Jeśli nie wiesz jaki bukmacher online będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy to ... załóż konta u każdego bukmachera.

Najlepszy bukmacher na początek

Nauczeni tym, by nie spędzać przy zakładach bukmacherskich zbyt wiele czasu typujemy zazwyczaj przed meczem. Od tego zaczyna wielu początkujących graczy, którzy dopiero wdrażają się w taki sposób zarabiania pieniędzy.

Wybierając taki styl gry mamy o wiele większe pole do popisu niżeli gracze, którzy lubują się w grze na żywo. Zaznaczmy, że możemy zawierać zakłady zarówno na stronie internetowej jak i w puntach naziemnych.

Jeśli chodzi o te drugie to często zwracamy głównie uwagę na to czy dana placówka znajduje się blisko nas. Tu najczęściej wygrywają Fortuna.pl czy STS.pl, które tych punktów na terenie Polski mają najwięcej dzięki czemu szybciej możemy się na nie natknąć.

www.efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł na zakłady bez ryzyka

 

Najlepszy bukmacher a promocje

Problemu tego nie ma zupełnie w przypadku zakładów online. Tutaj każdy nawet najlepszy bukmacher internetowy legalny oferuje nam dość szeroką ofertę na zakłady przedmeczowe. Oczywiście większości graczy wybrało wspomnianych liderów na naszym rynku Fortunę i STS.

Ale warto zwrócić uwagę również na konkurencję, która nie zamierza patrzeć na wszystko biernie. Pomimo tego, że faktycznie na polskim rynku jest niewielu legalnych bukmacherów to co jakiś czas możemy być świadkami kolejnych pozytywnych zmian.

Bukmacherzy poszerzają swoja ofertę. Na kogo zatem warto zwrócić uwagę? Z pewnością na Totolotka, który jako nieliczny oferuje swoim graczom obstawianie bez podatku. Co prawda promocja tyczy się tylko piątków, ale to i tak dobra promocja. Na tym jednak nie koniec.

Grając poprzez aplikację mobilną możemy zmniejszyć podatek do 6%. Tutaj promocja obejmuje graczy cały czas. Wydaje się zatem, że najlepiej jest patrzeć pod kątem strategii gry.

Poza tym warto sprawdzać aktualne promocje, gdyż dzięki nim możemy liczyć na większe zyski w przypadku wygranych. Chcąc odpowiedzieć na pytanie, jaki bukmacher jest najlepszy do zakładów przedmeczowych z pewnością poleca się Fortunę czy STS.

Warto jednak korzystać z usług innych legalnych bukmacherów, którzy pomimo tego, że nie mają zbyt obszernej oferty to mają ciekawe promocje bukmacherskie na start. Mogą one stanowić one idealne uzupełnienie.

TOP 3 promocji na start
ostatnia aktualizacja: 4 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
200% za WPŁATĘ - etoto.pl + obstawiaj bez podatku!
3500 zł CASHBACK - superbet.pl + 234 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

Najlepsze promocje 2021

W 2020 roku brylować będą zapewne bukmacherzy którzy będą chcieli dogonić czołówkę a więc – www.lvbet.pl (oferujący praktycznie 300 zł dla nowych graczy + 20 zł bez depozytu) oraz www.forbet.pl który oferuje podwojenie naszego pierwszego depozytu do kwoty 2300 zł!

Oczywiście nie należy zapominać też o legalnym bukmacherze noblebet.pl który rozdaje na tą chwilę 1500 zł w różnego rodzaju bonusach (w tym bonus darmowy zakład) oraz etoto.pl który po zmianie systemu do przyjmowania zakładów rusza z kolejnymi ciekawymi promocjami.

Dla przypomnienia w totolotek.pl mamy 500 zł za wpłatę, a w Fortunie 2000 zł plus 210 zł na darmowe zakłady.

 

Najlepsi bukmacherzy w Polsce:

Najlepszy bukmacher to Fortuna

Nawet najlepsi bukmacherzy internetowi doskonale zdają sobie sprawę z tego, że wcale nie muszą mieć najlepszą ofertę na bonusy powitalne, by zdobyć rzeszę graczy. Jednakże każdy bukmacher oferuje nam bonus na start.

