Jeśli nie wiesz jaki bukmacher online będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy to ... załóż konta u każdego bukmachera.

Kod promocyjny STS

Gdy weźmiemy na warsztat wszystkich legalnych bukmacherów, których na rynku mamy aż siedemnastu, to na pierwszy plan wysuwa się jeden z nich. Jest to STS, którego można uznać za jednego z najlepszych bukmacherów w naszym kraju. STS to także największa liczba aktywnych typerów, sięgająca już ponad 200 tysięcy osób, a liczba ta stale rośnie.

Poza tym firma ta posiada aż 47% udziału w całej branży bukmacherskiej, co pokazuje, że przy aż 17. bukmacherach na rynku, gdy jeden posiada prawie 50% udziału, to można mówić już o dyktowaniu warunków w tej branży w Polsce. Gdy przejdziemy do oferty tego bukmachera, to również zobaczymy – na pierwszy rzut oka – że mamy do czynienia z firmą topową.

Rejestracja bez dowodu na STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

I tak STS oferuje kilka świetnych bonusów powitlanych, ale o nich będzie mowa nieco dalej. Poza tym mamy możliwość korzystania z wielu kodów promocyjnych, które bukmacher oferuje we współpracy z różnymi stronami internetowymi o takowej tematyce.

Lista kodów promocyjnych STS:

Jeśli przejdziemy już do samych kodów, to najlepiej jest skorzystać z takiego oto bonusu przedstawionego w poniższej tabeli. Pozwala nam on nam w otrzymaniu jeszcze większej kwoty, niż pierwotnie w formie podstawowej oferuje ją nam bukmacher. Tabela przedstawia się następująco:

Gdy weźmiemy na przykład kod bonusowy: VIPKOD otrzymamy dodatkowo niezłą sumę pieniędzy. Oczywiście nie jest to jedyny bonus, ponieważ są i takie okazjonalne i takie, które otrzymujemy dzięki współpracy z innymi stronami internetowymi, ale także z takimi, które wprowadza sam bukmacher. Wystarczy śledzić profile bukmachera w social mediach i wchodzić na strony internetowe związane z bukmacherką, aby być na bieżąco.

Kod promocyjny STS – co to jest?

Kod bonusowy STS to nic innego, jak możliwość otrzymania dodatkowych środków przelewanych na konto bonusowe u tego bukmachera. Wystarczy, że wpiszemy odpowiedni kod w podczas rejestracji i zakładania nowego konta. Warto jest więc korzystać z takich kodów, ponieważ dzięki nim jesteśmy w stanie rozpocząć grę i wdrożyć się w całe obstawianie bez użycia własnych środków, tylko tych sprezentowanych od bukmachera.

Kod promocyjny STS 1

Jak tylko nabierzemy pewności i zdobędziemy pewne doświadczenie, dzięki takim środkom, to na pewno będzie nam się o wiele łatwiej prowadziło grę w przyszłości. Nie musimy się martwić, że na początku naszej przygody stracimy sporo pieniędzy, tylko dlatego, że nie posiadamy jeszcze odpowiednich umiejętności w typowaniu. A tak, gdy środki pochodzą od bukmachera – można powiedzieć – na zachętę, to łatwiej będzie nam podjąć decyzję w typowaniu. Właśnie dlatego warto jest z takich kodów bonusowych korzystać.

 

Jak obracać kodem bonusowym w STS?

Musimy jednak pamiętać, że aby po odpowiedniej aktywacji i przelaniu nam przez bukmachera środków na konto bonusowe, abyśmy mogli otrzymać realne pieniądze na konto depozytowe, czyli takie, z którego możemy wypłacić już daną kwotę na nasz rachunek bankowy, to musimy spełnić pewne warunki, które określił wcześniej bukmacher.

W STS praktycznie każdy otrzymany bonus, również ten pochodzący z kodów bonusowych należy obrócić trzykrotnie. Chodzi więc o to, że chociażby otrzymane 30 złotych, aby móc wypłacić, to każdy z graczy powinien wygrać trzykrotnośc tego, co zostało mu przekazane w formie bonusu, aby znalazło się automatycznie na koncie depozytu.

