Jeśli nie wiesz jaki bukmacher online będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy to ... załóż konta u każdego bukmachera.

Betfan

Opinie o bukmacherze
  • Bonus dla graczy
  • Oferta zakładów
  • Zakłady na telefon
  • Wsparcie online dla graczy
  • Nasza ocena
4.4

Chcesz grać na zakładach bukmacherskich bez podatku? Doskonale trafiłeś bo oferta Betfan jest dla Ciebie! Ale po kolei …

Jeden z ojców założycieli Stanów Zjednoczonych, Benjamin Franklin powiedział niegdyś, że w życiu pewne są tylko dwie rzeczy – śmierć oraz podatki. My jako gracze także znamy z własnego doświadczenia ból musu oddawania procentu swojej stawki w ramach podatku od gier losowych i hazardowych. Praktycznie u każdego bukmachera podczas tworzenia kuponu i wpisania stawki widzimy bolesny widok w postaci dwunastu procent zabieranych z naszej stawki, co znacznie obniża potencjalną wygraną.

Teraz zastanówmy się, jak duża jest to suma w perspektywie miesiąca, roku czy kilku lat.

Teraz wyobraźmy sobie sytuację, w której podatek nie jest pobierany z naszej kieszeni i nasze kupony są rozliczane za pełną postawioną stawkę – stawka twojego kuponu jest warta dokładnie tyle, ile włożyłeś pieniędzy w jego postawienie. Właśnie tutaj pojawiają się nam przed oczami zakłady bez podatku w Betfan.

REJESTRACJA na BETFAN.PL
600 zł + 3x777 zł na nowe konto w promocji

 

BETFAN CZYLI LEPIEJ

Dla wygody podzielmy ofertę na standardową oraz ofertę firmy Betfan. W ofercie standardowej każdy twój kupon jest obarczony podatkiem wynoszącym dwanaście procent stawki.

Dla przykładu: stawiając 100 zł, realna stawka włożona przez ciebie w kupon to tylko 88 zł, wobec czego twoja potencjalna wygrana jest znacznie zmniejszona. Wybierając ofertę zakładów bez podatku w Betfan stawka jest znacznie większa, co nawet w perspektywie jednego kuponu jest czymś wielkim, a co będzie gdy stale będziesz korzystał z tej oferty?

Betfan bez podatku jest świetny!

Zakłady bez podatku w Betfan dają niezwykła swobodę oraz świadomość, że nikt nie zabiera twoich ciężko zarobionych pieniędzy. Gracze posiadający konto u tego bukmachera mogą dowolnie układać kupony i wygrywać więcej.

Dodajmy do tego, że gra bez podatku jest nielimitowana w przypadku tego bukmachera, nie musisz się więc obawiać, że będziesz wygrywać zbyt wiele lub postawisz zbyt dużo kuponów. Grasz ile chcesz, nie obawiając się tego, że Eldorado wreszcie się skończy i będziesz musiał wrócić do oddawania aż dwunastu procent ze swojej stawki. Dobre przyzwyczaja, prawda? I dobrze, ponieważ u tego bukmachera bez podatku możesz się do tego przyzwyczaić bez obaw o utratę tego!

betfan-bonus-na-start

Taki stan rzeczy sprawia również, że wysokość kursu nie jest tak ważna, jak w przypadku innych bukmacherów. Wszystko rozbija się bowiem o realną stawkę postawionego kuponu – mając dwanaście procent więcej niż u konkurencji nawet w przypadku niższych kursów wygrywasz więcej, czyż to nie wspaniałe?

DLA KOGO TO OFERTA? 

Zakłady bez podatku w Betfan są znakomitą ofertą zarówno dla początkujących graczy jak i tych bardziej zaawansowanych. Gracz który dopiero zaczyna swoją przygodę z obstawianiem spotkań znajdzie w ofercie najbardziej popularne sporty dostępne do postawienia w zakładach bez podatku, dzięki czemu nie tylko potencjalna wygrana będzie wyższa, ale także będzie mógł grać na niższe stawki, co nie odbije się na wygranej w porównaniu z innymi bukmacherami.

Dla przykładu korzystając z oferty zakładów bez podatku w Betfan, stawiając 88 zł twoja potencjalna wygrana będzie taka sama jak przy postawieniu 100 zł u innego bukmachera (zakładając, że kursy na zdarzenie będą podobne). Oszczędzając w taki sposób środki, przy kilku kuponach otrzymujesz jeden „darmowy” kupon na taki zakład. Proste?

