. Jeżeli odnajdziesz fajny kurs na interesujący Cię zakład, a nie posiadasz jeszcze rachunku u bukmachera toż zakład bez ryzyka jest najwłaściwszą z promocji dla nowych graczy od jakiej warto zacząć grę na zakładach u bukmachera.

Jednym słowem promocja polega na tymże, iż pierwszy postawiony przez Ciebie kwit nie będzie rozliczony jako przegrany jeśli okaże się nietrafiony, czyli obstawiając np. 110 pln ryzykujesz ledwie stratę kwoty podatku od zakładów, który u Nas w Kraju wynosi 12% – w przypadku kwitu o puli 110 pln będzie to 13,20 pln.

Aczkolwiek jeżeli wytypujesz poprawnie dane zdarzenie zyskasz pełną kwotę do dalszej gry na zakładach. Promocja ta jest bardzo prosta i jak widzisz może przysporzyć wiele korzyści jeśli tylko wytypujemy fajne zdarzenie do obstawienia.

zaklady-bukmacherskie-online-bonus-bez-depozytu-na-start

Darmowy zakład świadczony jest na tą chwilę przez bukmacherów: Betfan, PZBUK, także FORTUNA.

Warto powiedzieć, że dzięki temu że mamy doskonałe kontakty z firmą FORTUNA, Ty jako gracz który zarejestruje się wchodząc na ten link nie otrzyma 200 zł a 210 zł – czyli zyskasz lepszy dodatek na początku gry w porównaniu do podstawowego. Mobilizujemy stąd do założenia konta do obstawiania właśnie u tego bukmachera i skorzystanie z zakładu bez ryzyka w FORTUNIE!

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 300 zł zakład bez ryzyka

 

Najlepsze bonusy bukmacherskie

W sektorze zakładów istnieje wielka konkurencja i skłamalibyśmy przesiewając najatrakcyjniejszego bukmachera pod wobec bonusów.

Naszym zdaniem wyjątkowo rozbudowaną ofertę promocyjna mają legalni bukmacherzy – FORTUNA, STS, LVbet oraz Totolotek.

FORTUNA najlepiej wypada pod względem zakładu bez ryzyka oraz stawki (do 2100 zł) dodatku za wpłatę, STS wyróżnia się nie tylko bonusem bez ryzyka ale i licznymi promocjami dla graczy jak choćby Mistrzostwami w obstawianiu meczów, LVbet posiada niesamowicie korzystne warunki obrotu dodatkiem powitalnym bez depozytu, a Etoto propozycją na urządzenia mobilne.

Tak jak publikowaliśmy wcześniej, przed założeniem rachunku u bukmachera musisz odpowiedzieć sobie na jedną wątpliwość – jaką kwotę zamierzasz dedykować na pierwsze zakłady bukmacherskie z bonusem na start oraz pod tymże kątem wybrać legalnego operatora zakładów. Warto również wykorzystać fakt rywalizacji serwisów bukmacherskich i założyć rachunek u każdego polskiego bukmachera.

Decyzję zostawiamy Tobie.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
600 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Możemy jednak zagwarantować, iż na stronie legalni-bukmacherzy.pl będziemy na bieżąco komunikować o wszelkich modyfikacjach propozycji promocyjnych bukmacherów w Polsce tak byś nie musiał przeskakiwać pomiędzy stronami bukmacherskimi w przeszukiwaniu najkorzystniejszej akcji promocyjnej.

Bonus za wpłatę na start

Wydaje się, że firm bukmacherskich z roku na rok przybywa. Faktycznie jakby nie spojrzeć ta konkurencja robi się coraz większa. Akurat w tym przypadku jako gracze nie możemy narzekać, ponieważ dzięki temu wynika dla nas wiele zalet jak choćby bonusy bukmacherskie 2022 – bonus od wpłaty, bonus powitalny bez depozytu – jest tego dzięki tej konkurencji wśród legalnych bukmacherów online cała masa!

Bonusy bukmacherskie - Superbet

Warto jednak zwrócić uwagę, że przeważającą ilość bukmacherów stanowią firmy, które należą raczej do średniaków. Zatem muszą one głównie przyciągnąć czymś pierwszych graczy. A tu najlepiej wykorzystuje się do tego oczywiście bonusy powitalne. Właściwie każdy buk oferuje zakłady z bonusem po rejestracji. Choć są i wyjątki – tu już mowa o bukmacherów dla profesjonalnych graczy.

Jednym z najpopularniejszych bonusów jest bonus od depozytu. Jak sama nazwa wskazuje jest on w dużej mierze zależny od naszej pierwszej wpłaty. Dzięki niemu już na samym wstępie możemy liczyć na większą ilość gotówki, którą możemy obstawiać. Jeśli chodzi o samą wysokość bonusu to jest ona różnorodna w zależności od bukmachera.

