Jeśli nie wiesz jaki bukmacher online będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy to ... załóż konta u każdego bukmachera.

Wisła Kraków podpisuje umowę z Superbet!

Superbet dołączył do grona sponsorów Wisły Kraków, stając się oficjalnym bukmacherem klubu! To ogromne wydarzenie, które oznacza, że logo Superbet pojawi się na plecach koszulki meczowej pierwszej drużyny aż do 2027 roku!

Rewolucyjne podejście do sponsoringu

Jarosław Królewski, prezes Wisły Kraków, z ogromnym entuzjazmem wita nowego partnera: „To dla nas ogromna duma i odpowiedzialność. Traktujemy tę współpracę jako kluczową dla marki i patrzymy na nią długofalowo. Superbet to marka, która rzuciła wyzwanie gigantom i wyróżnia się kreatywnym podejściem do sponsoringu. Razem z kibicami piszemy historię Wisły Kraków!”

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i za wpłatę

 

Wsparcie dla akademii klubowej

Współpraca z Superbetem to nie tylko dobra zabawa podczas meczów, ale również wsparcie dla klubowej akademii. Każda rejestracja z kodem VIPKOD to 10% dla akademii od pierwszej wpłaty! Ponadto, sponsor będzie również przekazywał 1% rocznych zysków z konta klubowi. To znaczący zastrzyk środków dla szkolenia młodzieży i rozwoju klubu!

Superbet i Wisła Kraków – spotkanie na szczycie

Wisła Kraków, aktualny zdobywca Pucharu Polski, z niecierpliwością oczekuje na eliminacje Ligi Konferencji Europy. Stadion przy ulicy Reymonta regularnie zapełniają tłumy fanów, a społeczność Białej Gwiazdy pokazuje swoją siłę i oddanie klubowi. Superbet, wicelider rynku bukmacherskiego online, jest dynamiczną, innowacyjną marką, docenianą zarówno w Polsce, jak i za granicą.


O SUPERBECIE

Grupa Superbet to globalny operator zakładów bukmacherskich i gier online, charakteryzujący się szybkim rozwojem. Obecny na polskim rynku od 2018 roku, zyskał uznanie graczy i ekspertów. Stałe promocje, nagrody i innowacyjna aplikacja mobilna przyciągają zarówno doświadczonych, jak i początkujących graczy.

Z Superbetem, Polski sport ma wsparcie na najwyższym poziomie. Stań się częścią tej niesamowitej historii i baw się wyjątkowo podczas meczów Białej Gwiazdy! Dzięki Superbetowi, każdy fan może mieć wpływ na sukcesy klubu i jego przyszłość. To czas, by dołączyć do tej wspaniałej przygody! JAZDA!

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i za wpłatę

 

Bukmacher nr 1 Wybór naszych gości
FORTUNA STS SUPERBET LV BET
300zł Cashback
+ bonus za wpłatę
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 8/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 600 zł do 200 zł do 2000 zł