Jeśli nie wiesz jaki bukmacher online będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy to ... załóż konta u każdego bukmachera.

Najlepszy bukmacher na początek

Na początku każdy gracz chce wybrać dla siebie jak najlepszego bukmachera i zastanawia się jaki bukmacher na początek będzie najlepszy by rozpocząć przygodę z zakładami bukmacherskimi. Zaczyna się ich porównywanie i rejestracje u jednego z nich. Jednak z czasem możemy zauważyć, że wielu typerów, a zwłaszcza tych bardziej doświadczonych posiada konta u kilku z nich. Nie jest to zabronione.

Wręcz przeciwnie. Każdy z nas chce tutaj zarabiać możliwie najwięcej jak się da. A korzystanie w kilku ofert daje nam większe możliwości.

Załóż konto u każdego buka!

To co skłania większości z nas do rejestracji u kilku z nich to przede wszystkim wybór najlepszej oferty powitalnej u danego legalnego bukmachera. Nie ma się co oszukiwać tym bardziej w dobie legalnych bukmacherów żaden z nich nie jest w stanie zaoferować nam szerokiej oferty na tyle, by korzystać tylko z niego.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
29zł bez depozytu - sts.pl + 1200zł za wpłatę
500 zł CASHBACK - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

Grając u jednego bukmachera gramy praktycznie to co możemy. Mając konta u kilku z nich możemy bez przeszkód obstawiać to co chcemy. Nie musimy martwić się o zawieszanie oferty czy jej zupełnym braku.

Eliminuj błędy na początek

Wiele błędów, które popełniamy podczas obstawiania meczy zupełnie nie zauważamy. Wykonajmy cały czas te same czynności i uważamy, że tak musi być. Czytając z pewnością wiele innych artykułów dotyczących początków gry u bukmachera nie zawsze stykamy się z prawdą.

Każdy doskonale wie, że typerzy-amatorzy wypełniają tutaj bardzo ważną rolę i najlepiej gdyby było ich bardzo dużo. Zależy na tym zarówno firmom bukmacherskich jak i doświadczonym typerom.

Dlaczego?

Firmy bukmacherskie oczywiście najwięcej zarabiają na takich osobach. Natomiast doświadczeni typerzy dzięki takim ludziom nie muszą tak szybko zostać zlimitowani. Jednak znajdą się osoby, które nie będą odpuszczać na samych przeczytanych artykułach.

Najlepszy bukmacher na początek 1

Ważne jest tu doświadczenie, które z pewnością w przyszłości nam zaprocentuje. Jedną z takich nauk może być fakt, aby posiadać kilka kont na różnych stronach bukmacherskich. Dzięki temu jesteśmy w stanie stawiać po możliwie jak najwyższych kursach. I stąd też wynika ważna nauka, którą nabywa się często po pewnym czasie – porównujmy kursy! Dzięki temu jesteśmy w stanie w dłuższej perspektywie zarobić więcej.

Co prawda dziś wydaje się nam to zupełnie niepotrzebne, a różnice zbyt niskie. Owszem różnica 10 złotych dziś nie musi robić na nas zbyt dużego wrażenia. Ale jeśli zsumujemy nasze kupony i zobaczymy, że mogliśmy w przeciągu miesiąca zyskać np. 500 złotych to już inaczej spojrzymy na tą kwestię. Oczywistym jest, że nie będziemy mieć wszędzie kont i zawsze przed każdym obstawieniem sprawdzać interesujący nas kurs.

Mimo wszystko warto mieć konta na chociażby trzech stronach bukmacherów, a do tego korzystać z innych pomocy. Są to zazwyczaj strony, dzięki którym możemy na bieżąco śledzić również wyniki meczów. Oprócz tego na nich znajdziemy wszystkie kursy u bukmacherów, którzy mają dane spotkanie w swojej ofercie. Dzięki temu za pomocą jednego kliknięcia jesteśmy w stanie zauważyć, który bukmacher oferuje nam najwyższy kurs.

Naprawdę jest to uwaga godna rozpatrzenia gdy rozważamy jaki legalny bukmacher będzie najlepszy na początek gry na zakładach bukmacherskich, ponieważ w przeciągu tylu tygodni, miesięcy, a nawet lat grania różnice mogą być imponujące.

Rejestracja bez dowodu z LVBET
20 zł bez depozytu + 3000 zł za wpłatę

Jak zawrzeć zakład u bukmachera?

