Jeśli nie wiesz jaki bukmacher online będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy to ... załóż konta u każdego bukmachera.

Porównanie bukmacherów internetowych

Z którego bukmachera powinieneś zainwestować swoje pieniądze? Gdzie jest najlepsza szansa na wygraną? Gdzie można uzyskać ciekawe bonusy? Na podstawie szczegółowej analizy indywidualnych ofert bukmacherów prawnych działających w Polsce stworzyliśmy nasze porównanie bukmacherów internetowych.

Jakie parametry wzięto pod uwagę przy tworzeniu rankingu?

Najlepsi bukmacherzy zostali uhonorowani w stworzonym przez nas porównaniu legalnych bukmacherów. Tworząc to porównanie bukmacherów internetowych braliśmy pod uwagę:

– możliwość otrzymania bonusów początkowych

– rentowność kursów,

– funkcjonowanie programów lojalnościowych,

– jak działają zakłady na żywo

– jak działa depozyt, dodatkowe zalety bukmacherów.

Oceniono także skuteczność prezentacji wyników na żywo oraz dostęp do wyników już zakończonych spotkań. Innym ważnym zagadnieniem, które rozważaliśmy, jest sposób przeprowadzenia procesu rejestracji – jego szybkość i intuicyjność. Oceniliśmy także strony internetowe i jakość ich użytkowania.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA SUPERBET PZBUK STS
600zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
500zł Cashback
+ bonus za wpłatę
500zł Caschback
+ darmowy zakład
29zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 7/10 8/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe czasowe -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 2100 zł do 50 zł - do 1200 zł

1. Fortuna

Bukmacher Fortuna zdecydowanie zasłużył na pierwsze miejsce w naszym rankingu. Jest to w pełni profesjonalna strona internetowa, która jest często używana i jest doskonale widoczna na każdym kroku. Ponadto ma niskie ceny i ciekawe oferty.

Zacznijmy od strony internetowej. Układ jest czysty i czytelny. Po lewej stronie ekranu znajdują się sporty, na które można obstawiać. Po prawej stronie znajduje się pusty kupon, który można wypełnić wybranymi zakładami. Na środku strony znajduje się baner z ofertą powitalną i kilkoma zakładami na nadchodzące dni. Całość została zaprojektowana na bardzo wysokim poziomie, dzięki czemu korzystanie ze strony jest przyjemne, co jest zdecydowanie plusem.

Oferta zakładów Fortuna jest bardzo szeroka – do wyboru jest ponad 40 dyscyplin, w tym rzadkie, takie jak petanque, żeglarstwo czy biathlon. Większość zakładów dotyczy jednak piłki nożnej, ponieważ jest to obecnie jeden z najpopularniejszych sportów w Polsce. Możesz także obstawiać koszykówkę, tenis, piłkę ręczną, siatkówkę i kolarstwo.

Możesz także postawić na kategorię e-sportu. Fortuna oferuje również interesujący bonus dla nowych użytkowników. Obejmuje bezpieczny zakład do 210 PLN. W praktyce oznacza to, że nic nie stracisz, jeśli wpłacisz depozyt i stracisz na przykład 200 PLN. Otrzymasz zwrot gotówki, a 200 złotych powróci na twoje konto.

Kolejną cechą wyróżniającą stronę www.efortuna.pl jest funkcja rozszerzonej wypłaty, która umożliwia wypłatę nie tylko przed rozpoczęciem gry, ale także w trakcie gry.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł za przegrany zakład

 

2. STS

Strona bukmachera STS jest całkowicie profesjonalna. Możesz tam łatwo znaleźć wszystkie niezbędne informacje – o zakładach, bonusach, kursach, wynikach meczów i programie lojalnościowym. Zakres dyscyplin sportowych jest bardzo szeroki. Jest ich ponad 30.

Istnieją również „zakłady specjalne”, które charakteryzują się wysokimi i zyskownymi szansami na wygraną. STS oferuje również zakłady na gry karciane, w tym poker i wojnę.

Bonus powitalny dla nowych użytkowników jest bardzo interesujący, składa się z bonusu od depozytu i bonusu od depozytu.

Rejestracja bez dowodu na STS.PL
29 zł bez depozytu + 1200 zł za wpłatę

 

3. Totolotek

Strona internetowa Totolotka jest bardzo intuicyjna i łatwa w użyciu. Strona główna zawiera wiele przydatnych informacji. W górnej części, po lewej stronie portalu, znajdują się zakładki, które zawierają informacje o zakładach, zakładach na żywo i zakładach last minute. Obok jest baner z informacją o premii powitalnej i zaletach aplikacji. Po kliknięciu „Menu” dostępne są metody płatności. W zakładce „Sport” możesz zobaczyć dostępne dyscypliny i postawić na kupon.

Totolotek ma do wyboru około 25 dyscyplin. Ponadto oferuje dość szeroki zakres zakładów bukmacherskich. Umożliwia obstawianie turniejów w kraju i za granicą.

Bukmacher ma bardzo ciekawe bonusy w ofercie. Przy pierwszym depozycie użytkownik otrzymuje dodatkowe 100% aż do 500 PLN i 25 PLN darmowego zakładu bez depozytu. Jeśli zdecyduje się skorzystać z aplikacji i wpłacić na swoje konto min. 20 PLN otrzyma 100% bonus do 49 PLN. Jak dotąd na polskim rynku nie pojawiła się wyższa oferta aplikacji mobilnych.

Na szczególną uwagę zasługuje program Bet Club, który pozwala zbierać punkty za postawione zakłady. Punkty można wymieniać na darmowe zakłady, a ci, którzy zbierają najwięcej, mogą skorzystać ze specjalnych promocji.

