Jeśli nie wiesz jaki bukmacher online będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy to ... załóż konta u każdego bukmachera.

Co to BTTS?

Hasło BTTS w bukmacherce to skrót z języka angielskiego (Both Teams To Score) czyli innymi słowy że obie drużyny które grają mecz strzelą gola. Czyli by nasz zakład u buka okazał się trafiony stosując BTTS oba zespoły na koniec meczu muszą mieć strzelonej choć po 1 bramce.

Jak każdy z Was… podczas oglądania meczu piłki nożnej uwielbiamy patrzeć na gole. W końcu to one dodają smaku w przeciągu tych minut oglądania biegania zawodników od bramki do bramki. Typerzy również lubią je oglądać, dlatego nie powinno nikogo dziwić, że to jedne z najczęściej wybieranych opcji na kupon. Większości bukmacherów oferuje naprawdę szeroką ofertę na bramki.

Mamy do wyboru ilość goli w całym meczu, ilość goli danego zespołu, handicapy, ilość goli w danej połowie, ale również BTTS, i wiele innych.

 

BTTS a bukmacherka

Wielu początkujący graczy zastanawia się czym różni się od siebie opcja wyboru dwóch bramek, a tzw. BTTS-a? Odpowiedź jest bardzo prosta. Pierwsza opcja to pojawienie się w meczu co najmniej dwóch bramek – niezależnie od tego, który zespół je strzeli. BTTS to zupełnie co innego, tutaj ryzyko jest o wiele większe.

Chodzi tu o to (jak już wspomnieliśmy na początku artykułu), aby każdy zespół w przeciągu całego meczu w regulaminowym czasie gry strzelił co najmniej jednego gola.

Jeśli nawet tylko jeden zespół strzeli tych goli nawet pięć, a drugi wcale – kupon jest rozpatrzony negatywnie. Jak widać opcje te znacząco się od siebie różnią. Co prawda w każdym z tych przypadków wystarczą dwa gole, ale występują tu znaczące szczegóły, które decydują o pozytywnym wyniku.

Kursy tych dwóch możliwości znacząco się od siebie różnią, tym bardziej kiedy grają zespoły, które dzieli wiele miejsc w tabeli. Pojawienie się dwóch goli w meczy nie musi stanowić większego problemu. Stąd kursy są niskie. Jeśli gra drużyna z pierwszego miejsca w tabeli ze spadkowiczem, który ma „dziurawą” obronę i mało chętnych do strzelania goli to kursy na BTTS są z pewnością o wiele wyższe.

Oczywiście to tylko mecze i tu wszystko może się wydarzyć. Często opcję BTTS ratują rzuty karne – o tym warto pamiętać.

Nie zawsze one oczywiście występują, ale się zdarzają.

Po drugie należy przeanalizować mecz i zauważyć czy obydwu drużynom zależy na wygranej. Jeśli tak to możemy być pewni ostrej gry od początku do końca i tutaj strzelenie gola przez jedną i druga drużynę jest również bardzo prawdopodobne.

Jak zarobić na BBTS

Mamy dla Was radę jeśli zastanawiacie się co obstawiać w zakładach bukmacherskich. Warto jest śledzić wyniki na żywo – szczególnie w weekendy – gdy jest bardzo dużo spotkań. Wtedy możemy wyłapać spotkanie, gdzie murowany faworyt przegrywa w 40 minucie 1:0.

Aż się prosi postawić „łamak”, że pierwszą połowę wygra właśnie ta słabsza drużyna, a cały mecz faworyt spotkania. Zwykle kursy w takich momentach oscylują w okolicach 2.0-2.20. A to już jest naprawdę solidna pozycja. Gdy złapiemy takie dwa lub trzy spotkania w weekend, to jesteśmy w stanie wyjść na naprawdę spory plus.

Co by nie mówić, jest to czasochłonne, jednak jeśli chcemy wychodzić na plus i czerpać korzyści finansowe, to musimy się temu poświęcić. Za darmo niczego nie otrzymamy, a przy większym zaangażowaniu jesteśmy w stanie dużo zarobić w bukmacherce.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych gości
FORTUNA STS SUPERBET LV BET
300zł Cashback
+ bonus za wpłatę
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 8/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 1500 zł do 200 zł do 2000 zł