Jeśli nie wiesz jaki bukmacher online będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy to ... załóż konta u każdego bukmachera.

Bukmacherzy bez dowodu

Czy bez dowodu można grać na zakładach bukmacherskich? Czy bukmacherzy bez dowodu rejestrują graczy?

Legalnych bukmacherów ciągle przybywa i przybywa nam w Polsce. Bez wątpienia przyczyniła się do tego nowelizacja Ustawy Hazardowej z 2017 roku, która określiła jak i gdzie można legalnie obstawiać. Na teraz mamy już legalnych 19. bukmacherów, którzy oferują się wszystkim zainteresowanym obstawianiem meczów online.

Jednak nowi gracze często obawiają się podawania szczegółowych danych podczas rejestracji. Dziś przedstawimy bukmacherów bez dowodu, gdzie na początku wystarczy podać tylko kilka danych, aby móc rozpocząć grę.

Jak założyć konto bez dowodu?

Gdy zdecydujemy się założyć konto u danego bukmachera, to na każdego czeka proces rejestracji. W kilku firmach można dokonać tego w dwojaki sposób. Albo założyć konto stałe, podając wszystkie dane, albo to czym się dzisiaj zajmujemy, czyli dokonać szybkiej rejestracji. Warto więc wiedzieć którzy to bukmacherzy bez dowodu.

Gdzie szybka rejestracja?

Niektóre firmy bukmacherskie pozwalają na konto tymczasowe graczom, zwykle w celu zapoznania się z obstawianiem. Jest to swego rodzaju praktyka, którą niezdecydowani gracze mogą otrzymać od bukmacherów. Jak wygląda to u poszczególnych firm?

• Fortuna ma rejestrację bez dowodu

Na początek weźmy Fortunę. U tego bukmachera rejestracja konta bez dowodu trwa dosłownie kilka minut. W formularzu, który należy wypełnić wystarczy podać: imię i nazwisko, PESEL, obywatelstwo, datę urodzenia, adres zamieszkania, e-mail, numer telefonu, nasz login i hasło. Gdy zatwierdzimy swoje dane, od razu można obstawiać.

Należy pamiętać jednak, że jest to konto tymczasowe i z tego względu Fortuna nałożyła kilka limitów. Po pierwsze takie konto będzie aktywne 28 dni.

Został wprowadzony również limit na grę, wynoszący 5000 złotych. Oczywiście w koncie bez dowodu przysługują bonusy bukmacherskie, takie jak zakład bez ryzyka, czy bonus od pierwszego depozytu.

www.efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł na zakłady bez ryzyka

 

• STS – tu także bez dowodu zagrasz

Kolejnym bukmacherem bez dowodu jest STS. Założenie konta tymczasowego, które proponuje bukmacher także należy do stosunkowo prostych i szybkich czynności. Formularz to tylko dwa kroki, dzięki którym można założyć konto.

Każdy, kto się na nie zdecyduje, musi podać swój adres e-mail, numer telefonu i hasło, a także widnieje rubryka z kodem promocyjnym. Jeśli wpiszemy tam hasło: „VIPKOD”, to każdy otrzyma 25 złotych freebetu. STS to jedyny bukmacher, który daje taką możliwość w koncie tymczasowym.

Poza tym oczywiście każdy może otrzymać bonus od pierwszej wpłaty. Drugi krok to podanie imienia i nazwiska, a także numeru PESEL, adresu zamieszkania, narodowości i… to tyle.

STS nie wprowadził żadnego limitu jeśli chodzi o czas trwania takiego konta tymczasowego – jedynie limit 5000 złotych na grę został wprowadzony przez tego bukmachera.

Rejestracja bez dowodu na STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

• LV BET – też oferuje konto tymczasowe

Ostatni na naszej liście jest LV BET. Aby założyć konto bez dowodu wystarczy podać tylko podstawowe dane – jak w przypadku dwóch powyższych, czyli: imię i nazwisko, adres zamieszkania, numer PESEL, e-mail, numer telefonu, obywatelstwo, a także nick i hasło. Tak więc założenie konta tymczasowego trwa naprawdę krótko.