Poza tym musimy również pamiętać o warunkach kursowych. Aby spełnić tę trzykrotność obrotu, to musimy postawić każdy z kuponów po minimalnym kursie 1.91. Dopiero wtedy będą one brane pod uwagę. Nie jest ważne jaki to jest typ kuponu, czy AKO, czy SOLO, ale muszą był spełnione te wyżej wymienione warunki.

Rejestracja bez dowodu na STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

Nie musimy spełniać żadne warunku dotyczącego kursów poszczególnych zdarzeń na kuponie, dlatego oceniając tego typu warunki, które musimy spełnić, to są one dość proste do zrobienia. Każdy, kto już trochę czasu w tym siedzi, to wie, że tego typu wymogi spełniane są praktycznie jednym kuponem. Wystarczy tylko nieco praktyki i wszystko stanie się naprawdę łatwe.

Instrukcja wykorzystania kodu w STS

Jeśli weźmiemy na warsztat instrukcję jak wykorzystać taki kod promocyjny, to już przychodzimy z pomocą.

Po pierwsze należy zdecydować się na to, aby założyć swoje konto bukmacherskie w STS. Wtedy musimy wypełnić formularz zgłoszeniowy, a w nim musimy podać: imię, nazwisko, numer telefonu, e-mail, PESEL, wgrać skan dokumentu tożsamości z obydwu stron, aby bukmacher mógł zweryfikować nas, czy chociażby jesteśmy pełnoletni, a także nasz adres i numer rachunku bankowego (w celu przelewania środków na konto bukmacherskie i z tego konta na to, które posiadamy w banku).

Również mamy możliwość wpisania w odpowiedniej rubryce właśnie kod bonusowy. Na pewno każdy z Was ją zauważy, ponieważ jest bardzo widoczna. Wystarczy zaznaczyć kratkę z napisem: „POSIADAM KOD PROMOCYJNY”. I tam wpisać odpowiedni kod, który wiemy, że jest aktualny właśnie do tego bukmachera.

Gdy tylko go wpiszemy i zatwierdzimy, ukaże się wiadomość dotycząca tego, że bonus pojawi się na naszym koncie po zweryfikowaniu naszego konta. W tym momencie pozostaje nam już tylko czekać, aby bukmacher sprawdził nas, czy rzeczywiście nie posiadamy już konta w STS, a także czy mamy ukończone 18 lat, oraz czy możemy brać udział w grach hazardowych.

TOP 3 promocji na start
ostatnia aktualizacja: 4 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
200% za WPŁATĘ - etoto.pl + obstawiaj bez podatku!
3500 zł CASHBACK - superbet.pl + 234 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

Każdy z legalnych bukmacherów musi prowadzić taką weryfikację, ponieważ wymaga tego Ustawa Hazardowa z 2017 roku. Bez tego żaden z bukmacherów nie otrzymałby licencji od Ministerstwa Finansów. Po zaakceptowaniu nas możemy już jak najbardziej korzystać ze wszystkich usług dostępnych na stronie, oraz z otrzymanego dzięki wpisaniu kodu bonusu.

 

Czym się różni kod bonusowy od bonusu bukmacherskiego?

Należy również rozróżnić czym jest właściwie kod bonusowy, a czym bonus bukmacherski. W gruncie rzeczy dotyczy tego samego, czyli darmowych środków od bukmachera przelewanych na nasze konto bonusowe. Jednak gdy przyjrzymy się temu bardziej, to zauważymy, że różnica jest znaczna.

Kody promocyjne to odpowiednie hasła, które po wpisaniu na stronie bukmachera przyznają nam przypisaną do odpowiedniego słowa kwotę, a także warunki, które musimy spełnić, aby wypłacić otrzymany bonus pochodzących właśnie z kodu.

Takie kody generowane są przez bukmachera po kontakcie z odpowiednimi stronami zajmującymi się tego typu tematyką. Gdy dojdą oni do porozumienia to przekazują wszystkim typerom takie właśnie kody, za pomocą których mogą otrzymać dodatkowe środki na początku gry w STS. Z drugiej strony takie bonusy mogą po prostu podwyższyć kwoty, które zostały ustalone na bonusy bukmacherskie. Dlatego warto zaznczyć, że kod bonusowy odnosi się zwykle do bonusu bukmacherskiego i to jest zasadnicza różnica.

