Jeśli nie wiesz jaki bukmacher online będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy to ... załóż konta u każdego bukmachera.

Co to bukmacherka?

Większość osób, która zaczynała zarabiać w Internecie z pewnością natknęła się na takie sposoby jak gra w pokera czy zakłady bukmacherskie – znane jako bukmacherka. Ale czy na bukmacherce da się zarabiać?

Niektórzy nawet na własnej skórze poczuli dreszczyk emocji i postanowili się bardziej zagłębić w te tematy.

Co do pokera to tutaj tematy nie są bardzo rozwinięte w Internecie. Każdy gra dla siebie, nie za wiele osób chwali się zarobkami, bo też niewiele osób jest w stanie z tego wyżyć. Co nie oznaczą, że w Polsce nie ma takich osób. Więcej chętnych jest na zakłady bukmacherskie.

Tutaj możemy grać samodzielnie albo za wykupienie abonamentu zapisać się do grupy na Facebook’u, gdzie będziemy mieć podawane gotowe typy. Z bukmacherki żyje więcej osób. Tutaj jeden mecz może dać nam zyski na czysto rzędu minimalnej krajowej.

TOP 3 promocji na start
ostatnia aktualizacja: 4 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
200% za WPŁATĘ - etoto.pl + obstawiaj bez podatku!
3500 zł CASHBACK - superbet.pl + 234 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

Bukmacherka

Możemy sami zawierać zakłady, możemy również sprzedawać abonamenty na nasze kupony. Do tego wszystkiego dochodzą również bukmacherskie programy partnerskie. Tutaj mamy możliwość zarabiania poprzez polecenie danej strony internetowej danego bukmachera. Jednak warto poczytać cały regulamin, aby dowiedzieć się na jakim etapie otrzymamy pieniądze. Czasem sama rejestracja nie wystarczy. Nieraz będzie to wpłata depozytu, a czasem liczone miesięczne obroty = to wszystko zależy od bukmachera.

Należy również zwrócić uwagę, że często nasze zyski są generowane dopiero wtedy, kiedy polecona przez nas osoba straci pieniądze u danego bukmachera. Jeśli gracz zyskuje – my tracimy. Ale nie zawsze tak jest.

Czy bukmacherka daje zarobić?

Z pewnością tak, ponieważ dla wielu zakłady bukmacherskie to szybkie pieniądze, które w rezultacie jeszcze szybciej tracą, ponieważ nie mają tzw. zimnej głowy. Grają impulsywnie i tracą, ale cały czas mają nadzieje, że passa się w końcu odwróci. Tacy gracze dla nas są najlepsi.

Niestety bukmacherskie programy partnerskie mają to do siebie, że nie możemy ich polecać na polskich serwisach. Jest to nielegalne. Pamiętajmy jednak, że nie muszą być to tylko i wyłącznie osoby z Polski. Większości bukmacherów jest dostępna niemal na całym świecie.

Co to bukmacherka? 1

Każda osoba, która od dłuższego czasu obstawia zakłady bukmacherskie i poniekąd z tego żyje zastanawia się jak będzie wyglądało obstawianie po wejściu w życie nowej ustawy hazardowej – która w 2017 roku zmieniła diametralnie rynek bukmacherski w Polsce, no i sama bukmacherka przez to również uległa zmianie gdyż musimy liczyć się teraz z podatkiem od zakładów bukmacherskich czego wcześniej grając choćby w Betclic czy Betsson nie było.

Gdybyśmy nie czytali codziennych wiadomości i ogólnie odcięli się od świata być może nie słyszelibyśmy o ustawie hazardowej, która mocno namiesza na naszym rynku. W wielkim skrócie – w Polsce będzie można obstawiać zakłady bukmacherskie tylko i wyłącznie u legalnych bukmacherów.

Nielegalna bukmacherka

Tu poniekąd nasze wątpliwości zostały rozwiane po konferencji hazardowej w Londynie, na której to mogliśmy wstępnie dowiedzieć się, którzy bukmacherzy nie posiadający licencji będą się o nią ubiegać. Według wstępnych zapowiedzi mają to być: bet-at-home, ComeOn czy Betclic (który nota bene niedawno dostał licencję).

Pozostali nadal nie wiedzą jak rozwinie się sytuacja, więc nie chcą pochopnie podejmować decyzji. Jednak na naszym rynku już są legalni bukmacherzy. Wśród nich jest chociażby Fortuna, która z pewnością zaciera ręce na rejestrację nowych graczy.

 

Nowi bukmacherzy w Polsce

Pojawią się również zupełnie nowe firmy na naszym rynku jak chociażby LVBet.pl. Nie unikniemy zatem porównań typu LVBet czy Fortuna. Ta pierwsza nazwa to nowy bukmacher, którzy zamierza wejść na nasz rynek – oczywiście z licencją.

Rejestracja bez dowodu z LVBET
20 zł bez depozytu + 3000 zł za wpłatę

Czy w ogóle ma on szansę konkurować z takim bukmacherem jakim jest Fortuna?

Wydaje się, że tak. Z pewnością na samym początku sami możemy mieć mieszane uczucia. Jednak LVBet to nie taki całkiem nowy bukmacher, ponieważ działa on już w innych krajach. Legalni bukmacherzy w Polsce to dość nieliczna grupa. O ile nowi bukmacherzy nie będą zwlekać z pojawieniem się na naszym rynku to mają realne szanse na konkurowanie.

Niestety na LVBet musimy jeszcze poczekać – zanim jego oferta będzie bardzo zbliżona do Fortuny. Porównywanie go na tym etapie z Fortuną czy STS póki co nie będzie do końca fair. Jednak ze wstępnych zarysów możemy powiedzieć, że jeśli dla LVBet.pl faktycznie liczy się profesjonalizm to możemy doczekać się ciekawego bukmachera w niedalekiej przyszłości, który może nas zatrzymać na dłużej.

TOP 3 promocji na start
ostatnia aktualizacja: 4 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
200% za WPŁATĘ - etoto.pl + obstawiaj bez podatku!
3500 zł CASHBACK - superbet.pl + 234 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

Fortuna to niezwykle znana marka w Polsce. Posiadają oni swoje punkty stacjonarne na terenie całego naszego kraju co dodatkowo pozytywnie wpływa na ich reklamę. Jednak po faktycznej zmianie przepisów właściwie każdy gracz od nowa będzie szukał swojego bukmachera, z którym będzie się mógł związać na dłużej.

Na plus dla Fortuny działają już opinie innych użytkowników, które znajdziemy w sieci.

Oprócz tego ważne jest nasze zadowolenie. A biorąc pod uwagę, że rejestracja jest darmowa i oferują co poniektórzy jak wspomniany www.lvbet.pl bonus bez depozytu 20zł to nie widzimy problemu, by wypróbować każdego z tych bukmacherów.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET SUPERBET STS
600zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
1300zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
100zł CASHBACK
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 8/10 8/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe czasowe -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 200 zł do 3000 zł do 200 zł do 1500 zł