Obstawianie meczów przez Internet a zarabianie

Zakłady bukmacherskie to bardzo ciekawe zajęcie jeśli chodzi o sposób na życie. Wielu ludzi kuszą wielkie zarobki i możliwość zarabiania właściwie na niczym, bo jak można nazwać czas kilku sekund, w których to obstawiamy dany mecz? Wszystko nie jest jednak takie proste i kolorowe jak się wydaje.

Stąd też nieodłącznym pytaniem jakie zawsze można znaleźć na niemal każdej stronie i forum poświęconym zakładom bukmacherskim to „ile można i czy da się zarobić na obstawianiu meczów w Internecie?”.

 

Odpowiedzi są bardzo różne w zależności od tego ilu graczy się wypowiada na owy temat. Każdy ma różne doświadczenia. Jedni twierdzą, że na obstawianiu meczów absolutnie nie da się zarobić niezależnie od wszystkiego. Są faktycznie osoby, które próbują obstawiać różne dyscypliny sportowe, różne rodzaje zakładów, a wynik końcowy i tak ten sam – kupon rozliczony negatywnie.

W konsekwencji czego są cały czas na minus. Bukmacher bardzo cieszy się z posiadania takich graczy – w końcu na nich zarabia.

 

Zarabianie na obstawianiu u bukmachera

Pytanie brzmi czy naprawdę nie da się zarabiać systematycznie na zakładach bukmacherskich?

Da się! Są osoby, który żyją tylko i wyłącznie z obstawiania meczów. Nie znajdziemy w sieci zbyt wielu chętnych, którzy rozpisują się na ten temat. To osoby, które robią co swoje i tyle. Nie chwalą się swoimi systemami choć te wcale nie są niczym wyjątkowym.

Jednak jak same twierdzą i oni mieli czas, w którym na początku tracili wielkie pieniądze. Ale właśnie to doświadczenie nauczyło ich jak temu zapobiec. Właściwie większości typerów powie nam, że zanim doszli do tego co teraz mają przeszli przez to samo co my – początkujący gracze. Nie zrażali się oni porażkami, ale szukali wyjścia z danej sytuacji. Szukali błędów, które notorycznie popełniali, bo to właśnie one były przyczyną przegranych i bycia na minusie. Zatem to, że da się zarobić na obstawianiu meczów jest pewne.

 

Wielu z nas gubią jednak emocje. Jeśli i z nimi damy sobie radę to powinniśmy zadać sobie pytanie „ile możemy zarobić?”.

Pytanie to jest już o wiele trudniejsze, gdyż jak wiadomo bukmacherzy nie darzą zbyt dużym uczuciem graczy, którzy notorycznie wygrywają. Jeśli doszliśmy już do tego punktu to musimy uważać na limity. Niektórzy bukmacherzy w swoich regulaminach dokładnie opisują ile maksymalnie jeden gracz może wygrać pieniędzy na jednym kuponie, w ciągu dnia czy miesiąca.

[fly_topsites num=3 ]

Zarabiając już pół miliona złotych na obstawianiu warto co jakich czas wejść do kasyna i stracić kilkaset złotych. Graczy, którzy stosują takie metody jest sporo. Zarabiają oni już tyle pieniędzy, że nie mają czasu i chęci, by odpowiadać na pytanie ile można i czy da się zarobić na obstawianiu meczów przez Internet. Sami doszli do tego nawet przez kilka lat i popełniali te same błędy co niemal każdy początkujący gracz. Mieli oni jednak na tyle dużo determinacji, by szukać błędów i ich eliminować.

[excerptlist num=3 titleonly=’y’ cat=’Blog o typowaniu meczów’ ]

Większości z nich gra bardzo prostymi systemami gry. Jednak nie poświęcają tak dużo czasu na analizę. Wystarczą im często 8-10 meczów w ciągu weekendu, by zarabiać pieniądze liczone w setkach tysięcy złotych.