Jeśli nie wiesz jaki bukmacher online będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy to ... załóż konta u każdego bukmachera.

STS czy Fortuna?

Na Polskim rynku działa dość dużo podmiotów świadczących usługi zakładów bukmacherskich online, jednak dwie z nich są najpopularniejsze i najbardziej promowane.

Dlatego też początkujący gracze często zadają pytanie gdzie obstawiać mecze (jakiego bukmachera wybrać) STS czy Fortuna?

Kto posiada lepszą ofertę ?

Oferta zakładów sportowych w danej firmie to najważniejszy element dla graczy którzy typują regularnie i szukają różnych dyscyplin i wydarzeń sportowych. Na ofertę składają się dyscypliny na które bukmacher posiada zakłady, oferowane rodzaje zakładów na poszczególne zdarzenia, ale też wysokość kursów od których zależy potencjalna wygrana klienta.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
Darmowy zakład - pzbuk.pl + 500 zł CASHBACK
Tydzień bez RYZYKA - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

Która z firm posiada więc lepszą ofertę? Fortuna czy STS? Odpowiedź nie jest jednoznaczna, ponieważ zależy to od kilku czynników. Początkujący gracz, który na starcie będzie najprawdopodobniej typować tylko najpopularniejsze wydarzenia nie powinien odczuć różnicy pomiędzy dwiema firmami, ponieważ obydwie oferują zakłady na wszystkie najpopularniejsze wydarzenia sportowe, rozgrywki i ligi.

Różnica pojawia się dopiero w postaci mniej popularnych rozgrywek – tam różnice są widoczne. W zależności od tego które mniej popularne dyscypliny gracz chce typować – powinien sprawdzić czy są dostępne w dane firmie i jak obszerna ilość rodzajów zakładów jest dostępna.

Dość istotne różnice pojawiają się natomiast w marży bukmacherskiej i kursach bukmacherskich. Tutaj przewagę zyskuje Fortuna, która posiada minimalnie wyższe kursy niż STS. Na jednym zakładzie może zbyt wielkiej różnicy nie czuć, jednak dla osoby która typuje częściej istotne są nawet setne części kursów, które istotnie wpływają na wysokość wygranej. Pytając więc kto posiada lepsze kursy – Fortuna czy STS – odpowiadamy Fortuna, minimalnie wyższe, ale jednak…

STS czy Fortuna – kto ma lepszy bonus powitalny?

W przypadku bonusów obie firmy wyglądają dość podobnie – STS posiada bonus od pierwszej wpłaty do 1200 złotych. Fortuna natomiast daje pierwszy zakład bez ryzyka do 210 złotych a także bonus od depozytu do 2000 złotych. Obie firmy bukmacherskie zarówno STS czy Fortuna dają bonus bez depozytu na start.

Bonusy te są więc bardzo zbliżone do siebie. Należy jednak pamiętać, że są to standardowe promocje dostępne przy bezpośrednim wejściu na stronę wymienionych bukmacherów.

STS czy Fortuna? 1

Niektórzy partnerzy wymienionych bukmacherów posiadają specjalne okazyjne promocje jak My. Wchodząc na naszej stronie w dział z bonusami bukmacherskimi, możesz odebrać kody promocyjne dzięki którym otrzymasz np. w Fortunie dodatkowo darmowy zakład, który w standardowej ofercie nie jest dostępny.

 

Znani i cenieni polscy bukmacherzy

Legalni bukmacherzy coraz bardziej rozwijają swoją działalność zarówno stacjonarną, jak i internetową. Ciekawe oferty, opłacalne bonusy, jak również nowe propozycje operatorów przyciągają coraz większą rzeszę miłośników rywalizacji. Obstawianie, przewidywanie, typowanie może stać się sposobem na życie, pasją i zamiłowaniem, a rosnąca popularność legalnych bukmacherów może przyczynić się do wzbogacenia graczy. Jak przedstawia się ranking legalnych bukmacherów? Czym oni się charakteryzują? Jaką przedstawiają ofertę?

Ranking legalnych bukmacherów stale się zmienia i klaruje, jednak istnieje wiele firm, które na stale zagościły na szczycie list popularności. Swoją pozycję zawdzięczają one przede wszystkim: wysokim i dostosowanym do oczekiwań klientów kursom, mnogości gier i dyscyplin sportowych, korzystnym i unikalnym bonusom i rabatom czy wygodnej i intuicyjnej witrynie.

Obecny ranking legalnych bukmacherów polskich przedstawia się następująco:

Czym wyróżniają się poszczególne oferty najsłynniejszych operatorów? Jakie propozycje przyciągają miłośników zakładów sportowych? Jakie cechy szczególne wpływają na popularność najbardziej znanych serwisów?

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
Darmowy zakład - pzbuk.pl + 500 zł CASHBACK
Tydzień bez RYZYKA - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

FORTUNA

Ranking legalnych bukmacherów otwiera znany, doświadczony i profesjonalny operator Fortuna. Jego popularność związana jest z dobrze, przemyślanie i korzystnie przygotowanym katalogiem usług, jak również profesjonalnym i rzetelnym podejściem do graczy. Wśród najważniejszych czynników wpływających na popularność serwisu należy wyróżnić:

Wysokie kursy. 

Operator – w porównaniu z innymi serwisami – oferuje swoim klientom wysokie kursy, opłacalne rabaty, jak również możliwość pozyskiwania wielu korzyści ze specjalnie przygotowanych promocji – popularne mecze, programy lojalnościowe, brak podatku od niektórych zakładów. Kursy dostosowane są do rangi zawodów, popularności zakładu oraz oczekiwań typerów.