Każdy bukmacher posiada swoją stronę internetową oraz naziemne punkty przyjmowania zakładów, w których możemy postawić swój kupon. Jednak podczas próby zawarcia naszego „biletu” do lepszego świata przez internet, wymagana będzie rejestracja. Oto konieczne warunki:

  • Zdjęcie dokumentu potwierdzającego naszą tożsamość (dowód osobisty, paszport lub prawo jazdy),
  • Pełnoletność,
  • Poprawnie wypełniony formularz rejestracyjny.

W wielu przypadkach (zależne od bukmachera) to wystarczy, aby dokonać pierwszą wpłatę i cieszyć się możliwością zdobycia potencjalnej gotówki. Wypłata depozytu możliwa jest tylko na konta zweryfikowane, więc aby jej dokonać niezbędne będzie pozytywne rozpatrzenie wniosku od osoby odpowiedzialnej za obsługę klienta dla danej firmy oferującej zakłady bukmacherskie. Dla początkujących jest to dobra okazja, aby odpowiedzialnie ustalić budżet oraz przyjąć obiecującą strategię, ponieważ w dłuższym rozrachunku będzie to kluczowe.

Bonus bukmacherski dla początkujących

Główną i najbardziej popularną zachętą dla graczy stosowaną przez firmy bukmacherskie dla początkujących jest bez wątpienia bonus od depozytu, czyli od pierwszej wpłaty środków dokonanej przez użytkownika.

Niektórzy proponują podwojenie wcześniej wpłaconego wkładu, który zostanie od razu przypisany do konta głównego. Nieco bardziej skomplikowane jest to w przypadku bukmacherów, którzy wymagają obrotu kwoty bonusowej. W takiej sytuacji najczęściej trzeba spełnić kilka warunków, aby przenieść bonusowe środki na saldo główne.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
29zł bez depozytu - sts.pl + 1200zł za wpłatę
500 zł CASHBACK - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

Świetną opcją są również tzw. „freebety”, czyli możliwość postawienia zakładu bez wpłacania własnych pieniędzy. Przeważnie są to kwoty oscylujące w przedziale 20-50 złotych, które są świetną promocją, ponieważ w razie niepowodzenia i nietrafionych typów, gracz nie ponosi żadnych strat.

Oczywiście firmy bukmacherskie dbają również o swoich stałych klientów, i oferują między innymi tzw. „bonus dla pechowca” w przypadku, gdy kilka wcześniej zagranych kuponów okazało się minimalnie przegranych. Podbudowują tym samym nieszczęśliwców na duchu, dając możliwość odrobienia strat.

Jakie zakłady mogę zawrzeć u bukmachera?

Rodzaj kuponu w dużej mierze zależy od ilości zdarzeń, które użytkownik próbuje poprawnie wytypować. Kupon z jednym spotkaniem nazywa się singlem. Na kupon o większej ilości zdarzeń zwykło mówić się AKO, czyli kumulacja, w której zgodnie z bukmacherską zasadą – kursy są przez siebie mnożone, a użytkownik otrzymuje kurs całkowity.

Istnieje również zakład kombinowany, czasami zwany MAXIKOMBI. Polecany jest bardziej zaawansowanym graczom, jednak warto się zapoznać z pełną ofertą zakładów bukmacherskich dla początkujących.

Najlepszy bukmacher na początek 2

Jakie wydarzenia mogę typować? 

Dostęp do nowoczesnej technologii pozwolił firmom bukmacherskim na przygotowanie swoich prognoz i kursów na niemalże każde spotkanie sportowe bądź wydarzenie kulturalne. W przypadku meczy piłki nożnej gracz może obstawiać na przykład: kto wygra mecz, ile padnie bramek, dokładny wynik spotkania, handicapy, ilość rzutów rożnych bądź żółtych kartek i wiele, wiele innych. Podobnie wygląda to w przypadku takich sportów jak koszykówka, tenis lub hokej.

Liczba dyscyplin oraz lig, które użytkownik może wytypować sięga nawet do poziomu półprofesjonalnego, jednak zależność jest prosta – im niższa liga, tym mniej zdarzeń. Bukmacherzy zabezpieczają się również przed potencjalną korupcją, stąd też przy typowaniu niższych lig można napotkać na ograniczenia względem stawki.

Popularne wśród środowiska bukmacherskiego stają się wyżej już wspomniane wydarzenia kulturalne, na przykład gala rozdania Oscarów.

Obstawiać można nawet frekwencję w wyborach prezydenckich, czy dwójka celebrytów się rozwiedzie bądź czy dojdzie do eksploracji Marsa (paradoksalnie) do 2050 roku!

