Jeśli nie wiesz jaki bukmacher online będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy to ... załóż konta u każdego bukmachera.

Zakłady bukmacherskie z bonusem na start

Jeśli interesują Cię zakłady bukmacherskie z bonusem na start to musisz znać ich rodzaje. I tak mamy bonus za rejestrację bez depozytu, bonus powitalny za depozyt, darmowe zakłady bukmacherskie oraz bonus na start w formie zakładu bez ryzyka czyli cashback.

Konkurencja wymusza na legalnych firmach bukmacherskich poszerzenie oferty mającej na celu przekonanie użytkowników do obstawianie właśnie u nich. Toteż każdy buk posiadający licencję Ministerstwa Finansów namawia każdego z klientów dodatkiem na start od wpłaty.

Bonus po rejestracji to wyjątkowo popularna promocja i pierwsza, z którą spotyka się gracz wyszukujący wzmianki o bukmacherze. W artykule zaprezentujemy najpopularniejsze bonusy bukmacherskie u legalnych bukmacherów jakie są dostępne na dziś a także skonfrontujemy oferty sporządzone z myślą o polskich graczach.

Legalni bukmacherzy w Polsce
Strona, nr licencji Bonus Link
fortuna.pl
(SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565)
2720zł Zagraj
superbet.pl
(PS4.6831.5.2019)
550zł Zagraj
pzbuk.pl
(PS4.6831.26.2017)
520zł Zagraj
betfan.pl
(PS4.6831.3.2018)
1600zł Zagraj
sts.pl
 (SC/12/7251/11-6/KLE/5540/12)
1279zł Zagraj
lvbet.pl
(PS4.6831.9.2016.EQK)
3333zł Zagraj
noblebet.pl
(PS4.6831.28.2017)
2000zł Zagraj
fuksiarz.pl
(PS4.6831.1.2020)
500zł Zagraj
iforbet.pl
(PS4.6831.10.2016)
2300zł Zagraj
totolotek.pl
(AG/7251/LBU/2012/2013/RD61485)
500zł Zagraj
betclic.pl
(PS4.6831.11.2017)
550zł Zagraj
etoto.pl
(AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17)
1000zł Zagraj

 

Legalni bukmacherzy, bonusy

Na nowych typerów jak Ty portali bukmacherskich czeka moc promocji, toteż jeśli jeszcze nie otworzyłeś rachunku to możesz przebierać ile wlezie w ofertach. Dodatek od depozytu to podstawa u bukmacherów. Znajdziemy go u każdego praktycznie bukmachera, jednakże nie każdy wie jak wybrać bonus od depozytu …
Jeżeli jesteś zdecydowany na grę u danego bukmachera online oraz konkretny bonus powitalny to powinieneś zapoznać się z statutem promocji.

W głównej mierze należy zwrócić atencję na warunki uzyskania bonusu po rejestracji.

Po pierwsze sprawdź wymagania dotyczące minimalnego kursu zapewniającego uzyskanie bonusu oraz liczby obrotu kuponem by zarobione pieniądze móc wypłacić na swoje konto bankowe. Jeżeli dysponujesz malutką sumą na start zastanów się nad poniższymi propozycjami.

W forBET możesz zainkasować  do 2300 PLN, dodatek będzie wynosił 100 % Twojego początkowego depozytu, toteż przekazując np. 100 zł dostaniesz drugą stówę ekstra na grę.

Jeżeli chcesz wpłacić 50 zł wyjątkowo kalkuluje się bonus oferowany przez PZBUK.PL, ponieważ minimalny kurs wynosi ledwie 1.80, toteż warunki pozyskania wygranej z bonusu nie są ciężkie do zrealizowania.

Zakłady bukmacherskie z bonusem na start 1

Bonusy bukmacherskie na start

Wyszukaliśmy trzy super naszym zdaniem bonusy na start z podziałem na kwotę pieniędzy jaką chcesz dedykować na pierwszy depozyt. Jaki bonus początkowy wybrać gdy chcemy zarejestrować się u bukmachera?

Podzieliliśmy propozycje względem zasobności Twojego portfela bukmacherskiego. Jeśli jesteś typerem, który nie reflektuje przeznaczyć na start solidnego kapitału typuj w LVBET. Min kwota depozytu wynosi 10 złotych, maksymalnie możesz zdobyć 100 zł kolejnych środków na rozgrywkę.