Rejestracja bez dowodu na STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

Sam bonus bukmacherski wychodzi z inicjatywy bukmachera. Jest to ustalone odgórnie działanie firmy prowadzącej zakłady, która wprowadza takie bonusy, aby zachęcać nowych graczy do skorzystania właśnie z ich oferty. Takie bonusy są zwykle reklamowane na stronie bukmachera i otrzymują je wszyscy Ci, którzy zdecydowali się grać właśnie z STS.

Czasem mamy jednak również do czynienia z pewną hybrydą, gdy sam bukmacher tworzy kody bonusowe dla swoich graczy. Wtedy również wystarczy pisać odpowiednie słowo promowane przez bukmachera, które uruchomi na naszym nowym koncie bonus.

Jest to coraz częstsza praktyka, dlatego warto zapoznać się najpierw z ofertą bukmachera, aby potem móc czerpać korzyści z samego założenia konta. Jedne z lepszych takich kodów posiada właśnie STS, a wszystko oczywiście dzięki zajmowanej pozycji na rynku.

 

Bonus Bukmacherski STS – jak zdobyć?

Aby otrzymać bonus bukmacherski musimy być przede wszystkim graczem STS. W innym przypadku nie mamy szans takowego otrzymać. Zwykle, żeby otrzymać bonus bukmacherski od STS wystarczy spełnić warunki, które określa bukmacher w swoim regulaminie.

Czasami musimy dokonać odpowiedniej wpłaty, jak w przypadku bonusu „100% bonusu od pierwszego depozytu”. Tutaj wystarczy, że dokonamy pierwszej wpłaty i równowartość tego otrzymamy w formie bonusu do aż 1200 złotych. Oznacza to, że gdy wpłacimy 1200 złotych jako pierwsza wpłata, otrzymamy tego równowartość na konto bonusowe. Jest to realna kasa, do obstawiania! Dzięki temu możemy postawić kilka sporych kuponów, które mogą doprowadzić nas do zgarnięcia wysokich kwot – i to dzięki pieniądzom otrzymanym w formie bonusu.

Kod promocyjny STS 1

Inne bonusy, jak chociażby „Ekstra 30 PLN” polega na byciu po prostu aktywnym graczem. Dotyczy to więc tych stałych typerów, którzy często obstawiają zakłady. Aby otrzymać te 30 złotych musimy dokonać w tygodniu obrotu na kwotę minimum 200 złotych po kursach całego zakładu 1.85, a wtedy co poniedziałek otrzymamy 30 złotych bonusu!

Od niedawna również mamy szansę typować w STS zakłady typu Betgames. Jest to połączenie klasycznych zakładów bukmacherskich z grami karcianymi rodem z najlepszych kasyn. Mamy do czynienia z wojną, bakaratem, oraz wojną. Aby lepiej zaznajomić się z tą ofertą STS wyszedł do swoich graczy z propozycją.

Podczas pierwszego dnia typowania Betgames, to wszystkie kwoty, które przegramy będą brane pod uwagę w naliczeniu nam bonusu. Możemy otrzymać nawet 20 złotych na dodatkowe kupony! To pokazuje, że abyśmy otrzymali bonusy bukmacherskie STS wystarczy być na bieżąco z oferowanymi promocjami bukmachera.

Każdy ma inne warunki i wymogi dotyczące ich przyznawania i odbierania, ale dzięki temu jest to cały czas bardzo ciekawe i opłacalne. Dlatego, aby zdobyć taki bonusy bukmacherski od STS musimy być cały czas skupieni na tym, co w danej chwili jest na topie i z czego możemy takie środki dodatkowe otrzymać. A gwarantujemy, że co jakiś czas promocje od tego bukmachera są naprawdę wysokie.

 

Freebet STS’u

Gdy spojrzymy także na jeden z bonusów otrzymywanych zaraz po zarejestrowaniu się u bukmachera, to freebet jest jednym z najlepszych takowych bonusów. Freebet to nic innego jak środki przyznawane na darmowy zakład.

