Polscy bukmacherzy online

W wyniku przeprowadzenia nowelizacji ustawy hazardowej w dniu 1 lipca 2017 roku, legalnymi zakładami bukmacherskimi są zakłady posiadające licencję Ministerstwa Finansów. Wszystkie instytucje przyjmujące zakłady, a nie posiadające licencji są w Polsce nielegalne. Gra u takich bukmacherów grozi konsekwencjami prawnymi oraz wysokimi karami finansowymi.

Polscy bukmacherzy online

Po wprowadzeniu nowelizacji ustawy hazardowej na rynku polskich bukmacherów online i zakładów bukmacherskich online działa obecnie siedmiu bukmacherów. Gra u nich jest w 100% legalna i bezpieczna. Wszystkie zawierane zakłady u legalnych bukmacherów online opodatkowane jest 12% podatkiem. Zmniejszenie liczby podmiotów oferujących zwieranie legalnych zakładów bukmacherskich spowodowało dużą konkurencję na rynku oraz walkę o klienta. Wynikiem tej konkurencji jest szeroka gama bonusów i promocji dla nowych oraz stałych klientów.

Legalni bukmacherzy online w Polsce prowadzą swoją działalność za pomocą specjalnych serwisów internetowych. Na platformach internetowych możemy zawierać zakłady przedmeczowe oraz zakłady na żywo. Często bukmacherzy oferują swoim klientom specjalne streamy gdzie można oglądać interesujące nas wydarzenie sportowe. Bukmacherzy online oferują również na swoich serwisach specjalne statystyki gdzie możemy zwiększyć szanse na przewidzenie jak rozstrzygnie się dany mecz lub wydarzenie sportowe.

TOP 3 bukmacherów online w Polsce: Obstawianie bez podatku i bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
25zł bonus bez depozytu + 1000zł za wpłatę - więcej na www.sts.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl

Legalni bukmacherzy online w Polsce

Do legalnych bukmacherów online w Polsce należą:

Totolotek – jest najstarszym bukmacherem w Polsce. Swoje usługi zaczął oferować już w 1992 roku. W 2013 roku uzyskał licencję od Ministerstwa Finansów i stał się legalnym bukmacherem online. Według przeprowadzonych badań firma ta w 2017 roku miała około 10% udział w rynku.

LVBet – jest stosunkowo świeżym podmiotem powstałym w 2016 roku. Firma w przeprowadzonych badaniach w 2017 roku miała około 2% udział w rynku. Jednak poprzez wprowadzanie nowych bonusów i promocji udział ten w roku 2018 powinien wzrosnąć.

Fortuna – firma ta posiada czeski kapitał, a na rynku polskim działa od 2007 roku. Fortuna jest bukmacherem notowanym na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych co tylko zwiększa jej wiarygodność. Firma w przeprowadzonych badaniach posiadała około 30% udziału w rynku w 2017 roku.

STS (Star – Typ – Sport) – jest największym bukmacherem na polskim rynku, posiada około 50% udział w rynku. Jest sponsorem wielu klubów oraz reprezentacji polski w piłce nożnej, co tylko potwierdza stabilność i dominację tego podmiotu na rynku polskich zakładów bukmacherskich.

ForBet – firma założona w 2016 roku i w przeprowadzonym badaniu posiadała około 4% udział w rynku.

Milenium – firma działa od 2004 roku. Milenium w 2017 roku posiadało około 3% udziału w rynku.

Etoto – jest to najmniejszy podmiot działający na polskim rynku zakładów bukmacherskich, ponieważ posiada około 1% udziału w rynku.