Bonus powitalny Fortuny

Fortuna przygotowała dla swoich klientów ciekawy i atrakcyjny pakiet powitalny dzięki, któremu każdy z nowych graczy może swobodnie poznać serwis, zaznajomić się z jego ofertą oraz dobrać i przetestować własna strategię gry. Unikalny pakiet startowy składa się z:

– bonus 100% od wpłaty do 2000 PLN,

– 20 PLN na zakłady bez depozytu,

– 210 PLN na zakład bez ryzyka,

– możliwość uczestnictwa w Klubie Plus Punkty, itp.

Operator ponadto daje możliwość rozwoju i ciekawej gry stałym użytkownikom, oferując im dodatkowe promocje tymczasowe, konkursy czy premie.

Oferta.

Bukmacher przygotował dla swoich graczy bardzo ciekawą i rozbudowana ofertę. Wśród wszystkich dyscyplin sportowych, można spotkać te popularne, jak i mniej znane sporty. Operator ponadto daje możliwość obstawiania wydarzeń takich jak: zakłady na żywo, esporty, zakłady mobilne, itp. Oferta jest poukładana, pogrupowana, a korzystanie z serwisu jest intuicyjne i przyjemne.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł za przegrany zakład

 

SUPERBET

Kolejnym faworytem wśród najbardziej popularnych serwisów bukmacherskich jest Superbet.pl. Ten, chociaż młody przedstawiciel, mocno wbił się w czołówkę i oczarował swoich klientów. Superbet swoją pozycję zawdzięcza kilku ważnym czynnikom, a użytkownicy cenią stały rozwój i rzetelne przygotowanie serwisu.

Kursy. 

Operator przygotował dla swoich klientów ciekawe i opłacalne kursy. Stosunkowo młode przedsiębiorstwo stara się dorównać wysokością ofert do najbardziej doświadczonych marek, proponując swoim klientom wiele „perełek” i zakładów specjalnych.

Bonus powitalny. 

Operator daje nowym graczom możliwość pozyskania unikalnego bonusu w formie cashback 500 PLN. Ponadto użytkownicy mogą skorzystać z przywilejów takich jak:

– zwiększone kursy i wygrane,

– wygrane powiększone o 50%,

– program lojalnościowy,

– nowoczesna aplikacja,

– gra bez podatku,

– wiele innych.

Oferta. 

Superbet przedstawia swoim klientom wyjątkową ofertę, skonstruowana z ogromnej bazy dyscyplin sportowych. Można w niej znaleźć mało popularne wydarzenia powiązane ze sportami takimi jak: żeglarstwo, penatqe, biathlon czy żużel. Bukmacher daje również możliwość uczestnictwa w zakładach na e – sporty, a spośród najpopularniejszych gier można wyróżnić: CS;GO, Overwatch czy StarCraft2.

Oferta promocyjna SUPERBET.PL
Cashback 500 zł + 50 zł na start (proste warunki)

 

LVBET

Ranking legalnych bukmacherów obejmujący pierwsza trójkę zamyka przedsiębiorstwo LVBET. Operator posiada bogatą ofertę, ciekawe promocje i rabaty, jak również dobrze przygotowaną i dostosowaną pod potrzeb graczy witrynę i aplikację mobilną. Serwis, tworząc swoją ofertę, stara się sprostać wszystkim oczekiwaniom i wymaganiom typerów i miłośników sportu. Swoją popularność zawdzięcza zarówno ofercie, pakietom promocyjnym, jak i ogólnemu przygotowaniu.

Kursy.

Operator posiada dostosowane do oczekiwań klientów kursy. Ich wysokość spełnia oczekiwania klientów, a wiele z nich honorowanych jest specjalnymi zasadami i rabatami.

Bonus powitalny.

LVBET swoim nowym graczom proponuje odbiór ciekawego pakietu, który zawiera:

– 50 PLN na darmowy zakład,

– bezpieczny kupon – zwrot 50 PLN za zakład powyżej 5.0,

– bonusy za kupony AKO,

– bonus od pierwszej wpłaty 100% do 3000PLN

– 20 PLN bez depozytu na start,

– LV punkty, itp.

Oferta.

Operator przedstawia bardzo ciekawą ofertę wzbogaconą o wiele ciekawych i unikalnych wydarzeń. Gracze mają możliwość obstawiania w sposób standardowy, korzystając ze znanych i popularnych zakładów, jak również podjęcia rywalizacji podczas typowania wirtualnych sportów czy e – sportów. Gracze mogą również podjąć działania związane ze zakładami na żywo, które posiadają bardzo rozbudowane propozycje.

Ranking legalnych bukmacherów stale się zmienia. Oczekiwania i potrzeby graczy stale rosną, a wszystkie serwisy starają się dorównać wymaganiom graczy. Podążając za sygnałami typerów operatorzy zmieniają, ulepszają i modyfikują swoje oferty, jak również dokładają wszelkich starań by ich propozycja była jak najbardziej atrakcyjna i korzystna.

Rejestracja bez dowodu z LVBET
20 zł bez depozytu + 3000 zł za wpłatę

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET BETFAN STS
210zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
600zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
29zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 8/10 8/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe czasowe -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 2000 zł do 3000 zł do 1000 zł do 1200 zł