Jeśli nie wiesz jaki bukmacher online będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy to ... załóż konta u każdego bukmachera.

Superbet

  • Bonus dla graczy
  • Oferta zakładów
  • Zakłady na telefon
  • Wsparcie online dla graczy
  • Nasza ocena
4.3

Aby zaistnieć na współczesnym rynku bukmacherskim w naszym kraju należy stworzyć taką ofertę, która sprosta wymaganiom wszystkich graczy – zarówno młodych, jak i doświadczonych, a także takim, którzy obstawiają piłkę nożną, oraz żużel. Rozstrzał jest naprawdę spory, a bukmacher musi to odpowiednio wypośrodkować.

Dzisiaj zajmiemy się ofertą bukmacherską Superbet. Jak radzi sobie ten rumuński bukmacher na naszym rynku? Co możemy obstawiać i jakie bonusy Superbet czekają na obstawiających? Za moment odpowiemy na wszystkie te pytania.

Co można typować w Superbet?

Na start przypomnijmy, że Superbet na naszym rynku znajduje się od trzech lat. W 2017 roku otrzymał on licencję od Ministerstwa Finansów na organizację zakładów bukmacherskich stacjonarnie. Od niedawna, bo na początku tego roku otrzymał on również zezwolenie na prowadzenie zakładów online.

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i za wpłatę

 

Jak wygląda oferta bukmacherska Superbet?

Jest z nią naprawdę dobrze. W ofercie znajdziemy ponad 20 różnych dyscyplin sportowych. Niemal każdy gracz znajdzie tam coś dla siebie. Typować można najpopularniejsze gry zespołowe, jak: piłkę nożną, siatkówkę, hokej, czy koszykówkę, ale również nieco mniej popularne sporty – żużel, piłkę ręczną, czy boks, aż do sportów wręcz niszowych, jak golf, pesapallo, czy lotki. Spectrum jest naprawdę duże.

Jeśli chodzi o rynki zdarzeń, to tutaj wygląda to naprawdę dobrze w najpopularniejszych dyscyplinach. Na uwagę zasługuje na pewno zakładka live, która jest jedną z najlepiej rozbudowanych sekcji na całym rynku. Obstawiać tam można chociażby piłkarską 3. ligę argentyńską, czy badmintona.

Coś dla siebie znajdą także zainteresowani esportami. Oferta bukmacherska Superbet na sporty wirtualne jest dość dobra. Możemy obstawiać aktualnie bardzo popularne gry: Counter Strike’a, Dotę 2, Rainbow Six, czy LoL’a. Dostępnych jest wiele wydarzeń z turniejów rozgrywanych na całym świecie. Niemal każdego dnia przez całą dobę można znaleźć jakieś zdarzenia w zakładce z esportem. Ogromnym atutem jest również możliwość oglądania transmisji na żywo – zarówno z klasycznych dyscyplin, jak i właśnie esportu.

Pozostała nam jeszcze jedna zakładka, która szczególną popularność zyskuje współcześnie, czyli w czasach, kiedy świat paraliżuje pandemia. Chodzi oczywiście o sporty wirtualne, które niezależnie od pory dnia, roku, czy warunków panujących na świecie – rozgrywane są 24 godziny przez 365 dni w roku. Oferta bukmacherska Superbet właśnie na virtuale jest przyzwoita. Obstawimy tutaj żużel, wyścigi chartów, wyścigi samochodowe, czy konne.

Każda z gier oparta jest oczywiście na statystykach oraz specjalnych algorytmach.

Superbet 1

Bonusy powitalne Superbet

Przejdźmy może do tego, co typerów interesuje najbardziej, czyli bonusów w Superbet. Bukmacher wie, że bez takiej zakładki trudno byłoby utrzymać się na rynku. Postanowił on stworzyć kilka ciekawych promocji startowych, a także stałych, dla lojalnych typerów. Jak to wygląda w praktyce?

• Tydzień bez ryzyka

Na start w bonusach Superbet każdy z nowych graczy może liczyć nawet na 1300 złotych w bonusach. Wystarczy przez pierwszy tydzień posiadania konta obstawiać zakłady. W zależności od tego, jak nam będzie szło – dostaniemy pewną sumę pieniędzy w formie bonusu. Jak można je otrzymać?