REJESTRACJA na BETFAN.PL
600 zł + 3x777 zł na nowe konto w promocji

 

Kursy bukmacherskie ważny aspekt!

Kolejnym ważnym aspektem, który również dotyczy naszych wygranych są przeważnie wyższe kursy u bukmachera internetowego. Jak wiadomo, wynajem lokalu, zatrudnienie pracownika to kolejne koszty dla bukmachera stacjonarnego, a to wszystko przekłada się na wyższą marżę. Do zalet zakładów bukmacherskich przez Internet należy również dodać większą ofertę.

Bukmacherzy działający legalnie często nie umożliwiają nam stawiania na mało znane wydarzenia sportowe.

Natomiast legalny bukmacher internetowy doskonale wie, że tym co może przyciągnąć kolejnych graczy to oferta na mniej popularne sporty.

Dodatkowe plusy obstawiania meczy przez Internet, które kuszą większości graczy to przede wszystkim możliwość gry na LIVE, czyli gry na żywo. Mamy możliwość obserwować dany mecz i na bieżąco możemy go obstawiać. To właśnie ta opcja daje większości typerom największe zarobki.

Oprócz tego wszystkiego nie możemy zapomnieć o tym, że możemy grać tu 24/7. Zakłady bukmacherskie online cechują się tym, że nie musimy spieszyć się z obstawieniem meczu. Możemy to zrobić o każdej porze dnia i nocy.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
29zł bez depozytu - sts.pl + 1200zł za wpłatę
500 zł CASHBACK - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

Surebety

Ważną zaletą posiadania kilku kont u bukmacherów jest opcja grania surebetów. Te zyskują ostatnimi czasy coraz większą popularność, bo przecież mając pewność wygranej każdy zainteresuje się tą tematyką. A surebety właśnie nam ją dają – niezależnie od wyniku i tak wygrywamy, ale musimy mieć kilka jak nie kilkanaście kont u różnych bukmacherów.

Po pewnym czasie zauważymy jeszcze więcej korzyści. Należą do nich chociażby unikanie limitów. Nie musimy obstawiać kolosalnie wysokich stawek, by bukmacher nas zlimitował. Wystarczy, że będziemy często wygrywać i wypłacać pieniądze.

Mając konta u kilku bukmacherów możemy obstawiać u każdego z nich dane zdarzenie, ale za mniejszą stawkę dzięki czemu nie będziemy należeli do grona graczy zawodowych. Grając u kilku bukmacherów zyskujemy także więcej promocji i bonusów.

Już za same bonusy bukmacherskie powitalne możemy zyskać nawet kilka tysięcy niemal gratis i to już na samym starcie gdy interesuje nas temat jaki legalny bukmacher na początek będzie najlepszym wyborem! Jak widać po powyższych przykładach tych zalet jest sporo, a jest ich jeszcze więcej. Nie warto ograniczać się do rejestracji u jednego, tym bardziej, że nie jest to zabronione.

 

Podsumowanie i można zacząć granie 

Nie trzeba wiele wysiłku aby założyć swoje konto u legalnego polskiego bukmachera. Każdy Polski przedstawiciel zakładów bukmacherskich oferuje graczowi bonusy za założenie konta. Wielkość i dostępność wcześniej wspomnianych bonusów to kwestia firmy, w jakiej użytkownik zawiera zakłady.

Podstawową i bardzo ważną kwestią w „bukmacherce” jest odpowiedzialne zarządzanie budżetem oraz podejście „z chłodną głową”, ponieważ w Polsce uzależnienie od hazardu jest niepodważalnym zagrożeniem. Patrząc z drugiej strony, obstawianie może być ciekawym dodatkiem do oglądania rywalizacji sportowych, oraz może być realnym zarobkiem. Dla początkujących zakłady bukmacherskie będą skrywać sporo tajemnic.

Podobnie jak w przypadku innych czynności o tym, czy uda się zarobić będą decydować dwa czynniki: doświadczenie i szczęście.

Bukmacher dla początkujących

Zagraj na SUPERBET.PL
Cashback 500 zł + 50 zł na start (proste warunki)

 

Źródło: www.obstawianie.net/najlepszy-bukmacher-na-poczatek.html

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET BETFAN STS
210zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
100zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
29zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 8/10 8/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe NON STOP -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 2000 zł do 1500 zł do 3000 zł do 1200 zł

Zostaw komentarz