Jeśli nie wiesz jaki bukmacher online będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy to ... załóż konta u każdego bukmachera.

Co to jest bankroll?

Czy można być początkującym graczem zakładów bukmacherskich już dwa-trzy lata od obstawienia swojego pierwszego zakładu u bukmachera?

Okazuje się, że tak. Są osoby, które grają więcej lat i nie potrafią zarabiać na zakładach bukmacherskich. Dlaczego tak się dzieje?

Powodów może być wiele. Jednym z nich z pewnością jest rozsądne stawkowanie. Często z pewnością zważamy uwagę na nasze postawione kupiony. Widać, że skuteczność mamy naprawdę imponującą.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
600 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Bankroll

Być może problem tkwi właśnie w stawkowaniu. Z pewnością przeglądaliśmy fora bukmacherskie z darmowymi typami. Przy niektórych z nich mogliśmy zauważyć jak dany gracz stawkuje podane zdarzenie, np. 1/10 czy 9/10.

Co to oznacza? 1/10 to znak, że w tym przypadku gracz daje swoją minimalną stawkę. Zatem poniekąd możemy przypuszczać, że typ jest dość ryzykowny. Przeciwieństwem jest już typ 9/10 co oznacza, że stawka jest prawie maksymalna. Jednocześnie jesteśmy niemal pewni, że typ nam wejdzie. Istnieje przy tym kilka niuansów. Jeśli ktoś podaje nam stawkowanie 10/10 to nie oznacza, że na dany typ gracz daje all in.

Pamiętajmy, że na nasz zakład nie powinniśmy przeznaczać więcej niżeli 5% bankrolla. Zatem mając na koncie 100 złotych i chcąc obstawić typ 10/10 powinniśmy przekazać 5 złotych. Chcąc ogrywać bukmachera z naszego słownika musi absolutnie zniknąć hasło „all in”.

Jeśli obstawiamy zakłady bukmacherskie za wszystkie środki pieniężne to zapomnimy o zarabianiu w ten sposób. Będąc niedoświadczonym zupełnie nie zważamy uwagę na to jak stawkujemy swoje kupony. Często gramy na emocjach lub płaską stawką u bukmachera.

Nie mając dobrej strategii na zakładach bukmacherskich podczas obstawiania meczy takim sposobem nie zarobimy. Poza tym zauważmy, że każdy nasz typ ma inną wartość ryzyka. Dzięki zatem odpowiedniemu stawkowaniu możemy co prawda stracić, ale o wiele mniej niżeli stosując np. typowo płaską stawkę.

Dlatego patrząc na swój bankroll na zakładach bukmacherskich warto teraz obliczyć ile wynosi nasza stawka 1/10 i zacząć stosować rozsądne stawkowanie w praktyce. Początki na zakładach bukmacherskich mogą być trudne, ale zauważymy w końcu zmiany.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych gości
FORTUNA STS SUPERBET LV BET
300zł Cashback
+ bonus za wpłatę
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 8/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 1500 zł do 200 zł do 2000 zł