Jeśli nie wiesz jaki bukmacher online będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy to ... załóż konta u każdego bukmachera.

Jak obstawiać sporty wirtualne

Wirtualne sporty jak i same zakłady bukmacherskie to ciągle rozwijająca się dziedzina. Wirtualne sporty Fortuna jak i inne firmy bukmacherskie na całym świecie oferują od niedawna jako alternatywę dla kasyna online, dodatkowo prześcigają się w oferowaniu coraz to bardziej rozbudowanych rodzajów zakładów czy oferty kursów na zakłady. Jedną z nowości są właśnie wirtualne zakłady piłkarskie.

Oprócz wirtualnych zakładów na piłkę nożną aplikacja Fortuna wirtualne sporty oferuje też zakłady na tenis, żużel, wyścigi psów, wyścigi samochodowe, wyścigi konne a także wyścigi motocyklowe.

www.efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł na zakłady bez ryzyka

 

Wirtualne sporty u bukmachera

Przechodząc do działu z zakładami wirtualnymi Fortuny użytkownikowi ukaże się lista dostępnych dyscyplin. Jak już wspomnieliśmy wirtualne zakłady to nie tylko piłka nożna, ale też tenis, żużel, wyścigi samochodowe oraz coraz bardziej popularne wyścigi konne i wyścigi psów.

Wirtualne zakłady piłkarskie polegają na typowaniu meczów, które rozgrywane są przez wirtualne drużyny. W tym przypadku więc typer nie typuje na prawdziwe drużyny piłkarskie, a bardzo często na ich odpowiedniki w formie wirtualnej. Każda z drużyn czy też każdy z zawodników rozgrywa mecze w danej dyscyplinie na zasadach takich jak w prawdziwym życiu.

TOP 3 promocji na start
ostatnia aktualizacja: 4 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
200% za WPŁATĘ - etoto.pl + obstawiaj bez podatku!
3500 zł CASHBACK - superbet.pl + 234 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

Zespoły i zawodnicy posiadają statystyki, umiejętności i dzięki temu można przewidywać kto jest większym faworytem w danym spotkaniu.

Wirtualne zakłady piłkarskie

Wirtualne sporty Fortuna

Wirtualne zakłady piłkarskie to oczywiście najpopularniejszy rodzaj wirtualnych sportów i największa część graczy typuje właśnie wirtualną piłkę nożną.

Jak rozpocząć grę w wirtualnych zakładach piłkarskich? Wystarczy otworzyć konto i praktycznie od razu można typować pierwszy kupon. Rejestracja polega na wypełnieniu prostego formularza. Następnie po wpisaniu wszystkich danych i zatwierdzeniu, należy potwierdzić rejestrację klikając w link aktywacyjny w otrzymanej wiadomości e-mail.

Jeżeli interesują cię inne rodzaje zakładów bukmacherskich to w Fortunie oczywiście można zleźć też inne formy zawierania zakładów.

Oczywiście najbardziej popularna forma zawierania zakładów na prawdziwe wydarzenia sportowe to zakłady sportowe przedmeczowe. Użytkownik typuje zakład na dany mecz przed jego rozpoczęciem.

Inną bardzo popularną formą wirtualnych sportów u bukmacherów są tak zwane zakłady na żywo (live). Jest to nic innego jak zakład na zdarzenie sportowe, który zawiera się w trakcie trwania danego spotkania.

Jak obstawiać sporty wirtualne 1

Zakłady te są coraz bardziej popularne, ponieważ osoby interesujące się i przeżywające mecze ulubionych drużyn, lubią typować je w trakcie oglądania wydarzenia. Kilka firm w Polsce (m.in. Fortuna) oferuje też połączone zakłady live z legalnymi i darmowymi transmisjami live z najciekawszych meczów piłkarskich i wydarzeń sportowych.

Wirtualne sporty a zarabianie

W Polsce zazwyczaj na wirtualnych sportach obstawiane są mecze piłki nożnej. Im bardziej zaawansowaną wiedzę posiądziesz na temat interesującego Cię teamu, jak i również przebiegu treningów do obstawianego starcia, tym masz większe szanse na powodzenie.

Najlepsi gracze, potrafią bez problemu żyć z profitów z wirtualnych zakładów. Ich wypłaty z obstawiania meczów balansują na poziomie od kilku tys. złotych w górę. Warto pamiętać o paru zasadach w ciągu typowania meczów online ażeby przynosiło to nam korzyść.

Nade wszystko trzeba zastosować proste wyliczenia matematyczne, umożliwiające oszacowanie zarobku bądź straty – polecamy tutaj wdrożyć systemy u bukmacherów jak chociażby 5 z 7.

Jeżeli zdarzy Ci się wytypować z niekorzyścią, jak najszybciej staraj się podreperować budżet na koncie. Do tego szukaj wiadomości na temat pasjonujących Cię rozgrywek sportowych w różnych miejscach takich jak fora internetowe, czasopisma, wywiady ze selekcjonerami.

