Jeśli nie wiesz jaki bukmacher online będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy to ... załóż konta u każdego bukmachera.

Zarabianie na obstawianiu

Obstawianie meczów to bardzo ciekawe zajęcie jeśli chodzi o sposób na życie i na zarabianie online. Wielu ludzi kuszą wielkie zarobki i możliwość zarabiania właściwie na niczym, bo jak można nazwać czas kilku sekund, w których to obstawiamy dany mecz? Wszystko nie jest jednak takie proste i kolorowe jak się wydaje.

Stąd też nieodłącznym pytaniem jakie zawsze można znaleźć na niemal każdej stronie i forum poświęconym zakładom bukmacherskim to „ile można i czy na obstawianiu da się zarabiać ?”.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


Najlepszy CASHBACK - Superbetnawet do 500 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Odpowiedzi są bardzo różne w zależności od tego ilu graczy się wypowiada na owy temat. Każdy ma różne doświadczenia. Jedni twierdzą, że na obstawianiu meczów absolutnie nie da się zarobić niezależnie od wszystkiego. Są faktycznie osoby, które próbują obstawiać różne dyscypliny sportowe, różne rodzaje zakładów, a wynik końcowy i tak ten sam – kupon rozliczony negatywnie.

W konsekwencji czego są cały czas na minus. Bukmacher bardzo cieszy się z posiadania takich graczy – w końcu na nich zarabia.

 

Zarabianie na obstawianiu u bukmachera

Pytanie brzmi czy naprawdę nie da się systematycznie na zakładach bukmacherskich zarabiać?

Da się! Są osoby, który żyją tylko i wyłącznie z obstawiania meczów. Nie znajdziemy w sieci zbyt wielu chętnych, którzy rozpisują się na ten temat. To osoby, które robią co swoje i tyle. Nie chwalą się swoimi systemami choć te wcale nie są niczym wyjątkowym.

lvbet-bonus-bez-depozytu Zarabianie na obstawianiu Zakłady bukmacherskie Obstawianie meczów

Jednak jak same twierdzą i oni mieli czas, w którym na początku tracili wielkie pieniądze. Ale właśnie to doświadczenie nauczyło ich jak temu zapobiec. Właściwie większości typerów powie nam, że zanim doszli do tego co teraz mają przeszli przez to samo co my – początkujący gracze którzy zastanawiają się pewnie jak Ty czy na zakładach bukmacherskich da się zarabiać.

Nie zrażali się oni porażkami, ale szukali wyjścia z danej sytuacji. Szukali błędów, które notorycznie popełniali, bo to właśnie one były przyczyną przegranych i bycia na minusie. Zatem to, że da się zarobić na obstawianiu meczów jest pewne.

 

Ile można zarobić na obstawianiu meczy?

Wielu z nas gubią jednak emocje. Jeśli i z nimi damy sobie radę to powinniśmy zadać sobie pytanie „ile możemy zarobić na obstawianiu?”.

Pytanie to jest już o wiele trudniejsze, gdyż jak wiadomo bukmacherzy nie darzą zbyt dużym uczuciem graczy, którzy notorycznie wygrywają. Jeśli doszliśmy już do tego punktu to musimy uważać na limity. Niektórzy bukmacherzy w swoich regulaminach dokładnie opisują ile maksymalnie jeden gracz może wygrać pieniędzy na jednym kuponie, w ciągu dnia czy miesiąca.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


Najlepszy CASHBACK - Superbetnawet do 500 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Zarabiając już pół miliona złotych na zakładach bukmacherskich warto co jakich czas wejść do kasyna i stracić kilkaset złotych. Graczy, którzy stosują takie metody jest sporo. Zarabiają oni już tyle pieniędzy, że nie mają czasu i chęci, by odpowiadać na pytanie ile można i czy na zakładach bukmacherskich da się zarabiać przez Internet. Sami doszli do tego nawet przez kilka lat i popełniali te same błędy co niemal każdy początkujący gracz. Mieli oni jednak na tyle dużo determinacji, by szukać błędów i ich eliminować.

[excerptlist num=3 titleonly=’y’ cat=’Blog o typowaniu meczów’ ]

Większości z nich gra bardzo prostymi systemami gry. Jednak nie poświęcają tak dużo czasu na analizę. Wystarczą im często 8-10 meczów w ciągu weekendu, by zarabiać pieniądze liczone w setkach tysięcy złotych na zakładach bukmacherskich.

To czy da się zarobić?

Minimalna krajowa z roku na rok wzrasta. Mimo to osoby, które zarabiają w domu ani myślą podjąć pracę na etat. Dlaczego. Dlaczego, że siedząc w domu niektórzy zarabiają tyle w tydzień, a zdarzą się tacy, którzy potrafią wyrobić sobie taką dniówkę!

Jednym z takich sposobów na zarabianie w Internecie, ale nie tylko są zakłady bukmacherskie. To jedno z tych zajęć, które nie wymaga od nas szczególnej pracy fizycznej ani psychicznej. Pytanie brzmi „ile można zarobić na obstawianiu meczy?”.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


Najlepszy CASHBACK - Superbetnawet do 500 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Zacząć należy od tego, że nigdy nie możemy być pewni zarobku w skali miesiąca. Jakby nie było zakłady bukmacherskie są ściśle związane z tematyką hazardu. A to znaczy, że nasze zarobki są uzależnione od wielu aspektów. Ważne jest to czy mamy już swoją jedyną strategię.