Odbierz bonus na Totolotek.pl
Szybkie i pewne 500 zł na początek

 

4. Betfan

Witryna Betfan jest łatwa w obsłudze i przyjemna. Wszystkie informacje ważne dla użytkownika, takie jak kupony, wyniki lub dyscypliny, można łatwo znaleźć. Betfan oferuje prawie 30 dyscyplin sportowych i, co ciekawe, możesz także obstawiać w kategorii „rozrywka”.

Betfan ma bardzo przystępny pakiet powitalny, który składa się z trzech bonusów. W sumie możesz dostać do 3000 PLN. Jednak Betfan nie ma stacjonarnych punktów ani aplikacji mobilnych, co może być trudne dla niektórych użytkowników.

REJESTRACJA na BETFAN.PL
600 zł darmowy zakład + 1000 zł za wpłatę

 

5. Noblebet

Witryna bukmachera Milenium jest gorsza niż inne platformy. Jest mniej czytelny i intuicyjny.

Oferta Millennium obejmuje tylko 26 dyscyplin. To słaby wynik w porównaniu z najlepszymi bukmacherami. Zakłady na żywo działają tutaj bardzo dobrze, co jest niewątpliwie plusem portalu.

Bonus powitalny wynosi do 1500 PLN, co czyni go bardzo opłacalnym i zachęcającym.

Wejdź na noblebet.pl/bonus
Ponad 2000 zł w pakiecie za rejestrację

 

 

Porównanie zakładów bukmacherskich

Wybranie najlepszego bukmachera internetowego nie jest ani proste, ani trudne. W zasadzie wszystko zależy od szczegółów o których powinniśmy pamiętać. Niezależnie od tego, czego chcemy, musimy zwrócić uwagę na kilka ważnych cech robiąc porównanie legalnych bukmacherów 2021 na pewno znajdziemy takiego bukmachera, który będzie nam odpowiadać dokładnie w każdym szczególe.

Warto więc dobrze zastanowić się, czego oczekujemy od wybranego bukmachera internetowego. Podstawą jest wybrać miejsce do zawierania zakładów które będzie mieć zaufanie dużej liczby użytkowników tj. typujących mecze.

A to sprawdzimy na forach internetowych oraz stronach takich jak choćby nasza – poświęconych bukmacherom i opiniom o nich.

Porównanie bukmacherów internetowych 1

Wybór bukmachera w 2021…

Wybranie dobrego bukmachera to trochę czasochłonne zadanie. Musimy brać pod uwagę wiele czynników i wybrać najlepsze rozwiązanie dla siebie – dostosowane do swoich nie tylko możliwości finansowych ale i by platforma do zawierania zakładów nam odpowiadała w każdym elemencie.

Dlatego warto użyć kilku kryteriów, które będą nam pomocne do oceny. Zobaczmy na początek jaka jest najlepsza promocja bukmacherska, na jaki bonus na start możemy liczyć, jakie zakłady (jakie dyscypliny i ligi) możemy obstawiać i za ile możemy maksymalnie no i minimalnie (to jest ważne na początku) obstawiać.

Porównuj bukmacherów non stop!

Porównajmy więc jak najwięcej informacji (kursy, dyscypliny, ligi, helpdesk i opcje wpłaty i wypłaty) które są dla Nas istotne i na samym końcu wybierzmy jednego lub nawet 2 czy 3 bukmacherów gdzie będziemy zawierać zakłady (tak tak sporo graczy nie korzysta tylko z jednego bukmachera, a rejestruje się u kilku naraz).
Korzystajmy ze wszystkich możliwych źródeł informacji. Dzięki temu będziemy mogli wybrać najlepszą ofertę spośród dostępnych w Internecie.

Oferta promocyjna SUPERBET.PL
Cashback 500 zł + 50 zł na start (proste warunki)

 

Jak widzimy porównanie bukmacherów internetowych nie jest wcale takie skomplikowane jak może się wydawać – wystarczy przeglądnąć co oferują poszczególne platformy bukmacherskie i już.
Skorzystajmy z for internetowych i profesjonalnych pomocy, aby znaleźć idealne rozwiązanie dla siebie.

Na pewno będzie nam wtedy lepiej zacząć typowanie i obstawianie meczów online, a dodatkowo promocja bukmacherska dostępna u każdego z bukmacherów wesprze nas na samym starcie i pozwoli na sucho po typować.

Legalni bukmacherzy w Polsce
Strona, nr licencji Bonus Link
fortuna.pl
(SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565)
2720zł Zagraj
superbet.pl
(PS4.6831.5.2019)
550zł Zagraj
pzbuk.pl
(PS4.6831.26.2017)
520zł Zagraj
betfan.pl
(PS4.6831.3.2018)
1600zł Zagraj
sts.pl
 (SC/12/7251/11-6/KLE/5540/12)
1279zł Zagraj
lvbet.pl
(PS4.6831.9.2016.EQK)
3333zł Zagraj
noblebet.pl
(PS4.6831.28.2017)
2000zł Zagraj
fuksiarz.pl
(PS4.6831.1.2020)
500zł Zagraj
iforbet.pl
(PS4.6831.10.2016)
2300zł Zagraj
totolotek.pl
(AG/7251/LBU/2012/2013/RD61485)
500zł Zagraj
betclic.pl
(PS4.6831.11.2017)
550zł Zagraj
etoto.pl
(AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17)
1000zł Zagraj
Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET SUPERBET STS
210zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
500zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
29zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 8/10 8/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe czasowe -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 2000 zł do 3000 zł do 50 zł do 1200 zł