Jeśli nie wiesz jaki bukmacher online będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy to ... załóż konta u każdego bukmachera.

Ranking bonusów bukmacherskich

Polski rynek bukmacherski doczekał się wielu firm, które proponują legalne zakłady – stąd i pomysł na ranking bonusów bukmacherskich 😉

Jako że, każdy chce ściągnąć klientów do swoich punktów i  stron internetowych, gdzie mogą zawierać zakłady, każda firma może nam zaproponować bonus za rejestrację. Prawdopodobnie każdy człowiek lubi dostawać coś „za darmo” , więc szuka najlepszej możliwej opcji. A tych jest na prawdę wiele.

Nie należy jednak zapominać, by zapoznać się z regulaminem danej promocji. Musimy wtedy zwrócić uwagę nie tylko na wysokość bonusu bukmacherskiego, ale też na jakich jest zasadach i co musimy zrobić, żeby móc go wypłacić na swoje konto.

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i za wpłatę

 

Rodzaje bonusów bukmacherskich

Bonus powitalny

Bonus powitalny to najpopularniejszy rodzaj bonusu oferowanego przez bukmacherów. Jest to zwykle bonus w postaci procentowej dopłaty do pierwszej wpłaty na konto gracza. Bonus powitalny może wynosić od kilku do kilkuset złotych, a jego wysokość zależy od bukmachera. W niektórych przypadkach bonus powitalny jest podzielony na kilka etapów, co oznacza, że gracz otrzymuje dopłaty nie tylko za pierwszą wpłatę, ale także za kolejne.

Bonus bez depozytu

Bonus bez depozytu to inny popularny rodzaj bonusu oferowanego przez bukmacherów. Jak sama nazwa wskazuje, bonus ten nie wymaga od gracza dokonania wpłaty na konto. Otrzymując bonus bez depozytu, gracz może obstawić zakłady bukmacherskie bez ponoszenia żadnego ryzyka finansowego. W przypadku wygranej, gracz otrzymuje wygraną bez ponoszenia kosztów, a w przypadku przegranej nie traci niczego poza samym bonusem. Warto jednak pamiętać, że bonus bez depozytu zwykle wiąże się z pewnymi ograniczeniami, np. dotyczącymi minimalnych kursów, na które można obstawiać zakłady.

Kod promocyjny

Kod promocyjny to specjalny kod, który po wpisaniu na stronie bukmachera pozwala na uzyskanie dodatkowych środków na konto gracza. Kody promocyjne mogą być przesyłane przez bukmachera drogą mailową lub SMS-ową, a także publikowane na różnego rodzaju stronach internetowych poświęconych tematyce zakładom bukmacherskim.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Cashback

Cashback to rodzaj bonusu, który polega na zwrocie części lub całości przegranej stawki. Bonus ten jest dostępny u niektórych bukmacherów i zwykle dotyczy określonego zakładu. Jeśli gracz przegra zakład objęty cashbackiem, to część lub całość stawki zostanie mu zwrócona na konto jako bonus. Cashback jest dobrym rozwiązaniem dla graczy, którzy lubią ryzykować, ale jednocześnie chcą zminimalizować swoje straty.

 

Ranking bonusów

W poniższym zestawieniu, przedstawimy ranking bonusów bukmacherskich pięciu najpopularniejszych polskich bukmacherów z licencją Ministerstwa Finansów, wraz z obecnymi ofertami.

1. Fortuna.pl – pierwszy zakład bez ryzyka 600 zł30 zł freebet
Na pierwszym miejscu w naszym rankingu, znajduję się dziś Fortuna. Wykorzystując ich bonus, możemy odzyskać 100 złotych, które postawiliśmy na pierwszy kupon, a niestety okazał się przegrany. Druga część bonusu, to nic innego jak otrzymanie tyle pieniędzy do depozytu, ile wpłaciliśmy na nasze konto. Lecz, żeby móc wypłacić bonus na nasze konto, musimy go obrócić cztery razy, na kuponie musi się znajdować przynajmniej trzy zdarzenia, a minimalny kurs kuponu musi wynosić przynajmniej 1.9. Na wykorzystanie tego bonusu mamy 60 dni.

2. STS.PL (STAR – TYP – SPORT) – 100 zł darmowy zakład + bonus do 1500 zł od pierwszego wkładu
Popularny STS oferuje nam podobna ofertę do Fortuny, lecz czas na wykorzystanie bonusu wynosi aż 120 dni i zyskać możemy aż 1200 zł. Żeby wypłacić pieniądze u oficjalnego sponsora polskiej reprezentacji w piłce nożnej, trzeba obrócić bonusem trzy razy , przynajmniej jednym zdarzeniem po kursie 1,91.

3. Forbet.plbonus od pierwszej wpłaty do 2000 zł
Trzeci w naszym zestawieniu – Forbet – proponuje nam dwuczłonowy bonus. Na starcie możemy obstawić przez telefon mecze bez podatku. Jeśli chodzi o bonus od pierwszej wpłaty, warunki są taki jak w STS i Fortunie, z tym że tak jak w pierwszym darmowym zakładzie, na kuponie musi się znajdować zdarzenie o kursie 2,00 , a czas na obrót bonusu wynosi aż 180 dni.

4. LvBet.pl – Pakiet powitalny – bonus za rejestrację 20 zł + do 2000 zł za wpłaty
W porównaniu do swojej konkurencji, na zupełnie inny pomysł wpadł bukmacher LvBet. Oferuje On nam, po wcześniejszym wpłaceniu danej sumy pieniędzy tzw.  bonus z mnożnikiem kursu całkowitego. Oznacza to pomnożenie naszego kursu x100. Żeby wypłacić pieniądze, musimy obrócić bonusem 4 razy.

5. Betfan.pl – do 300% za wpłatę na konto no i gra bez podatku!

Betfan bardzo chce dogonić czołówkę i musiał jakoś zareagować na bonusy powitalne bukmacherów obecnych na rynku od dawna i wprowadził do oferty powitalnej bonus darmowy zakład 100 zł oraz podwaja pierwszą wpłatę do kwoty 3000 zł plus oferują obstawianie bez podatku.

Jak widzicie nasz ranking bonusów bukmacherskich zwiera TOP 5 bukmacherów którzy naszym zdaniem mają najciekawsze promocje, bonusy powitalne dla nowych graczy. Nie oznacza to że w najbliższych miesiącach nie nastąpią tu zmiany i na przykład do TOP 5 bukmacherów wskoczy Betclic.pl czy Betfan.pl

Na przeciw oczekiwaniom klientów, Polscy legalni bukmacherzy wyszli z inicjatywą wprowadzenia bonusów powitalnych. W zależności od preferencji, każdy powinien znaleźć u nich coś dla siebie, a powyższy ranking został stworzony na zasadzie informacji przedstawiających aktualne promocje  bukmacherów.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych gości
FORTUNA STS SUPERBET LV BET
300zł Cashback
+ bonus za wpłatę
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 8/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 1500 zł do 200 zł do 2000 zł