Jeśli nie wiesz jaki bukmacher online będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy to ... załóż konta u każdego bukmachera.

Gdzie obstawiać walki KSW/Fame MMA czy boks?

MMA, czyli Mieszane Sztuki Walki stają się z roku na rok coraz bardziej popularne. Jest to niezwykle widowiskowy sport. Również w Polsce odbywa się coraz więcej gali, a popularność nadają im także celebryci, którzy biorą w nich udział (Fame MMA).

Ta popularność sprawiła, że coraz więcej bukmacherów oferuje nam możliwość obstawiania walk KSW, MMA. Jak je obstawiać? Wszystko zaczyna się oczywiście od analizy. Jako, że mamy tu do czynienia z dwoma zawodnika to musimy dowiedzieć się o nich możliwie jak najwięcej informacji.

O co głównie chodzi? Przede wszystkim jaki styl preferują.

Równie ważne jest prześledzenie ostatnich walk obu zawodników. To może nam pokazać jak zachowują się w każdej z rund. Bywa tak, że niektórzy rozpoczynają spokojnie, a niektórzy od razu rzucają się do ataku. Warto również zwrócić uwagę na to jak lubią kończyć takie walki – czy czekają do ostatniej rundy, a może chcą jak najszybciej skończyć przez KO. Mając na uwadze te kwestie musimy także obserwować przygotowania do walki.

Być może dla niektórych jest to dziwne, ale niezmiernie ważne są te dni i śledzenie ich codziennego dnia może być dla nas równie ważne. Bo wiedząc, że dany zawodnik pozwolił sobie na ustępstwa w kwestii odpowiedniej diety czy ćwiczeń możemy już przewidzieć przebieg walki. Tych danych może być jak widać sporo, ale nie możemy się tutaj poddawać.

Obstawianie walk KSW 64, Fame MMA

Tak naprawdę dzisiaj te informacje są na wyciągnięcie ręki, ponieważ dzięki mediom społecznościowych jesteśmy w stanie skrupulatnie śledzić postępy zawodników. Obecnie bukmacherzy oferują nam coraz więcej rodzajów zakładów na obstawianie walk KSW czy MMA.

Nie jest to tylko zwycięstwo danego zawodnika. Należy się tutaj wystrzegać grania faworytów na duże stawki, ponieważ jest to tylko walka, w której wszystko może się zdarzyć. Nawet po bardzo dobrej analizie typ może nie wejść. Jest to taki sport, że wszystko może się tutaj błyskawicznie zmienić.

To jednak daje szanse na wyłapanie wyższych kursów. Każda walka jest jednak inna, dlatego wcześniejsze przygotowanie i dobra analiza nam nie zaszkodzi gdy interesują nas typy na KSW czy Fame MMA.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
Darmowy zakład - pzbuk.pl + 500 zł CASHBACK
Tydzień bez RYZYKA - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

Darmowe typy na KSW 64 i Fame MMA

Rozwiązywanie konfliktów, zaangażowanie, emocje. Ciosy spadające na przeciwników w połączeniu z amatorską determinacją i dynamiką walk. To tylko jedne z wielu najważniejszych cech najszybciej rozwijającej się marketingowo organizacji tego typu. Wszystkie ich gale nazywane są, nieco uwłaczająco „freak fightami”, ale podczas walk na pewno nie zabraknie tego co w tym wszystkim najważniejsze – emocji.

Świadczą o tym bijące rekordy popularności konferencje prasowe, jeszcze podkręcane przez zaszłości pomiędzy niektórymi zawodnikami. Pomimo, że walki gwiazd polskiego Internetu mają rangę raczej amatorską, można spróbować swoich sił w typowaniu ich wyników.

Ze względu na małe doświadczenie biorących udział, pojedynki powinny być jeszcze trudniejsze do przewidzenia, co może premiować osoby szukające niedoszacowanych kursów, na których można sporo zyskać.

Nasze typy na KSW 64

Gala KSW 64 odbędzie się 23.10.2021… A oto nasze typy…

Robert Ruchała zmierzy się z Patrykiem Kaczmarczykiem – TYP: 1

KSW obstawianie walk z Fortuną

Zakłady bukmacherskie na boks

Zakłady bukmacherskie to nie tylko piłka nożna, zakłady bukmacherskie to boks. Ciężko jednak wyjść z takiego myślenia, kiedy każdy bukmacher na dobrą ofertę, a i same mecze występują niemal cały rok. Warto jednak zwrócić uwagę na inne, mniej popularne sporty jak chociażby obstawianie boksu czy wcześniej opisywane obstawianie KSW.

