Czy najlepsi bukmacherzy w Polsce są faktycznie najlepsi? Czy obstawianie meczów jest dla każdego? Czy warto grać na zakładach bukmacherskich w ogóle?

Czytając dobre rady dla początkujących osób, które chcą zacząć zarabiać na zakładach bukmacherskich można dostrzec wiele pracy. Najczęściej bywa jednak tak, że wiele osób słysząc o obstawianiu już w ten sam dzień zaczyna stawiać prawdziwą gotówkę na wybrane zdarzenia sportowe.

Prawda jest taka, że w dzisiejszych czasach jest to niebywale proste.

Oczywiście są wymagania bez których nie zaczniemy typować. To chociażby ukończenie 18 lat. Jeśli jednak jesteśmy pełnoletni wszystko możemy załatwić w jeden dzień i to nie wychodząc z domu.

To co najczęściej jest rozpatrywane pod postacią czegoś ważnego to wybór najlepszego bukmachera dla początkujących. Osoby początkujące myślą, że konto można mieć tylko i wyłącznie u jednego bukmachera. Nie jest to prawda.

Najlepsi bukmacherzy internetowi

Legalni bukmacherzy online w Polsce:

Lp. Nazwa Nr licencji Bonus  Strona www
1 FORTUNA PS4.6831.22.2017 330zł www.efortuna.pl
2 STS PS4.6831.20.2017.KLE 1660zł www.sts.pl
3 SUPERBET PS4.6831.5.2019 3574zł www.superbet.pl
4 LV BET DAG11.6831.4.2022 2020zł www.lvbet.pl
5 BetFan PS4.6831.3.2018 300zł www.betfan.pl
6 PZBUK PS4.6831.26.2017 250zł www.pzbuk.pl
7 Fuksiarz PS4.6831.1.2020 500zł www.fuksiarz.pl
8 forBET PS4.6831.10.2016 3100zł www.iforbet.pl
9 ETOTO PS4.6831.2.2020 2222zł www.etoto.pl
10 Betclic PS4.6831.11.2017 200zł www.betclic.pl
11 BestBet PS4.6831.5.2018 300zł www.bestbet24.pl
12 Traf PS4.6831.3.2018 100zł www.trafonline.pl
13 BetX Polska PS4.6831.30.2017 800zł www.ebetx.pl
14 BETCRIS PS4.6831.1.2019 1400zł www.betcris.pl
15 GO BET PA11.6831.11.2021 1000zł www.goplusbet.pl
16 TOTALBET PS4.6831.15.2017 200zł www.totalbet.pl
17 FUN PROJECT Niepubliczne Brak www.funbets.pl
18 Betters PS4.6831.7.2020 Brak www.betters.pl
19 Betway Niepubliczne Brak www.betway.pl
20 Elitebet Niepubliczne Brak www.elitebet.pl

Co więcej, niektóre systemy bukmacherskie wymagają od typera posiadanie kont u wielu bukmacherów. Zaczynając przygodę z obstawianiem pamiętajmy, że nie wiążemy się z bukmacherem na zawsze. Poza tym to on ma doceniać nas, a nie odwrotnie.

Szczególnie na początku, kiedy zapewne więcej będziemy tracić niżeli zyskiwać. Chcąc wybrać tego jedynego bukmachera musimy zadać sobie wiele pytań. Właściwie ten wybór może nas kosztować najwięcej czasu.

Dlaczego? Dlatego, że będziemy musieli przestudiować ofertę bukmachera i zobaczyć czy posiada on zakłady, które nas interesują.

Typując popularne sporty i ligi nie musimy się o nic martwić. Jeśli jednak chcemy typować coś bardziej egzotycznego nie każdy nawet legalny bukmacher będzie spełniał nasze wymagania. Kiedy już znajdziemy kilka ciekawych propozycji nasunie się kolejne pytanie: którzy z nich to najlepsi bukmacherzy w Polsce? Chcąc uniknąć problemów warto obstawiać właśnie u takich bukmacherów, którzy posiadają polskie licencje.