Ile dostaniemy na początek w Fortunie?

Najlepszy bukmacher na początekDość niewiele porównując ją z konkurencją. Dotychczas Fortuna była uznawana jako najlepszy bukmacher internetowy. Prawda jest taka, że mając jeszcze dostęp do nielegalnych bukmacherów to właśnie tam większości z nas obstawiała mecze. Chcąc wypłacać pieniądze na konto bankowe zazwyczaj wybieraliśmy legalnego bukmachera – najczęściej była to właśnie Fortuna.

Jakie oferuje nam on bonusy startowe i promocje dla stałych graczy?

Zacznijmy od bonusu na start. Jeśli rejestrujemy swoje konto tutaj po raz pierwszy możemy liczyć na kilka opcji. Wśród nich jest zakład bez ryzyka za 120 złotych. Ciekawa opcja, tym bardziej na samym początku. Warto obstawiać właśnie za taką kwotę, by w razie wygranej móc cieszyć się z większej gotówki. Najpopularniejszy jest jednak bonus 1000 złotych od pierwszego wkładu.

W tym przypadku również warto wpłacić możliwie jak najwięcej pieniędzy – chociażby 200 złotych, by również tyle właśnie zyskać. To właśnie oferuje nowym graczom legalny bukmacher internetowy Fortuna.

www.efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł na zakłady bez ryzyka

 

Drugi najlepszy bukmacher w Polsce – STS

Star-Typ Sport Sp. z o. o. jest największym i jednocześnie jednym z najstarszych bukmacherów w kraju. Popularny STS swoją działalność rozpoczął w drugiej połowie lat dziewięćdziesiątych. Ludzie bardzo chętnie odwiedzali lokale, w których mogli obstawiać zakłady sportowe.

Zresztą do dziś są one niezwykle często odwiedzane przez graczy. Obecnie sympatycy zakładów mogą korzystać z ponad czterystu punktów STS w całej Polsce. Największą popularnością cieszą się jednak zakłady online, które pozwalają na obstawianie meczów przez stronę internetową bukmachera lub za pomocą aplikacji mobilnej na telefonie.

Atrakcyjna promocja na www.sts.pl, na którą może liczyć każda nowo zarejestrowana osoba (29 zł bonus bez depozytu + 1200 złotych za wpłatę), przyczynia się do wielu pochlebnych opinii w internecie i nie tylko. W potocznej mowie przyjęło się już zdanie „idę obstawić STS-y”.

Mówią to osoby, które obstawiają zakłady i to nawet u konkurencyjnego bukmachera. Zdanie to stało się po prostu synonimem puszczania kuponów u bukmachera.

Stało się tak zapewne dlatego, że tak jak wcześniej wspomnieliśmy STS posiada bardzo wiele punktów stacjonarnych, w których zanim były dostępne zakłady online, fani bukmacherki obstawiali mecze.

Rejestracja bez dowodu na STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

Bukmacher LV BET

Najlepszy bukmacher w PolsceLV BET to jeden z nowych legalnych bukmacherów, który działa od 2016 roku. Oferuje swoim graczom obstawianie meczów zarówno na stronie internetowej jak i w punktach stacjonarnych. Tych póki co nie jest zbyt wiele na terenie Polski, ale to głównie dlatego, że bukmacher koncentruje się na działalności w sieci. Jako nowy legalny bukmacher internetowy charakteryzuje się głównie średnimi kursami, dość szeroką ofertą, niskimi limitami i co ciekawe – jednym z najwyższych bonusów powitalnych.

Samego bukmachera możemy kojarzyć z pewnością z nazwą podobną do nazwy napoju energetycznego – Las Vegas.

Faktycznie LV BET i Las Vegas Energy Drink to działalności, które są ze sobą bardzo związane. Pomimo tak młodego stażu LV BET był i nadal sponsoruje wiele klubów i imprez sportowych. Dla samych graczy istotne są jednak inne kwestie, które niejako zostały już wyżej wymienione.