Dlaczego? Sami możemy tu zyskać naprawdę dużo. Jak wiadomo bukmacherzy mają ludzi od ustawiania kursów. Jako, że najpopularniejsza jest piłka nożna to ciężko tu mówić o naprawdę ciekawych value. Kursy są tu zazwyczaj bardzo dobrze ustawione, niemal na styk.

Co innego w sportach mniej popularnych jak boks czy KSW/UFC. Tutaj już częściej możemy napotkać na wysokie kursy bukmacherskie. Często są one po prostu zawyżone, dzięki czemu nasze zarobki mogą być jeszcze większe.

Oferta promocyjna SUPERBET.PL
Cashback 500 zł + 50 zł na start (proste warunki)

 

Obstawianie boksu a legalni bukmacherzy

Sporty walki w Polsce są coraz bardziej popularne na zakładach bukmacherskich. Z resztą na całym świecie możemy zaobserwować wzrost zainteresowania walkami czy to w ringu czy w oktagonie / klatce. BoksMMA  czy KSW to dla wielu głównie sporty siły i krwi. Nieco inaczej to wygląda w przypadku judo. Tutaj główny nacisk kładzie się na technikę, a krew jest tu rzadko widziana.

Co ciekawe od dosyć niedawna ta dyscyplina sportowa gości na Igrzyskach Olimpijskich, bo dopiero od 1964 roku. Nie powinien dziwić fakt, że w Japonii jest to niemal sport narodowy, a wielkie gwiazdy tego sportu po zajęciu nawet wysokiego drugiego miejsca na wielkich imprezach są niemal zdruzgotane wynikiem.

Patrząc na judo od strony zakładów bukmacherskich to niewiele jest typerów, którzy mogą powiedzieć, że znają i śledzą na bieżąco poczynania choć kilku zawodników. Mimo tego bukmacherzy chętne wystawiają ofertę głównie podczas Igrzysk Olimpijskich.

 

Jak obstawiać walki bokserskie

Obstawianie walk KSW czy walk MMA to zatem wielkie możliwości, by pomnożyć swoją gotówkę. Bukmacherzy wystawiając na samym początku kursy często popełniają błędy, które należy od razu wykorzystać. Dochodzi do tego, że kursy są tak zawyżone, że po godzinie możemy już mówić o zarobku choć walka będzie odbywała się dopiero na drugi dzień.

Gdzie obstawiać walki KSW/Fame MMA czy boks? 1

Wadą obstawiania owych walk jest to, że nie ma ich tak często jak chociażby koszykówki, nie wspominając już o piłce nożnej.

Mimo to warto się tym zainteresować, ponieważ w Internecie znajdziemy dużo ciekawych informacji na temat danych zawodników czy ich ostatnich walk. Posiadając odpowiednią wiedzę warto zarobić duże pieniądze nawet raz na dłuższy czas.

Większą popularnością cieszy się obstawianie boksu. Tutaj kursy wystawiane są już bardziej starannie, mimo to możemy również polować na błędy bukmachera. Walki bokserskie cieszą się dużą popularnością nie tylko u nas w Polsce. A dzięki temu więcej bukmacherów oferuje możliwość obstawiania boksu.

W przypadku tej dyscypliny w Internecie znajdziemy typy na boks. Kursy nawet jeśli nie są pomylone przez bukmacherów to i tak są godne grania. Szukając typów na boks zauważymy jak wielu ludzi interesuje się tym sportem. Nigdy nie zaszkodzi samemu obserwować zmagania kilku zawodników, a potem przełożyć to na wysokie wygrane. To na co warto jeszcze zwrócić uwagę to na prostotę zakładów.

Tu mamy tylko dwie możliwości – wygrana jednego albo drugiego zawodnika. Chociaż należy zauważyć, że niektórzy bukmacherzy dbają o to, byśmy mieli jeszcze więcej opcji i dzięki temu możemy obstawiać w jaki sposób wygra dany zawodnik czy ile będzie rund.

Podsumowując, walki  czy zakłady bukmacherskie na walki UFC, KSW czy zakłady bukmacherskie na boks to nie jest codzienna oferta. Mimo to warto to obstawiać i oglądać je na żywo bo jest to tak widowiskowy sport, że warto go obserwować i zacząć typować, tym bardziej, że w sieci znajdziemy wiele cennych informacji oraz rodzajów zakładów bukmacherskich na te walki.

Gdzie typować boks

Rozwój nowoczesnych technologii znacznie ułatwił obstawianie boksu i innych meczów. Czasochłonne i raczej nieopłacalne (ze względu na wysoką prowizję bukmachera) typowanie bezpośrednio w zakładach bukmacherskich jest coraz częściej wypierane przez znacznie wygodniejszą formę typowania – online.