Tak więc podczas gdy zaczynasz zgłębiać wątek typowanie meczów za darmo to zacznij od www.obstawianie.net – w tym miejscu otrzymasz i 2000 zł na start rozgrywki (niewątpliwie po pierwszej wpłacie transakcji na rachunek obstawiającego).

www.efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł na zakłady bez ryzyka

 

Fortuna i wirtualne sporty

Legalny Bukmacher Fortuna z początkiem czerwca 2017, jako pierwszy z bukmacherów legalnie działających w Polsce, wkomponowała do swojej internetowej propozycji następny produkt – Sporty Wirtualne.
Jest to rodzaj zakładów wzajemnych polegających na odgadywaniu rezultatów aktywowanych komputerowo wydarzeń, dotyczących takich dziedzin jak: football, tenis, wyścigi konne, wyścigi psów, rajdy samochodowe oraz wyścigi motocyklowe.

Wypuszczenie produktu w stacjonarnych punktach sprzedaży, w maju tego roku, spotkało się z znacznym zainteresowaniem Klientów. Od dzisiaj Sporty Wirtualne są osiągalne tudzież przez internet, w każdej sekundzie można w nie zagrać na stronie buka – Fortuna.

TOP 3 promocji na start
ostatnia aktualizacja: 4 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
200% za WPŁATĘ - etoto.pl + obstawiaj bez podatku!
3500 zł CASHBACK - superbet.pl + 234 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

Jak obstawiać wirtualne sporty

Fundamentalne hasło towarzyszące Wirtualnym Sportom to „”Natychmiastowa Gra, Szybka Kasa”. Najważniejszą korzyścią tworu jest to, iż aby zagrać w Wirtualne Sporty gracz nie musi posiadać sporej wiedzy z obszaru sportu. To zabawa dla każdego, kto liczy na wielkie emocje oraz ekspresową nagrodę – nawet do 200 000 zł. Jest to komputerowa symulacja rozgrywek sportowych, w jakich ekipa albo zawodnicy, jacy uczestniczą w Wirtualnych Sportach, dysponują unikalne cechy oraz osobiste statystyki oraz historię wcześniejszych rozgrywek.

Jak obstawiać sporty wirtualne 1

– Jesteśmy zadowoleni z tegoż, iż jako pierwszy bukmacher w Polsce proponujemy możliwość typowania Wirtualnych Sportów przez Internet – mówi Konrad Komarczuk, prezes Fortuny zakładów bukmacherskich. – Produkt pozostał pozytywnie odebrany przez Klientów w stacjonarnych punktach sprzedaży. Do bieżącej pory zaakceptowaliśmy już powyżej 300 000 typów na prekursorski produkt, a jeden z punktów, przez tak zwięzły czas jego obecnego działania, łącznie wypłacił Odbiorcom nagrody w wysokości ponad 115 000 złotych. Posiadamy nadzieję, iż Wirtualne Sporty będą cieszyć się solidną popularnością tudzież w Sieci, wyjątkowo, iż będą osiągalne w dowolnym czasie dogodnym dla polskiego Klienta – zaznacza Komarczuk.

 

Wejdź do gry! Obstawiaj w Fortunie wirtualne sporty. Odbierz 210zł
 

Tok rozgrywki pokazany jest na stronie bukmachera Fortuna. Transmisja z każdego wydarzenia odbywa się na osobnym kanale, co zapewnia Konsumentowi dobór atrakcyjnego go sportu wedle osobistych zamiłowań.

Rejestracja bez dowodu z LVBET
20 zł bez depozytu + 3000 zł za wpłatę

Typer zdoła zadecydować, który team wygra, który tenisista okaże się solidniejszy, lub który kierowca wyścigowy wskoczy na podium. Chwilę dalej obserwuje przebieg gry, a w przypadku trafnie zaryzykowanego typu – błyskawicznie odbiera należną wygraną.

– Polskim Użytkownikom oddajemy wymuskany produkt, który przyszykowany pozostał przez firmę Inspired, uznaną markę w podklasie technologii rozgrywek, ekspertów w dziedzinie gier wirtualnych.
Na naszej stronie www gracze uzyskują 6 dyscyplin do doboru, przez co każdy z nich wypatrzy własny ulubiony sport do wytypowania – uzupełnia Komarczuk. – Starczy wyłącznie parę chwili oraz dostęp do Netu, aby wziąć udział w emocjonującej, wirtualnej zabawie oraz dać sobie okazję na banalną nagrodę, pomijając od pory dnia – wylicza prezes Fortuny zakładów bukmacherskich.

Rejestracja bez dowodu na STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

Bukmacher Fortuna jest pierwszym legalnie działającym w Polsce bukmacherem, który proponuje Wirtualne Sporty zarazem w stacjonarnych miejscach sprzedaży, jak oraz na swojej stronie wirtualnej.

