Jeśli nie wiesz jaki bukmacher online będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy to ... załóż konta u każdego bukmachera.

Polecane zakłady bukmacherskie

Popularność serwisów bukmacherskich stale wzrasta. Wielu nowych graczy tworzy konta na specjalnie przygotowanych przez operatorów witrynach i podejmuje pasjonującą grę obejmującą zakłady na różne wydarzenia.

Dla niektórych pasjonatów obstawiania, problematycznym jest jednak wybranie odpowiedniego bukmachera. Oferty kierowane do graczy są różnorodne, a znane i lubiane przedsiębiorstwa stale ulepszają swoje usługi. Jak wybrać najlepszego operatora i czym kierować się podczas jego wyboru? Czym są bonusy na start? Jakie bonusy oferują poszczególne serwisy za założenie konta?

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
Darmowy zakład - pzbuk.pl + 500 zł CASHBACK
Tydzień bez RYZYKA - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

Wybieramy zakłady bukmacherskie

Każdy gracz, który chce spróbować swoich sił podczas rywalizacji w sieci, powinien utworzyć własne, indywidualne konto gracza, na jednym z internetowych portali bukmacherskich. Założenie konta, wiąże się jednak z wyborem tej najlepszej firmy dzięki, której gra będzie przyjemna, komfortowa i przede wszystkim korzystna. Od czego więc zacząć? Czym się kierować?

Na co zwrócić uwagę?

Istnieje wiele podstawowych elementów poszczególnych stron internetowych. Dzięki dopasowanym do potrzeb i wymagań klienta usługom, można zdobyć zaufanie użytkownika i jego poparcie. Wśród najważniejszych czynników, podnoszących popularność bukmachera są przede wszystkim:

  • kursy,
  • oferta – ilość dyscyplin i wydarzeń sportowych,
  • bonusy na start oraz promocje tymczasowe,
  • intuicyjność i  precyzja wykonania strony internetowej i aplikacji mobilnej,
  • warunki wpłat i wypłat,
  • usługi dodatkowe – e-sporty, zakłady live, wirtualne sporty, Cassino, itp.,
  • obsługa klienta, itp.

Czym są bonusy na start?

Jednym z głównych i najczęściej branych pod uwagę aspektów przy tworzeniu konta są bonusy powitalne. Na jakiej zasadzie one działają? Co zawierają i jak je aktywować?

Bonus za założenie konta u bukmachera to tak zwana wizytówka, dzięki której możliwe jest przyciągnięcie wielu klientów. To dzięki nim można zdobyć dodatkowe finanse  wykorzystać je na poznanie usług zawartych na stornie, jak również wypracowanie własnego, dogodnego systemu gry. Wielu bukmacherów dzięki tego rodzaju promocji pozyskuje coraz więcej graczy, a oni sami zdobywają zaufanie do bukmachera.

Jaki bonus za założenie konta u bukmachera widnieje w ofercie przedsiębiorstw znajdujących się na szczycie rankingów popularności?

Polecane zakłady bukmacherskie 1

Bukmacher dla początkujących

FORTUNA

Najpopularniejszy legalny polski bukmacher przygotował bardzo atrakcyjny bonus na start dzięki, któremu możliwe jest odebranie interesujących nagród finansowych, jak również wiele dodatkowych przywilejów. Dzięki specjalnie opracowanej promocji, wybija się przed szereg, zyskując mnóstwo nowych klientów.

Bonus za założenie konta u bukmachera obejmuje dwa programy powitalne – VIP i promocja standardowa. W skład pakietu startowego wchodzą:

– bonus od wpłaty do 2000 PLN,

– 210 PLN na zakład bez ryzyka (oferta VIP),

– 20 PLN bez depozytu na start,

– możliwość powiększenia wygranej o 14 w niektóre dni meczowe,

– program lojalnościowy klub plus,

– możliwość uczestnictwa w mistrzostwach typerów,

– wiele innych.

Dzięki bardzo korzystanie przygotowanemu bonusowi, nowi gracze mogą spróbować swoich sił, nie tracąc przy tym własnych środków finansowych. Ponadto, rejestracja oznacza również możliwość korzystania z promocji tymczasowych, jak również wielu rabatów i korzystnych usług.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł za przegrany zakład

 

LVBET

LVBET to kolejny operator, który kusi swoją ofertą już na samym początku. Bonus za założenie konta u bukmachera LVBET obejmuje m.in.:

– pakiet powitalny od pierwszych trzech wpłat – na łączną sumę 3000 PLN,

– 20 PLN na start bez depozytu,

– darmowy zakład – do 50 PLN w specjalnej ofercie dla kibiców,

– zwrot do 50 PLN za kupon 5+,

– powiększenie wygranej z kuponów AKO,

– LV punkty,

– wiele innych.

Mimo, iż operator nie zdobył jeszcze dużego doświadczenia, to z całym zaangażowaniem i rzetelnością, stara się dorównać najlepszym. Oferta serwisu, przypadła do gustu użytkownikom, a oferowane bonusy i promocje podwyższają opłacalność oferty. Warunki wykorzystania bonusu to kolejny atut bukmachera, a możliwość jego wypłaty odbywa się w sposób szybki i bezproblemowy.

Rejestracja bez dowodu z LVBET
20 zł bez depozytu + 3000 zł za wpłatę

STS

STS to bardzo doświadczony bukmacher, rozwijający swoją działalność od ponad 20 lat. Przedsiębiorstwa zjednało sobie wielu zadowolonych i zaufanych klientów, którzy maja możliwość realizowania swoich kuponów zarówno w sieci, jak i w punktach stacjonarnych bukmachera. Gra w sieci, ściśle powiązana jest z obowiązkiem założenia indywidualnego konta gracza, którym można zarządzać przy pomocy sprzętów mobilnych posiadających dostęp do sieci.

Utworzenie konta u operatora, przynosi wiele korzyści już na starcie. Bonus za założenie konta u bukmachera pozwala się rozwijać, a także dostosować i objąć własną strategię gry. Do najważniejszych nagród, za rejestrację należą:

– bonus od pierwszych wpłat – na łączna sumę 1200 PLN,

– 35 PLN na zakład bez ryzyka,

– Freebet 29 PLN na zakład bez depozytu,

– 20 PLN na zakład bez ryzyka na kupon BETGAMES,

Ponadto nowi, jak i stali gracze mają możliwość skorzystania z wielu promocji stałych i tymczasowych wśród, których należy wyróżnić: darmowe bonusy w każdy poniedziałek, 1 darmowy kupon – 11PLN za każde obstawione 4 kupony, 50 PLN za przyprowadzenie kolejnego użytkownika i wiele innych.

Rejestracja bez dowodu na STS.PL
29 zł bez depozytu + 1200 zł za wpłatę

 

Nasi gracze polecają te zakłady…

 

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET BETFAN STS
210zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
600zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
29zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 8/10 8/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe czasowe -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 2000 zł do 3000 zł do 1000 zł do 1200 zł