Jeśli nie wiesz jaki bukmacher online będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy to ... załóż konta u każdego bukmachera.

LV BET

Opinia
  • Bonus dla graczy
  • Oferta zakładów
  • Zakłady na telefon
  • Wsparcie online dla graczy
  • Nasza ocena
4.2

Jeśli interesuje Cię obstawianie meczów online u legalnych bukmacherów to polecamy na dziś Ci ofertę LVBET.

Każdemu początkującemu typerowi powtarza się, że nie musi ograniczać swojej gry tylko i wyłącznie do jednego bukmachera. Wręcz przeciwnie. Tym bardziej jeśli gramy np. surebety, które wręcz wymagają od nas założenia i korzystania z nawet kilkudziesięciu bukmacherów.

LVBET rozdaje FREEBET za rejestrację
20 zł bez depozytu i dowodu + 2000 zł za wpłatę

 

Granie u tak dużej ilości firm ma swoje plusy. Pomijając surebety należy wspomnieć o limitach. Bo jeśli dysponujemy już dość duża ilością gotówki i nie chcemy być zlimitowani przez jednego bukmachera to warto te stawki pomniejszyć i grac u kilku z nich.

A oferta wśród bukmacherów jest z roku na rok coraz większa. I nie mówimy tu o zagranicznych firmach bukmacherskich.

Wystarczy popatrzeć na polski rynek, by dostrzec, że chociażby w tym roku mieliśmy okazję usłyszeć o kilku ciekawych nowościach.

A wśród nich usłyszeć także o legalnym bukmacherze LVBET.

lvbet-bez-depozytu-bonus-powitalny

Mimo tego, że jest to legalny bukmacher co jest oczywiście dużą zaletą to warto u niego założyć konto, ponieważ kursy wynagrodzą nam pobierany podatek. Opinii o LVBET na próżno nam szukać o tym bukmacherze. Co prawda są otwarte tematy na forach internetowych, ale zbyt wielu przydatnych informacji się stamtąd nie dowiemy.

Na szczęście nasza recenzja bukmachera LVBET powinna Wam to wszystko wynagrodzić. Zakłady bukmacherskie jak na nowego bukmachera to już dość solidny argument, by założyć tam swoje konto. Oferta dość zróżnicowane i przede wszystkim spora jak na początkującego. Warto przy tym powiedzieć, że jest to podstawowa oferta, a większości bukmacherów w niedalekiej przyszłości ją rozszerza co wydaje się być pozytywną stroną LVBET.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Zakłady bukmacherskie LVBet

Przechodząc do wysokości kursów możemy czuć jeszcze większą ekscytację, ponieważ są one naprawdę bardzo konkurencyjne. Tutaj już nie mówimy o porównywaniu ich do innych legalnych bukmacherów, ale do nich wszystkich. Jest to z pewnością duży plus, ponieważ LVbet jako legalny bukmacher może pobierać od nas prowizję. Jakby tego było mało bukmacher od razu dołączył do zakładów bukmacherskich możliwość grania w kasynie. Na to jednak Polacy również muszą czekać. Póki co wchodząc z domeny o końcówce .com nie mamy dostępu do żadnych opcji.

LV BET 1

I tu nieco smuci fakt, że musieliśmy tak długo czekać na oficjalne otwarcie bukmachera dla Polaków. Nie wiadomo jak odbije się to czekanie na możliwość obstawiania meczów ale pewnie kod bonusowy za pierwszą wpłatę w wysokości 100zł wynagrodzi to oczekiwanie.

Wobec tego wszystkiego wady i zalety LVBET przestają być ważne, gdy nadal nie możemy z tego korzystać. Musimy mieć jednak nadzieję, że bukmacher nadal będzie rozwijał swoją ofertę (zwłaszcza live) dla Polaków jak i wzmoże akcje promocyjne.

Póki co kończy się na skąpych opiniach użytkowników i ciekawej ofercie bukmachera.