Póki co LV BET oferuje jeden z najwyższych bonusów powitanych oraz jeden z najlepszych w Polsce – 20 złotych za samą tylko rejestrację. Wynosi on 3000 złotych i może się o niego ubiegać każdy gracz, który po raz pierwszy rejestruje tu swoje konto. Bukmacher doskonale zdaje sobie sprawę ze zmiany sytuacji na polskim rynku. Po zmianach możemy przecież grać tylko u legalnych bukmacherów.

Rejestracja bez dowodu z LVBET
20 zł bez depozytu + 3000 zł za wpłatę

 

Bukmacher Betfan

Betfan to legalny bukmacher internetowy, który działa od 2019 roku. Jak przystało na firmę, która posiada odpowiednią licencję oferuj bardzo obszerną ofertę zakładów a dodatkowo – zakłady bukmacherskie bez podatku!

Obstawiać możemy za pośrednictwem strony internetowej i aplikacji mobilnej do pobrania z www.betfan.pl

Punktów stacjonarnych w Polsce jeszcze nie ma – ale to kwestia czasu kiedy je otworzy. Z pewnością znajdziemy choć jeden w większych miastach. Nie ma jednak wątpliwości, że to najwięcej graczy wybiera jednak obstawiania meczy online. Betfan ma bardzo dobrze rozwiniętą stronę internetową.

Już na samym stracie oferuje swoim nowym graczom bonus powitalny w wysokości nawet 1000 złotych i darmowy zakład w wysokości 600 złotych. Ta oferta należy obecnie do najlepszych bonusów powitalnych w Polsce. Dlatego warto mieć tam konto.

Jeśli chodzi o samą stronę internetową to dzieje się na niej bardzo dużo. Z jednej strony znajdziemy tam wszystko co niezbędne, by móc typować z sukcesem. Z drugiej strony czasami mamy wrażenie że wszystkiego jest aż za dużo. Pomimo natłoku informacji łatwo idzie się do tej strony przystosować a nawet polubić.

www.betfan.pl/bonusy-na-start
600 zł Cashback + 60 zł FREEBET + 1000 zł za wpłatę

 

 

Bukmacher forBET

Najlepszy bukmacher na początek 1Poszukując najlepszego legalnego bukmachera w Polsce z pewnością natkniemy się na ForBet. Niektórych być może zmyli nieco ta propozycja. Mamy tu głównie na myśli fakt, że jest to najmłodszy legalny bukmacher online w Polsce. Poza tym praktycznie zacierają się różnice pomiędzy nim, a konkurencją.

Przyglądając się na szybko bukmacherowi ForBet mamy wrażenie, że jest to obecnie najlepszy bukmacher. Czy faktycznie tak jest?

Zacznijmy może od tego, że takie opinie panują patrząc na jego bonus powitalny, promocję czasową do 12% do wygranych i dość szerokiej ofercie. Wydaje się być idealnym połączeniem. Jednak widnieją pewne rysy, które sprawiają, że zmienimy swoje zdanie na ten temat. O ile bonus na start faktycznie wynosi do 2300 złotych to już jego obrót nie jest taki prosty.

Głównie dlatego, że musimy obstawiać kupony, na których kurs wynosi minimalnie 3,00. Oczywiście dla zawodowych graczy nie stanowi to większego problemu. Gorzej wygląda już sytuacja czasowej promocji 12% do wygranych, ponieważ nie dotyczy ona wszystkich kuponów.

Bonusy na www.iforbet.pl/promo
2300 zł na konto w promocjach na start

 

 

Superbet – solidny buk

Mówiąc o legalnych bukmacherach najczęściej wymieniamy dwie, trzy firmy bukmacherskie, które są w Polsce najpopularniejsze. Niestety wśród nich nie znajdziemy Superbet.pl. I wcale nie chodzi o to, że jest to tak słaby bukmacher bo nie jest.

Z pewnością jednak mało stawia ona na reklamę, a przez to niejako traci swoich potencjalnych klientów. Zupełnie jednak nie rezygnuje z walki o nowych graczy. Przez pewien okres oferował nam najwyższy bonus na start dla nowych graczy. Nawet 3120 złotych w bonusach na start to naprawdę spora kwota, która robiła wrażenie na każdym kto obstawia zakłady bukmacherskie.

