Jeśli nie wiesz jaki bukmacher online będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy to ... załóż konta u każdego bukmachera.

Bukmacherzy bez dowodu

Czy bez dowodu można grać na zakładach bukmacherskich? Czy bukmacherzy bez dowodu rejestrują graczy?

Legalnych bukmacherów ciągle przybywa i przybywa nam w Polsce. Bez wątpienia przyczyniła się do tego nowelizacja Ustawy Hazardowej z 2017 roku, która określiła jak i gdzie można legalnie obstawiać. Na teraz mamy już legalnych 19. bukmacherów, którzy oferują się wszystkim zainteresowanym obstawianiem meczów online.

Jednak nowi gracze często obawiają się podawania szczegółowych danych podczas rejestracji. Dziś przedstawimy bukmacherów bez dowodu, gdzie na początku wystarczy podać tylko kilka danych, aby móc rozpocząć grę.

Jak założyć konto bez dowodu?

Gdy zdecydujemy się założyć konto u danego bukmachera, to na każdego czeka proces rejestracji. W kilku firmach można dokonać tego w dwojaki sposób. Albo założyć konto stałe, podając wszystkie dane, albo to czym się dzisiaj zajmujemy, czyli dokonać szybkiej rejestracji. Warto więc wiedzieć którzy to bukmacherzy bez dowodu.

Gdzie szybka rejestracja?

Niektóre firmy bukmacherskie pozwalają na konto tymczasowe graczom, zwykle w celu zapoznania się z obstawianiem. Jest to swego rodzaju praktyka, którą niezdecydowani gracze mogą otrzymać od bukmacherów. Jak wygląda to u poszczególnych firm?

• Fortuna ma rejestrację bez dowodu

Na początek weźmy Fortunę. U tego bukmachera rejestracja konta bez dowodu trwa dosłownie kilka minut. W formularzu, który należy wypełnić wystarczy podać: imię i nazwisko, PESEL, obywatelstwo, datę urodzenia, adres zamieszkania, e-mail, numer telefonu, nasz login i hasło. Gdy zatwierdzimy swoje dane, od razu można obstawiać.

Należy pamiętać jednak, że jest to konto tymczasowe i z tego względu Fortuna nałożyła kilka limitów. Po pierwsze takie konto będzie aktywne 28 dni.

Został wprowadzony również limit na grę, wynoszący 5000 złotych. Oczywiście w koncie bez dowodu przysługują bonusy bukmacherskie, takie jak zakład bez ryzyka, czy bonus od pierwszego depozytu.

• STS – tu także bez dowodu zagrasz

Kolejnym bukmacherem bez dowodu jest STS. Założenie konta tymczasowego, które proponuje bukmacher także należy do stosunkowo prostych i szybkich czynności. Formularz to tylko dwa kroki, dzięki którym można założyć konto.

Każdy, kto się na nie zdecyduje, musi podać swój adres e-mail, numer telefonu i hasło, a także widnieje rubryka z kodem promocyjnym. Jeśli wpiszemy tam hasło: „VIPKOD”, to każdy otrzyma 25 złotych freebetu. STS to jedyny bukmacher, który daje taką możliwość w koncie tymczasowym.

Poza tym oczywiście każdy może otrzymać bonus od pierwszej wpłaty. Drugi krok to podanie imienia i nazwiska, a także numeru PESEL, adresu zamieszkania, narodowości i… to tyle.

STS nie wprowadził żadnego limitu jeśli chodzi o czas trwania takiego konta tymczasowego – jedynie limit 5000 złotych na grę został wprowadzony przez tego bukmachera.

• LV BET – też oferuje konto tymczasowe

Ostatni na naszej liście jest LV BET. Aby założyć konto bez dowodu wystarczy podać tylko podstawowe dane – jak w przypadku dwóch powyższych, czyli: imię i nazwisko, adres zamieszkania, numer PESEL, e-mail, numer telefonu, obywatelstwo, a także nick i hasło. Tak więc założenie konta tymczasowego trwa naprawdę krótko.

Bukmacher bez dowodu, jakim jest LV BET nie wprowadził żadnych limitów czasowych istnienia takiego konta. Przyznaje oczywiście bonus od dwóch pierwszych wpłat do 1500 złotych, a limit na grę wynosi 5200 złotych.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET BETFAN STS
210zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
600zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
29zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 8/10 8/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe NON STOP -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 2000 zł do 1500 zł do 3x777 zł do 1200 zł
Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET BETFAN STS
210zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
100zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
29zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 8/10 8/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe NON STOP -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 2000 zł do 1500 zł do 3000 zł do 1200 zł