LVBET rozdaje FREEBET za rejestrację
20 zł bez depozytu i dowodu + 2000 zł za wpłatę

 

LVbet promocje

Bonusy za rejestrację w LVBET są jednymi z najciekawszych na polskim rynku bukmacherskim. To właśnie z promocji i bonusów słynie ten bukmacher i mimo tylko czterech lat działalności, jest on w ścisłej czołówce firm bukmacherskich w naszym kraju. Jak one wyglądają i czym wyróżniają się spośród innych bonusów dostępnych na rynku? To wszystko znajdziecie poniżej.

Mistrzowski Pakiet Powitalny dla każdego

Na start weźmy pod lupę jeden z najlepszych bonusów za rejestrację w LVBET. Chodzi o powitalny pakiet, w którym każdy z graczy może otrzymać nawet 3000 złotych od dwóch pierwszych wpłat.

Dokładniej rzecz ujmując, gracze otrzymują 1% tego, co wpłacą na starcie. Minimalna kwota wynosi 50 złotych, a dzięki temu gracze otrzymają dodatkowy mnożnik – przy pierwszej wpłacie „x100”, a przy drugiej „x50”. Stąd tworzą się kwoty 2000 i 1000 złotych.

Oczywiście, jeśli wpłaca się mniej niż 50 złotych, to również bonus powitalny przysługuje – każdy otrzyma wtedy mnożnik x10 za wpłacone fundusze.
Żeby wypłacić otrzymany bonus należy postawić kupon kombi – minimum 3 zdarzenia, z kursem całkowitym przynajmniej 2.50 i minimum 1.25 na każdą selekcję.

LVBET rozdaje FREEBET za rejestrację
20 zł bez depozytu i dowodu + 2000 zł za wpłatę

 

Bonus za rejestrację na sporty wirtualne

Jeśli jednak interesujesz się sportami wirtualnymi, to taki bonus za rejestrację w LVBET również istnieje. Każdy, kto fascynuje się wirtualną piłką nożną, czy wyścigami, może otrzymać bonus nawet 600 złotych od swojego pierwszego depozytu.

Warunkiem koniecznym jest oczywiście typowanie tylko sportów wirtualnych. Wystarczy przy rejestracji zaznaczyć, który z bonusów wybieramy. Aby wypłacić taki bonus potrzebny jest sześciokrotny obrót po kursie minimum 1.50.

Nie łączy się on z pierwszym depozytem „Mistrzowskiego Pakietu Powitalnego”. Co ciekawe – drugi taki depozyt już wchodzi w klasyczny bonus powitalny, więc środki również przysługują graczom, którzy wybrali promocję związaną ze sportami wirtualnymi.

LV BET 1

Bonus bez depozytu – freebet

Każdy z nowych typerów może otrzymać również freebet w wysokości 20 złotych, czyli darmowe środki, które przekazuje bukmacher na początek przygody z obstawianiem dla nowych graczy. Wystarczy przy rejestracji potwierdzić, że chce się otrzymać taki bonus i pojawi się on po weryfikacji konta gracza na koncie bonusowym.

Jeśli chodzi o obrót takim bonusem, to jest on taki sam, jak w przypadku „Mistrzowskiego Pakietu Powitalnego”.

Freebet dla kibiców

Ciekawym bonusem za rejestrację w LVBET jest freebet, który przysługuje tylko nielicznym. Chodzi o 50 złotych dla wszystkich tych, którzy posiadają karnet na sezon 2019/2020 drużyn, które sponsoruje bukmacher.

Są to: Wisła Płock, Zagłębie Sosnowiec, Arka Gdynia, Widzew Łódź, Stal Mielec, oraz Wisła Kraków. Każdy, kto taki karnet posiada, musi wysłać jego zdjęcie bukmacherowi, a wtedy może liczyć na 50 złotych darmowych środków na konto bonusowe. Aby znalazł się on na koncie głównym gracza, należy dokonać czterokrotnego obrotu, po kursie minimum całego zakładu 1.75.

LVBET rozdaje FREEBET za rejestrację
20 zł bez depozytu i dowodu + 2000 zł za wpłatę