Rejestracja bez dowodu na STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

Nie musimy przy tym dokonywać żadnego pierwszego depozytu, środki te są prezentem od bukmachera za to, że wybraliśmy właśnie ich, zamiast konkurencji. Każdy z graczy, gdy wpisze w rubryce „posiadam od bonusowy” słowo: „VIPKOD” otrzyma zaraz po założeniu konta na konto depozytowe aż 29 złotych od bukmachera za darmo.

Takie środki, aby móc wypłacić trzeba standardowo obrócić trzykrotnie po kursie minimalnym kuponu 1.91. Nie ma więc nic prostszego, aby otrzymać dodatkowe pieniądze na grę. To o tyle ważne, że jest to jedyny bonus i przekazane nam środki do realnego typowania bez żadnych własnych pieniędzy. Możemy więc bez żadnego wkładu pomnożyć te kwotę kilku, jeśli nie kilkunastokrotnie. Tak działa współczesna bukmacherka.

Każdy z nich musi coś dać od siebie, aby został zauważony i wybrany przez nowych, potencjalnych typerów. STS jest jednym z nielicznych na rynku, który taki freebet oferuje. Dzięki temu po raz kolejny pokazuje, że znajduje się on w samym czubie bukmacherów w Polsce.

Ile trwa pozyskanie kod promocyjnego w STS?

Kod promocyjny STS (VIPKOD) możemy otrzymać tak naprawdę jeszcze przed rejestracją. Nie musimy go w żaden sposób wygenerować, czy czekać na niego godzinami. Wystarczy, że każdy, kto szuka swojego wymarzonego bukmachera i natrafi na STS, który niewątpliwie ma jedną z najlepszych ofert na rynku, i wejdzie w opisy poszczególnych bonusów. Tam możemy znaleźć całą odpowiedź na to pytanie.

TOP 3 promocji na start
ostatnia aktualizacja: 4 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
200% za WPŁATĘ - etoto.pl + obstawiaj bez podatku!
3500 zł CASHBACK - superbet.pl + 234 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

Bukmacher chętnie dzieli się ze wszystkimi swoimi kodami promocyjnymi. Jak tylko natrafimy na odpowiedni bonus, to w regulaminie będzie wyszczególnione, jak skorzystać z niego i co należy wpisać, aby taki kod promocyjny nam zadziałał. Z drugiej strony możemy udać się po takie kody na inne strony, które proponują kody promocyjne do STS. Dzięki nim także możemy w łatwy sposób pozyskać dostęp do takich kodów bonusowych od STS. Wystarczy tylko wpisać odpowiednie i przygotowane hasło w rubryce wskazanej przez bukmachera podczas logowania i możemy się cieszyć dodatkowymi środkami na grę. Jest to naprawdę prosta, ale też bardzo przydatna funkcja, jaką dał nam ów bukmacher.

Dlatego nie musimy się w ogóle o to martwić, że zakładanie konta, czy otrzymywanie kodu promocyjnego będzie trwało bardzo długo. Jeśli się sprężymy to wraz z oczekiwaniem na weryfikację, w przeciągu kilku minut będziemy już mieli i założone konto, i wykorzystany kod promocyjny, który łatwo odnajdziemy w zakładce konto bonusowe. Naprawdę nic prostszego!

Bonus za rejestracje w STS

Bonus za rejestrację w pewnym stopniu został już w naszym tekście wskazany. Teraz jednak skupimy się już tylko na nim i wyszczególnimy o co w nim dokładnie chodzi. Każdy z bukmacherów, który aktualnie działa na rynku daje swoim graczom – aby ich zachęcić do skorzystania ze swoich usług – bonus za zarejestrowanie się i weryfikację konta.

Gdy takie konto zostanie już w pełni założone, to każdy z graczy otrzyma wspomniany wcześniej bonus. Może być on oczywiście w różnych formach, jednak naszym zdaniem ten, który oferuje STS jest jednym z najlepszych na rynku.

