Jeśli nie wiesz jaki bukmacher online będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy to ... załóż konta u każdego bukmachera.

Co to są zakłady bukmacherskie ?

Pieniądze dla niektórych ludzi są napędem do działania i jeszcze większej pracy. Niestety na rynku pracy nie możemy często myśleć o awansie.

Co więcej, ciężko jest znaleźć pracę dlatego coraz więcej osób decyduje się na pracę w Internecie. Nie mówimy tu jednak o groszowych zarobkach. Zapewne kilka lat temu mogliśmy liczyć na kilkanaście złotych, niektórzy mogli chwalić się tysiącami.

Prawda jest taka, że dziś wielu dzieciaków z liceum stać na nowe auta. To właśnie jest efekt pracy w sieci. Jednym z najbardziej dochodowych sposobów są zakłady bukmacherskie.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


Najlepszy CASHBACK - Superbetnawet do 500 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Na czym polegają zakłady bukmacherskie

To nic innego jak transakcja między typerem, a bukmacherem. Naszym zadaniem jest wytypowanie określonego zdarzenia sportowego.

Choć warto tu dodać, że oprócz sportu możemy tu także zakładać się o wydarzenia polityczne czy społeczne. Kiedy dobrze wytypujemy dane zdarzenie otrzymuje zwrot naszej zainwestowanej gotówki plus zarobek powiększony o kurs.

Co to są zakłady bukmacherskie ? 1

Jeśli przegrywamy nasz wkład finansowy inkasuje bukmacher. Możemy to równie dobrze porównać do zakładania się w życiu codziennym. Możemy przykładowo założyć się o to czy dana osoba sprzątnie pokój w wyznaczonym czasie.

Wygrywający zgarnia pieniądze. Z tym, że w zakładach bukmacherskich mamy kursy. Wygrać możemy tu więcej. Typując, że w meczu piłki nożnej Polska wygra z Niemcami o kursie 2,30 i stawiając jednocześnie 100 złotych możemy łączni zyskać 230 złotych, z czego czysty zysk to 130 złotych.

Obstawiaj legalnie!

Grając u legalnego bukmachera musimy liczyć się z 12% podatkiem, który automatycznie zaniży naszą wygraną.

Odpowiadając zatem na pytanie „co to są zakłady bukmacherskie” czy raczej „na czym polegają zakłady bukmacherskie” … należy spodziewać się właśnie takiej odpowiedzi. Wdrażając się w ten temat i poznając jego wszystkie tajniki możemy spokojnie zarabiać średnią krajową. Nie wszyscy nowi szybko dotrą do tego punktu.

Zakłady bukmacherskie wymagają od nas wielu cennych cech charakteru, jak chociażby cierpliwość i umiarkowanie.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY STS >>
29 zł bez depozytu + 1200 zł za wpłatę

 

Wygrywając pierwsze zakłady bukmacherskie możemy popaść w samo zachwyt i potem szybko stracić te pieniądze. Możemy również po stracie zacząć obstawiać jeszcze większe kwoty, które mogą nas doprowadzić do nałogu. Mimo to obstawianie meczów jest dziś niezwykle proste, ponieważ każdy z nas może się zarejestrować u internetowego bukmachera i dość szybko zacząć przygodę z zakładami bukmacherskimi.

Posiadając odpowiednie cechy charakteru i stawkując z głową możemy spokojnie zarobić na siebie i rodzinę. W przeciągu miesiąca jest tak dużo wydarzeń sportowych, że w razie pojedynczej wpadki szybko możemy nadrobić straty.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET BETFAN STS
210zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
600zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
29zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 8/10 8/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe NON STOP -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 2000 zł do 1500 zł do 3x777 zł do 1200 zł
Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET BETFAN STS
210zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
100zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
29zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 8/10 8/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe NON STOP -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 2000 zł do 1500 zł do 3000 zł do 1200 zł