Jeśli nie wiesz jaki bukmacher online będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy to ... załóż konta u każdego bukmachera.

Bukmacherzy w Polsce a franczyza

Okazuje się, że obecnie każdy z Nas może zająć się legalnymi zakładami bukmacherskimi i otworzyć punkt przyjmowania zakładów w ramach tzw. franczyzy. Prawdopodobnie niejeden z nas spotkał się chociaż raz w życiu z tym słowem – franczyza, które jednak szybko skojarzyło nam się z czymś, z czym miałoby związek.

Możliwe, że takim słowem było franczyza. Słysząc je, pewnie myśleliśmy, że słowo to odnosi się do języka francuskiego bądź czegoś podobnego.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Zakłady bukmacherskie a franczyza

Franczyza nie ma bowiem nic wspólnego z językiem francuskim. Jest to natomiast bardzo ciekawy system gospodarczy, który wypada znać chociaż w minimalnym stopniu. Franczyza jest wokół nas. System ten reprezentują banki, sieci restauracji Fast food czy bukmacherzy w Polsce organizujący zakłady jak STS, Fortuna czy Totolotek, w których codziennie setki tysięcy osób obstawia wyniki meczów piłki nożnej, siatkówki czy piłki ręcznej.

Przykładami firm, które swą działalnością opierają na systemie franchising są między innymi: agencje banku PKO BP, AIG Bank Polska S.A, restauracja McDonald’s, sklep Żabka, czy wspomniani wcześniej bukmacherzy (Fortuna, STS, Totolotek czy LVBET). Widzimy więc, że firmy bukmacherskie działające na zasadzie franczyzy to nie jakieś małe, nikomu nieznane placówki, ale duże, przynoszące ogromne dochody i znane każdemu już korporacje. Odkąd MF przyznaje licencję na urządzanie zakładów bukmacherskich – bukmacherzy w Polsce cały czas szukają nowych obszarów zbytu na swój produkt i dlatego otwierają na zasadzie franczyzy coraz to nowe punkty w miastach i wioskach.

Bukmacherzy w Polsce a franczyza 1

System franczyzy to przede wszystkim system sprzedaży

Ma wielu zwolenników, gdyż sprzedaje się w nim nie tylko towary, ale także usługi i technologie. System ten jest unormowany prawnie. Nie mógłby istnieć, gdyby zabrakło którejś ze stron franczyzy, którymi są franczyzodawca oraz franczyzobiorca (przy czym może być ich kilku). Strony te współpracują ze sobą ciągle i ściśle, chociaż franczyza zapewnia im, że są odrębnymi przedsiębiorstwami pod względem prawnym i finansowym.

Franczyzodawca jest tą stroną, która udziela praw i nakłada obowiązki. Franczyzobiorca natomiast otrzymuje prawa i godzi się na przyjęcie obowiązków, płaci wynagrodzenie franczyzodawcy oraz pozwala na przeprowadzanie kontroli. Nadal prowadzi jednak biznes na własny rachunek i we własnym imieniu.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych gości
FORTUNA STS SUPERBET LV BET
300zł Cashback
+ bonus za wpłatę
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 8/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 1500 zł do 200 zł do 2000 zł