Najpierw należy zweryfikować legalność bukmacherów, u których chcielibyśmy obstawiać. Wszystkie stacjonarne zakłady działają legalnie, natomiast internet rządzi się swoimi prawami i łatwo można trafić na bezprawnie działających oszustów. Lista legalnych bukmacherów publikowana i aktualizowana jest na stronie Ministerstwa Finansów a my prezentujemy aktualny jej wyciąg niżej …

Legalni bukmacherzy w Polsce
Strona, nr licencji Bonus Link
fortuna.pl
(SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565)
2720zł Zagraj
superbet.pl
(PS4.6831.5.2019)
550zł Zagraj
pzbuk.pl
(PS4.6831.26.2017)
520zł Zagraj
betfan.pl
(PS4.6831.3.2018)
1600zł Zagraj
sts.pl
 (SC/12/7251/11-6/KLE/5540/12)
1279zł Zagraj
lvbet.pl
(PS4.6831.9.2016.EQK)
3333zł Zagraj
noblebet.pl
(PS4.6831.28.2017)
2000zł Zagraj
fuksiarz.pl
(PS4.6831.1.2020)
500zł Zagraj
iforbet.pl
(PS4.6831.10.2016)
2300zł Zagraj
totolotek.pl
(AG/7251/LBU/2012/2013/RD61485)
500zł Zagraj
betclic.pl
(PS4.6831.11.2017)
550zł Zagraj
etoto.pl
(AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17)
1000zł Zagraj

Po wyborze zakładu bukmacherskiego, który uznamy za najbardziej atrakcyjny pod względem oferty (dobrze jest wcześniej porównać kursy, bonusy oraz zasięgnąć opinii doświadczonych graczy) rozpoczynamy procedurę rejestracji. Utworzenie konta wymaga zazwyczaj podania swoich danych osobowych oraz numeru konta bankowego i wysłania skanu dowodu osobistego lub innego dokumentu potwierdzającego naszą tożsamość.

Następnie oczekujemy na zatwierdzenie naszego konta (należy uzbroić się w cierpliwość, ponieważ u niektórych bukmacherów może to potrwać nawet kilka dni). Po pozytywnym zweryfikowaniu konta możemy przejść do typowania, a na początek  otrzymamy atrakcyjny bonus powitalny, w postaci darmowej premii gotówki przeznaczonej do obstawiania lub tzw. zakładu bez ryzyka – w przypadku niepowodzenia takiego zakładu otrzymujemy zwrot naszego wkładu w zakład.

Wejdź na noblebet.pl/bonus
Ponad 2000 zł w pakiecie za rejestrację

 

Obstawiamy boks online!

W typowaniu boksu i innych wydarzeń sportowych nie jesteśmy ograniczeni dostępem do własnego komputera.

Praktycznie każdy bukmacher internetowy posiada swoją aplikację, przeznaczoną do użytkowania na telefony i tablety. Jedyną przeszkodą będzie więc dostęp do Internetu. Oczywiście aplikacje różnią się od siebie, jednak większość zawiera pewne cechy wspólne – intuicyjny panel obsługi i ustawienia powiadomień o wynikach zdarzeń, które typujemy.

Jak obstawiać boks w taki sposób, aby bukmacherka stała się źródłem regularnego dochodu? Niestety nie istnieje jedna, skuteczna metoda. Zwiększenie swoich szans na skuteczne typy zapewni połączenie umiejętności analitycznych i doskonała znajomość jakiegoś sportu lub dyscypliny.

Rejestracja bez dowodu z LVBET
20 zł bez depozytu + 3000 zł za wpłatę

Warto więc, z jednej strony śledzić na bieżąco wydarzenia ze świata sportu, czytać artykuły i zwyczajnie oglądać mecze, a z drugiej strony pracować z wykorzystaniem narzędzi statystycznych, sporządzać wykresy i tabele porównujące kursy. Eksperci typują według wcześniej opracowanych planów. Początkujący typer powinien więc stworzyć własną strategię i z czasem zacząć ją modyfikować, ucząc się na własnych błędach.

Istnieje również drugi, zdecydowanie bardziej ryzykowny wariant, czyli jednorazowe wyszukiwanie wartościowego kursu i obstawianie go za dużą sumę pieniędzy. To jednak niebezpieczne rozwiązanie, które może zagwarantować szybką i łatwą wygraną, jednak nie sprawdzi się na dłuższą metę.

 

Najlepsze kursy bukmacherskie na boks, KSW, UFC ma na tą chwilę fortuna.pl oraz lvbet.pl

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET BETFAN STS
210zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
600zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
29zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 8/10 8/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe czasowe -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 2000 zł do 3000 zł do 1000 zł do 1200 zł

Zostaw komentarz