Jeśli nie wiesz jaki bukmacher online będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy to ... załóż konta u każdego bukmachera a następnie obstawiaj i testuj, gdzie Ci się gra najlepiej i który legalny bukmacher ma najwyższe kursy w interesującej Cię lidze czy na konkretne dyscypliny sportowe. My obok polecamy na początek założyć konto do obstawiania w renomowanej firmie bukmacherskiej Fortuna, oferującej darmowy zakład na start.
Odbierz bonus 120 zł darmowy zakład na www.efortuna.pl

Ranking bonusów bukmacherskich

Polski rynek bukmacherski doczekał się wielu firm, które proponują legalne zakłady – stąd i pomysł na ranking bonusów bukmacherskich 😉

Jako że, każdy chce ściągnąć klientów do swoich punktów i  stron internetowych, gdzie mogą zawierać zakłady, każda firma może nam zaproponować bonus za rejestrację. Prawdopodobnie każdy człowiek lubi dostawać coś „za darmo” , więc szuka najlepszej możliwej opcji. A tych jest na prawdę wiele.

Nie należy jednak zapominać, by zapoznać się z regulaminem danej promocji.

TOP 3 promocji bukmacherskich:Obstawianie bez podatku i bez ryzyka - więcej na www.efortuna.pl
25zł bonus bez depozytu + 1200zł za wpłatę - więcej na www.sts.pl
500zł Cashback + mecze na żywo - więcej na www.betclic.pl

Musimy wtedy zwrócić uwagę nie tylko na wysokość bonusu bukmacherskiego, ale też na jakich jest zasadach i co musimy zrobić, żeby móc go wypłacić na swoje konto.

Ranking bonusów u bukmacherów

W poniższym zestawieniu, przedstawimy ranking bonusów bukmacherskich pięciu najpopularniejszych polskich bukmacherów z licencją Ministerstwa Finansów, wraz z obecnymi ofertami.

1. Fortuna.pl – pierwszy zakład bez ryzyka 120 złdo 1000 zł od pierwszego wkładu
Na pierwszym miejscu w naszym rankingu, znajduję się dziś Fortuna. Wykorzystując ich bonus, możemy odzyskać 100 złotych, które postawiliśmy na pierwszy kupon, a niestety okazał się przegrany. Druga część bonusu, to nic innego jak otrzymanie tyle pieniędzy do depozytu, ile wpłaciliśmy na nasze konto. Lecz, żeby móc wypłacić bonus na nasze konto, musimy go obrócić cztery razy, na kuponie musi się znajdować przynajmniej trzy zdarzenia, a minimalny kurs kuponu musi wynosić przynajmniej 1.9. Na wykorzystanie tego bonusu mamy 60 dni.

2. STS.PL (STAR – TYP – SPORT) – 25 zł bez depozytu + bonus do 1000 zł od pierwszego wkładu
Popularny STS oferuje nam podobna ofertę do Fortuny, lecz czas na wykorzystanie bonusu wynosi aż 120 dni i zyskać możemy aż 1000 zł. Żeby wypłacić pieniądze u oficjalnego sponsora polskiej reprezentacji w piłce nożnej, trzeba obrócić bonusem trzy razy , przynajmniej jednym zdarzeniem po kursie 1,91.

TOP 3 promocji bukmacherskich:Obstawianie bez podatku i bez ryzyka - więcej na www.efortuna.pl
25zł bonus bez depozytu + 1200zł za wpłatę - więcej na www.sts.pl
500zł Cashback + mecze na żywo - więcej na www.betclic.pl

Bonus za rejestracje bez wpłaty

3. Totolotek.plbonus od pierwszej wpłaty do 1000 zł + bonus za rejestrację 20 zł
Trzeci w naszym zestawieniu – Totolotek – proponuje nam dwuczłonowy bonus. Na starcie możemy obstawić darmowy pierwszy zakład za 20 zł. ,Możemy je wykorzystać jak chcemy, nie zapominając by na kuponie był przynajmniej jeden mecz o kursie 2,00. Jeśli chodzi o bonus do pierwszej wpłaty, warunki są taki jak w STS i Fortunie, z tym że tak jak w pierwszym darmowym zakładzie, na kuponie musi się znajdować zdarzenie o kursie 2,00 , a czas na obrót bonusu wynosi aż 180 dni.

4. LvBet.pl – Pakiet powitalny – bonus za rejestrację 20 zł + do 1500 zł za wpłaty
W porównaniu do swojej konkurencji, na zupełnie inny pomysł wpadł bukmacher LvBet. Oferuje On nam, po wcześniejszym wpłaceniu danej sumy pieniędzy tzw.  bonus z mnożnikiem kursu całkowitego. Oznacza to pomnożenie naszego kursu x100. Żeby wypłacić pieniądze, musimy obrócić bonusem 4 razy.

5. Milenium.pl – 20 zł darmowy zakład + do 760 zł za wpłatę na konto

Milenium bardzo chce dogonić czołówkę i musiało jakoś zareagować na bonusy powitalne bukmacherów i wprowadziło do oferty powitalnej bonus darmowy zakład 20 zł oraz podwaja pierwszą wpłatę do kwoty 760 zł.

Darmowy zakład i 1000zł za wpłatę! Więcej na milenium.pl/bonusy

Jak widzicie nasz ranking bonusów bukmacherskich zwiera TOP 5 bukmacherów którzy naszym zdaniem mają najciekawsze promocje, bonusy powitalne dla nowych graczy. Nie oznacza to że w najbliższych miesiącach nie nastąpią tu zmiany i na przykład do TOP 5 bukmacherów wskoczy Betclic.pl czy Betfan.pl

Na przeciw oczekiwaniom klientów, Polscy legalni bukmacherzy wyszli z inicjatywą wprowadzenia bonusów powitalnych. W zależności od preferencji, każdy powinien znaleźć u nich coś dla siebie, a powyższy ranking został stworzony na zasadzie informacji przedstawiających aktualne promocje  bukmacherów.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET TOTOLOTEK STS
120zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
25zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
 Aplikacja
Aplikacja9/107/108/109/10
 Gra bez podatku
Gra bez podatkuHappy Hoursczasowew piątki-
 Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatędo 1000 złdo 1500 złdo 1000 złdo 1200 zł