Jeśli nie wiesz jaki bukmacher online będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy to ... załóż konta u każdego bukmachera.

Zarabianie na obstawianiu

Obstawianie meczów to bardzo ciekawe zajęcie jeśli chodzi o sposób na życie i na zarabianie online. Wielu ludzi kuszą wielkie zarobki i możliwość zarabiania właściwie na niczym, bo jak można nazwać czas kilku sekund, w których to obstawiamy dany mecz? Wszystko nie jest jednak takie proste i kolorowe jak się wydaje.

Stąd też nieodłącznym pytaniem jakie zawsze można znaleźć na niemal każdej stronie i forum poświęconym zakładom bukmacherskim to „ile można i czy na obstawianiu da się zarabiać ?”.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
600 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Odpowiedzi są bardzo różne w zależności od tego ilu graczy się wypowiada na owy temat. Każdy ma różne doświadczenia. Jedni twierdzą, że na obstawianiu meczów absolutnie nie da się zarobić niezależnie od wszystkiego. Są faktycznie osoby, które próbują obstawiać różne dyscypliny sportowe, różne rodzaje zakładów, a wynik końcowy i tak ten sam – kupon rozliczony negatywnie.

W konsekwencji czego są cały czas na minus. Bukmacher bardzo cieszy się z posiadania takich graczy – w końcu na nich zarabia.

 

Zarabianie na obstawianiu u bukmachera

Pytanie brzmi czy naprawdę nie da się systematycznie na zakładach bukmacherskich zarabiać?

Da się! Są osoby, który żyją tylko i wyłącznie z obstawiania meczów. Nie znajdziemy w sieci zbyt wielu chętnych, którzy rozpisują się na ten temat. To osoby, które robią co swoje i tyle. Nie chwalą się swoimi systemami choć te wcale nie są niczym wyjątkowym.

Jednak jak same twierdzą i oni mieli czas, w którym na początku tracili wielkie pieniądze. Ale właśnie to doświadczenie nauczyło ich jak temu zapobiec. Właściwie większości typerów powie nam, że zanim doszli do tego co teraz mają przeszli przez to samo co my – początkujący gracze którzy zastanawiają się pewnie jak Ty czy na zakładach bukmacherskich da się zarabiać.

Nie zrażali się oni porażkami, ale szukali wyjścia z danej sytuacji. Szukali błędów, które notorycznie popełniali, bo to właśnie one były przyczyną przegranych i bycia na minusie. Zatem to, że da się zarobić na obstawianiu meczów jest pewne.

Zarabianie na obstawianiu 1

Ile można zarobić na obstawianiu meczy?

Wielu z nas gubią jednak emocje. Jeśli i z nimi damy sobie radę to powinniśmy zadać sobie pytanie „ile możemy zarobić na obstawianiu?”.

Pytanie to jest już o wiele trudniejsze, gdyż jak wiadomo bukmacherzy nie darzą zbyt dużym uczuciem graczy, którzy notorycznie wygrywają. Jeśli doszliśmy już do tego punktu to musimy uważać na limity. Niektórzy bukmacherzy w swoich regulaminach dokładnie opisują ile maksymalnie jeden gracz może wygrać pieniędzy na jednym kuponie, w ciągu dnia czy miesiąca.

Zarabiając już pół miliona złotych na zakładach bukmacherskich warto co jakich czas wejść do kasyna i stracić kilkaset złotych. Graczy, którzy stosują takie metody jest sporo. Zarabiają oni już tyle pieniędzy, że nie mają czasu i chęci, by odpowiadać na pytanie ile można i czy na zakładach bukmacherskich da się zarabiać przez Internet. Sami doszli do tego nawet przez kilka lat i popełniali te same błędy co niemal każdy początkujący gracz. Mieli oni jednak na tyle dużo determinacji, by szukać błędów i ich eliminować.

Większości z nich gra bardzo prostymi systemami gry. Jednak nie poświęcają tak dużo czasu na analizę. Wystarczą im często 8-10 meczów w ciągu weekendu, by zarabiać pieniądze liczone w setkach tysięcy złotych na zakładach bukmacherskich.

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i za wpłatę

 

Da się zarobić na bukmacherce?