To niezmiernie ważne, by być przekonanym co do zakładów, które znajdą się na naszym kuponie.

Poza tym wiele uzależnione jest od stawki i kursu. Im większa stawka, im większy kurs – tym większa wygrana. Oczywiście pod warunkiem trafienia typów. Są typerzy, którzy nie zastanawiają się ile można zarobić na zakładach bukmacherskich i potrafią miesiąc w miesiąc zarabiać na zakładach bukmacherskich po co najmniej kilkanaście tysięcy złotych.

Zazwyczaj są to już doświadczone osoby, które często opierają się na giełdzie Betfair, spadkach kursów u bukmacherów azjatyckich.

Oprócz tego często analizują spotkania pod kątem tzw. łamaków, które dają naprawdę sporo zarobić grając je nawet po niskich stawkach. O regularnych zarobkach z zakładów bukmacherskich może się jednak pochwalić niewielki procent graczy. Uznaje się, że ok. 80-90% osób dopłaca do tej przygody. Oczywiście każdy z nas traktuje obstawianie inaczej. Jednak warto wiedzieć, że da się na tym zarobić.

Niestety sport nie jest czysty. To niektórych dość mocno szokuje, ale z drugiej strony daje wielkie zarobki graczom, którzy potrafią odpowiednio znaleźć takie informacje – chociażby poprzez wspomnianą giełdę Betfair czy spadki u azjatyckich bukmacherów.

REJESTRACJA W BETFAN >>
100 zł + 3000 zł na nowe konto w promocji

Jeśli jesteśmy rządni wiedzy i nie poddajemy się zbyt szybko, a przy tym potrafimy zapanować nad własnymi emocjami jesteśmy w stanie spokojnie zarobić co najmniej kilka tysięcy złotych na zakładach bukmacherskich.

Zarabianie na zakładach w domu!

Praca w domu to marzenie niejednej osoby. Możemy spokojnie wstać, zjeść śniadanie i zabrać się do pracy.

Co ważne, nie musimy często pracować tylu godzin co w pracy na etacie, ale jednocześnie potrafimy co najmniej podwoić swoje wynagrodzenie. Wydaje się to marzeniem, ale prawda jest taka, że jest to możliwe. Chociażby dzięki zakładom bukmacherskim. Nie raz podczas meczu z pewnością widzieliśmy reklamy jednej z wielu firm bukmacherskich.

REJESTRACJA W LV BET >>
20 zł bez depozytu + 1500 zł za wpłatę

I zaczynamy się zastanawiać, zakłady bukmacherskie – jak grać, byśmy w końcu mogli zrezygnować ze swojej pracy? Nie spodziewajmy się jasnej i prostej odpowiedzi od innych graczy. Co, choć mają już kilkuletnie doświadczenie nadal mogą szukać sposobu na regularny zarobek na zakładach bukmacherskich. By zarabiać na obstawianiu meczy nie posługujmy się tylko niskimi kursami.

Co prawda świadczą one o tym, że istnieje wielkie prawdopodobieństwo wygranej, ale nie jedna doświadczona już osoba się na tym przejechała.

 

A może Surebety?

Z pewnością lepszym rozwiązaniem jest granie wyższych kursów. Dzięki temu będziemy mogli pozwolić sobie na pomyłkę i nie będzie ona dla nas zbyt duża do odrobienia. Jeśli jednak naprawdę nie potrafimy radzić sobie z emocjami, a nasze przegrane potęgują kolejne jeszcze większe porażki warto postawić na surebety.

betfan-bonus-na-start Zarabianie na obstawianiu Zakłady bukmacherskie Obstawianie meczów

Zastanawiając się jak obstawiać mecze żeby wygrywać to może być odpowiedzią na nasze pytanie. W tym przypadku zawsze wygrywamy. Wydawać może się to dziwne, ponieważ pytając innych graczy nikt nam nie powie, że istnieje taka metoda. Jest to być może spowodowane tym, że istnieje opinia, że należy wtedy dysponować większą gotówką. Nie musimy obracać tysiącami, by zarabiać.

Co prawda zarabiając na różnicach w kursie na jednym zakładzie możemy wygrać 2-5 złotych inwestując 100 złotych.

Są jednak surebety zazwyczaj te na żywo, które pozwalają nam na o wiele większy zarobek. Najlepszy w tym wszystkim jest to, że możemy obstawić mecz i zupełnie się nie martwić o końcowy wynik, ponieważ w każdym przypadku wygrywamy. To jeden z nielicznych systemów, a właściwie jedyny, który daje nam możliwość zarabiania na zakładach bukmacherskich.

REJESTRACJA W FORTUNIE + KOD
2230 zł w bonusach dla każdego

 

I tutaj musimy poświęcić nieco czasu, ponieważ warto zainwestować w dostęp do strony internetowej, która oferuje wyszukiwanie surebetów. Nie musimy zatem sami tego szukać. Dodatkowo należy uważać na obstawianie tenisa, ponieważ każdy bukmacher różnie rozlicza krecz. Może się zatem zdarzyć i tak, że przegramy całą postawioną kwotę. W przypadku grania innymi systemami musimy mieć świadomość, że tych przegranych może być o wiele więcej.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET BETFAN STS
210zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
100zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
29zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 8/10 8/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe NON STOP -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 2000 zł do 1500 zł do 3000 zł do 1200 zł
Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET BETFAN STS
210zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
100zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
29zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 8/10 8/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe NON STOP -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 2000 zł do 1500 zł do 3000 zł do 1200 zł