Jeśli nie wiesz jaki bukmacher online będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy to ... załóż konta u każdego bukmachera.

Jak obstawiać ligę Europy?

Mecze w Lidze Europy (dawniej Puchar UEFA) cieszą się równie dużą popularnością co mecze w Lidze Mistrzów… jeśli chodzi oczywiście o ilość zawieranych zakładów u bukmacherów.

Dlatego i My postanowiliśmy podawać Wam typy bukmacherskie na te wydarzenia. Poniżej znajdziecie terminarz najbliższych spotkań oraz nasze typy na Ligę Europy (zwaną też europejską).

W tym sezonie zobaczymy w eliminacjach 3 polskie zespoły – Legię Warszawa, Cracovię oraz Lechię Gdańsk. Niestety przewidujemy iż żaden z tych zespołów nie awansuje do rozgrywek grupowych przez co Polska nie zyska punktów do rankingu UEFA dzięki nim.

Choć póki piłka w grze trzeba typować dalej – przynajmniej wyniki innych drużyn…

Poza tym mamy kilka bardzo ciekawych pojedynków w nadchodzącej fazie ligi europejskiej. A więc zaczynamy typowanie…

Liga Europy to spore piłkarskie wydarzenie sportowe, które odbywa się w cieniu wielkiej Ligi Mistrzów. Przystępują to jedne z najlepszych drużyn, które nie zdołały zająć najlepszych miejsc w swojej rodzimej lidze i tym samym zakwalifikować się do Ligi Mistrzów. Mimo tego gra w Lidze Europy to także zaszczyt, którym nie mogą się przecież pochwalić wszystkie drużyny.

Obstawianie meczów podczas tej wielkiej imprezy jest również popularne. Każda osoba zajmująca się obstawianiem meczy widzi i tu swój udział.

Tak jak w przypadku Ligi Mistrzów i tutaj zaczynamy od fazy kwalifikacyjnej. Interesując się w miarę tym etapem możemy uzbierać naprawdę sporą ilość cennych informacji, które z pewnością zaprocentują nam w niedanej przyszłości. Jak to zatem wygląda od strony typera? Bardzo interesująco, ponieważ darmowe typy na Ligę Europy to zbiór wielu analiz. Znajdziemy strony internetowej, które specjalizują się w owych analizach.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 300 zł zakład bez ryzyka

 

Jak obstawiać ligę Europy?

Gotowych typów znajdziemy naprawdę sporo. Jest to przydatne, ponieważ mając samemu własne spostrzeżenia możemy znaleźć najlepsze opcje i tym samym zaryzykować wysokie kursy. Dlatego też ważny być może dla nas terminarz Ligi Europy, by zacząć śledzić poczynania drużyn już od początkowej fazy. Same opcje do typowania nie zmieniają się zupełnie niż przy spotkaniach w lidze. Jednak tutaj możemy liczyć na wyższe kursy.

I tak jeśli lubimy typować ilość goli to z pewnością zauważymy, że typy na już dwa gole są o wiele wyższe niżeli w ligach. To oczywiście zaleta, ale należy spojrzeć również na to, że podczas tak wielkich imprez nie pada zbyt wiele goli – owszem, ale te dwa gole są bardzo prawdopodobne i to o dość wysokim kursie jak na tą opcję.

Co warto jeszcze obstawiać?

Z pewnością wygrane. Ale jeśli nie chcemy podejmować aż tak dużego ryzyka, a granie niższych kursów również nas zadowala warto typować w Lidze Europy zwycięstwo z remisem. W przypadku zwycięstwa czy remisu danej drużyny wygrywamy zakład. To opcja mniej ryzykowna.

LVBET rozdaje FREEBET za rejestrację
20 zł bez depozytu i dowodu + 2000 zł za wpłatę

 

Jednak oprócz tak popularnych zakładów możemy również na wiele innych dodatkowych. Jak to bywa w przypadku takiej imprezy możemy obstawiać opcje o wyższych kursach, np.: kto może wygrać Ligę Europy czy kto zostanie królem strzelców. Tutaj kursy są o wiele wyższe co przekłada się na prawdopodobieństwo wygranej. W tym wszystkim mogą nam pomóc darmowe typy na Ligę Europy.

Analizując dokładnie każde spotkania, mając na myśli także kwalifikacje i wiele innych czynników, w tym również własne zdanie możemy na takiej imprezie zarobić wiele pieniędzy.

Gdzie obstawiać ligę Europy?

Obecnie bukmacherzy w Polsce mocno rywalizują ze sobą nie tylko jeśli chodzi o bonusy bukmacherskie ale i na jak najwyższe kursy na poszczególne mecze, podobnie jest i z kursami na ligę Europy co możemy prześledzić na poniższej tabelce…

Nasze typy na Ligę Europy…

Zostały przeniesione na stronę:

https://www.obstawianie.net/liga-europy-zaklady-bukmacherskie-nasze-typy.html

Jak obstawiać ligę Europy? 1
Bukmacher nr 1 Wybór naszych gości
FORTUNA STS SUPERBET LV BET
300zł Cashback
+ bonus za wpłatę
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 8/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 600 zł do 200 zł do 2000 zł