Niestety szybko został zdetronizowany przez konkurencję i teraz oferuje bonus cashback 500 zł. Szkoda, ponieważ przez to nadal nie może przebić się przez mocne inne firmy bukmacherskie. Co jednak sądzą o tym internetowym bukmacherze gracze? Jakie mają zdanie na jego temat? Wśród wszystkich bukmacherów Superbet ma właściwie najmniejszą liczbę opinii ale to napewno niedługo sięzmieni dzięki kolejnym akcjom promocyjnym.

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i bonus za wpłatę

 

Co do samego bukmachera to jest to typowo średniej klasy bukmacher online, który niestety nie wyszczególnia się niczym specjalnym na tle innych bukmacherów internetowych. A szkoda… bo kursy, bardzo fajna aplikacja bukmacherska no i bonusy/promocje to czynią że to dobre miejsce do obstawiania meczów online.

 

STS czy Fortuna?

Wybór niezwykle trudny jeśli chodzi o to jaki jest najlepszy bukmacher internetowy w Polsce. Nie da się go ustalić w zaledwie kilka minut. Należy na początku zastanowić się co tak naprawdę jest dla nas ważne. Oferta? Kursy? Promocje? A może inne udogodnienia?

Jeśli dopiero zaczynamy swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi to z pewnością każdy z legalnych bukmacherów będzie dla nas dobrym wyborem. Sprawa się już nieco komplikuje kiedy posiadamy pewne doświadczenie. Mamy już sprecyzowane wymagania. W tej sytuacji dla każdego z nas inny bukmacher może być najlepszy.

Patrząc na ofertę faktycznie Fortuna.pl i STS.pl starają się cały czas być na topie.

TOP 3 promocji na start
ostatnia aktualizacja: 4 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
200% za WPŁATĘ - etoto.pl + obstawiaj bez podatku!
3500 zł CASHBACK - superbet.pl + 234 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

Wielu graczy uważa, że mając tam konta możemy być pewni, że żadne spotkanie nie zostanie przez nas przeoczone. I faktycznie takie rozwiązanie stosuje większości doświadczonych graczy, którzy próbują mieć dostęp do możliwie wszystkich spotkań. Jednakże porównując ich bonusy startowe są one na poziomie graczy początkujących. Bonus na start to ok. 1000 złotych.

Oczywiście należy wspomnieć, że dodatkowo każdy nowy gracz ma możliwość otrzymać za samą rejestracje konta freebet.

W Fortunie wynosi on 20 złotych natomiast w STS-ie jest to 29 złotych. Nie ma się co jednak oszukiwać. Bonusy na start to promocje jednorazowe, o których zapominamy totalnie po kilku tygodniach. Ważna jest dla nas oferta, a przede wszystkim wysokie kursy.

Biorąc pod uwagę, że teraz możemy korzystać tylko z legalnych bukmacherów to nawet niewielkie różnice kursowe sprawiają, że wybieramy tego, a nie innego bukmachera. Póki co wydaje się, że nadal pozostajemy przy dwóch głównych konkurentach jakimi są Fortuna i STS.

Żaden z nich nie ma co prawda kompletnej oferty. STS bardzo często wylogowuje swoich graczy, przez to co kilka minut należy się logować co jest uciążliwe szczególnie przy obstawianiu na żywo. Z kolei wydaje się, że posiada ona wyższe kursy niżeli Fortuna. Takich porównać jest niezwykle wiele.

www.efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł na zakłady bez ryzyka

 

Dlatego też warto patrzeć przede wszystkim na swoje wymagania. Jeśli nie przeszkadza nam obstawianie meczy u jednocześnie dwóch bukmacherów to wydaje się, że najlepiej będzie zarejestrować konta właśnie u nich. Dzięki temu nawet jeśli zawiesi się strona internetowa jednego z nich to będziemy mogli obstawiać u drugiego bukmachera. Lub po prostu znaleźć lepszy kurs czy dane spotkanie.

Trudno jest niestety wybrać jednoznacznie najlepszego bukmachera internetowego, ponieważ dla każdego z Nas co innego może decydować że będziemy obstawiać u tego a nie innego bukmachera internetowego.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET SUPERBET STS
600zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
1300zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
100zł CASHBACK
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 8/10 8/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe czasowe -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 200 zł do 3000 zł do 200 zł do 1500 zł