Jeśli nie wiesz jaki bukmacher online będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy to ... załóż konta u każdego bukmachera.

Obstawianie hokeja na lodzie (NHL)

NHL czyli amerykańsko- kanadyjska liga hokeja na lodzie, bez wątpienia należy do najchętniej wybieranych do obstawiania rozgrywek u bukmacherów. Dlatego też, typy na NHL, to żelazna pozycja w ofercie wszystkich buków.

Należy stwierdzić, że obstawianie ligi NHL nie należy do łatwych. Poziom drużyn jest niezwykle wyrównany, a ze statystyk wynika, że ani atut własnego lodowiska czy aktualna lokata w tabeli nie zawsze stanowi o realnych szansach drużyn.

W NHL sporo spotkań kończy się podziałem punktów, stąd też bukmacherskie kursy na remis są zwykle dużo niższe niż w wypadku innych rozgrywek ligowych. Pewne typy na NHL jak i inne rozgrywki nie istnieją, niemniej jednak, to że mecze są trudne do typowania , przekłada się na wysokość kursów. Poprawne typowanie daje spory profit, gdyż kursy na zwycięstwo którejś z ekip rzadko spadają poniżej 2,0.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Czy warto obstawiać hokeja na lodzie?

Chociaż obstawianie meczów hokeja nie jest tak popularne jak granie zakładów piłkarskich , bez wątpienia można powiedzieć, że warto grać zakłady hokejowe, głównie ze względu na wysokość kursów. Jeżeli nasze typy solidnie przygotujemy, to trafiony kupon może przynieść naprawdę spory zysk.

Nie należy jednak typować NHL w ciemno. Zwykle takie działanie przynoszą więcej porażek niż trafień.

Sednem sukcesu w obstawianiu hokeja, jest bieżące śledzenie typowanych rozgrywek. Jeśli sami nie mamy czasu na przygotowanie kuponu, warto zapoznać się z analizami hokejowych ekspertów gdzie możemy znaleźć solidnie przygotowane typy na NHL. Analiza spotkań, statystyki sytuacja kadrowa ekip, aktualna forma to najlepsza droga do wyszukiwania wartościowych typów.

Obstawianie NHL bez przygotowanie nie przyniesie efektów. W wypadku tej ligi warto śledzić oficjalną stronę NHL, gdzie znaleźć możemy informacje, które często w lokalnych serwisach sportowych i bukmacherskich nie są dostępne.

 

Typy na hokeja na lodzie NHL

Jeśli nie mamy czasu ani odpowiedniej wiedzy na temat hokeja NHL, a chcielibyśmy grać tę ligę u bukmacherów, i poszukujemy typów, dobrym pomysłem jest skorzystanie z gotowych propozycji przygotowanych przez fachowców, którzy na bieżąca analizują rozgrywki i siedzą w lidze.

Typy na NHL znajdziecie też na tej stronie. Solidna analiza spotkań, uwzględniająca szeroki aspekt czynników przedmeczowych pozwala na przedstawienie typów o większym prawdopodobieństwie trafienia niż te, które chcielibyśmy zagrać bez przygotowania. Skuteczne obstawianie NHL to konieczność uwzględnienia wielu czynników o których wspomnieliśmy wyżej. Nie bez znaczenia pozostaje wybór rodzaju zakładów NHL.

Obstawianie NHL

Rodzaje zakładów NHL

Podobnie jak w wypadku innych gier zespołowych w hokeju na lodzie mamy do dyspozycji kilkanaście rodzajów zakładów do obstawiania NHL. Największą popularnością wśród graczy cieszą się przede wszystkim:

Moneyline – zakład na zwycięstwo bez remisu (czyli po uwzględnieniu ewentualnej dogrywki i rzutów karnych). Jak wspomnieliśmy w NHL, sporo spotkań kończy się remisami. W związku z tym jeśli istnieje obawa o podziała punktów możemy zagrać zakład moneyline. Kurs pozostaje atrakcyjny (wyższy niż znane choćby z futbolu 1x czy x2), a w wypadku remisu w regulaminowym czasie gry nasz kupon nadal pozostaje w grze.

LVBET rozdaje FREEBET za rejestrację
20 zł bez depozytu i dowodu + 2000 zł za wpłatę

 

Liczba goli – ustalana na różnym pułapie. Zwykle od, under /over 2,5 do under/ over 7,5. Przy grze na bramki, koniecznie należy zajrzeć w statystyki. W lidze są drużyny, które dysponują bardzo mocną formacją defensywną i przeciwnie, niektóre słyną z doskonałego ataku.

To kluczowa sprawa przy analizie spotkania pod kątem U/O. Niezwykle istotne w tym wypadku jest również sprawdzenie składów drużyn. Absencja kluczowych graczy obrony czy ataku może nam wydatnie pomóc w wyborze typu. Obstawianie NHL na bramki , to też możliwość typowanie liczby goli z uwzględnieniem ewentualnej dogrywki.

Handicapy

Gra handicapów w NHL to bez wątpienia jeden z lepszych wyborów. Wyrównany poziom, sporo niespodzianek i remisów, sprawiają, że znalezienie wartościowego handicapu jest łatwiejsze niż choćby w przypadku piłki nożnej.

Wybór handicapu może być korzystny zwłaszcza, jeśli z naszych analiz wynika, że spore szanse na punkty ma drużyna nie stawiana na pozycji faworyta, przez bukmacherów.

Typy na punktujących hokeistów

Ciekawą opcja obstawiania NHL u niektórych, lepszych bukmacherów jest gra na indywidualne punkty zawodników. W spotkaniach, możemy typować punktującego zawodnika (zarówno bramki jak i asysty zaliczane do tzw. punktacji kanadyjskiej). Kluczową sprawa w wypadku wyboru tego rodzaju zakładu, jest śledzenie składów, statystyk i indywidualnych osiągnięć zawodników z poprzednich sezonów i tzw, pre-season a nawet ligi letniej.

Obstawianie hokeja na lodzie (NHL) 1
Bukmacher nr 1 Wybór naszych gości
FORTUNA STS SUPERBET LV BET
300zł Cashback
+ bonus za wpłatę
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 8/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 1500 zł do 200 zł do 2000 zł