Wskazówki dla obstawiających zakłady bukmacherskie (kilka rad)

Po kilku miesiącach spędzonych na puszczaniu kuponów u bukmachera zaczynamy się zastanawiać dlaczego tak naprawdę nie potrafimy na tym zarobić. Warto na szybko przejrzeć swoją historię, by zauważyć pewną ciekawą rzecz – obstawiamy wszystko o czym tylko usłyszymy – od piłki nożnej, przez E-sport, po wyścigi konne. Czy to jest przepis na skuteczne ogrywania bukmachera? Nie!

bukmacherzy Zakłady bukmacherskie Rady dla obstawiających

Nie obstawiaj wielu dyscyplin

Nie ma na świecie typera, który byłby dobry we wszystkich dyscyplinach sportowych. Co więcej, ciężko być nim nawet w jednej z nich. Weźmy pod uwagę tak popularną piłkę nożną – do dyspozycji mamy kilkanaście lig. Od tych najbardziej popularnych, po te bardziej egzotyczne. Nawet w tym przypadku nie jesteśmy w stanie wiedzieć wszystkiego.

LVBET posiada licencję MF na przyjmowanie zakładów online, więcej na  www.lvbet.pl

Warto się wyspecjalizować w danej dyscyplinie sportowej, a nawet na swój punkt zainteresowania wziąć np. kilka lig piłki nożnej. Od razu podpowiadamy, aby nie interesować się tak popularnymi zespołami jak chociażby Barcelona, PSG czy Bayern Monachium. Bukmacherzy zatrudniają specjalistów, przed którymi nie ujdzie najdrobniejsza informacja o tych zespołach i ligach.

Poza tym każdy doskonale wie, że taki zespół jak chociażby Barcelona wygrywa praktycznie wszystko. Nie mamy tu zatem żadnej przewagi nad bukmacherem.

 

Im niższa liga tym lepiej

Inaczej to już wygląda w przypadku lig bardziej egzotycznych. Wybierając już I czy II ligę któregoś z krajów europejskich jesteśmy w stanie dowiedzieć się już o wiele więcej i mieć informacje, o których bukmacher się jeszcze nie dowiedział.

To sprawia, że wychodzimy na prowadzenie, a nasze szanse na wygrane rosną. Często typerzy potrafią w ten sposób grać wysokie kursy, gdyż firmy bukmacherskie już nie zatrudniają tak wielu ludzi do takich niskich lig.

Legalny bukmacher Fortuna i jego zakłady dostępne są na  www.fortuna.pl

Z pewnością powinniśmy zrezygnować z tego, by obstawiać kilka dyscyplin sportowych. Taka strategia nie wyjdzie nam na dobre. Warto skupić się na jednej lub dwóch z nich i zdobywać wiedzę. Automatycznie zmniejszymy ilość kuponów, a nasza skuteczność powinna diametralnie się polepszyć. To jeden z wielu aspektów, by ograć bukmachera.