Jeśli nie wiesz jaki bukmacher online będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy to ... załóż konta u każdego bukmachera.

Legalne buki w Polsce

Był czas, kiedy omijaliśmy szerokim łukiem legalne buki w Polsce. Bo po co była nam gra u nich, jeśli mogliśmy obstawiać dokładnie te same mecze i mieć szerszą ofertę i zarabiać na tym o wiele więcej (bo obstawiać bez podatku)?

Nie trudno zatem zgadnąć, że nielegalni bukmacherzy przejęli większość graczy. Nikt z nas nie wyobrażał sobie, że mogą zniknąć tak wielkie znane firmy jak chociażby Bwin – który działa już w Polsce legalnie bo kupił Totolotka.

Jednak stało się to i chcąc dalej zarabiać na zakładach bukmacherskich nie mamy innego wyjścia – musimy zarejestrować się u jednego z legalnych bukmacherów.

LVBET rozdaje FREEBET za rejestrację
20 zł bez depozytu i dowodu + 2000 zł za wpłatę

 

Legalne buki w natarciu!

Z pewnością przydatne mogą być opinie gracy, którzy już mieli okazję obstawiać tam mecze. Ogólnie opinie są bardzo zróżnicowane. Jako zaletę wymieniają oni możliwość wypłaty pieniędzy na konto bez obawy, że ktoś zauważy, że to z zakładów bukmacherskich.

Z drugiej strony takie przelewy idą o wiele dłużej niżeli przyzwyczailiśmy się do portfeli internetowych.

W przypadku Skrilla czy Netellera po zleceniu wypłaty już nawet po kilkunastu minutach pieniądze były na koncie. A że większości z nas posiada karty do owych portfeli niemal od razu mogliśmy korzystać z owych pieniędzy. Jeśli chodzi o legalne buki w Polsce musimy czekać co najmniej jeden dzień, a Skrill czy Neteller dopiero powoli są wprowadzane do oferty (ma je obecnie Fortuna, STS oraz LVBET). Jednak wpłaty i wypłaty to nie jedyne negatywne opinie.

Grając nawet na Fortunie, gdzie oferta i tak wydaje się być najlepsza i tak nie będziemy mieć dostępu do wielu meczów. Jakby tego było mało porównując kursy możemy zauważyć, że legalne buki internetowe w Polsce mają je o wiele niższe.

Najlepsze promocje miesiąca
aktualizacja: 2 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 600 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Niektórym nie opłaca się zatem obstawiać meczy, tym bardziej, że do tego należy doliczyć podatek. Nie ma się co zatem dziwić, że mało znajdziemy pozytywnych opinii na temat legalnych bukmacherów.

Są i tacy gracze, którzy w ogóle cieszą się, że zakłady bukmacherskie zupełnie nie są zakazane.

Faktycznie sami nie jesteśmy w stanie nic zmienić w tym temacie dlatego wybór jest prosty – albo gramy u legalnego bukmachera albo czeka nas emigracja 😉 Nie liczmy tym samym, że opinie innych gracze pomogą nam w wyborze lepszego legalnego buka.

Lista legalnych buków online

Nie każdy bukmacher internetowy dostępny na polskim rynku jest legalny. W Polsce zgodnie z prawem działa tylko kilkunastu operatorów, którzy spełnili wymagania narzucone przez ustawę hazardową. Ich dokładną liczbę możesz znaleźć na stronie internetowej Ministerstwa Finansów lub poniżej.  Są to między innymi STS, Fortuna, LV Bet, Totolotek, czy Betfan.  Sprawdź, jakie buki internetowe w Polsce są legalne.

Na internetowym rynku możesz znaleźć wiele kasyn i bukmacherów, który umożliwiają obstawianie zdarzeń sportowych. Nie każdy z nich jest jednak legalny, a korzystanie z ich usług jest zabronione. Jeśli to zrobisz możesz liczyć się nawet w karami pieniężnymi.  Korzystaj więc tylko z tych legalnych.