 

Wirtualne sporty LV BET

Działający w sieci Internet od niedawna bukmacher LV BET Zakłady bukmacherskie jako jeden z legalnych bukmacherów funkcjonujących w Kraju w kooperacji ze znakomitą instytucją Leap wciela u Nas w Polsce zakłady wirtualne online.
W obrębie tej propozycji mamy do dyspozycji gonitwy konne, biegi psów, żużel, kolarstwo oraz tenis czyli wszystkie najciekawsze wirtualne sporty. W niedługim czasie do gremia sportów wirtualnych na zakładach ma dołączyć również lubiana na całym świecie piłka nożna.

Rejestracja bez dowodu z LVBET
20 zł bez depozytu + 3000 zł za wpłatę

Innowacją na krajowym rynku jest dołączenie do propozycji wyścigów natychmiastowych, dzięki temu typujący mecze nie musi czekać na finał zdarzenia, bowiem w dowolnym momencie zdoła je zignorować, aby zdobyć informacje o wyniku.

Przedsiębiorstwo bukmacherskie LVBET.PL jest innowacyjnym legalnym bukmacherem online, jaki zdecydował się na wypuszczenie takiego rozwiązania na rynek. W obrębie wyścigów natychmiastowych do dyspozycji mamy żużel, kolarstwo oraz gonitwy psów no i koni.

Radujemy się, że możemy dodać do gremia bukmacherów proponujących wirtualne sporty na krajowym rynku. Zadecydowaliśmy iść etap do przodu przygotowując rozwiązanie jakim są wyścigi momentalne. Posiadamy nadzieję, że ta oferta sprosta wyczekiwaniom niezwykle wymagających użytkowników oraz spowoduje wiele pozytywnych emanacji oraz radości – opowiada Rafał Wójtowicz, szef LV BET Zakłady bukmacherskie.

Jak obstawiać sporty wirtualne 3

Jak obstawiać wirtualne sporty w LV BET

Jeżeli uwielbiasz obstawiać spotkania on-line, kiedyś uwielbiałeś obstawiać w kasynie online, lubisz ekspresową rozgrywkę z opcją zarobku to LVBET sporty wirtualne są dla Was wypasioną alternatywą…

Myślałeś czy jest jakaś wariacja rozgrywki w kasynie – która na niniejszą chwilę jest nie zgodna z przepisami w Kraju. A więc jest!
Legalnie oferujący zakłady bukmacherzy wpasowali do propozycji tak zwane wirtualne sporty … Poniżej dowiesz się wszystkiego, gdzie grać na zakładach, co warto obstawiać i dużo o promocjach na nieniniejszą grę on-line.

TOP 3 promocji na start
ostatnia aktualizacja: 4 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
200% za WPŁATĘ - etoto.pl + obstawiaj bez podatku!
3500 zł CASHBACK - superbet.pl + 234 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

Internetowe sporty wzorują się na rzeczywistym sporcie i pokazują komputerowo przebieg meczu, na chybił trafił generowane są też rezultaty, przeobrażane w animację.

Wyniki wywoływane w wypadku sportów wirtualnych oparte są na statystykach klubów/graczy i wartościach wyłonionych przez generator cyfr losowych. Duża liczba wydarzeń, dynamizm, zwięzły okres zamknięcia wydarzenia jak i rozliczenia zakładu to główne przymioty sportów wirtualnych na zakładach u bukmachera. Potężne emocje zapewnione!

Pragniemy stałego rozwoju i robimy wszystko, aby typer zawsze znalazł u Nas atrakcyjne dla siebie zakłady na mecze.

Wirtualne Sporty to rajdy co 1 minutę przez całą dobę. LVBET Zakłady Sportowe przedstawia swoim graczom obstawianie gonitw koni, wyścigów chartów, żużel, kolarstwo i tenis. Lista dziedzin będzie często rozszerzana, tym samym wirtualnych gier w LV BET Zakłady Sportowe nie zabraknie! Ekscytacje bez oczekiwania! Sprawdź już teraz i przekonaj się jak funkcjonują w LVBET Wirtualne Sporty on line.

LVBET.PL ZAKŁADY SPORTOWE MA KONCESJĘ NA URZĄDZANIA ZAKŁADÓW WZAJEMNYCH WYDANE POPRZEZ MINISTRA FINANSÓW. UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH HAZARDOWYCH MOŻE STANOWIĆ POGWAŁCENIE PRZEPISÓW. GAMBLING POŁĄCZONY JEST Z RYZYKIEM”.

Rejestracja bez dowodu z LVBET
20 zł bez depozytu + 3000 zł za wpłatę

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET SUPERBET STS
600zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
1300zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
100zł CASHBACK
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 8/10 8/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe czasowe -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 200 zł do 3000 zł do 200 zł do 1500 zł