Jeśli nie wiesz jaki bukmacher online będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy to ... załóż konta u każdego bukmachera.

Recepta na bukmacherski sukces krok po kroku

Wydawać by się mogło, że nie może być łatwiejszego pytania chcąc zacząć zarabiać na bukmacherce czyli jak zacząć grę na zakładach by osiągnąć sukces lub jaka jest recepta na bukmacherski sukces. Proste faktycznie wydają się ono na samym początku, ale kiedy już naprawdę myślimy o tym na poważnie zastanawiamy się od czego mamy tak naprawdę zacząć?

Zacznijmy może od tego, że musimy mieć ukończone 18 lat. W innym wypadku zapomnijmy o obstawianiu meczy.

Każdy bukmacher wymaga weryfikacji konta, a jeśli nie nastąpi to na samym początku to z pewnością odbędzie się to w momencie chęci wypłaty. Aby zacząć obstawiać mecze należy również wybrać jednego z wielu bukmacherów. Na rynku jest ich naprawdę mnóstwo. Od polskich po zagranicznych, a także od legalnych po te mniej. Wybór jest faktycznie trudny i czasochłonny.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Zakłady bukmacherskie – krok po kroku

Wszystko zależy od tego czego tak naprawdę oczekujemy od bukmachera. Czy zależy nam na szerokiej ofercie? A może wysokich kursach? Legalności bukmachera? Czy wysokości bonusu powitalnego? Tych pytań jest o wiele więcej.

Na szczęście bukmacherów jest tak dużo, że nie powinniśmy mieć problemy z ich wyborem. Poza tym pamiętajmy, że na jednym z nich nie musi zakończyć się nasza gra. Kolejną ważną kwestią jest gotówka jaką możemy wpłacić. Tu warto wiedzieć, że niekiedy lepiej dysponować większym kapitałem, by liczyć na większy bonus powitalny. Często jest to 100% naszej wpłaty zatem jak widać dużo możemy zyskać. Takie akcje zdarzają się tylko i wyłącznie raz – w trakcie naszej rejestracji, dlatego niekiedy lepiej nieco poczekać i uzbierać więcej gotówki.

Bonusy na start

Jednak bonusy powitalne u każdego bukmachera są inne, stąd też warto się zaznajomić z aktualną ofertą. Dla niektórych może być dziwne, że dotychczas nie wspomniano o znajomości danej dyscypliny sportowej, itp. Cóż nie trzeba się tutaj na tym znać, by zarabiać pieniądze.

LVBET rozdaje FREEBET za rejestrację
20 zł bez depozytu i dowodu + 2000 zł za wpłatę

 

Prosta recepta na bukmacherski sukces

Sposób na bukmachera online posiadają nie tylko osoby, które godzinami analizują przyszłe spotkania. Równie dobrze możemy wykupić dostęp do grupy VIP, która oferuje nam za pewną kwotę typy, które będziemy otrzymywać na skrzynkę pocztową. Dzięki takim rozwiązaniom również możemy codziennie wygrywać z bukmacherem. Zatem nie zawsze wiedza jest niezbędna do tego, by ogrywać bukmachera.

Podsumowując, mniej więcej tak zaczyna się obstawiać mecze online. Nie zapominajmy także o posiadaniu rachunku bankowego lub portfela internetowego, dzięki którym szybko wypłacimy zarobione pieniądze. W szczególności jeśli nie wybierzemy legalnego bukmachera warto wybrać portfele internetowe jak choćby Skrill (z niego akurat można też korzystać gdy gramy u polskich bukmacherów), by nie narazić się na nieprzyjemności.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych gości
FORTUNA STS SUPERBET LV BET
300zł Cashback
+ bonus za wpłatę
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 8/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 1500 zł do 200 zł do 2000 zł