Rejestracja bez dowodu na STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

Gdy zarejestrujemy się w STS otrzymamy wiele bonusów na start, które – co najważniejsze – łączą się ze sobą. Chodzi właśnie o Freebet w wysokości 29 złotych po wpisaniu kodu „vipkod”, a także nawet 1200 złotych bonusu od pierwszego depozytu. Nie ma nic lepszego niż dodatkowe środki na start, dzięki którym możemy stać się jeszcze lepszymi typerami. Poza tym, gdy się zarejestrujemy w STS i wykorzystamy już promocję na start, to również mamy dostęp do wszystkich innych promocji oferowanych przez tego bukmachera, które są preferowane już dla stałych graczy.

A takimi się stajemy, jak tylko rozpoczniemy już obstawianie po otrzymaniu pierwszych bonusów. Możemy zauważyć, coś czego jeszcze niedawno nie było na rynku bukmacherskim. To oni, ze swojego konta, czyli de facto ze środków własnych, inwestują w to, aby gracze przystąpili do ich szeregów. To pokazuje, jak ogromna jest współcześnie konkurencja na naszym rynku.

Co ważniejsze dla STS, w starciu z innymi zdecydowanie prowadzą.

 

Najlepsze oferty z FreeBET’em

Gdy już otrzymamy bonus na start, bez wpłacania żadnego depozytu, czyli klasyczny freebet w wysokości 29 złotych musimy dokonać odpowiedniego obrotu, aby móc przenieść środki z konta bonusowego na depozytowe.

Przypominamy, że jest to trzykrotność po kursie minimalnym 1.91. Aby postawić coś, co na pewno przyniesie nam spełnienie tych warunków, musimy się mocno zastanowić, co warto jest obstawić, aby te środki łatwo otrzymać. Najlepiej jest spróbować wytypować pojedyncze mecze po wyższych kursach. Oczywiście nie będzie to proste, jednak mamy w takich kuponach największe prawdopodobieństwo zwycięstwa.

Legalni bukmacherzy internetowi
Strona, nr licencji Na start Link
fortuna.pl
(SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565)
830zł Zagraj
etoto.pl
(AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17)
200zł Zagraj
superbet.pl
(PS4.6831.5.2019)
3754zł Zagraj
sts.pl
 (SC/12/7251/11-6/KLE/5540/12)
1660zł Zagraj
lvbet.pl
(PS4.6831.9.2016.EQK)
3333zł Zagraj
pzbuk.pl
(PS4.6831.26.2017)
1050zł Zagraj
betfan.pl
(PS4.6831.3.2018)
1600zł Zagraj
fuksiarz.pl
(PS4.6831.1.2020)
500zł Zagraj
betcris.pl
(PS4.6831.1.2019)
200zł Zagraj
noblebet.pl
(PS4.6831.28.2017)
2520zł Zagraj
iforbet.pl
(PS4.6831.10.2016)
3100zł Zagraj
betclic.pl
(PS4.6831.11.2017)
200zł Zagraj
totolotek.pl
(AG/7251/LBU/2012/2013/RD61485)
500zł Zagraj

Gdy stawiamy na jedno spotkanie mamy aż 33% szans na powodzenie. Przy trzech meczach na kuponie, nawet tych „pewniejszych”, robi nam się już tylko kilka procent pewności, że wygramy.

Kolejnym ważnym aspektem tego, jaka oferta będzie dla nas najlepsza, jest fakt wyboru dyscypliny sportowej. Musimy wybrać tę, na której się znamy – choć w drobnym stopniu. Nie ma nic gorszego niż obstawianie czegoś, o czym się nie ma pojęcia. Właśnie dlatego skupmy się na dziedzinie, która nas interesuje, znamy jej specyfikę i czujemy się w niej mocni.

Gdy wybierzemy coś, co ma dobry kurs, ale nic o tym sporcie nie wiemy, to możemy popełnić spory błąd, ponieważ możemy nie wiedzieć, że nie gra jakiś ważny zawodnik, lub zbliża się spotkanie w rozgrywkach międzynarodowych i gracze będą oszczędzani. Ostatnim ważnym punktem jest to, abyśmy żmudnie analizowali statystyki. Wiemy, nie jest to może super zajęcie, ale jeśli bierzemy bukmacherkę na poważnie i chcemy czerpać profity, to jest to część tego hobby. Bez znajomości ostatnich spotkań danych drużyn, gry na wyjeździe, czy u siebie, a także formy danego zespołu jesteśmy w stanie oszacować wynik, lub ilość strzelonych bramek, czy rzutów rożnych w meczu.