Niektórzy oferują nam jedynie 50% od wpłaty, a jeszcze inni nawet 200% jak etoto.pl. Mimo tego nie uważajmy, że wszystko jest takie kolorowe. Zazwyczaj taki rodzaj bonusu ma swój oddzielny regulamin, który musimy przeczytać, by potem nie mieć pretensji do bukmachera.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych uzytkowników
FORTUNA STS SUPERBET LV BET
300zł Cashback
+ bonus Freebet
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 8/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 600 zł do 200 zł do 2000 zł

Bonus powitalny a warunki

W tej treści jest opisanych wiele punktów, które pokazują, że bukmacher tak naprawdę nie daje nam tych pieniędzy zupełnie za darmo.

Często musimy spełnić szereg niezwykle czasochłonnych, a nawet trudnych zadań czyli warunków. O co chodzi? Głównie chodzi tu o obrót bonusem. Zazwyczaj daną kwotą musimy obrócić kilkakrotnie, byśmy mogli w ogóle wypłacić owe pieniądze.

Równie ważny jest minimalny kurs. Tu również niektórzy bukmacherzy zaznaczają czy mają być to tylko i wyłącznie single czy mogą być to również zakłady akumulowane. Kolejnym ważnym punktem jest czas wykonania obrotu. Tu także czeka na nas niekiedy haczyk.

To najważniejsze kwestie, na które warto być uczulonym czytając regulamin akcji promocyjnej bukmachera „bonus powitalny bez depozytu„. Jednak każdy bukmacher ma różne wytyczne. Dlatego też czytajmy regulamin wolno i ze zrozumieniem, by uniknąć nieprzyjemności. Jednocześnie zauważymy, że ten bonus to nie same zalety. Bukmacher doskonale wie co robi i pomimo tego, że ma on zwabić kolejnych graczy to i tak nie wszyscy go otrzymają.

Zakłady bukmacherskie z bonusem na start 1

Do tych wad należy głównie dodać obrót, który jest konieczny niemal w każdym przypadku. W innym wypadku go stracimy lub po prostu nie będziemy mieli możliwości wypłaty. Mimo tego jako gracze możemy tu również wiele zyskać.

Owe bonusy w niektórych przypadkach mogą wynieść nawet 3000 złotych. Jakby nie było są to dodatkowe środki do gry i możliwość ich mnożenia. Obecnie bardzo wielu bukmacherów oferuje właśnie ten rodzaj bonusu powitalnego. Różnią się one jedynie kwotą i regulaminem.

Podsumowując, bonus powitalny bez depozytu czy za depozyt to ciekawa oferta skierowana dla graczy. Warto wpłacać jak najwięcej pieniędzy, by otrzymać możliwie jak najwyższy bonus. Jakby jednak nie było dla każdego gracza są to dodatkowe środki, które można śmiało przeznaczyć na grę i jednocześnie naukę jeśli faktycznie dopiero raczkujemy w tym temacie.

Najlepszy bukmacher z cashback

Ale jaki bukmacher online ma najlepszy bonus cashback w 2022 roku i u kogo zakłady są przyjemnością ?

Trudno w tym wypadku jasno stwierdzić, wszystko zależny od tego, czego my oczekujemy od bukmachera. Bukmacherem prestiżowym, z dobrymi relacjami live, również wideo jest Superbet . Jest to jednak bukmacher który nie dysponuje najlepszymi kursami na najpopularniejsze ligi i dyscypliny.

Sytuacja wygląda na teraz o wiele lepiej z innymi bukmacherami i to legalnymi w Polsce, typu Fortuna, gdzie trzeba wpłacić tylko 20 zł a bonus cashback to 600 zł, przy czym również wypłata jest o wiele mniejsza niż choćby w LVBET. Tutaj jednak relacji wideo nie uświadczymy z ważnych dla nas spotkaniach.

Dobrymi kursami w piłce nożnej oraz wysokim cashback wyróżnia się również Betfan, którego jak najbardziej można polecić z uwagi na cashback 600 zł. Jego oferta powitalna jednak jest trudna na początku do rozczytania, na co również warto zwracać jednak uwagę.

Jak więc widać nie ma jednego, odpowiedniego, dla każdego będzie to inny bukmacher i dlatego ja polecam mieć konto u kilku by móc podejmować decyzję na bieżąco u którego obstawiać mecze.

Więcej na ten temat: https://www.obstawianie.net/bukmacher-bez-depozytu.html

Najlepsze promocje bukmacherskie 2023

Bukmacher nr 1 Wybór naszych gości
FORTUNA STS SUPERBET LV BET
300zł Cashback
+ bonus za wpłatę
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 8/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 600 zł do 200 zł do 2000 zł