Jeśli nie wiesz jaki bukmacher online będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy to ... załóż konta u każdego bukmachera.

Betscan

Jeśli poszukujesz wiadomości o BetSCAN to idealnie trafiłeś!
Legalnie działający bukmacher online Totolotek.pl przedstawił następną, darmową aplikację BETSCAN. Pozwala ona w szczególności skanowanie papierowych kuponów z typami także pilnowanie rezultatów zdarzeń sportowych „live”. Persony, jakie będą czynnie używać aplikację co miesiąc zdołają również zwyciężyć ciekawe gratyfikacje.

Odbierz bonus na Totolotek.pl
Szybkie i pewne 500 zł na początek

 

Nowa apka Totolotka posiada 3 główne komponenty. Pierwszym z nich jest zadanie SKANUJ KUPON – możliwość monitorowania na smartfonie rezultatów szablonowych kuponów za pośrednictwem techniki QR kodów. Po zeskanowaniu aparatem telefonu szczególnego pola na kwicie pojawia się informacja o zakładzie.

Co proponuje apk Totolotka BETSCAN?

Nadzorowanie rezultatów zdarzeń u bukmachera na przestrzeni ich trwania. Po włączeniu apki na ekranie bazowym klient zobaczy listę obecnie toczących się zdarzeń piłkarskich, wraz z wiadomością o obowiązujących kursach. Typujący ma owe możliwość zweryfikowania które zdarzenia ukończą się w nadchodzących godzinach.

Nadto, elementem apki jednostki Totolotek.pl są rozgrywki zręcznościowe 3D. Pstrykając na ikonkę tabletu konsument jest transferowany do zakładki z rozgrywkami. Obecnie w apce dostępny jest symulator koszykówki, w jakim celem jest oddanie jak największej liczby dokładnych rzutów za 3 punkty do kosza.

W apce BETSCAN wprowadzono oraz szczegół rywalizacji pomiędzy klientami. Za aktywne korzystanie apki – skanowanie kuponów, złączenie konta z FB, bądź otrzymanie czempionatu w grach – przypisywane są wirtualne punkty.

TOP 3 promocji na start
ostatnia aktualizacja: 4 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
200% za WPŁATĘ - etoto.pl + obstawiaj bez podatku!
3500 zł CASHBACK - superbet.pl + 234 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

BETCLUB

Miesięcznie najlepsze pięć person nagradzane jest punktami w programie Bet Club, a zwycięzca uzyskuje specjalnie tablet. Klienci zdołają dzielić się swoimi rezultatami z kolegami, udostępniając na własnych profilach w kanałach społecznościowych informację o wygranej w rozgrywce lub zajęciu wysokiego miejsca w zestawieniu.

BETSCAN w praktyce

– Apka BETSCAN została skonstruowana po największej części z myślą o graczach, którzy w większości wypadków używają z naziemnych punktów podejmowania zakładów bukmacherskich. W toku kilku sekund zdołają oni wypróbować rezultaty zdarzeń sportowych oraz własnych wydrukowanych kuponów wejść do rywalizacji o gratyfikacje oraz zagrać dla uciechy w rozgrywki sportowe na prywatnym smartfonie – prawi Mariusz Rzeczkowski, Dyrektor Totolotek.pl.

Betscan 1

Apka powstała dzięki kooperacji Totolotka z Paymaxs – spółką specjalizującą się w tworzeniu mobilnych rozwiązań loteryjnych. Paymaxs komponuje własne apki opierając się na modelu SaaS. Produkty spółki pozwalają klientom zawierać zakłady wzajemne w każdym momencie oraz położeniu.

Zyskaj sporo gotówki na zakłady bukmacherskie – info na www.totolotek.pl

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET SUPERBET STS
600zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
1300zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
100zł CASHBACK
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 8/10 8/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe czasowe -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 200 zł do 3000 zł do 200 zł do 1500 zł