Oblicza się to specjalnym działaniem – od sumy włożonych środków odejmujemy łączną kwotę odprowadzonego podatku oraz wygranych. Wynik tego działania daje nam realną kwotę, którą otrzymamy, do maksymalnie 1300 złotych. Aby je wypłacić należy dokonać czterokrotnego obrotu po kursie kuponu przynajmniej 1.80. Pojedyncze zdarzenie nie może mieć kursu poniżej 1.30 – a co najważniejsze – w grę wchodzą kupony typu AKO oraz zakłady systemowe.

• Bonus od pierwszej wpłaty

Kolejny z bonusów Superbet to klasyka gatunku, czyli bonus od pierwszego depozytu. Bukmacher ten oferuje maksymalnie 200 złotych po dokonaniu równowartości wpłaty. Minimalna kwota uprawniająca do skorzystania z promocji to 20 złotych. Oczywiście nałożone zostały pewne wymogi – jednokrotność obrotu po kursach dokładnie takich jak powyżej.

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i za wpłatę

 

• Darmowy zakład z PPZ

Na sam koniec pozostał nam darmowy zakład z PPZ. O co w nim chodzi? A no należy udać się do najbliższego punktu stacjonarnego bukmachera i poprosić konsultanta o specjalny kod promocyjny. Jak tylko go otrzymamy, wystarczy zarejestrować się online przez stronę superbet.pl.

W formularzu wystarczy zaznaczyć skąd takowy kod posiadamy i go podać. Następnie wystarczy dokonać depozytów za minimum 50 złotych, aby być uprawnionym do skorzystania z tej promocji.

Co oferuje Superbet dla stałych graczy?

Promocje Superbet są oczywiście dostępne także dla stałych typerów. W końcu o nich również trzeba mocno dbać, ponieważ zdecydowali się obstawiać właśnie w tej firmie. Na graczy czekają promocje w punktach stacjonarnych, a także oczywiście w Internecie. Jak one wyglądają w praktyce?

• Super mecz

Pierwszy z nich to Super mecz. W specjalnie stworzonej zakładce – widocznej na głównej stronie – można skorzystać z ciekawych ofert na najpopularniejsze pojedynki dnia. Typerzy mogą liczyć na specjalne kursy, ponieważ bukmacher nie pobiera na nie żadnej marży. Stąd są one jednymi z najwyższych kursów na rynku – a co za tym idzie – warto z nich korzystać.

• Super bonus

Kolejny bonus Superbet nosi nazwę „Super bonus”. Dostępny jest on tylko w punktach stacjonarnych i gracze, którzy obstawiają w taki sposób mogą liczyć nawet na +150% do ewentualnej wygranej. Wystarczy postawić 35 zdarzeń na jednym kuponie i wszystkie je trafić. Wtedy dostaniemy 2.5 – krotność podstawowej wygranej. Aby wziąć udział w promocji należy postawić minimum 6 spotkań. Wtedy można liczyć na +5%. I tak z każdym spotkaniem – im ich więcej na kuponie – tym wyższy dodatkowy procent.

• Super extra

Przedostatni bonus Superbet tyczy się spotkań na tak zwane „pewniaki”. Bukmacher podwyższa kurs na murowanych faworytów. Żeby skorzystać z tej promocji należy postawić minimum pięć zdarzeń z kursem przynajmniej 1.10. Wtedy można skorzystać ze specjalnego kursu na jedno ze zdarzeń – co mocno podwyższy nasz ostateczny kurs.

• Super szansa

Ostatnia z promocji, którą oferuje bukmacher Superbet, to „Super szansa”. Jest to specjalny bonus Superbet, który jest swego rodzaju ubezpieczonym kuponem. Chodzi w nim o to, że jeśli jeden z naszych typów okaże się nietrafiony, to bukmacher i tak wypłaci pewną kwotę. Jeśli obstawimy jedenaście spotkań z kursem minimalnym 1.30 i jedno z nich nie wejdzie, to Superbet wypłaci 10% sumy z pozostałych spotkań, które okazały się trafione.

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i za wpłatę