Jeśli nie wiesz jaki bukmacher online będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy to ... załóż konta u każdego bukmachera.

Pewniaki bukmacherskie

Pewniaki bukmacherskie i zakłady bukmacherskie to najczęściej wpisywane hasła przez obstawiających mecze u bukmacherów. Dlatego dziś przyjrzymy się im baczniej bo wydaje nam się że po prostu warto…

W świecie zakładów bukmacherskich wiele jest tematów kontrowersyjnych. Chodzi tu przede wszystkim o to, że początkujący gracze często zaśmiecają już fora czy czaty bukmacherskie pytaniami, które tak naprawdę wałkowane są od dawna. Jednym z nich są pewniaki bukmacherskie.

Co tak naprawdę oznaczają dla większości z nas?

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
FREEBET 20zł - lvbet.pl + 3333 zł na start
Tydzień bez RYZYKA - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

Pewniaki na zakładach bukmacherskich

To zakład, który już na samym początku rozliczamy jako wygrany. Bo przecież jak ma nie wejść nam typ o kurskie 1,01? Niemożliwe? A jednak!

Są osoby, które od lat grają pewniaki. Zazwyczaj charakteryzują się one niskimi kursami. To sprawia, że na kuponie mają najczęściej kilka-kilkanaście typów. W sumie daje do dość względny kurs. Gdyby można było tak wygrywać z pewnością większości z nas byłaby już milionerami.

Zatem musi być coś na rzeczy, że nie każdy z nas opiera na nich swoją grę. Niektóre osoby również tak konstruują swoje kupony, że znajduje się na nich mecz o wysokim kursie i dodatkowy tzw. pewniak, który ma zniwelować nam 12% podatek. Tutaj również wyniki bywają różne.

Często gracze sami opowiadają, że kupon został negatywnie rozliczony właśnie przez naszego „pewniaka”.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł za przegrany zakład

 

Gdzie znajdziesz pewniaki

Pewniaki bukmacherskie znajdziemy praktycznie w niemal każdej dyscyplinie sportowej. Jakby tego było mało to często sami bukmacherzy skłaniają nas do zamysłu czemu nie zacząć grać pewniaków? Wystawiając bowiem dane spotkanie i kursy możemy zauważyć niekiedy bardzo niskie linie.

Uważamy zatem, że dany zawodnik czy drużyna musi wygrać dane spotkanie. Należy również zauważyć, że hasło „pewniaki bukmacherskie” głównie figurują u graczy początkujących. Żadna osoba, która obstawia mecze i regularnie na nich zarabia nie stosuje tego hasła. Doskonale wie ona szczególnie po swoich doświadczeniach, że coś takiego nie istnieje. Możemy jedynie mówić o prawdopodobieństwie, ale nie o pewniaku.

Zauważmy, także, że grając owe pewniaki często gramy bez żądnej analizy – po prostu wybieramy spotkania o niskim kursie.

Uwaga na bezmyślność!

To bezmyślne obstawianie zakładów bukmacherskich musi wcześniej czy później skończyć się dla nas źle. Nie trudno bowiem obliczyć, że niekiedy potrzeba 50, a nawet 100 zakładów z rzędu, by się odegrać. A wystarczy jeden zakład, by stracić to wszystko nad czym pracowaliśmy nawet kilka dobrych tygodni. Stąd też jest to temat dosyć kontrowersyjny.

Pewniaki bukmacherskie 1

Właściwie zostało już powiedziane na jego temat tak dużo, że decydując się grać pewniaki robimy to na własne życzenie. Jednocześnie nie zapominajmy, że to właśnie one są najczęstszą drogą do bankructwa wielu graczy.

Najważniejsze w tym wszystkim jest to, by w porę zorientować się co jest ciągłą przyczyną naszych porażek.

 

Pewniaki a początkujący gracze

Nowi gracze z pewnością interesują się tym jak obstawiać zakłady bukmacherskie i gdzie znaleźć pewniaki na obstawianie meczy. Jeżeli jesteś początkującym typerem z pewnością potrzebujesz przynajmniej na start, porad od profesjonalnych graczy i opinii ekspertów.

W poniższym artykule pokrótce przedstawimy to w jaki sposób najlepiej decydować o tym co typować i gdzie szukać darmowych i płatnych typów, a także na co uważać wyszukując pewne typy tzw. pewniaki.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
FREEBET 20zł - lvbet.pl + 3333 zł na start
Tydzień bez RYZYKA - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

 

Jak obstawiać i wygrywać

Z pewnością zakłady bukmacherskie to coś czym interesuje się wiele osób lubiących oglądać sport i po prostu interesujących się sportem. Wiele z tych osób okazjonalnie typuje wydarzenia sportowe a część z nich obstawia mecze bardzo często i cyklicznie.

Aby obstawiać zakłady bukmacherskie u bukmachera i wygrywać, nie można dać ponieść się emocjom i zbyt szybko przejść na duże stawki. Na pewno jako początkujący gracz powinieneś rozpocząć od zakładów na małe stawki i niezbyt wysokie kursy, tak aby możliwa wygrana była bardziej prawdopodobna. Ważne jest też to aby ustalić sobie limity stawianych kwot a zakłady dobierać w oparciu o dane statystyczne, opinie ekspertów i analizę danego wydarzenia.

Często początkujący gracze porywają się na pierwsze lepsze „pewniaki” i tracą dużo pieniędzy. Na pewno lepszym rozwiązaniem jest dogłębna analiza danych rozgrywek i skupienie się na kilku wybranych rodzajach zakładów, tak aby po jakimś czasie dobrze znać specyfikę danej ligi, zespołów, rozgrywek i piłkarzy – co z pewnością pozwoli na osiąganie zysków.

Rejestracja bez dowodu na STS.PL
29 zł bez depozytu + 1200 zł za wpłatę

 

Gdzie są pewne typy bukmacherskie?

Pewnie i darmowe typy bukmacherskie to coś czego szuka bardzo dużo ludzi i istnieje wiele stron z takimi typami.

Wyszukując pewniaki na obstawianie meczów należy uważać na jaką stronę się trafi i typerów którzy prezentują tam swoje typy, ponieważ bardzo często można natrafić na nieuczciwe sposoby prezentowania statystyk z trafionych i nietrafionych zakładów.

Warto na pewno odwiedzać fora bukmacherskie lub np. http://www.obstawianie.net/, na których bardzo często swoje typy prezentują profesjonalni gracze z całego świata. Istnieją też grupy gdzie w jednym miejscu kumulowane są typy najlepszych firm przedstawiających płatne typy.

W naszym serwisie również prezentujemy nasze typy na mecze Polskiej Ekstraklasy czy Mistrzostwa Świata, a także innych największych rozgrywek piłkarskich na świecie. Wszystkie typy są darmowe i dostępne dla wszystkich osób odwiedzających nasz serwis.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
FREEBET 20zł - lvbet.pl + 3333 zł na start
Tydzień bez RYZYKA - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET SUPERBET STS
210zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
500zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
29zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 8/10 8/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe czasowe -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 2000 zł do 3000 zł do 50 zł do 1200 zł