Właśnie uwzględniając te wszystkie czynniki, to najlepsza oferta, aby wykorzystać freebet STS w taki sposób, abyśmy odblokowali otrzymaną kwotę jest następująca: musimy postawić coś na czym się znamy, z dobry kursem, najlepiej zakład typu SOLO, po uprzednim sprawdzeniu statystyk. Wtedy jesteśmy pewni, że może się udać i zamienimy freebet w realną kasę.

TOP 3 promocji na start
ostatnia aktualizacja: 4 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
200% za WPŁATĘ - etoto.pl + obstawiaj bez podatku!
3500 zł CASHBACK - superbet.pl + 234 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

Jak wypłacić bonus?

Przejdźmy może do tego, w jaki sposób możemy wypłacić bonus. Jak już wcześniej wspominaliśmy, każdy z nas musi spełnić odpowiednie warunki, które wystosował bukmacher w celu odblokowania kwoty bonusowej i automatycznemu przeniesieniu jej na nasze konto depozytowe. Zwykle większość bonusów w STS ma wymóg trzykrotnego obrotu i kursu minimalnego 1.91.

Właśnie takie poczynania pozwolą nam odblokować kwotę. Wszystko zostaje wyliczane i przelewane automatycznie, dlatego my sami nie musimy tego pilnować. Bukmacher zastosował odpowiedni algorytm, który robi to za nas. Oczywiście to, że środki przelane zostały na nasze konto depozytowe nie oznacza, że musimy te pieniądze od razu przelewać na nasze konto bankowe. Każdy z nas może przeznaczyć je na dalszą grę i rozmnażać te pieniądze.

W końcu jest to kwota, którą za darmo otrzymaliśmy bukmachera i profit, który udało nam się na tym zrobić może posłużyć do dalszego obracania.

Gdy załapiemy w jaki sposób najlepiej obstawiać i znajdziemy swój własny system gry, z wybranym przez nas rodzajem kuponów i daną dyscypliną sportową, e-sportową, czy zakładami typu Betgames, będzie nam o wiele łatwiej tworzyć kupony i zyskiwać coraz to większe pieniądze.

STS jest legalnym bukmacherem

Może powinniśmy zacząć od tego wcześniej, jednak my uważamy to już za pewnik. Czy obstawianie w STS jest w ogóle legalne? Oczywiście – w 100%. STS jest na naszym rynku bukmacherskim już od ponad dwóch dekad i utrzymuje się cały czas w ścisłym topie.

Do 2017 roku, kiedy to weszła znowelizowana Ustawa Hazardowa wystarczyło posiadać odpowiednie zgody na prowadzenie zakładów bukmacherskich. Od roku 2017 wszystko się zmieniło i zostało mocno usankcjonowane, a także zebrane w zbiór bardzo jasnych i konkretnych założeń, które trzeba spełnić.

Rejestracja bez dowodu na STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

Gdy zostaną one spełnione (a są to chociażby takie zasady jak: posiadanie polskiej domeny internetowej, odprowadzanie podatków w naszym kraju, do skarbca naszego państw, czy weryfikowanie konta każdego z graczy, aby sprawdzić, czy nie jest to oszust lub osoba małoletnia), każdy z bukmacherów otrzymuje licencję od Ministerstwa Finansów na organizowanie tego typu gier hazardowych.

STS otrzymał ją na prowadzenie zakładów online w Internecie, ale także naziemnie, w punktach stacjonarnych. Należy on do grona najstarszych bukmacherów, a z drugiej strony do tych, którzy działają najprężniej i dążą do wprowadzania coraz to nowszych technologii, aby cały czas usprawniać tę branżę. Dzięki temu rozwija się cały rynek bukmacherski w Polsce, a wszyscy inni próbują doścignąć STS, co wpływa na poziom całej branży.