Plusem propozycji LV Bet jest najmniejszy konieczny kurs obrotu wynoszący raptem 1.70, co pozwala Tobie stosunkowo łatwo powiększyć stan rachunku. Deponując ponad 100 złotych skieruj uwagę na propozycje FORTUNY oraz STS, gdyż ich oferty są zbliżone pod względem minimalnego kursu (FORTUNA – 1.90, STS – 1.91) także takie same pod wobec czynnika wpłaconego depozytu (100 % od pierwszej wpłaty).

Pamiętaj lecz o tym, iż optymalna kwota bonusu w STS wynosi 1000 złotych, więc jeśli przeznaczasz na pierwszą rozgrywkę ilość ponad 1000 złotych nadzwyczajnie będzie uiszczał Ci się wybór Betfan.pl.

Wejdź na noblebet.pl/bonus
Ponad 2000 zł w pakiecie za rejestrację

 

Teraz przechodzimy do graczy, jacy na początek chcą przeznaczyć pokaźną gotówkę.

W zestawieniu legalnych bukmacherów bonus powitalny w forBET aktywowany jest jeśli wpłacasz powyżej 1200 złotych, bowiem ten stosunkowo nowy bukmacher po spełnieniu wymogów obrotu (kurs 1.70) transferuje 100 % ekstra od pierwszej wpłaty na nasze konto gracza. Co zrobić jeśli planujesz przeznaczyć tylko np. 500 złotych na grę ?

W takim przypadku mimo wszystko polecamy rozbicie sumy na założenie konta u 2 legalnych bukmacherów wirtualnych – Etoto i Totolotek mają co bukmacherskie bonusy 100 % a kwota bonusu nie przekracza u nich 500 złotych za wpłatę.

 

Freebet – dodatek na start bez depozytu

Jest to sporadycznie stosowany przez bukmacherów wariant bonusu, w której gracz dostaje bezpłatne środki na grę bez obowiązkowości uzupełnienia konta swoimi pieniędzmi. Trzeba uważnie śledzić rynek bukmacherski, ażeby nie przegapić freebet’u.

Zazwyczaj bonusy związane z darmowym zakładem są krótkoterminowe. Bukmacherom zależy na zwielokrotnieniu swojej bazy grających stąd takie promocje powitalne dla nowych graczy zakładów bukmacherskich.

Najciekawszym bonusem powitalnym na rynku legalnych bukmacherów w Kraju może pochwalić się dziś STS, jaki w pierwszych miesiącach bieżącego roku oferuje 29 PLN bez depozytu.

Zakłady bukmacherskie z bonusem na start 2

Zbliżoną taktykę zastosowały zakłady wzajemne LVBET, oferujące zakłady bukmacherskie z bonusem na start bez depozytu, które od niedawna namawiają graczy identyczna ofertą. Darmowy zakład bez depozytu czyli wpłaty otrzymujemy po zarejestrowaniu konta (nie potrzebny kod promocyjny). W STS dodatkowo, dostaniemy coś ekstra – po rejestracji i zainstalowaniu aplikacji mobilnej do obstawiania meczy dostaniesz ekstra 35 zł dodatku na Betgames do wspomnianych już 29 zł które otrzymamy po samej rejestracji.

Dla obstawiających freebet ma niezaprzeczalną wartość, bowiem bez inwestowania własnej gotówki da się zainkasować niezłą sumę wygrywając na zakładach bukmacherskich. Jednak jak nadmieniliśmy na początku bukmacherzy on-line tylko czasami decydują się na promocje al’a bonus bez depozytu, bowiem w ten sposób powiększają swoją bazę klientów niskim kosztem.

Rejestracja bez dowodu z LVBET
20 zł bez depozytu + 3000 zł za wpłatę

Powitalny zakład bez ryzyka = cashback

Zakład bez ryzyka jest obok dodatku od depozytu jedną z najbardziej ciekawszych akcji promocyjnych na start dla graczy. Obecnie na rynku legalnych bukmacherów internetowych dwie spółki bukmacherskie oferują zakład bez ryzyka. Jeżeli odnajdziesz fajny kurs na interesujący Cię zakład bukmacherski a nie posiadasz jeszcze rachunku u bukmachera toż zakład bez ryzyka jest najwłaściwszą z promocji na start od jakiej warto zacząć grę na zakładach u bukmachera.

