Jeśli nie wiesz jaki bukmacher online będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy to ... załóż konta u każdego bukmachera.

PZBUK

Oferta PZBUK
  • Bonus dla graczy
  • Oferta zakładów
  • Zakłady na telefon
  • Wsparcie online dla graczy
  • Nasza ocena
4.1

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą PZBUK oraz jakie obecnie promocje znajdziecie na PZBUK.PL który w czerwcu 2018 dostał polską licencję na organizację zakładów bukmacherskich online! Którego platforma do zakładów pozwala każdemu obstawiać pełną gamę wydarzeń nie tylko sportowych ale i obyczajowych z całego Świata.

Głównym ze stawianych celów przez właściciela marki jest zagwarantować grającym, wszystko to czego oczekują po doskonałej platformie do zawierania zakładów w sieci. Każdy z graczy może zgłosić brak jakiegoś wydarzenia, jeśli uzna że go brakuje w serwisie i po konsultacji zostaje on dodany.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY PZBUK
Super promocja: Darmowy zakład + Cashback

 

Legalny bukmacher online

Bukmacherzy online bardzo często nie zwracają uwagi na zgłaszane braki w przeciwieństwie do firmy PZBUK dla której zdanie i sugestie jej graczy jest nadzwyczaj ważne. Zakłady zawierane po przez internet są w sporym zakresie sprawą zaufania przez co firma robi wszystko by rejestrujący się kibice sportu również ich nim obdarzyli.

Starania są przede wszystkim zauważalne w obsłudze klienta która jest na najwyższym poziomie, szybkiej wypłacie wygranych pieniędzy oraz w niezwykle atrakcyjnych i ciągle aktualizowanych na bieżąco ofertach zakładów sportowych.

PZBUK 1

Oczywiście oferuje także liczne zakłady na żywo, na które można postawić w trakcie gdy się odbywają. Niewątpliwym atutem są relacje z poszczególnych meczów które zapewne będziemy mogli zobaczyć na polskiej stronie www.pzbuk.pl

 

Wpłata na grę na zakładach

Możemy to przeprowadzić na kilka sposobów. Do najchętniej używanych należą: karty Visa Card, Master Card, płatność przez Skrill oraz tradycyjny przelew z rachunku bankowego.

Dla graczy z Polski mamy dobrą wiadomość gdyż można będzie wpłacać pieniążki na zakłady po przez PRZELEWY24 lub Dotpay. Dzięki tej metodzie można już po dosłownie kilku minutach zobaczyć swoje pieniądze na koncie gracza. Oczywiście płatność przez Przelewy24 jest BEZ żadnych prowizji!

Wypłata wygranych

Dokonać tego możemy w taki sam sposób jak wpłacaliśmy pieniądze na nasze konto gracza PZBUK.PL. Po zalogowaniu się przechodzimy na stronę Moje Konto/Wypłać pieniądze, która zawiera dokładne informacje (metody wypłaty) jak dokonać transferu na nasze konto bankowe.

Legalny bukmacher PZBUK i jego bonus

Bonus należy do grupy bonusów za depozyt – czyli dostajemy 100% kwoty którą wpłaciliśmy w formie darmowy zakład na start (50 zł). Na moją uwagę zasługuje świetna obsługa klienta (widać że to skandynawski bukmacher) oraz kursy z wyższej półki co przy kursach STS czy Totolotka widać gołym okiem.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY PZBUK
Super promocja: Darmowy zakład + Cashback

 

Problemem jest tylko wypłata wygranych – można wypłacać tylko w formie przelewu na konto bankowe ale to nic nowego jeśli gracie u legalnych bukmacherów w Polsce 🙂

Co jeszcze o tym bukmacherze…

Rywalizacja w branży hazardowej – zakładów sportowych była zasadna! To jasne! Lecz iż tak poważana marka na rynku europejskim wkroczy do naszego Kraju przed takimi spółkami jak bet365 czy Expekt to w tym momencie jest pełne zdziwienie (właścicielem legalnego bukmachera PZBUK jest dobrze znana firma bukmacherska ComeON). O legalnym buku (albowiem tak wolno napisać) ComeOn, posiadam jedynie dobre zdanie.

Od momentu gdy wniknęli do Polski parę lat temu, pamiętam iż ich helpdesk i co więcej oferta dla obstawiających były na bezkonkurencyjnym pułapie i pozostaje Nam wyłącznie przypuszczać iż tak będzie w Polsce.

 

Premia za rejestrację

Promocja bukmacherska na start to naturalnie baza. Na jaki dodatek po rejestracji zdołamy mieć nadzieję w tym wypadku?
Pewnie będzie to gratisowy zakład w kwocie 50 zł. Oferta niewątpliwie warta uwagi wprawdzie zdania na temat rzeczonego wariantu akcji promocyjnej są podzielone.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY PZBUK
Super promocja: Darmowy zakład + Cashback

 

Na domiar tego nie jest to jednak pewne czy niniejsza oferta bonusowa przy zakładaniu konta się nie zmieni w inną bardziej zachęcającą (wskutek tego wskazane jest monitorować www.pzbuk.pl żeby być na bieżąco), stąd musimy oczekiwać formalnych wiadomości na bieżący temat.

W pewnym sensie dodatek na start przynosi nam możliwość większego ryzyka na dany zakład. W przypadku wygranej nie musimy się nad niczym zastanawiać. Niemniej jednak w przypadku przegranej nie trwonimy całej ulokowanej gotóweczki.

Czy opłaca się u nich obstawiać?

Przez cały czas musimy pomnieć, iż jest to legalnie funkcjonujący bukmacher internetowy. Dawno pewnie nie obstawialiśmy u nich spotkań, ponieważ posiadali oni cienkie kursy i dość słabą ofertę. To się jednak zmienia. Nasze opinie odmieni także legalny bukmacher PZBUK. W największym stopniu zaspokojeni będą wielbiciele piłki nożnej.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY PZBUK
Super promocja: Darmowy zakład + Cashback

 

Choć na ich stronie w sieci znajdziemy nie wyłącznie tą dziedzinę sportową. Na domiar tego należy podpiąć wszelkie pozostałe tak samo lubiane sporty jak: siatkówka, tenis ziemny czy hokej na lodzie.

Polecamy owego legalnego bukmachera graczom jacy obstawiają mniej znane sporty – bo się także na pewno nie zawiodą.

Obszerniejszy opis PZBUK na stronie https://www.obstawianie.net/bukmacherzy/pzbuk