Tak było chociażby z wprowadzeniem szerokiej oferty na sporty wirtualne. STS był tutaj pionierem, a teraz u każdego z bukmacherów mamy możliwość takiego typowania. Od końca listopada/początku grudnia, STS ruszył także z Betgames, czyli grami karcianymi z możliwością typowania jako zakładami bukmacherskimi. Tutaj także nikt więcej nie posiada tego na rynku.

Może niedługo i to również się zmieni, a STS będzie pionierem także w tej dziedzinie oferowanych zakładów. Podsumowując, to jest on jak najbardziej legalny i posiada ogromną ilość możliwości na typowanie dla nawet najbardziej wybrednych typerów.

Kod promocyjny na aplikacji mobile STS

Warto jeszcze spojrzeć na samą aplikację mobilną od STS. Różni się ona zwykle od stron internetowych bukmacherów, i tak jest również w tym przypadku, jednak nie w aż takim stopniu, jak u innych. Aplikacja STS jest bardzo nowoczesna, a także prosta w obsłudze i intuicyjna. Dzięki niej w jeszcze szybszy sposób wpłacimy fundusze na grę, czy sprawdzimy przefiltrowaną ofertę na dany dzień.

Kod promocyjny STS 1

Oczywiście możemy także oglądać bez żadnych problemów spotkania na żywo za pomocą STS TV, i korzystać z całej oferty bukmachera, bez żadnych ograniczeń, Wizualnie bardzo przypomina stronę internetową, co na pewno budzi dobre skojarzenia i jest bardzo pomocne w pierwszych krokach w tej aplikacji. STS przygotowuje również co jakiś czas sezonowe promocje na to, że jeśli jeszcze nie jesteśmy posiadaczami aplikacji mobilnej na nasz smartfon, nawet mimo posiadanego konta gracza przez stronę internetową, czy naziemnie, to mamy szansę otrzymania bonusu.

Czasami bonus ten jest wypłacany w formie freebetu, tylko za pobranie takiej aplikacji. Innym razem otrzymujemy bonus od pierwszego depozytu do 49 złotych. Wszystko zależy od tego, jaka aktualnie została wprowadzona promocja przez bukmachera. Aby być na bieżąco warto jest śledzić social media STS-u, a także pozwolić sobie na przesyłanie drogą elektroniczną i poprzez SMS najnowszych ofert od bukmachera.

Dzięki temu nigdy nie przegapimy najlepszych ofert, promocji i specjalnych bonusów i wpłynie to jak najbardziej pozytywnie na saldo naszego konta bonusowego, a co za tym idzie, także tego depozytowego i później bankowego. Jak widać, płyną z tego same korzyści!

Opinie o STS

Czas przejść do części, która interesuje wszystkich tych, którzy chcą rozpocząć przygodę z bukmacherką. Warto jest przejrzeć sobie opinie graczy na temat danego bukmachera, abyśmy dowiedzieli się z pierwszej ręki jak wygląda gra u tego bukmachera.

Co ciekawe na wielu forach internetowych widnieją prawie same pozytywne opinie graczy na temat STS-u. Przejrzeliśmy naprawdę dziesiątki takich stron, gdzie mamy do czynienia z wypowiadaniem się ludzi na tematy bukmacherskie i STS jest chwalony pod wieloma względami.

Rejestracja bez dowodu na STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

Przede wszystkim wiele pozytywnych treści mówi się na temat samej oferty. STS to prawie 40 dyscyplin sportowych, ponad 10 wirtualnych , a także Betgames. Jest to jedna z najbardziej rozszerzonych ofert na całym rynku. Nawet osoby, które interesują się bardzo niszowymi sportami, jak piłka wodna, szachy, darts, czy krykiet, mogą obstawiać swoje ulubione dyscypliny.

Kolejnymi słowami uznani na temat tego bukmachera wśród graczy jest szeroka gama spotkań do oglądania na platformie STS TV i to bez zacinania, kompletnie za darmo. Podoba się to graczom, ponieważ jedyny wymóg jaki musi być spełniony, to wniesienie zakładu w przeciągu ostatnich 24 godzin.

