Jeśli nie wiesz jaki bukmacher online będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy to ... załóż konta u każdego bukmachera.

STS

Opinia
  • Bonus dla graczy
  • Oferta zakładów
  • Zakłady na telefon
  • Wsparcie online dla graczy
  • Nasza ocena
4.4

Typowaniem meczów u legalnie działającego w Polsce bukmachera STS na serio zajmuje się coraz to większa ilość graczy nie tylko ze względu na bonus powitalny STS.PL. Zakładami bukmacherskimi nazywamy typ zakładów wzajemnych. Tu należy przewidzieć/typować rezultat meczu.

Zakłady odbiera bukmacher czy też firma bukmacherska (jak STS), sporym wzięciem cieszą się bukmacherzy działający w Polsce jak Totolotek czy Fortuna. Typowanie zakładów bukmacherskich w necie jest niezmiernie opłacalne, na gracza czeka wiele zachęcających ofert oraz rozwiązań.

Rejestracja bez dowodu w STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

Najciekawsi firmy bukmacherskie oferują najwyższe kursy, najlepsze transmisje, oferty (kilkadziesiąt zakładów w krótkim czasie), a nawet wirtualne kasyna. Bukmacher STS podejmuje zakłady przed danymi spotkaniami, albo w trakcie – dodatkowo oferując opcję oglądania meczów na żywo dzięki swojej aplikacji STS TV.
W zależności od upodobań, mogą być to rozgrywki w koszykówce, piłce nożnej, szachach, siatkówce, pływaniu, tenisie bądź lekkoatletyce. Zakłady bukmacherskie online dostępne są 24 godz/dobę, siedem dni w tygodniu, z praktycznie każdego miejsca na świecie.

Właśnie wszystko czego nam trzeba to dostęp do internetu, ewentualnie nawet mobilny zasięg sieci komórkowej. Dlatego bez opuszczania mieszkania można śmiało obstawiać, kibicować danej drużynie, oczekiwać na rezultaty meczy.

Największy bukmacher online w Polsce

Nim jednak skorzystamy z jednej z wielu propozycji bukmacherów zaleca się sprawdzić czy dany bukmacher ma odpowiedni certyfikat czy też inny dowód, umożliwiający bezpieczne połączenia przy kodowaniu danych z serwisu.

STS 1

Bezpieczeństwo internetowe leży w interesie każdego bukmachera, a takich na razie nie brakuje.

Dużą wziętością cieszą się w podobny sposób bukmacherskie zakłady sportowe live. Na dodatek gratisowych transmisji na żywo, gigantycznych kursów itp. bukmacherzy częstują nas bonusem w formie gotówki, jaką na pewno zastosujemy, bądź to w wirtualnym kasynie, lub również obstawiając taki a nie inny wynik meczu. Umiejętności jakie posiedliśmy czy to świadomie czy nie z na pewno pomogą w wyłonieniu zwycięzcy, a to znaczy, że wygrana dzięki zakładom bukmacherskim leży na wyciągnięcie ręki.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
600 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Bonus powitalny STS

Wysoką lokatę w porównaniach bukmacherskich zajmuje polski bukmacher STS.

Z jakiej przyczyny warto skierować na niego uwagę? Za rejestrację u bukmachera STS nie zapłacimy ani złotówy – konto bukmacherskie jest całkowicie darmowe, może je założyć każdy kto skończył osiemnaście lat.

Po zarejestrowaniu się i zalogowaniu do swojego panelu, czynne będą funkcje kluczowe dla każdego przyszłego gracza plus bonus powitalny STS. Następnym istotnym etapem jest zasilenie rachunku gracza, ażeby móc w pełni korzystać z wszystkich opcji konta STS.

Rejestracja bez dowodu w STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

Przekaz można wykonać zwykłą metodą, za pomocą konta bankowego czy też karty kredytowej. W następnej kolejności trzeba wyłowić frapującą nas dziedzinę sportową, zdarzenie i włączyć się do gry.

 

Wielu nowych typerów zastanawia się, czy bonus powitalny za rejestrację w STS jest lepszy od innych. Jest to jedno z najczęściej zadawanych pytań wśród zainteresowanych obstawianiem osób. Właśnie dlatego dzisiejszy temat dotyczy najpopularniejszego bukmachera w naszym kraju.

STS zbudował sobie niepodważalną pozycję na polskim rynku bukmacherskim, dlatego również promocje, które oferuje powinny być z najwyższej półki. Jak to wygląda w rzeczywistości?

Darmowy zakład na start

Freebet, czyli darmowe środki, to jeden z wyróżniających się bonusów za rejestrację w STS. Wynika to z faktu, że tylko kilku bukmacherów w Polsce decyduje się rozdawać pieniądze bez depozytu swoim nowym graczom. STS oferuje 100 złotych każdemu, kto podczas rejestracji w rubryce „posiadam kod promocyjny” wpisze hasło: VIPKOD.

Rejestracja bez dowodu w STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

Wtedy automatycznie po poprawnej weryfikacji konta, dany gracz otrzyma zwrot jeśli jego zakład będzie przegrany

Oczywiście bukmacher narzucił pewne wymagania, które każdy musi spełnić, jeśli chce wypłacić otrzymane środki.

 

Rejestracja w STS z bonusem

U najpopularniejszego bukmachera online nie mogło zabraknąć również bonusu powitalnego. Jest to możliwość otrzymania 100% środków od pierwszego depozytu. Na konto bonusowe gracza może trafić nawet 1200 złotych.

Można to podsumować w kilku słowach – tyle, ile wyniesie pierwsza wpłata gracza na konto depozytowe, tyle znajdzie się u niego na koncie bonusowym. Aby dokonać obrotu tego bonusu za rejestrację w STS, wystarczy dokonać trzykrotnego obrotu po kursie co najmniej 1.91, czyli dokładnie takim samym, jak w przypadku freebetu.

Kilka zakładów bez ryzyka

STS oferuje również zakłady bez ryzyka na swoje poszczególne sekcje, które posiada w ofercie. Chodzi mianowicie o Betgames, czyli zupełną nowość – możliwość obstawiania u bukmachera online gier kasynowych, takich jak poker, bakarat, czy wojna. Ale również o sporty wirtualne, czyli klasyczne dyscypliny sportowe, które rozgrywane są komputerowo.

STS 1

• „Pewne 20” Betgames

Jeśli chodzi o Betgames, to każdy, kto założy konto gracza w STS, ma szansę na zwrot nawet 20 złotych w tej zakładce. Warunki skorzystania z bonusu są naprawdę proste. Wystarczy zagrać swoje pierwsze zakłady na Betgames po kursie minimum 1.90, a w przypadku, gdy kupony okażą się przegrane, to bukmacher wypłaci właśnie do 20 złotych przegranych stawek. Oczywiście w przypadku wygranych otrzymuje się przypisaną do zakładu kwotę.

• „Pewne 20” sporty wirtualne

Ostatnim z bonusów za rejestrację w STS jest 20 złotych bez ryzyka na sporty wirtualne. Zasady są bardzo podobne do tych, co w przypadku bonusu na Betgames. Każdy z graczy, który zdecyduje się założyć w STS konto, może skorzystać z tej promocji.

Wystarczy w ciągu pierwszej doby obstawiania sportów wirtualnych typować kupony z kursem minimalnym 1.90. Pod uwagę będzie brane pierwsze wydane 20 złotych. Wszystkie przegrane typy, do wskazanej kwoty w promocji, zostaną zwrócone na konto bonusowe gracza.