Jeśli nie wiesz jaki bukmacher online będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy to ... załóż konta u każdego bukmachera.

Legalny bukmacher bez podatku?

Zakłady bukmacherskie bez podatku to dziś wielkie marzenie praktycznie każdego gracza mieszkającego w Polsce. Niestety już na przestrzeni kilku tygodni jesteśmy w stanie zauważyć jak są to spore różnice. Grając do niedawna u nielegalnych bukmacherów mieliśmy do czynienia z wyższymi kursami i brakiem jakiekolwiek podatku. Dziś niestety możemy o tym tylko pomarzyć. Ale…

Legalni bukmacherzy w Polsce szukają przeróżnych sposobów na to, by choć na chwilę być na szczycie. Powiedzmy sobie szczerze – bonus na start to tylko chwilowa promocja.

REJESTRACJA na BETFAN.PL
600 zł + 3x777 zł na nowe konto w promocji

 

Doświadczonych graczy interesuje gra długofalowa. Tutaj najważniejsze są możliwie jak najwyższe zyski. Nie szukajmy zbyt skomplikowanych rozwiązań, ponieważ i u nas w Polsce istnieje coś takiego jak legalny bukmacher bez podatku.

 

Bukmacherzy bez podatku

Na samym początku był to bukmacher ForBet.pl. Powstał niedawno i doskonale wiadomo było, że aby pozyskać nowych graczy musi wyróżniać się czymś szczególnym. I faktycznie na hasło „bukmacher bez podatku” zareagowało wielu.

Co prawda od tego czasu promocja na obstawianie bez podatku bardzo się zmieniła, ale nadal możemy liczyć na lepsze warunki niżeli u konkurencji. Aby kiedyś ominąć tu podatek należało zagrać kupon AKO, na którym znajdowało się co najmniej 3 spotkania, a kurs wynosił minimum 2,00.

Bonusy na www.iforbet.pl/promo
2300 zł na konto w promocjach na start

 

Piszemy to w czasie przeszłym, ponieważ dzisiaj bukmacher ForBet.pl tylko co jakiś czas udostępnia swoim graczom promocję zakłady bukmacherskie bez podatku (dopłacając Nam do wygranych kuponów kilkanaście procent).

Zakłady bez podatku w Totolotku

Kolejnym bukmacherem, który poszedł za ciosem i oferuje zakłady bukmacherskie bez podatku (dopłacając do wygranych w każdy piątek) był Totolotek.pl. Tu znajdziemy promocję „Gram Grubo!”.

W przeciwieństwie do akcji z ForBet tutaj możemy liczyć na brak podatku tylko w piątki, ponieważ tam działa ona codziennie.

Jakie są warunki w Totolotku? Musimy zagrać prosty kupon TotoMix lub Live. Minimalna stawka wynieść musi 100 złotych, a kurs – 2,00. W tym przypadku możemy jednak liczyć na całkowitą grę bez podatku.

betfan-bonus-na-start

Jak zatem widać każda z tych dwóch ofert ma swoje plusy i minusy. Wszystko jest tak naprawdę zależne od tego jaką mamy strategię. Jak widać jednak porównując tych dwóch bukmacherów nie możemy mówić tutaj o tym, by zupełnie nie dotyczył nas podatek w legalnych bukmacherach.

Gdyby tak było to z pewnością owe firmy bukmacherskie nie wytrzymałyby zbyt długo na rynku. Dlaczego? A to dlatego, że każdy legalny bukmacher musi płacić podatek od każdego kuponu do Skarbu Państwa. Nie dziwi zatem fakt, że nie mamy i raczej mieć nie będziemy nigdy legalnego bukmachera bez podatku. Jest to wręcz niemożliwe.

Dlatego też jako gracze musimy cały czas sprawdzać aktualne promocje bukmacherów, gdyż te zmieniają się co jakiś czas. Niektóre z nich mają termin ważności. Z kolei niektóre zmieniają swoje warunki jak chociażby w ForBet.

Mimo wszystko warto obstawiać legalnie

Totalne obstawianie zakładów bukmacherskich u legalnych bukmacherów bez podatku jest niemożliwe. Zdajemy sobie sprawę, że nie jest to coś na co czekali gracze po usunięciu się nielegalnych bukmacherów z naszego rynku. Mimo wszystko jest to lepsze niżeli zupełny zakaz typowania.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
29zł bez depozytu - sts.pl + 1200zł za wpłatę
500 zł CASHBACK - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

Dzięki powyższym promocjom jesteśmy w stanie choć nieco zmniejszyć podatek lub zupełnie go ominąć w niektóre dni tygodnia. Dlatego też warto mieć konta u kilku bukmacherów, by maksymalnie zwiększać swoje wygrane przy wykorzystaniu takich akcji.

—————————————

Obstawianie bez podatku w forBET

Na początek wakacji legalnie funkcjonujący bukmacher on line forBET wdraża małe zmiany w akcji promocyjnej Gramy Razem.