Dzięki temu możemy oglądać najlepsze spotkania z wielu dyscyplin sportowych. Od tenisa, przez hokej i siatkówkę, kończąc oczywiście na najpopularniejszej piłce nożnej. Co najciekawsze – nie jest to wszystko. Typerzy jako kolejny atut wskazują również bardzo szybkie wypłaty na rynku – nawet w 15 minut możemy mieć środki na naszym koncie bankowym!

Jest to praktycznie najszybszy transfer pieniędzy na cały rynku! Jedynym minusem, który zauważają gracze, to w miarę regularne przerwy techniczne, które zdarza się, że występują nawet kilka razy w miesiącu. Jednak gdy na to spojrzymy z technicznego punktu widzenia, to gdy mamy ponad 200 tysięcy aktywnych graczy i większość z nich postanowi postawić jakiś zakład, to mogą wystąpić przeciążenia, a co za tym idzie również przerwy techniczne. Ogólnie jednak patrząc, to STS jest oceniany prawie wyłącznie pozytywnie.

I właśnie dzięki temu STS cieszy się aż taką popularnością i naszym zdaniem, cały czas będzie rósł w siłę. Ma do tego świetne warunki i jest na dobrej drodze do jeszcze większego odskoczenia konkurencji.

TOP 3 promocji na start
ostatnia aktualizacja: 4 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
200% za WPŁATĘ - etoto.pl + obstawiaj bez podatku!
3500 zł CASHBACK - superbet.pl + 234 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

FAQ

Na sam koniec zdecydowaliśmy się po krótce pokazać FAQ, czyli najczęstsze pytania graczy w STS – oczywiście wraz z odpowiedziami.
Na pierwszy ogień pytanie, które interesuje wszystkich, czyli „Jak się zrejestrować?”.

To zostało już szeroko wytłumaczone wyżej. Wystarczy wypełnić formularz zgodnie z zaleceniami i po weryfikacji możemy już cieszyć się z konta w STS!

Kolejne pytanie: „Czym jest konto tymczasowe?”

Jeśli o to chodzi, to konto tymczasowe polega na założeniu za pomocą uproszczonej rejestracji. Gracze posiadają wtedy tylko część możliwości oferowanych usług. Mimo wszystko mogą obstawiać, jednak gdy przyjdzie do wypłaty na konto bankowe to… każdy musi dokonać pełnej rejestracji i weryfikacji konta.

Graczy nurtuje również: „Czy można zmienić dane podane podczas pierwszej rejestracji?”.

Jest to bardzo ważne, ponieważ musimy wiedzieć, że aby wszystko działało sprawnie, musimy mieć zawarte w swoim koncie wszystkie aktualne dane. Samemu możemy zmienić adres e-mail, numer konta bankowego, czy adres zamieszkania. Wszystkie inne zmiany musza być dokonywane poprzez Pomoc Online, która wskaże, jak to dokładnie zrobić.

Wiele osób zastanawia się; „Co jeśli nie posiadam numeru PESEL?”

Gracze, którzy nie mają swojego numeru PESEL, mogą oczywiście posiadać konto w STS. Oczywiście w naszym kraju każdy posiada ten numer identyfikacyjny, więc tyczy się to zagranicznych graczy. W takiej sytuacji wystarczy wybrać tylko kraj, z którego się pochodzi i w inny sposób będziemy mogli dokończyć rejestrację konta.

Ostatnie pytanie, które pojawia się najczęściej dotyczy tego: „W jaki sposób są chronione moje dane?”.

Nie dziwimy się temu pytaniu, ponieważ kwestie bezpieczeństwa w Internecie są bardzo ważne i hakerzy mają swoje sposoby, aby się do nich dostać. STS oczywiście posiada najnowsze zabezpieczenia, które są odpowiednio zaszyfrowane i nie musimy bać się o swoje dane.

Oczywiście pytań jest jeszcze więcej, jednak my wybraliśmy te najważniejsze. Każdy, kto będzie chciał się dowiedzieć więcej, wystarczy wejść w zakładkę FAQ na stronie bukmachera STS.

Rejestracja bez dowodu na STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET SUPERBET STS
600zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
1300zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
100zł CASHBACK
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 8/10 8/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe czasowe -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 200 zł do 3000 zł do 200 zł do 1500 zł