Legalni bukmacherzy w Polsce
Strona, nr licencji Na start Link
fortuna.pl
(SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565)
830zł Zagraj
sts.pl
 (SC/12/7251/11-6/KLE/5540/12)
1660zł Zagraj
superbet.pl
(PS4.6831.5.2019)
3754zł Zagraj
lvbet.pl
(PS4.6831.9.2016.EQK)
2020zł Zagraj
etoto.pl
(AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17)
100zł Zagraj
pzbuk.pl
(PS4.6831.26.2017)
1050zł Zagraj
betfan.pl
(PS4.6831.3.2018)
450zł Zagraj
fuksiarz.pl
(PS4.6831.1.2020)
500zł Zagraj
betcris.pl
(PS4.6831.1.2019)
1400zł Zagraj
forbet.pl
(PS4.6831.10.2016)
3100zł Zagraj
betclic.pl
(PS4.6831.11.2017)
200zł Zagraj
totolotek.pl
(AG/7251/LBU/2012/2013/RD61485)
500zł Zagraj
noblebet.pl
(PS4.6831.28.2017)
BRAK Zagraj

Ustawa hazardowa a zakłady bukmacherskie

1 kwietnia 2017 r. weszła w życiu obowiązująca do dziś ustawa hazardowa, która znacznie ograniczyła rynek bukmacherski. Aby legalnie móc organizować rynek i stwarzać możliwość obstawiania zakładów na wydarzenia sportowe operatorzy muszą spełni szereg wymagań.

Jednym z nich jest odprowadzanie podatków w Polsce oraz posiadanie siedziby na terenie kraju. To główne powody, dla których wielu zagranicznych operatorów wycofało się całkowicie z polskiego rynku.

Jeśli bukmacher nie posiada odpowiedniej licencji nie może więc zgodnie z obowiązującym prawem działać na polskim rynku hazardowym/ Ustawodawca zaś chciał w ten sposób umożliwić rywalizację rodzimym bukmacherom ze światowymi gigantami. Bez wątpienia udało się to – dziś na rynku bukmacherskim w Polsce jest tylko kilkunastu operatorów i te legalne buki internetowe przewodzą w rankingach największych bukmacherów. Przepisy ustawy hazardowej dotyczą zarówno działalności stacjonarnej, jak i w Internecie.

 

Które buki oferują legalne zakłady?

Jeśli chcesz rozpocząć przygodę z zakładami bukmacherskimi radzimy sprawdź, jakie legalne buki oferują zakłady online. Aktualną listę legalnych bukmacherów znajdziesz na stronie internetowej Ministerstwa Finansów lub powyżej na naszej stronie. Możesz też wejść od razu do kilku pewniaków, którzy się na niej znajdują.

Legalne buki w Polsce 1

Pierwszy to Fortuna. Buk ten działa online, ale też posiada ponad 500 punktów bukmacherskich w całym kraju. Możesz więc z nich spokojnie skorzystać i stawiać w nich zakłady. Znanymi operatorami, szczególnie dzięki naziemnej działalności, są też Totolotek i STS Zakłady Bukmacherskie. Ten drugi do dziś jest liderem w branży, który ma wielu stałych klientów oraz jedną z najlepszych ofert dostępnych na rynku.

Pozostali bukmacherzy, którzy działają zgodnie z prawem, a więc bez obaw możesz skorzystać z ich usług to między innymi:

Pamiętaj, że lista na której są legalne buki może się zmieniać, więc warto co jakiś czas sprawdzać, który bukmacher jest legalny. Tylko wtedy masz pewność, że grając nie popełniasz przestępstwa, a obstawiane meczy przez Ciebie zakłady są całkowicie bezpieczne.

Co to oznacza?

A to, że masz pewność, że nie stracisz własnych środków finansowych, a postawione na zakłady pieniądze w razie wygranej zostaną wypłacone. Jest to szczególnie ważne w przypadku gry w Internecie na zakładach.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych gości
FORTUNA STS SUPERBET LV BET
600zł Cashback
+ bonus za wpłatę
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 8/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 200 zł do 1500 zł do 200 zł do 2000 zł