Jeśli nie wiesz jaki bukmacher online będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy to ... załóż konta u każdego bukmachera.

Co to są surebety?

Zarabianie w Internecie to sposób na dorobienie do pensji, ale również zarabianie zamiast pracy na etat. Jednym z najpopularniejszych sposobów, które dają dość wysokie zyski są zakłady bukmacherskie. Jednak wiele osób zdaje sobie sprawę, że to tylko sport i dzieją się tu różne rzeczy.

Panuje określenie „pewniak”, ale grając już jakiś czas z pewnością już nie na jednym takim typie straciliśmy pieniądze. Skoro owe „pewniaki bukmacherskie” nie są takie pewne to zatem czy istnieje może jakiś pewny system bukmacherski?

LVBET rozdaje FREEBET za rejestrację
20 zł bez depozytu i dowodu + 2000 zł za wpłatę

 

Tak. Jeśli chodzi o system, dzięki któremu zawsze będziemy na plusie to są to surebety. Do tego systemu potrzebujemy założenie kont u kilku bukmacherów. Dlaczego? Dlatego, że będziemy obstawiać u nich mecze sugerując się głównie kursami, tak aby w końcowym rozrachunku niezależnie od wyniku i tak zarobić.

Surebety

Surebety ciężko jest znaleźć samemu. Na szczęście są strony internetowe, które oferują nam znalezione już surebety zarówno przedmeczowe jak i na żywo. Chcąc wygrywać więcej najlepiej jest kupić płatny pakiet, który będzie oferował nam lepsze zarobki.

Czy faktycznie zawsze wygrywamy grając surebety? Tak. Należy jednak zwrócić uwagę na kilka kwestii zanim zaczniemy obstawiać mecze. Jeśli naszym obiektem zainteresowania jest tenis przeczytajmy jak dany bukmacher rozlicza krecz.

W takich przypadkach często okazuje się, że wcale nie musimy wygrać. Bywają i takie surebety, które dadzą nam wygraną zarówno u jednego jak i u drugiego bukmachera. Takie przypadki nie są częste, ale faktycznie się zdarzają. Często tak wynika grając tzw. azjany.

Należy również wziąć pod uwagę, że grając obecnie w Polsce mamy do wyboru tylko i wyłącznie legalnych bukmacherów. Zatem dochodzi nam podatek. Granie surebetów jest możliwe, ale jest to bardziej skomplikowane.

Poza tym nie każda strona bukmacherska oferująca nam surebety ma w swojej ofercie bukmacherów posiadających polską licencję. Mając dosyć ciągłych przegranych warto z pewnością zainteresować się tym systemem bukmacherskim. Jako jedyny daje nam pewność, że niezależnie od wyniku zawsze będziemy wygrywać.

Wiele graczy po pewnym czasie zastanawia się czy jest pewna metoda zarabiania na zakładach bukmacherskich. Zazwyczaj kiedy mijają pierwsze miesiące, które niekiedy nawet przemieniają się w lata, a my nadal nie potrafimy zarabiać na obstawianiu meczów zaczynamy na nowo przeglądać fora bukmacherskie i inne strony związane z tą tematyką. Wielu z nas mogło natknąć się na system surebety.

betfan-bonus-na-start

Co to surebet ?

W skrócie … To system, który gwarantuje nam wygraną niezależnie od wyniku meczu. To powoduje, że większości z nas jest zainteresowanych taką grą. Wielu typerów pyta się jednak ile można zarobić na surebetach? Szybkie kalkulacje możemy wykonać choćby teraz.

W Internecie znajdziemy kilka stron, które oferują nam obliczanie surebetów. Musimy wpisać kwotę, którą dysponujemy. Następnie wpisujemy dwa lub trzy kursy i program obliczy nam ile wyniesie nasz zysk. Zazwyczaj surebety wynoszą 2-5%.

 

Ile można zarobić na Suerbetach?

Oczywiście bywają także wyższe. Jednak przy takim poziomie posiadając np. 100 złotych możemy zarobić na jednym zakładzie dosłownie kilka złotych – często jest to 2-5 złotych. Dlatego też doświadczeni gracze, którzy już pewien czas obstawiają surebety mówią wprost, że najlepiej jest tu operować o wiele większymi stawkami sięgającymi tysięcy złotych.

Mając już do dyspozycji 2-5 tysięcy złotych. I już w takim przypadku posiadając 2 tysiące złotych i obstawiając surebeta w wysokości 5% możemy liczyć na zysk ok. 100 złotych. Jest to już dość ciekawy profit tym bardziej, że nic nie ryzykujemy. W ciągu dnia możemy znaleźć kilka takich zakładów.

Oczywistym jest, że najwięcej możemy zarobić w sobotę i niedzielę. Jednak i oprócz tych dni możemy liczyć na ciekawe zyski. Warto jednak wcześniej wykupić sobie na jednej ze stron znajdujących surebety pakiet, by nie marnować czasu na ich znalezienie.

Posiadając zatem niewielką gotówkę mamy śmieszne zarobki, należy jednak zauważyć, że są one pewne. Dzięki temu szybko możemy zbudować większy kapitał za który będziemy grać. Jest to z pewnością o wiele lepsze rozwiązanie niżeli dalsze przegrywanie na obstawianiu meczów.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych gości
FORTUNA STS SUPERBET LV BET
300zł Cashback
+ bonus za wpłatę
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 8/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 1500 zł do 200 zł do 2000 zł