Jeśli nie wiesz jaki bukmacher online będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy to ... załóż konta u każdego bukmachera.

LV BET

Opinia
  • Bonus dla graczy
  • Oferta zakładów
  • Zakłady na telefon
  • Wsparcie online dla graczy
  • Nasza ocena
4.2

Jeśli interesuje Cię obstawianie meczów online u legalnych bukmacherów to polecamy na dziś Ci ofertę LVBET.

Każdemu początkującemu typerowi powtarza się, że nie musi ograniczać swojej gry tylko i wyłącznie do jednego bukmachera. Wręcz przeciwnie. Tym bardziej jeśli gramy np. surebety, które wręcz wymagają od nas założenia i korzystania z nawet kilkudziesięciu bukmacherów.

REJESTRACJA W LV BET >>
20 zł bez depozytu + 1500 zł za wpłatę

Granie u tak dużej ilości firm ma swoje plusy. Pomijając surebety należy wspomnieć o limitach. Bo jeśli dysponujemy już dość duża ilością gotówki i nie chcemy być zlimitowani przez jednego bukmachera to warto te stawki pomniejszyć i grac u kilku z nich.

A oferta wśród bukmacherów jest z roku na rok coraz większa. I nie mówimy tu o zagranicznych firmach bukmacherskich.

Wystarczy popatrzeć na polski rynek, by dostrzec, że chociażby w tym roku mieliśmy okazję usłyszeć o kilku ciekawych nowościach.

A wśród nich usłyszeć także o legalnym bukmacherze LVBET.

lvbet-bez-depozytu-bonus-powitalny

Mimo tego, że jest to legalny bukmacher co jest oczywiście dużą zaletą to warto u niego założyć konto, ponieważ kursy wynagrodzą nam pobierany podatek. Opinii o LVBET na próżno nam szukać o tym bukmacherze. Co prawda są otwarte tematy na forach internetowych, ale zbyt wielu przydatnych informacji się stamtąd nie dowiemy.

Na szczęście nasza recenzja bukmachera LVBET powinna Wam to wszystko wynagrodzić. Zakłady bukmacherskie jak na nowego bukmachera to już dość solidny argument, by założyć tam swoje konto. Oferta dość zróżnicowane i przede wszystkim spora jak na początkującego. Warto przy tym powiedzieć, że jest to podstawowa oferta, a większości bukmacherów w niedalekiej przyszłości ją rozszerza co wydaje się być pozytywną stroną LVBET.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


Najlepszy CASHBACK - Superbetnawet do 500 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Zakłady bukmacherskie LVBet

Przechodząc do wysokości kursów możemy czuć jeszcze większą ekscytację, ponieważ są one naprawdę bardzo konkurencyjne. Tutaj już nie mówimy o porównywaniu ich do innych legalnych bukmacherów, ale do nich wszystkich. Jest to z pewnością duży plus, ponieważ LVbet jako legalny bukmacher może pobierać od nas prowizję. Jakby tego było mało bukmacher od razu dołączył do zakładów bukmacherskich możliwość grania w kasynie. Na to jednak Polacy również muszą czekać. Póki co wchodząc z domeny o końcówce .com nie mamy dostępu do żadnych opcji.

LV BET 1

I tu nieco smuci fakt, że musieliśmy tak długo czekać na oficjalne otwarcie bukmachera dla Polaków. Nie wiadomo jak odbije się to czekanie na możliwość obstawiania meczów ale pewnie kod bonusowy za pierwszą wpłatę w wysokości 100zł wynagrodzi to oczekiwanie.

REJESTRACJA W LV BET >>
20 zł bez depozytu + 1500 zł za wpłatę

Wobec tego wszystkiego wady i zalety LVBET przestają być ważne, gdy nadal nie możemy z tego korzystać. Musimy mieć jednak nadzieję, że bukmacher nadal będzie rozwijał swoją ofertę (zwłaszcza live) dla Polaków jak i wzmoże akcje promocyjne.

Póki co kończy się na skąpych opiniach użytkowników i ciekawej ofercie bukmachera.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET BETFAN STS
210zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
600zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
29zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 8/10 8/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe NON STOP -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 2000 zł do 1500 zł do 3x777 zł do 1200 zł