Jeśli nie wiesz jaki bukmacher online będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy to ... załóż konta u każdego bukmachera.

Bukmacher z freebetem

Zakładając konto na stronie internetowej bukmachera, warto wybrać takiego, gdzie pakiet powitalny dla nowych typerów jest możliwie najbogatszy. Co prawda aktualnie u każdego buka znajduje się oferta startowa, ale jej jakość może w znaczący sposób się różnić. Standardowo nowi gracze mogą liczyć na trzy rodzaje promocji.

Rodzaje bonusów w pakiecie startowym

-pieniądze bonusowe lub ich ekwiwalent w punktach do wykorzystania na darmowe zakłady, czyli tzw. freebet
– zakład bez ryzyka do ściśle określonej kwoty (zwrot postawionych pieniędzy w przypadku nietrafionego kuponu)
– podwojenie pierwszej wpłaty, również do określonego pułapu.

O ile dwa ostatnie, z przedstawionych rodzajów bonusów oferuje większość bukmacherów to ten pierwszy, czyli freebet tylko nieliczni.

Freebet bez depozytu

Bukmacher z freebetem to między innymi Fortuna. Oferuje osobom zakładający konto 20 złotych w zamian za rejestrację konta. Co więcej, aby wypłacić te pieniądze, wystarczy tylko raz nimi obrócić, stawiając dowolny zakład. Fortuna przyznaje freebet w formie 2800 punktów typera, co jest równowartością wspomnianych już 20 złotych.

Inny bukmacher z freebetem to STS. Oferuje on zakładającym konto 25 złotych. Jeśli jednak przy rejestracji posłużymy się kodem promocyjnym, wartość freebetu rośnie do 30 złotych, którymi zasilone zostaje nasze konto bonusowe. Aby je przenieść na konto depozytowe i wypłacić należy dokonać trzykrotnie obrotu przyznaną sumą, grając kuponu o minimalnym kursie 1.91.

Przeglądając strony internetowe firm bukmacherskich oprócz Fortuny STS-u i Totalbet nie natkniemy się już na żadnego bukmachera z freebetem. Na osiemnastu zarejestrowanych oficjalnie buków to niewiele. Jednak niektórzy z nich również oferują ten bonus, ale wyłącznie przy rejestracji z wykorzystaniem kodu promocyjnego. Należy do nich między innymi firma LVBET.

Przy zakładaniu konta wpisujemy specjalny kod. Dzięki temu nasz kapitał na grę bez własnej wpłaty to 20 złotych. Podobnie jak STSLVBET również wymaga spełnienia pewnych warunków przed możliwością wypłaty pieniędzy. W tym wypadku musimy dwukrotnie obrócić bonusem, a zaliczone zostają tylko kupony z kursem nie mniejszym niż 2.0.

Inny popularny bukmacher, firma Milenium proponuje 30 złotych dla graczy rejestrujących konto z kodem. To naprawdę ciekawa oferta, gdyż wymogi dotyczące obrotu podobnie jak w Fortunie są znikome, ale wartość promocji wyższa. Wystarczy, że raz obrócimy pieniędzmi z bonusu bez żadnego pułapu dotyczącego kursu.

Bukmacher z freebetem to też do niedawna Totolotek. Podobnie jak w przypadku wcześniej opisywanych firm w Totolotku darmowe środki na zakłady również dostępne są tylko z kodem promocyjnym. Możemy dzięki temu zyskać 20 złotych na grę. Przed wypłatą zobligowani jesteśmy dwa razy postawić bonus, typując kupony z kursem co najmniej 2.0.

Totalbet z kolei oferuje dziesięciozłotowy freebet w standardzie, który może zwiększyć się do 25 złotych podczas rejestracji z kodem. Wymogi to jednorazowy obrót kuponem solo bądź akumulowanym z kursem minimum 2.0.

Podsumowanie

Darmowe środki na grę w zamian za rejestrację dostaniemy zatem u bukmacherów (w nawiasach wartość bonusu z kodem).

U bukmacherów Betclic, Totolotek oraz Betcric również dostępne są freebety jednak tylko po wskazaniu w trakcie zakładania konta kodu promocyjnego. Aby go zdobyć, wystarczy poszperać w Internecie na stronach, forach poświęconych tematyce bukmacherskiej lub profilach bukmacherów na portalach społecznościowych.

Warto skorzystać z tych promocji zwłaszcza u bukmachera z freebetem który stawia minimalne wymagania dotyczące warunków obrotu. Niejednokrotnie okazywało się, że typerzy, grając tylko za środki z bonusu, potrafili zwiększyć swój kapitał 10 czy 20- krotnie. Po prześwietlenie oferty wszystkich firm wydaje się, że najkorzystniejsze warunki proponują nam firmy Betcris oraz Fortuna, co wynika z faktu, że bonus nie jest obostrzona wygórowanymi wymaganiami obrotu.

Freebet od Superbet.pl znajdziesz na https://typuje.pl/bukmacherzy/bonusy/superbet-bonus-na-start-bez-depozytu

Bukmacher nr 1 Wybór naszych gości
FORTUNA STS SUPERBET LV BET
300zł Cashback
+ bonus za wpłatę
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 8/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 1500 zł do 200 zł do 2000 zł