Wbrew pozorom jest ich naprawdę sporo.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Najlepsi polscy bukmacherzy

Dla większości osób jest to STS czy Fortuna. To legalni i najlepsi bukmacherzy internetowi którzy posiadają licencję Ministra Finansów RP są bardzo popularni i jak wspomnieliśmy legalni. Prowadzą oni możliwość obstawiania zdarzeń nie tylko w Internecie, ale również w punktach stacjonarnych. Legalni bukmacherzy to także podatek 12% o czym z pewnością należy pamiętać, by potem nie bulwersować się i wypisywać kłamstwa na temat tego, że dany bukmacher nas oszukał.

Wszystkich bukmacherów możemy szukać na własną rękę przeczesując tematy na forach bukmacherskich i innych podobnych. Możemy również skorzystać z bardzo pomocnego narzędzia jakim jest ranking legalnych bukmacherów w Polsce.

Dzięki temu szybko i bezproblemowo znajdziemy w jednym miejscu wszystkich bukmacherów. Często ów ranking to także możliwość szybkiego porównania. Przy wyborze bukmachera dla osoby początkującej może, ale nie muszą być komentarze innych typerów.

Nie liczmy na to, że znajdziemy bukmachera, który ma 100% zadowolonych klientów. To wręcz niemożliwe. I niekiedy nie jest to uchybieniem bukmachera, ale wścibstwo typera, który chce za wszelką cenę wygrać.

Wybór najlepszego bukmachera jest trudny, ale pamiętajmy, że w każdej chwili możemy zrezygnować z jego usług i zacząć obstawiać u innego. Jeśli zakładamy konta u bukmachera internetowego pamiętajmy o jego skasowaniu, gdyż niektórzy z nich pobierają niewielkie opłaty w przypadku niekorzystania.

betfan-bonus-na-start

Najlepsze zakłady bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie zawsze będą od nas wymagały wyboru odpowiedniego bukmachera. Dzisiaj mamy to szczęście, że mając ukończone 18 lat i dostęp do Internetu mamy naprawdę wielkie możliwości, głównie finansowe. Nie musimy wstydzić się wchodząc do pobliskiego punktu bukmacherskiego, ponieważ zakłady możemy obstawiać w domu.

To wielka zaleta, dzięki której korzystają miliony osób na całym świecie. Pytanie zatem brzmi „gdzie warto obstawiać?”. Z jednej strony możemy założyć je u pierwszego lepszego bukmachera. Ale z biegiem czasu zauważymy, że mógł to być zły wybór.

Pamiętajmy, że nie różnią się oni tylko nazwami. Każdy bukmacher oferuje nam coś zupełnie innego. Mówiąc „innego” mamy na myśli promocje bukmacherskie, kursy, ofertę, itd.

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i za wpłatę

 

Najlepsze strony bukmacherskie

Laicy zazwyczaj kierują się wysokością bonusu powitalnego, dzięki któremu mają możliwość zdobycia dodatkowej gotówki. Faktycznie to jest ważne, ale miejmy na uwadze, że to zdarzy się tylko raz i to często po wykonaniu pierwszego depozytu. Przejdźmy jednak do konkretów i zastanówmy się jacy są najlepsi bukmacherzy Internetowi. Z pewnością na podium należy umiejscowić Fortunę, który jest niezwykle popularny wśród typerów.

Faktycznie ma on bardzo szeroką ofertę. Dodatkowo wiele opcji do obstawiania. Jeśli lubimy typować zagraniczne ligi, a właściwie te bardziej egzotyczne to możemy być niemal pewni, że znajdziemy je właśnie tutaj. Fortuna.pl działa na rynku już sporo lat, a to działa na korzyść bukmachera.

Polscy bukmacherzy oferują bonusy

Również większości lig egzotycznych i dyscyplin znajdziemy na stronie polskiego legalnego bukmachera forBET.pl. Ten bukmacher cieszy się także dużym powodzeniem. Jeśli chodzi o bukmacherów, którzy nie reklamują się tak mocno jak ta dwójka powyżej należy wspomnieć o LVBET.pl.

To bukmacher dla typerów, którzy obsługują już większymi stawkami. Oferta być może nie powala, ale dość wysokie kursy i przede wszystkim nie łapanie tak szybko limitów sprawia, że bukmacher ten jest również w czołówce. Mówiąc o najlepszym bukmacherze internetowym nie możemy również zapomnieć o etoto.pl. Co prawda gra u nich wiąże się też z 12% podatkiem, ale dzięki temu możemy być w pewnym stopniu spokojni o swoje obstawianie.

