Jeśli nie wiesz jaki bukmacher online będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy to ... załóż konta u każdego bukmachera.

Jak przewidzieć wynik meczu

Przewidywanie wyników meczów to coś co uwielbia każdy kibic. Lubimy się zakładać z kolegami która drużyna wygra czy kto zdobędzie Mistrzostwo Polski w piłce nożnej lub wygra Ligę mistrzów. Więc dlaczego nie zakładać się online z legalnym bukmacherem …

Sport lubi większość z nas. Często obserwując z nerwami spotkania naszych reprezentacji czy zawodników w poszczególnych dyscyplinach sportowych mamy naprawdę niemałą wiedzą, by móc zacząć na tym zarabiać. Zakłady bukmacherskie pozwalają takim osobom na czerpanie zysków. Jednak znajomość na sporcie nie daje nam od razu przepustki do dużych pieniędzy.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Zanim zaczniemy obstawiać prawdziwe pieniądze warto nieco o nich poczytać. Podstawy zakładów bukmacherskich nie należą do trudnych. Tak wydaje się nam, gdy je czytamy. Jednak w praktyce wygląda to już różnie. Z pewnością najgorzej mają osoby, które pokładają w nich spore nadzieje.

 

Od czego zacząć przewidywanie wyników

Zacznijmy od tego, że w świecie bukmacherskim nie ma pewniaków. Możemy mówić o faworytach. Niskie kursy nie zawsze świadczą o tym, że musi nam wejść postawiony zakład. Początkujący gracze często tracą w ten sposób pierwsze wpłacone do bukmachera pieniądze.

Kolejną sprawą jest analiza meczu. Statystyki z poprzednich lat z pewnością będą bardzo przydatne. Jednak one samą nam nie wystarczą. Na przestrzeni kilku lat zapewne zmieniły się składy. Jeśli analizujemy mecze np. tenisa to zauważmy, że zawodnicy są coraz starsi, a jeszcze inni po kontuzjach, gdzie ta gra może wyglądać zupełnie inaczej niżeli nawet dwa lata temu.

Zastanówmy się także nad stawkowaniem. Płaska stawka nie zawsze jest dobrym rozwiązaniem. Są mecze, których możemy być bardziej pewni i wtedy warto zaryzykować większą kwotę lub na odwrót. To jednak często uzależnione jest od tego jaki mamy system gry. Czytając jednak obszerne podstawy zakładów bukmacherskich nie dowiemy się jak dużą rolę odgrywają tu nasze emocje. A te potrafią w bukmacherce wynieść nas na sam szczyt lub wręcz przeciwnie. Z pewnością nie warto popadać w panikę, gdy przegramy swój pierwszy zakład. Tutaj jest to zupełnie normalne.

LVBET rozdaje FREEBET za rejestrację
20 zł bez depozytu i dowodu + 2000 zł za wpłatę

 

Jednakże po takiej akcji nie stawiajmy wszystkich swoich pieniędzy na kolejny zakład. Tutaj liczy się przede wszystkim doświadczenie. Jednak mało który bukmacher oferuje nam konto demo. Jest to właściwie niemożliwe.

Możemy sami grać na sucho zapisując mecze które chcielibyśmy zagrać na kartce. Po całym dniu czy tygodniu warto przejrzeć te wyniki i wysnuć wnioski.

Czy mogliśmy nie popełnić danego błędu? Być może to zaoszczędzi nasze pieniądze. Niekiedy potrzeba lat, by znaleźć dla siebie strategię i czerpać z zakładów bukmacherskich korzyści. Zatem im więcej gramy, tym lepiej dla nas.

Nie oznacza to jednak, że musimy obstawić każdy mecz pojawiający się w ofercie bukmachera. Niezwykle ważne jest tu szanowanie pieniędzy.

Jak przewidzieć wynik meczu?

Czy obstawiając zakłady bukmacherskie i zaliczając kolejną wpadkę myślałeś kiedyś dlaczego tak się właśnie dzieje i jak przewidzieć wynik meczu na przyszłość by nie wtopić ponownie? Tak, z pewnością chciałeś się odegrać na poprzednich porażkach i tym razem postawiłeś jeszcze więcej pieniędzy i znów straciłeś.

To wzór gracza jakim nie powinieneś być. Oczywiście, aby wygrywać należy grać. To jest bezsprzeczna racja, ale i w tej tematyce nie zaszkodzi jeśli poczytasz kilka ciekawych tematów profesjonalnych graczy.

Każdy z nich podpowie Ci jedną bardzo ważną radę – trzymaj się swoich wcześniej ustalonych zasad podczas przewidywania wyników meczy! Oprócz tego, że sam możesz stworzyć owe rady, to istnieją już takie gotowe, które każdy początkujący gracz powinien z nich korzystać.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 300 zł zakład bez ryzyka

 

Krok po kroku

Po pierwsze wybieraj sprawdzonych bukmacherów. Na polskim rynku jest ich już sporo, a niektórzy z nich potrafią naprawdę nakręcić. W końcu powierzasz im swoje pieniądze, a te należy już od początku szanować. Po żadnych pozorem nie wierz we wszystkie plotki, które znajdziesz w pierwszej lepszej gazecie czy stronie internetowej na temat danego meczu. Lepiej szukaj informacji na sprawdzonych stronach.

