Pewniaki bukmacherskie – słów kilka

Pewniaki i zakłady bukmacherskie to najczęściej wpisywane hasła przez obstawiających mecze u bukmacherów. Dlatego dziś przyjrzymy się im baczniej bo wydaje nam się że po prostu warto…

W świecie zakładów bukmacherskich wiele jest tematów kontrowersyjnych. Chodzi tu przede wszystkim o to, że początkujący gracze często zaśmiecają już fora czy czaty bukmacherskie pytaniami, które tak naprawdę wałkowane są od dawna. Jednym z nich są pewniaki bukmacherskie.

Co tak naprawdę oznaczają dla większości z nas?

Pewniaki na zakładach bukmacherskich

To zakład, który już na samym początku rozliczamy jako wygrany. Bo przecież jak ma nie wejść nam typ o kurskie 1,01? Niemożliwe? A jednak!

Są osoby, które od lat grają pewniaki. Zazwyczaj charakteryzują się one niskimi kursami. To sprawia, że na kuponie mają najczęściej kilka-kilkanaście typów. W sumie daje do dość względny kurs. Gdyby można było tak wygrywać z pewnością większości z nas byłaby już milionerami.

Legalny bukmacher Fortuna i jego zakłady dostępne są na  www.fortuna.pl

Zatem musi być coś na rzeczy, że nie każdy z nas opiera na nich swoją grę. Niektóre osoby również tak konstruują swoje kupony, że znajduje się na nich mecz o wysokim kursie i dodatkowy tzw. pewniak, który ma zniwelować nam 12% podatek. Tutaj również wyniki bywają różne.

Często gracze sami opowiadają, że kupon został negatywnie rozliczony właśnie przez naszego „pewniaka”.

zaklady-sportowe Zakłady bukmacherskie

Gdzie je znajdziemy?

Pewniaki bukmacherskie znajdziemy praktycznie w niemal każdej dyscyplinie sportowej. Jakby tego było mało to często sami bukmacherzy skłaniają nas do zamysłu czemu nie zacząć grać pewniaków? Wystawiając bowiem dane spotkanie i kursy możemy zauważyć niekiedy bardzo niskie linie.

Uważamy zatem, że dany zawodnik czy drużyna musi wygrać dane spotkanie. Należy również zauważyć, że hasło „pewniaki bukmacherskie” głównie figurują u graczy początkujących. Żadna osoba, która obstawia mecze i regularnie na nich zarabia nie stosuje tego hasła. Doskonale wie ona szczególnie po swoich doświadczeniach, że coś takiego nie istnieje. Możemy jedynie mówić o prawdopodobieństwie, ale nie o pewniaku.

Zauważmy, także, że grając owe pewniaki często gramy bez żądnej analizy – po prostu wybieramy spotkania o niskim kursie.

 

Uwaga na bezmyślność!

To bezmyślne obstawianie zakładów bukmacherskich musi wcześniej czy później skończyć się dla nas źle. Nie trudno bowiem obliczyć, że niekiedy potrzeba 50, a nawet 100 zakładów z rzędu, by się odegrać. A wystarczy jeden zakład, by stracić to wszystko nad czym pracowaliśmy nawet kilka dobrych tygodni. Stąd też jest to temat dosyć kontrowersyjny.

LVBET posiada licencję MF na przyjmowanie zakładów online, więcej na  www.lvbet.pl

Właściwie zostało już powiedziane na jego temat tak dużo, że decydując się grać pewniaki robimy to na własne życzenie. Jednocześnie nie zapominajmy, że to właśnie one są najczęstszą drogą do bankructwa wielu graczy.

Najważniejsze w tym wszystkim jest to, by w porę zorientować się co jest ciągłą przyczyną naszych porażek.