Jednym słowem promocja polega na tymże, iż pierwszy postawiony przez Ciebie kwit nie będzie rozliczony jako przegrany jeśli okaże się nietrafiony, czyli obstawiając np. 110 pln ryzykujesz ledwie stratę kwoty podatku od zakładów, który u Nas w Kraju wynosi 12% – w przypadku kwitu o puli 110 pln będzie to 13,20 pln.
Aczkolwiek jeżeli wytypujesz poprawnie dane zdarzenie zyskasz pełną kwotę do dalszej gry na zakładach. Promocja ta jest bardzo prosta i jak widzisz może przysporzyć wiele korzyści jeśli tylko wytypujemy fajne zdarzenie do obstawienia.

zaklady-bukmacherskie-online-bonus-bez-depozytu-na-start

Darmowy zakład na start świadczony jest na tą chwilę przez bukmacherów: Betfan, PZBUK, także zakłady bukmacherskie FORTUNA.

Warto powiedzieć, że dzięki temu że mamy doskonałe kontakty z firmą FORTUNA, Ty jako gracz który zarejestruje się wchodząc na ten link nie otrzyma 200 zł a 210 zł – czyli zyskasz lepszy dodatek na start od podstawowego. Mobilizujemy stąd do założenia konta do obstawiania właśnie u tego bukmachera i skorzystanie z zakładu bez ryzyka w FORTUNIE!

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł za przegrany zakład

 

Najlepsze bonusy bukmacherskie

W sektorze zakładów istnieje wielka konkurencja i skłamalibyśmy przesiewając najatrakcyjniejszego bukmachera pod wobec bonusów.
Naszym zdaniem wyjątkowo rozbudowaną ofertę promocyjna mają legalni bukmacherzyFORTUNA, STS, LVbet oraz Totolotek.
FORTUNA najlepiej wypada pod względem zakładu bez ryzyka oraz stawki (do 2000 zł) dodatku powitalnego za wpłatę, STS wyróżnia się nie tylko bonusem bez depozytu ale i licznymi promocjami dla graczy jak choćby Mistrzostwami w obstawianiu meczów, LVbet posiada niesamowicie korzystne warunki obrotu dodatkiem powitalnym bez depozytu, a Totolotek propozycją na urządzenia mobilne.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
FREEBET 20zł - lvbet.pl + 3333 zł na start
Tydzień bez RYZYKA - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

Tak jak publikowaliśmy wcześniej, przed założeniem rachunku u bukmachera musisz odpowiedzieć sobie na jedną wątpliwość – jaką kwotę zamierzasz dedykować na pierwsze zakłady bukmacherskie z bonusem na start oraz pod tymże kątem wybrać legalnego operatora zakładów bukmacherskich. Warto również wykorzystać fakt rywalizacji serwisów bukmacherskich i założyć rachunek u każdego bukmachera;)

Decyzję zostawiamy Tobie.

Możemy jednak zagwarantować, iż na stronie legalni-bukmacherzy.pl będziemy na bieżąco komunikować o wszelkich modyfikacjach propozycji promocyjnych bukmacherów w Polsce tak byś nie musiał przeskakiwać pomiędzy stronami bukmacherskimi w przeszukiwaniu najkorzystniejszej akcji promocyjnej.

Bonus za wpłatę na start

Wydaje się, że firm bukmacherskich z roku na rok przybywa. Faktycznie jakby nie spojrzeć ta konkurencja robi się coraz większa. Akurat w tym przypadku jako gracze nie możemy narzekać, ponieważ dzięki temu wynika dla nas wiele zalet jak choćby bonusy bukmacherskie na start – bonus od depozytu, bonus powitalny bez depozytu – jest tego dzięki tej konkurencji wśród legalnych bukmacherów online cała masa!

Zakłady bukmacherskie z bonusem na start 3

Warto jednak zwrócić uwagę, że przeważającą ilość bukmacherów stanowią firmy, które należą raczej do średniaków. Zatem muszą one głównie przyciągnąć czymś pierwszych graczy. A tu najlepiej wykorzystuje się do tego oczywiście bonusy powitalne. Właściwie każdy bukmacher oferuje zakłady bukmacherskie z bonusem na start. Choć są i wyjątki – tu już mowa o bukmacherów dla profesjonalnych graczy.

Jednym z najpopularniejszych bonusów powitalnych jest bonus od depozytu. Jak sama nazwa wskazuje jest on w dużej mierze zależny od naszej pierwszej wpłaty. Dzięki niemu już na samym wstępie możemy liczyć na większą ilość gotówki, którą możemy obstawiać. Jeśli chodzi o samą wysokość bonusu to jest ona różnorodna w zależności od bukmachera.

