bukmacherzy-onlina-a-naziemni-300x200Czytając dobre rady dla początkujących osób, które chcą zacząć zarabiać na zakładach bukmacherskich można dostrzec wiele pracy. Najczęściej bywa jednak tak, że wiele osób słysząc o obstawianiu już w ten sam dzień zaczyna stawiać prawdziwą gotówkę na wybrane zdarzenia sportowe.

Prawda jest taka, że w dzisiejszych czasach jest to niebywale proste.

Oczywiście są wymagania bez których nie zaczniemy typować. To chociażby ukończenie 18 lat. Jeśli jednak jesteśmy pełnoletni wszystko możemy załatwić w jeden dzień i to nie wychodząc z domu.

To co najczęściej jest rozpatrywane pod postacią czegoś ważnego to wybór najlepszego bukmachera dla początkujących. Osoby początkujące myślą, że konto można mieć tylko i wyłącznie u jednego bukmachera. Nie jest to prawda.

Ranking najlepszych bukmacherów online

Bukmacher Oferta Marża
(%)
Min.
stawka
Zagraj
fortuna
FORTUNA 9 / 10 8-11% 2 zł ZAGRAJ
totolotek
TOTOLOTEK 8 / 10 8-10% 1 zł ZAGRAJ
lvbet
LV BET 8 / 10 6-8% 1 zł ZAGRAJ
forbet
FORBET 7 / 10 8-11% 1 zł ZAGRAJ

popup-forbet-bonus

Co więcej, niektóre systemy bukmacherskie wymagają od typera posiadanie kont u wielu bukmacherów. Zaczynając przygodę z obstawianiem pamiętajmy, że nie wiążemy się z bukmacherem na zawsze. Poza tym to on ma doceniać nas, a nie odwrotnie.

Szczególnie na początku, kiedy zapewne więcej będziemy tracić niżeli zyskiwać. Chcąc wybrać tego jedynego bukmachera musimy zadać sobie wiele pytań. Właściwie ten wybór może nas kosztować najwięcej czasu.

lvbet-bonus-bukmacherski

Dlaczego? Dlatego, że będziemy musieli przestudiować ofertę bukmachera i zobaczyć czy posiada on zakłady, które nas interesują.

Typując popularne sporty i ligi nie musimy się o nic martwić. Jeśli jednak chcemy typować coś bardziej egzotycznego nie każdy nawet legalny bukmacher będzie spełniał nasze wymagania. Kiedy już znajdziemy kilka ciekawych propozycji nasunie się kolejne pytanie: którzy z nich to najlepsi legalni bukmacherzy? Chcąc uniknąć problemów warto obstawiać właśnie u takich bukmacherów, którzy posiadają polskie licencje.

Wbrew pozorom jest ich naprawdę sporo.

 

Bukmacherzy internetowi w Polsce (legalni)

Dla większości osób jest to STS czy Fortuna. To legalnie bukmacherzy bardzo popularni i legalni. Prowadzą oni możliwość obstawiania zdarzeń nie tylko w Internecie, ale również w punktach stacjonarnych. Legalni bukmacherzy to także podatek 12% o czym z pewnością należy pamiętać, by potem nie bulwersować się i wypisywać kłamstwa na temat tego, że dany bukmacher nas oszukał.

fortuna-bonus-bukmacherski

 

Wszystkich bukmacherów możemy szukać na własną rękę przeczesując tematy na forach bukmacherskich i innych podobnych. Możemy również skorzystać z bardzo pomocnego narzędzia jakim jest ranking legalnych bukmacherów w Polsce.

Dzięki temu szybko i bezproblemowo znajdziemy w jednym miejscu wszystkich bukmacherów. Często ów ranking to także możliwość szybkiego porównania. Przy wyborze bukmachera dla osoby początkującej może, ale nie muszą być komentarze innych typerów.

Nie liczmy na to, że znajdziemy bukmachera, który ma 100% zadowolonych klientów. To wręcz niemożliwe. I niekiedy nie jest to uchybieniem bukmachera, ale wścibstwo typera, który chce za wszelką cenę wygrać.

totolotek-bonus-bukmacherski

 

Wybór najlepszego bukmachera jest trudny, ale pamiętajmy, że w każdej chwili możemy zrezygnować z jego usług i zacząć obstawiać u innego. Jeśli zakładamy konta u bukmachera internetowego pamiętajmy o jego skasowaniu, gdyż niektórzy z nich pobierają niewielkie opłaty w przypadku niekorzystania.