Jeśli nie wiesz jaki bukmacher online będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy to ... załóż konta u każdego bukmachera.

Zakłady bukmacherskie Fortuna – co w ofercie? Jakie bonusy?

Każdemu z nas od czasu do czasu potrzebny jest mały przypływ gotówki. Możemy próbować swoich sił w Lotto, jednak tam szansa na wygranie, chociaż małej kwoty jest dość niewielka.

Innym i zdecydowanie bardziej sprawdzonym sposobem jest obstawiania zakładów bukmacherskich. Nowi graczy mogą liczyć na promocje powitalne takie jak oferuje między innymi bukmacher Fortuna – https://www.efortuna.pl/cms/lp/bonusy-bukmacherskie. Jednym z najlepszych, a jednocześnie najstarszym na rodzimym rynku jest Fortuna.

 

Czym są zakłady bukmacherskie?

Zakłady u bukmachera są typem zakładów losowych, które mają na celu prawidłowe wytypowanie wyniku meczu (nie koniecznie piłki nożnej) lub wydarzenia w czasie meczu (np.: żółta karta, liczba strzelonych goli itd.). Jednak bukmacherka to nie tylko sport. Coraz częściej można znaleźć zakłady na wydarzenia polityczne i te związane ze światem sztuki, np.: wręczenie Oskarów.

 

Fortuna? Co to za bukmacher?

Fortuna jest najstarszym legalnym „bukiem” działającym na terenie naszego kraju. Od 1996 roku Fortuna działa w punktach stacjonarnych i co ważne płaci podatki w Polsce. Obecnie ponad 30% obrotu legalnych firm bukmacherskich w naszym kraju stanowi obrót Fortuny. W 2012 roku jako pierwsza tego typu firma otrzymała pozwolenie na działalność przez Internet.

 

Co znajdę w ich ofercie?

Na Fortunie oprócz klasycznych i najbardziej popularnych sportów na świecie, takich jak: piłka nożna, koszykówka, siatkówka, piłka ręczne, hokej, tenis czy boks, możemy znaleźć te zdecydowanie mniej popularne w naszym kraju, jak np.: futbol amerykański, curling czy krykiet. Oczywiście lista jest znacznie dłuższa, a od czasu do czasu pojawiają się wydarzenia tymczasowe jak np.: wyniki wyborów prezydenckich czy wręczenie Oskarów.

 

Jak mogę obstawiać na Fortunie?

Oprócz wcześniej wspomnianych punktów stacjonarnych dostępnych praktycznie w całym kraju jest również możliwość zawarcia zakładów w internecie, poprzez ich stronę internetową lub aplikację.

Zakłady online w dobie dzisiejszej technologii stanowią zdecydowaną większość zawieranych zakładów. Na stronie bukmachera znajduje się również specjalna „Strefa Typera”, która jest czymś na kształt forum dla zapalonych graczy. Strefa Typera pozwala pokazać swój zakład do oceny, a nawet skopiować inny, jeśli według nas ma on rację bytu. Oczywiście dla tradycjonalistów pozostaje wybranie się do stacjonarnego punktu Fortuny. W razie wygranej możemy przelać pieniądze na nasze konto bądź wypłacić je w punkcie.

 

Czy Fortuna to najlepszy bukmacher na rynku?

Zakłady sportowe, mają to do siebie, że jak w przypadku każdej wygranej potrzebujemy trochę szczęścia. Fortuna daje nam sporo bonusów, aby zminimalizować ewentualną przegraną. Są tzw. Zakłady bez ryzyka, które w momencie przegrania kuponu zwracają nam zainwestowaną kwotę, oczywiście zmniejszoną o stawkę podatku. Również dla nowych graczy bukmacher ma wiele promocji i bonusów, które zachęcają do tego, aby założyć konto na Fortunie. Fortuna jest na pewno pewnym partnerem, jeśli chodzi o zawieranie zakładów sportowych online.

Wypłaty przychodzą zawsze w regulaminowym czasie, a wpłaty na swoje konto Fortuny można dokonać w ciągu kilku sekund. Najstarszy bukmacher w Polsce oferuje również całkiem niezłe kursy, co pozwala osiągać dobre mnożniki przy zakładach z paroma wydarzeniami.

Oprócz tego Fortuna udostępnia na swojej stronie oraz w aplikacji różne istotne dane i analizy, które pomogą podjąć decyzję podczas zawierania zakładu.

Fortuna jest na pewno sprawdzonym bukmacherem, który na rynku istnieje od wielu lat i cieszy się renomą wśród użytkowników. Wiele rozwiązań, które zostały wprowadzone przez tego bukmachera, zostały później skopiowane przez konkurencję. Aplikacja mobilna jest cały czas rozwijana, a Fortuna dodaje do swojej oferty coraz nowsze sporty (jak np.: e-sport) i wydarzenia, aby ze swoją ofertą trafić do jak największej liczby osób. Pamiętajmy jednak, że zakłady bukmacherskie są formą hazardu i mogą je zawierać tylko osoby pełnoletnie.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych gości
FORTUNA STS SUPERBET LV BET
300zł Cashback
+ bonus za wpłatę
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 8/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 1500 zł do 200 zł do 2000 zł