Choć ofertę warto sprawdzać na bieżąco, ponieważ na polscy gracze mogą z roku na rok korzystać z usług nowych bukmacherów, którzy chcąc zwrócić na siebie uwagę oferują potencjalnym typerom mnóstwo ciekawych możliwości, w tym oczywiście ciekawe bonusy powitalne, a nawet możliwość gry u legalnego bukmachera bez prowizji! Bukmacherów jest mnóstwo – w tym obcojęzycznych, którzy również umożliwiają grę dla Polaków.

Rejestracja bez dowodu w STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

Wybór zatem jest naprawdę spory a najlepsi bukmacherzy w Polsce tylko czekają byś założył u nich konto do obstawiania . A biorąc pod uwagę, że większości z nich mają spore staże to właściwie każdy z nich jest godny polecenia i tego by mieć u niego konto gracza.

Najlepszy bukmacher na start

Gdy już nasz najlepszy legalny bukmacher jest wybrany a następnie przystępując do zakładów bukmacherskich najczęściej gramy niemal wszystko. Nie ważne co to za dyscyplina sportowa, czy się na czymś znamy czy też nie. Brak odpowiedniej strategii szybko daje nam się odczuć po kolejnej porażce i rozważaniach czy warto kolejny raz wykonać depozyt.

Wiele osób obstawia zakłady bukmacherskie na żywo. Dzięki temu oceniają sytuację na bieżąco i są w stanie więcej na tym zarabiać.

Faktycznie zwolenników grania live jest sporo. Zatem który legalny bukmacher ma najlepszą ofertę na żywo? Samych legalnych bukmacherów nie jest sporo zatem odwiedzając każdą stronę internetową nie zmarnujemy zbyt wiele czasu. Wielu z nich to całkiem nowe firmy.

Są dodatkowo i takie, które w ogóle się nie rozwijają. Przez to z pewnością tracą swoich potencjalnych graczy. Okazuje się, że na rynku najlepszą ofertę live ma eFortuna.pl. Z pewnością jeśli wcześniej obstawialiśmy mecze u takich bukmacherów jak Bet365 czy Unibet będziemy nieco rozgoryczeni. Oferta nie jest na tyle bogata co u powyższych firm ale to i tak najlepszy legalny bukmacher internetowy w Polsce z ofertą zakładów na żywo.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Bukmacher z najlepszym live’em

Polscy bukmacherzy - porównaniePorównując jednak tylko i wyłącznie legalnych bukmacherów to właśnie Fortuna wydaje się być najlepszą firmą oferującą zakłady bukmacherskie na żywo. Do wybory mamy wiele dyscyplin sportowych. Poza tym należy zauważyć na same opcje obstawiania podczas meczy.

Do wyboru mamy nie tylko najpopularniejsze rynki, ale również te niszowe. Bardzo ciekawym rozwiązaniem na owej stronie internetowej tego bukmachera jest czat na żywo.

Dzięki temu możemy na bieżąco rozmawiać z innymi typerami co dla wielu osób jest niezwykle pomocne.

Dodatkowo sami możemy pochwalić się swoimi kuponami lub tez podziwiać i sugerować się wyborami innych. Podsumowując, jeśli głównie obstawiamy zakłady na żywo wydaje się, że obecnie najlepszą opcją jest wybór bukmachera eFortuna.pl.

Brak większych problemów podczas obstawiania live powoduje, że również sami gracze chętnie polecają tego bukmachera jeśli interesują Cię głównie zakłady bukmacherskie na żywo. Nie warto się zastanawiać tylko już teraz zarejestrować tam konto, a na start otrzymamy punkty, które są równowartością 20 złotych.

Pamiętaj próbowaliśmy STS, LVBET i Totolotka, i to Fortuna okazała się tym najlepszym bukmacherem internetowym. Wg Nas to najlepszy legalny bukmacher w Polsce oferujący zakłady bukmacherskie na żywo!

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 300 zł zakład bez ryzyka