Minimalna krajowa z roku na rok wzrasta. Mimo to osoby, które zarabiają w domu ani myślą podjąć pracę na etat. Dlaczego. Dlaczego, że siedząc w domu niektórzy zarabiają tyle w tydzień, a zdarzą się tacy, którzy potrafią wyrobić sobie taką dniówkę!

Jednym z takich sposobów na zarabianie w Internecie, ale nie tylko są zakłady bukmacherskie. To jedno z tych zajęć, które nie wymaga od nas szczególnej pracy fizycznej ani psychicznej. Pytanie brzmi „ile można zarobić na obstawianiu meczy?”.

Zacząć należy od tego, że nigdy nie możemy być pewni zarobku w skali miesiąca. Jakby nie było zakłady bukmacherskie są ściśle związane z tematyką hazardu. A to znaczy, że nasze zarobki są uzależnione od wielu aspektów. Ważne jest to czy mamy już swoją jedyną strategię.

To niezmiernie ważne, by być przekonanym co do zakładów, które znajdą się na naszym kuponie.

Poza tym wiele uzależnione jest od stawki i kursu. Im większa stawka, im większy kurs – tym większa wygrana. Oczywiście pod warunkiem trafienia typów. Są typerzy, którzy nie zastanawiają się ile można zarobić na zakładach bukmacherskich i potrafią miesiąc w miesiąc zarabiać na zakładach bukmacherskich po co najmniej kilkanaście tysięcy złotych.

Zazwyczaj są to już doświadczone osoby, które często opierają się na giełdzie Betfair, spadkach kursów u bukmacherów azjatyckich.

Zarabianie na obstawianiu 2

Oprócz tego często analizują spotkania pod kątem tzw. łamaków, które dają naprawdę sporo zarobić grając je nawet po niskich stawkach. O regularnych zarobkach z zakładów bukmacherskich może się jednak pochwalić niewielki procent graczy. Uznaje się, że ok. 80-90% osób dopłaca do tej przygody. Oczywiście każdy z nas traktuje obstawianie inaczej. Jednak warto wiedzieć, że da się na tym zarobić.

Niestety sport nie jest czysty. To niektórych dość mocno szokuje, ale z drugiej strony daje wielkie zarobki graczom, którzy potrafią odpowiednio znaleźć takie informacje – chociażby poprzez wspomnianą giełdę Betfair czy spadki u azjatyckich bukmacherów.

Jeśli jesteśmy rządni wiedzy i nie poddajemy się zbyt szybko, a przy tym potrafimy zapanować nad własnymi emocjami jesteśmy w stanie spokojnie zarobić co najmniej kilka tysięcy złotych na zakładach bukmacherskich.

Zarabianie na zakładach w domu!

Praca w domu to marzenie niejednej osoby. Możemy spokojnie wstać, zjeść śniadanie i zabrać się do pracy.

Co ważne, nie musimy często pracować tylu godzin co w pracy na etacie, ale jednocześnie potrafimy co najmniej podwoić swoje wynagrodzenie. Wydaje się to marzeniem, ale prawda jest taka, że jest to możliwe. Chociażby dzięki zakładom bukmacherskim. Nie raz podczas meczu z pewnością widzieliśmy reklamy jednej z wielu firm bukmacherskich.

I zaczynamy się zastanawiać, zakłady bukmacherskie – jak grać, byśmy w końcu mogli zrezygnować ze swojej pracy? Nie spodziewajmy się jasnej i prostej odpowiedzi od innych graczy. Co, choć mają już kilkuletnie doświadczenie nadal mogą szukać sposobu na regularny zarobek na zakładach bukmacherskich. By zarabiać na obstawianiu meczy nie posługujmy się tylko niskimi kursami.

Co prawda świadczą one o tym, że istnieje wielkie prawdopodobieństwo wygranej, ale nie jedna doświadczona już osoba się na tym przejechała.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
600 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Zarobki na bukmacherce

Zarobki na bukmacherce uzależnione są przede wszystkim od tego jakim kapitałem zarządzamy. Dzięki temu możemy pozwolić sobie na to, by stawiać większe stawki. Dzięki temu mamy możliwość większych wygranych. Kolejną sprawą są kursy bukmacherskie na zakładach bukmacherskich.