Poza tym cały czas czytaj artykuły o innych już doświadczonych graczach i wdrażaj w życie ich przemyślenia, być może jak oni dojdziesz do wielkich sukcesów. Jeśli chodzi o samą gotówkę to nigdy nie stawiaj wszystkiego.

Odpowiednio dobieraj kwoty do wydarzeń sportowych podczas obstawiania wyników meczy. Po szybkich wygranych nadal miej „zimną głowę”.

W zakładach bukmacherskich absolutnie nie można być zachłannym, bo to prowadzi tylko i wyłącznie do szybkiej porażki. Poza tym prowadź swoją historię typowania meczów. To pozwoli Ci na wyeliminowanie złych wyborów w przyszłości podczas obstawiania meczy.

Jak przewidzieć wynik meczu 1

Analiza bukmacherska czyli meczów

Obstawianie meczów na zakładach bukmacherskich zaliczamy do hazardu, dlatego też ciężko jest mówić, że się na tym zarabia ot tak na 100%. Co ciekawe – nie trudno przekonać do tego zajęcia innych niedowiarków, kiedy po pierwszych paru meczach uda im się wygrać jakiekolwiek pieniądze. Małym nakładem siły są w stanie sporo zarobić. Ale zazwyczaj by zarabiać potrzebna jest wiedza i solidna … analiza bukmacherska.

Wyniki a zakłady bukmacherkie

Niestety na to pytanie nie ma odpowiedzi dzięki której każdy z nas miałby szanse na pewne zarobki. Oczywiście jest pewny system, który daje nam zawsze gwarancje wygranej – mowa tutaj o surebetach. W ich przypadku zarobek mamy gwarantowany. Niezależnie od końcowego wyniku możemy spokojnie szukać kolejnych ciekawych meczów do obstawiania.

Jeśli chodzi o inne strategie to musimy być świadomi, że nawet pewniaki nie dadzą nam tutaj zarobku. Po pierwsze są na nich śmieszne niskie kursy. Po drugie w przypadku porażki odrabianie strat jest niezwykle męczące psychicznie. Choć oczywiście takie zjawisko jak odpoczęcie od obstawiania meczów jest tu zupełnie czymś normalnym. Ale w przypadku pewniaków bukmacherskich.

Rejestracja bez dowodu w STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

 

Zatem jak najlepiej obstawiać mecze?

Jeśli zależy nam na pewnym zysku wybierzemy surebety. Co prawda ich wyszukiwanie może być męczące, ale daje pewne zyski. Jeśli chodzi o ich wysokość to być może nie są one dość wysokie, ale wiedząc, że na pewno zarobimy to warte jest to grania. Oczywiście im większą gotówką obracamy tym więcej wygrywamy na zakładach bukmacherskich. Nie należy również zupełnie skreślać grania kursów na poziomie 2 i wyższych.

Dzięki temu wystarczy nam, że w ciągu dnia obstawimy 2-3 mecze i możemy już cieszyć się sporym zyskiem. Nie musimy siedzieć całymi dniami przed komputerem i szukać kolejnych meczów. Również doświadczenie ma tu spore znaczenie. Niekiedy nie patrząc na statystyki po prostu mamy tzw. czujkę. Zaczynamy już kojarzyć większości zespołów i graczy. Dzięki temu niemal w ciemno potrafimy obstawiać wiele typów i nasza analiza bukmacherska polepsza się z dnia na dzień.

Starajmy się także dobrze stawkować nasze typy u bukmachera. Jeśli czujemy się mocni a nasza analiza bukmacherska została przeprowadzona w sposób prawidłowy warto postawić większą gotówkę.

Pamiętajmy, że zarabianie na obstawianiu to tylko typowanie meczów, ale również sprzedawanie własnych typów. W całej Polsce, ale i na całym świecie jest mnóstwo ludzi, którzy chętnie kupią u nas np. miesięczny abonament. Nie musi być on drogi, ponieważ ilość osób sprawi, że będzie w stanie zarobić z tego nawet kilkanaście tysięcy złotych na miesiąc. Jeśli mamy dobre statystyki i analiza bukmacherska meczów przychodzi nam łatwo i jesteśmy skuteczni to warto zastanowić się nad takim pomysłem.

Oczywiście w głównej mierze jest on przeznaczony dla osób, które znają się już na sporcie. Straty bardzo niemile są widziane przez osoby, które zakupują u nas abonament. Musimy tutaj zagwarantować im choć minimalny zysk.

Odbierz kod promocyjny ETOTO.PL
Zgarnij od tak 2222 zł na start!

 

Podsumowanie

Te zasady, analiza bukmacherska to podstawa dla każdego początkującego gracza, choć nie tylko. Przed obstawieniem meczu warto to przeczytać i jeszcze raz zastanowić się nad słusznością danego typu. Oprócz ww. zasad warto dodać coś od siebie im mamy więcej doświadczenia.

To pozwoli nam na zwiększenie swoich zysków. Jednak same zasady na kartce nam nic nie dadzą. Należy z nich cały czas korzystać, wdrażać w życie a wtedy przewidywane wyniki meczów staną się rzeczywistością i naszym zarobkiem na zakładach bukmacherskich.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych gości
FORTUNA STS SUPERBET LV BET
300zł Cashback
+ bonus za wpłatę
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 8/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 1500 zł do 200 zł do 2000 zł