Niektórzy oferują nam jedynie 50% od wpłaty, a jeszcze inni nawet 200% jak etoto.pl. Mimo tego nie uważajmy, że wszystko jest takie kolorowe. Zazwyczaj taki rodzaj bonusu ma swój oddzielny regulamin, który musimy przeczytać, by potem nie mieć pretensji do bukmachera.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA SUPERBET PZBUK STS
600zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
500zł Cashback
+ bonus za wpłatę
500zł Caschback
+ darmowy zakład
29zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 7/10 8/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe czasowe -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 2100 zł do 50 zł - do 1200 zł

Bonus powitalny a warunki

W tej treści jest opisanych wiele punktów, które pokazują, że bukmacher tak naprawdę nie daje nam tych pieniędzy zupełnie za darmo.

Często musimy spełnić szereg niezwykle czasochłonnych, a nawet trudnych zadań czyli warunków. O co chodzi? Głównie chodzi tu o obrót bonusem. Zazwyczaj daną kwotą musimy obrócić kilkakrotnie, byśmy mogli w ogóle wypłacić owe pieniądze.

Równie ważny jest minimalny kurs. Tu również niektórzy bukmacherzy zaznaczają czy mają być to tylko i wyłącznie single czy mogą być to również zakłady akumulowane. Kolejnym ważnym punktem jest czas wykonania obrotu. Tu także czeka na nas niekiedy haczyk.

To najważniejsze kwestie, na które warto być uczulonym czytając regulamin akcji promocyjnej bukmachera „bonus powitalny bez depozytu„. Jednak każdy bukmacher ma różne wytyczne. Dlatego też czytajmy regulamin wolno i ze zrozumieniem, by uniknąć nieprzyjemności. Jednocześnie zauważymy, że bonus powitalny to nie same zalety. Bukmacher doskonale wie co robi i pomimo tego, że ma on zwabić kolejnych graczy to i tak nie wszyscy go otrzymają.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
FREEBET 20zł - lvbet.pl + 3333 zł na start
Tydzień bez RYZYKA - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

Do tych wad należy głównie dodać obrót, który jest konieczny niemal w każdym przypadku. W innym wypadku go stracimy lub po prostu nie będziemy mieli możliwości wypłaty. Mimo tego jako gracze możemy tu również wiele zyskać.

Owe bonusy w niektórych przypadkach mogą wynieść nawet 3000 złotych. Jakby nie było są to dodatkowe środki do gry i możliwość ich mnożenia. Obecnie bardzo wielu bukmacherów oferuje właśnie ten rodzaj bonusu powitalnego. Różnią się one jedynie kwotą i regulaminem.

Podsumowując, bonus powitalny bez depozytu czy za depozyt to ciekawa oferta skierowana dla graczy. Warto wpłacać jak najwięcej pieniędzy, by otrzymać możliwie jak najwyższy bonus. Jakby jednak nie było dla każdego gracza są to dodatkowe środki, które można śmiało przeznaczyć na grę i jednocześnie naukę jeśli faktycznie dopiero raczkujemy w tym temacie.

Najlepszy bukmacher z cashback

Ale jaki bukmacher online ma najlepszy bonus cashback w 2021 roku i u kogo zakłady bukmacherskie są przyjemnością ?

Trudno w tym wypadku jasno stwierdzić, wszystko zależny od tego, czego my oczekujemy od bukmachera. Bukmacherem prestiżowym, z dobrymi relacjami live, również wideo jest Bet365 (jednak póki co działa nielegalnie). Jest to jednak bukmacher który nie dysponuje najlepszymi kursami na najpopularniejsze ligi i dyscypliny.

Sytuacja wygląda na teraz o wiele lepiej z innymi bukmacherami i to legalnymi w Polsce, typu Fortuna, gdzie trzeba wpłacić tylko 20 zł a bonus cashback to 210 zł, przy czym również wypłata jest o wiele mniejsza niż choćby w LVBET. Tutaj jednak relacji wideo nie uświadczymy z ważnych dla nas spotkaniach.

Dobrymi kursami w piłce nożnej oraz wysokim cashback wyróżnia się również Betfan, którego jak najbardziej można polecić z uwagi na cashback 600 zł. Jego oferta powitalna jednak jest trudna na początku do rozczytania, na co również warto zwracać jednak uwagę.

Jak więc widać nie ma jednego, odpowiedniego, dla każdego będzie to inny bukmacher i dlatego ja polecam mieć konto u kilku by móc podejmować decyzję na bieżąco u którego obstawiać mecze.

Więcej na ten temat: https://www.obstawianie.net/bukmacher-bez-depozytu.html

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET SUPERBET STS
210zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
500zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
29zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 8/10 8/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe czasowe -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 2000 zł do 3000 zł do 50 zł do 1200 zł