Najistotniejsza nowina dla użytkowników tegoż bukmachera wirtualnego jest taka:
Obstawiając minimum trzy spotkania na kuponie z całkowitym przelicznikiem minimum 2,00 iloraz wyniesie 1,00, inaczej dalej nie płacicie w forBET żadnego haraczu od ustawionej stawki – takiej oferty nigdzie nie znajdziecie.

O ile preferujecie grać mniej zdarzeń na kuponie, to u nas również zdołacie zdać się na specyficzne traktowanie.

Bonusy na www.iforbet.pl/promo
2300 zł na konto w promocjach na start

 

Obstawiając dwa mecze z minimalnym przelicznikiem 1,50 dzielimy się z Wami podatkiem i iloraz wynosi 0,94. Natomiast jeśli gracie na swoich kuponach wyłącznie pewne spotkanie to iloraz wyniesie 0,88.

Zakłady bukmacherskie bez podatku

Teraz udostępniliśmy Wam Betmarket, gdzie zdołacie wypróbować jak obstawiają pozostali obstawiający forBET uwzględniając wielkość przelicznika i liczbę wydarzeń. Wygrywaj z najlepszymi!

Czemu warto mieć konto gracza u buka forBET:

– Olbrzymie gratisy dla stale logujących się użytkowników.
– Zakłady bez podatku czyli do 12% do wygranych.
– Najszersza propozycja na krajowe ligi
– Natychmiastowe płatności za pomocą Kart Kredytowych.
– Betmarket = zwyciężaj z najlepszymi grającymi.

Bonusy na www.iforbet.pl/promo
2300 zł na konto w promocjach na start

 

 

Obstawianie bez podatku w Totolotku

Totolotek wprowadził do swojej oferty promocję zakłady bukmacherskie bez podatku w każdy piątek (jest to promocja czasowa i na www.totolotek.pl/bukmacher-bez-podatku – sprawdzisz czy nadal jest dostępna dla graczy), dzięki której typując za określone stawki zakłady w mobilnej wersji serwisu Totolotka, grasz u bukmachera bez podatku. Co to oznacza? Oznacza to, że do twojej wygranej Totolotek doliczy dodatkowo 12%, dzięki czemu wygrasz pieniądze i nie stracisz nawet złotówki przez istniejący w Polsce podatek od typowanego zakładu.

Co więcej – zakładając konto u bukmachera Totolotek możesz odebrać całkowicie darmowy zakład, jeśli skorzystasz z kodu promocyjnego Totolotek dostępnego na naszej stronie w sekcji bonusy i promocje u bukmacherów.

Odbierz bonus na Totolotek.pl
Szybkie i pewne 500 zł na początek

 

Podatek od zakładów bukmacherskich

Nowelizacja ustawy hazardowej z 2017 roku wprowadziła na bukmacherów nakaz pobierania od każdego zakładu 12% podatku. Co sprawia, że gracze typujący mecze w legalnej firmie za każdym razem mają pomniejszaną kwotę zakładu o 12%.

Bukmacher Totolotek wychodząc naprzeciw temu, postanowił, że dla graczy typujących określone w regulaminie zakładki doliczy do wygranej 12%. Warunek jest jednak taki, że zakład musi być postawiony na urządzeniu mobilnym i przy określonych stawkach i kursach. Stawiając taki sam zakład na komputerze można natomiast liczyć na dodatkowe 6%.

Legalny bukmacher bez podatku? 1

Warto także śledzić strony internetowe innych bukmacherów m.in. Fortuna.pl czy Milenium.pl, ponieważ niektóre z podmiotów z okazji ważnych meczów i ważnych wydarzeń sportowych, organizują specjalne promocje do których można też właśnie zaliczyć typowanie u bukmachera bez podatku.

Kod promocyjny w Totolotku

Na początek należy powiedzieć czym są tak zwane kody promocyjne. Jest to nic innego jak dodatkowa oferta promocyjna dla użytkowników naszej strony internetowej. Użytkownik wchodzący bezpośrednio na stronę danego bukmachera, bardzo często otrzyma po prostu standardową ofertę powitalną.

Korzystając z rankingu bukmacherów i bonusów dostępnych np. na naszej stronie, można odebrać dodatkowy bonus na rozpoczęcie gry w danej firmie. Totolotek jest jednym z przykładów, gdzie użytkownicy wchodząc przez nasz link i wpisując kod promocyjny w trakcie rejestracji u bukmachera uzyskają dodatkowy bonus w postaci darmowego zakładu na start.

Inne firmy które obecnie oferują takie kod promocyjny to Fortuna a także LVBET. Dzięki nim będziesz mógł rozpocząć grę wykorzystując darmowe zakłady w trzech różnych firmach bukmacherskich.

Pamiętaj jednak, że kod promocyjny trzeba wykorzystać przy zakładaniu konta u bukmachera. Jeżeli zarejestrujesz się bez użycia specjalnego kodu promocyjnego, możesz nie otrzymać bonusu – rzadko bo rzadko ale czasami się zdarza.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET BETFAN STS
210zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
100zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
29zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 8/10 8/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe NON STOP -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 2000 zł do 1500 zł do 3000 zł do 1200 zł