Bukmacher bez dowodu, jakim jest LV BET nie wprowadził żadnych limitów czasowych istnienia takiego konta. Przyznaje oczywiście bonus od dwóch pierwszych wpłat do 1500 złotych, a limit na grę wynosi 5200 złotych.

Rejestracja bez dowodu z LVBET
20 zł bez depozytu + 3000 zł za wpłatę

Darmowy zakład za rejestrację

Interesuje Cię darmowy zakład u legalnych bukmacherów? Nie wiesz jaki bukmacher go oferuje? Nie wiesz jak rozpocząć grę w zakładach bukmacherskich z bonusem na start? To nic trudnego!

Każda osoba, która dopiero rozpoczyna typowanie wydarzeń sportowych przez Internet, może liczyć na doskonałe ofert bonusowe w tym i darmowy zakład bukmacherski. Bardzo często są to bonusy od pierwszego depozytu, freebety, cashbacki, darmowe zakłady bez ryzyka, ale również i całkowicie darmowe zakłady za rejestrację.

Jeśli dopiero rozpoczynasz karierę typera z pewnością ciekawi cię to jaki legalny bukmacher to najlepszy wybór na start?

Bonus za rejestrację a legalni bukmacherzy

Od razu musimy powiedzieć, że nie można wskazać jednej firmy którą można polecić, ponieważ wszyscy legalni bukmacherzy starają się wyróżniać na tle konkurencji wprowadzają do oferty różnorodne dyscypliny, zakłady, promocje i bonusy. Z pewnością jednak warto wyróżnić kilku bukmacherów, wyróżniających się na tle konkurencji i oferujących najbogatszą ofertę w tym również darmowe zakłady i bonusy na start.

Bukmacherzy bez dowodu 1

Najlepsi bukmacherzy bez dowodu

Fortuna to pierwszy legalny bukmacher internetowy którego możemy polecić. Firma, która jest sponsorem Legii Warszawa. Wyróżnia się na tle konkurencji nie tylko tym, że współpracuje z największym Polskim klubem piłkarskim, ale też i w wielu innych aspektach.

Zaliczyć trzeba do nich ofertę zakładów sportowych dostępnych dla użytkowników, bardzo duża liczba spotkań w zakładach live, a także transmisje online. Ponadto Fortuna posiada także zakłady wirtualne i doskonałą ofertę powitalną – darmowy zakład i bonus na start.

Drugą z firm, którą warto polecić jest Superbet. Z pewnością musiałeś przynajmniej raz usłyszeć o tym bukmacherze. Na polskim rynku istnieje już wielu lat, posiada sieć punktów stacjonarnych i doskonałą ofertę online. Superbet to również marka, która bardzo często reklamowana jest przy wielu wydarzeniach sportowych.

TOP 3 promocji na start
ostatnia aktualizacja: 4 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
200% za WPŁATĘ - etoto.pl + obstawiaj bez podatku!
3500 zł CASHBACK - superbet.pl + 234 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

Superbet to bardzo bogata oferta rynków i zakładów na polskie rozgrywki. Na każdy z meczów Polskiej Ekstraklasy, oferowanych jest ponad 100 różnych zakładów – nie tylko tych popularnych, ale również tych o których z pewnością usłyszysz pierwszy raz.

Oprócz zakładów sportowych, na ofertę składają się także zakłady live, bonus na start i darmowy zakład. Jakiego jeszcze bukmachera wybrać spośród tych którzy oferują zakłady internetowe w Polsce?

Darmowy zakład bez dowodu?

Kolejnym bukmacherem, który oferuje zakłady bukmacherskie z bonusem na start, jest wspomniany wcześniej LV BET.

Firma ta dość niedawno pojawiła się na Polskim rynku – w 2016 roku, ale bardzo szybko zyskała popularność. Jakość oferty bukmachera jest porównywalna z dwiema innymi firmami które wymieniliśmy. Co więcej – na www.lvbet.pl oprócz bonusu powitalnego, można również odebrać darmowy zakład i to bez depozytu.

Rejestracja bez dowodu z LVBET
20 zł bez depozytu + 3000 zł za wpłatę

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET SUPERBET STS
600zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
1300zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
100zł CASHBACK
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 8/10 8/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe czasowe -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 200 zł do 3000 zł do 200 zł do 1500 zł