Niektórzy nie boją się ryzykować i obstawiają naprawdę wysokie kursy na pojedynczych zakładach bukmacherskich. Czasem warto jednak zebrać kilka wydarzeń sportowych i obstawić ciekawy akumulator u bukmachera online.

Musimy również pamiętać o tym, że w ciągu każdego dnia na całym świecie odbywa się wiele spotkań – potencjalnie każde z nich to kolejne wygrane. Oczywiście nie należy obstawiać wszystkich, ponieważ nasza przygodą z bukmacherką może się szybko skończyć. Przechodząc tym samym do samych kwot zacznijmy od tych najniższych wygranych.

Wielu internetowych bukmacherów nie pobiera prowizji bo mają czasowe promocje obstawianie bez podatku (jak fortuna.pl czy lvbet.pl), dzięki czemu możemy mówić o 100% czystym zysku dla siebie w przypadku wygranej na zakładach bukmacherskich. Niektórzy z nich wprowadzają minimalną kwotę do zakładu. U jednego przykładowego bukmachera jest to dwa złote.

Tą kwotę w ciągu jednego dnia możemy spokojnie podwoić. Zazwyczaj jednak osoby stawiają średnio około stu złotych, zyskując na czysto dla siebie połowę z tej kwoty. Są również osoby, które w ciągu jednego dnia są w stanie zarobić od kilku do kilkunastu tysięcy złotych. Tutaj zarobki na zakładach bukmacherskich są bardzo zróżnicowane, bowiem grają osoby o różnym doświadczeniu i zaangażowaniu w grę.

Mimo wszystko, posiadając pasję albo choć nieco wolnego czasu mamy możliwość bez wychodzenia z domu zarobić spokojnie nawet średnią krajową a czasami i więcej. Wszystko bowiem zależy od naszej wiedzy i doświadczenia, a no i szczęścia 😉

Odbierz kod promocyjny ETOTO.PL
Zgarnij od tak 2222 zł na start!

 

A może Surebety?

Z pewnością lepszym rozwiązaniem jest granie wyższych kursów. Dzięki temu będziemy mogli pozwolić sobie na pomyłkę i nie będzie ona dla nas zbyt duża do odrobienia. Jeśli jednak naprawdę nie potrafimy radzić sobie z emocjami, a nasze przegrane potęgują kolejne jeszcze większe porażki warto postawić na surebety.

Zastanawiając się jak obstawiać mecze żeby wygrywać to może być odpowiedzią na nasze pytanie. W tym przypadku zawsze wygrywamy. Wydawać może się to dziwne, ponieważ pytając innych graczy nikt nam nie powie, że istnieje taka metoda. Jest to być może spowodowane tym, że istnieje opinia, że należy wtedy dysponować większą gotówką. Nie musimy obracać tysiącami, by zarabiać.

Co prawda zarabiając na różnicach w kursie na jednym zakładzie możemy wygrać 2-5 złotych inwestując 100 złotych.

Są jednak surebety zazwyczaj te na żywo, które pozwalają nam na o wiele większy zarobek. Najlepszy w tym wszystkim jest to, że możemy obstawić mecz i zupełnie się nie martwić o końcowy wynik, ponieważ w każdym przypadku wygrywamy. To jeden z nielicznych systemów, a właściwie jedyny, który daje nam możliwość zarabiania na zakładach bukmacherskich czyli bukmacherce.

Odbierz kod promocyjny ETOTO.PL
Zgarnij od tak 2222 zł na start!

 

I tutaj musimy poświęcić nieco czasu, ponieważ warto zainwestować w dostęp do strony internetowej, która oferuje wyszukiwanie surebetów. Nie musimy zatem sami tego szukać. Dodatkowo należy uważać na obstawianie tenisa, ponieważ każdy bukmacher różnie rozlicza krecz.

Może się zatem zdarzyć i tak, że przegramy całą postawioną kwotę. W przypadku grania innymi systemami musimy mieć świadomość, że tych przegranych może być o wiele więcej.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych gości
FORTUNA STS SUPERBET LV BET
300zł Cashback
+ bonus za wpłatę
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 8/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 600 zł do 200 zł do 2000 zł