Gracze którzy „siedzą w tym biznesie” już dłużej, również nie będą zawiedzeni ofertą bukmachera, bowiem nawet grając na niestandardowe wydarzenia znajdą coś dla siebie. Oferta Betfan zawiera bowiem również te rzadziej obierane kierunki jeżeli chodzi o zakłady, a oferta bez podatku umożliwia wykorzystywanie w swoich kuponach również takich opcji.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
29zł bez depozytu - sts.pl + 1200zł za wpłatę
500 zł CASHBACK - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

GDZIE JEST HACZYK?

Niektórzy mogą zastanawiać się teraz, co trzeba zrobić, aby otrzymać możliwość stawiania kuponów bez podatku. Jakie warunki musi spełnić gracz, aby mógł skorzystać z tak bardzo atrakcyjnej oferty, wszak na polskim rynku wydaje się to niezwykle opłacalne i zwyczajnie zbyt dobre, aby było prawdziwe, czyż nie?

Rozwiewam więc wszelkie wątpliwości – zakłady bez podatku w Betfan to oferta niezwykle przejrzysta i dostępna dla każdego gracza posiadającego konto u tego bukmachera. Wystarczy postawić kupon z przynajmniej dwoma zdarzeniami, a minimalny kurs każdego z nich musi wynosić 1.25, przy czym kurs łączny kuponu musi wynosić minimum 2.0. I tyle!

Bukmacher zwiększy twój współczynnik do 1,14, co sprawi, że zupełnie nie odczujesz podatku, który musi być odprowadzony od twojego kuponu. Z twojej perspektywy grasz kupon, który nie jest obostrzony podatkiem z twojej strony. Wyłącznie zyskujesz!

Z promocji wykluczone są jedynie sporty wirtualne, jednak patrząc na szeroką gamę oferty Betfan jest to niewielka strata, gdyż każdego dnia zyskujesz dostęp do ogromnej oferty bukmachera, a zdarzenia możesz dowolnie łączyć i stawiać liczbę kuponów jaką tylko chcesz.

Co ważne – oferta ważna jest przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Nie ma więc obaw, że podczas trwania najlepszych zdarzeń oferta nie będzie dostępna. Tylko od ciebie zależy to, kiedy z niej skorzystasz.

CO MUSZĘ ZROBIĆ ABY ZAGRAĆ?

Sprawa jest prosta – musisz się zarejestrować u bukmachera Betfan i zacząć grać. Gdy twoje konto będzie już aktywne zyskasz dostęp do niemal nielimitowanej oferty, a jedyną granicą będzie twoja wyobraźnia oraz umiejętności analityczne. Nie czekaj zbyt długo, ogrywaj buka już teraz!

REJESTRACJA na BETFAN.PL
600 zł + 3x777 zł na nowe konto w promocji

 

 

Betfan ma bonus za rejestrację

Bonus od pierwszego depozytu: 10% do 150 zł.
Dodatek od wtórego depozytu: 8% do 100 zł.
Premia od trzeciego depozytu: 5% do 50 zł.

Za początkowy depozyt w kwocie 1500 pln otrzymasz 150 zł! Przy wtórym depozycie w wielkości 1250 pozyskasz 100 pln, a przelewając 1000 pln za trzecim razem dostaniesz na konto premię 50 zł. Oczywiście można przelać skromniejsze kwoty. Zachowywać pamięć należy iż minimalny depozyt to 20 zł.

By bonus za rejestrację w Betfan został włączony należy postawić min. 2 kuponiki AKO z kursem min 2.0. Wielkość z bonusu musi zostać obrócona 5 razy na AKO z min. 3 zdarzeniami z kursem 1.2 i kursie całościowym min. 2.0.

Czy przytoczony bonus na początek za zarejestrowanie konta to coś super?

O ile chodzi o sumkę naturalnie tak, jednak procedury realizacji promocji nie są rewelacyjne.
Choć jeśli jesteś mocnym typerem a nie łowcą bonusów za rejestrację oraz grasz, przelewasz do firm bukmacherskich kapitał na typowanie to pozyskasz dodatek i go obrócisz, bukmacher podniesie Twoją nagrodę x10. I tutaj pierwotna wpłata do bukmachera zdoła wynieść i 1500 zł, wtóra 1000 zł, a trzecia 500 zł.

REJESTRACJA na BETFAN.PL
600 zł + 3x777 zł na nowe konto w promocji