Promocje bukmacherskie
  • forBET (bonus za wpłatę do 600zł)
  • Fortuna (bonus bez depozytu 10zł + do 1000zł za wpłatę)
  • LVBet (bonus bez depozytu 20zł + do 1500zł za wpłatę)
  • Milenium (darmowy zakład 10zł + do 760zł za wpłatę)
  • Totolotek (bonus bez depozytu 20zł + do 1000zł za wpłatę)
-

TOP 3 bonusy od legalnych bukmacherów

 

Bukmacher Bonusy na start Zagraj
fortuna
FORTUNA Darmowy zakład i bonus powitalny ODBIERZ BONUS
lvbet
LV BET Freebet i największy bonus na start ODBIERZ BONUS
totolotek
TOTOLOTEK Darmowy zakład i bonus na start ODBIERZ BONUS
milenium-logo-bukmacher
MILENIUM Darmowy zakład i bonus na start ODBIERZ BONUS

Zakłady bukmacherskie są coraz bardziej popularne. Niekiedy dowiadujemy się, że nasz znajomy obstawia po kilka-kilkanaście złotych piłkę nożna. Często dla dodatkowych wrażeń czy z przyzwyczajenia z lat szkolnych.

Dlaczego więc dla nas nie ma to stanowić dodatkowego źródła dochodu?

A może nawet głównego? Co prawda nie mamy tu kont demo, ale nasze przypuszczalne wyniki możemy zapisywać na kartce, a potem je sprawdzać. Dodatkowo pamiętajmy, że konkurencja wśród bukmacherów jest tak duża, że teraz niemal każdy z nich kusi nas powitalnymi bonusami. Mówiąc zatem o promocjach bukmacherskich mamy z nimi do czynienia już na samym początku naszego obstawiania.

 

Promocje u bukmacherów

Ile wynoszą bonusy?

Każdy bukmacher ma dla nas inną propozycję. Zazwyczaj jest to bonus pieniężny średnio do 500 złotych, który uzależniony jest od kwoty jaka wpłacimy na samym początku. Niekiedy należy obrócić bonusem, by go otrzymać. Zasady są naprawdę różne, dlatego warto o nich przeczytać, by później nie mieć pretensji.

bonus-powitalny-bukmacherzy

A jak wyglądają bonusy u legalnych bukmacherów jak STS czy Fortuna?

Właściwie niczym szczególnym się tutaj nie różnią pomimo tego, że przecież legalni bukmacherzy od każdej naszej wygranej pobierają podatek. Bonusy powitalne są dla każdego typera takie same. Później wszystko zależne jest od tego jakim rodzajem typera jesteśmy.

Kiedy systematycznie wygrywamy i mamy zyski nie możemy liczyć na tak ciekawe promocje jak gracze, którzy przegrywają co rusz wpłacone pieniądze. Te także się od siebie różnią w zależności od bukmachera – promocje bukmacherskie w STS będą różniły się od promocji w Milenium.

 

Gdzie szukać jednak owych promocji? Obstawiając w punktach stacjonarnych należy zapytać pracownika, który z pewnością nam o nich wszystkich opowie. Typując w Internecie każdy bukmacher ma do tego odpowiednie zakładki.

Grając np. w Fortunie możemy znaleźć zakładkę pt.: aktualne promocje w Fortunie. Niekiedy sami musimy je sprawdzać, by się o nie starać. A w jeszcze inny sytuacjach bukmacherzy informują nas o tym poprzez e-mail czy nawet wiadomości SMS.

bukmacherzy-promocje

A naprawdę warto interesować się promocjami bukmacherskimi (także tymi w Milenium czy Totolotku), ponieważ dzięki nim możemy zyskać dodatkową gotówkę czy obstawić zakład bez żadnego ryzyka. Warto pamiętać, że owe bonusy i inne akcje nie są bezterminowe. Posiadają one swój termin ważności, dlatego lepiej codziennie czy co kilka dni sprawdzać ww. zakładkę u swojego bukmachera.

A samych promocji zazwyczaj jest więcej, kiedy odbywają się większe zawody jak chociażby Igrzyska Olimpijskie czy Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej.

Obstawiaj ligę mistrzów i europy bez podatku na www.efortuna.pl